رفتن به مطلب

تعویض miui با رابط پیکسل

Mahdi ZMS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

توی یوتوب میدیدم که ظاهرا امکان جایگزین رابط مسخره miui با پیکسل گوگل یا همون اندروید خام وجود داره

گوشی من mi 11t pro هست خواستم بدونم واقعا این امکان وجود داره؟ 

لینک به دیدگاه

سلام، دوست عزیز اینکار نیاز به روت کردن گوشی داره توی بعضی موارد نم نیاز به انلاک گوشی داره ، رام های کاستوم اینکارو میکنن، مود رابط کاربری هم شاید پیدا بشه

بهترین جا برای اینکار انجمن xda هست

اگه زبانت در حد متوسط رو به پایین هم باشه شاید بتونی از انجمن xda یه مود رابط کاربری مخصوص گوشیت پیدا کنی

ولی خب ریسک داره اینکار از انواع باگ ها تا خاموشی دستگاه، در آخر هم برای برگردوندن به حالت اولیه باید گوشیتو با یه رام رسمی فلش کنی 

ویرایش شده توسط arvin_393
لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، arvin_393 گفته است:

سلام، دوست عزیز اینکار نیاز به روت کردن گوشی داره توی بعضی موارد نم نیاز به انلاک گوشی داره ، رام های کاستوم اینکارو میکنن، مود رابط کاربری هم شاید پیدا بشه

بهترین جا برای اینکار انجمن xda هست

اگه زبانت در حد متوسط رو به پایین هم باشه شاید بتونی از انجمن xda یه مود رابط کاربری مخصوص گوشیت پیدا کنی

ولی خب ریسک داره اینکار از انواع باگ ها تا خاموشی دستگاه، در آخر هم برای برگردوندن به حالت اولیه باید گوشیتو با یه رام رسمی فلش کنی 

شما تجربه مشابهی دارین؟

و اینکه میشه در کل رابط تمام گوشی هارو تست کرد؟

مثلا اگه وان یو آی رو بشه رو 11t pro ریخت به نظرم ارزش ریسکشو داره

لینک به دیدگاه

در مدل های قدیمی شیائومی ضعف رام های کاستوم در دوربین و مصرف باتری بود شما هم اگه میخوای رام بزنی اینو بدون که بوت لودر انلاک بشه دیگه گوشی فاقد گارانتی هستش.

لینک به دیدگاه

هم اکنون، masooyan گفته است:

در مدل های قدیمی شیائومی ضعف رام های کاستوم در دوربین و مصرف باتری بود شما هم اگه میخوای رام بزنی اینو بدون که بوت لودر انلاک بشه دیگه گوشی فاقد گارانتی هستش.

گارانتیش مهم نیست اگه مشکل رابط این گوشی برام حل بشه تا چندین سال ازش استفاده میکنم الا رابط کاربری بقیه موارد اوکی هست شارژ ۱۲۰ واتی    صفحه با کیفیت   اسپیکر های هارمن کاردن    پردازنده اسنپدراگون 888 برا من تا سال ها جوابه

لینک به دیدگاه

هر چیزی نه

ببین خیلی بستگی داره به اینکه یکی این مود هارو برای گوشی مدل مورد نظر ساخته باشه

من قدیما خیلی اینکارارو میکردم البته دیگه وقتی آخرای عمر گوشیم بود، من قدیما با گوشی سونی اینکارو میکردم، فلش کردنش راحت بود اگه مشکلی پیش میومد درستش میکردم

برو تو انجمن xda قسمت مربوط به مدل گوشیت دستت میاد چی به چیه

بازم میگم دردسر زیاد داره اگه اعصاب اینکارارو داری انجامش بده، قبلش فقط باید بلد باشی گوشیتو فلش کنی چون احتمال مشکل پیش اومدن زیاده

2 دقیقه قبل، Mahdi ZMS گفته است:

گارانتیش مهم نیست اگه مشکل رابط این گوشی برام حل بشه تا چندین سال ازش استفاده میکنم الا رابط کاربری بقیه موارد اوکی هست شارژ ۱۲۰ واتی    صفحه با کیفیت   اسپیکر های هارمن کاردن    پردازنده اسنپدراگون 888 برا من تا سال ها جوابه

فقط اگه بخوای رام کاستوم بزنی و نسخه استیبل نباشه مطمئن باش مشکلاتش خیلی بیشتر از چیزی که الان داری

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، Mahdi ZMS گفته است:

رام کاستوم برا شیائومی زیاده منتهی به قول دوستمون هر کدوم یه باگی داره. الان رابط miui مشکلش چیه برا شما؟

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، masooyan گفته است:

رام کاستوم برا شیائومی زیاده منتهی به قول دوستمون هر کدوم یه باگی داره. الان رابط miui مشکلش چیه برا شما؟

بعد از آپدیت به اندروید ۱۲ مشکلی که برام پیش اومده خود به خود وای فای گوشی روشن خاموش میشه

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Mahdi ZMS گفته است:

بعد از آپدیت به اندروید ۱۲ مشکلی که برام پیش اومده خود به خود وای فای گوشی روشن خاموش میشه

مطمئنی مشکل از برنامه هایی که نصب کردی نیست؟ shareit میتونه وای فای و بلوتوث رو اتوماتیک روشن کنه 

اگه فکر میکنی مشکل از خود ورژن گوشیه ، صبر داشته باش اپدیت بعدی فیکس میشه

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، arvin_393 گفته است:

مطمئنی مشکل از برنامه هایی که نصب کردی نیست؟ shareit میتونه وای فای و بلوتوث رو اتوماتیک روشن کنه 

اگه فکر میکنی مشکل از خود ورژن گوشیه ، صبر داشته باش اپدیت بعدی فیکس میشه

بله

گوشی رو تازه خریدم برنامه خاصی روش نیست 

تا قبل از آپدیت اندروید چنین مشکلی نداشت به هیچ وجه

لینک به دیدگاه

پیشنهاد نمیکنم.

همه این رام ها باگ های خودشون رو دارند و روند توسعه درست حسابی هم ندارن که بخاد باگ هاش برطرف بشه.

اگه خیلی اذیت میشی بفروش یه one plus بخر.

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز گوشی باید توسعه دهنده قوی پشتش باشه تا بتونی روی رام کاستوم بدون باگ حساب کنی الان من اندروید ۱۲ پیکسل هستم چون گوشیم Mi 9t از اون سوگلی هاست و اولین گوشی خانواده t محسوب میشه ماهیانه براش رام میاد اندروید 13 فعلا نریختم تا استیبل تر بشه فک کنم این گوشی تا اندروید 14 15 ساپورت بشه اینقد دوستش دارن اونور آبیا نکته اصلی رام کاستوم این هست اولا گوشی توسط تعداد زیادی توسعه دهنده ساپورت بشه دوما شما حوصله داشته باشی رام های کاستوم رو تست کنی و بهترینش رو انتخاب کنی ولی به دردسرش به نظرم میرزه

Screenshot_20230113-000954_Settings.thumb.png.c97458a267e9289698099e97d8e9e91a.png

843214944_Screenshot_20230113-001005_PixelLauncher.thumb.png.b5c21340b005530f0b420e9a3117287d.png

لینک به دیدگاه

چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی🙂

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی🙂

واقعا پشیمون شدم خدایی

تصمیمم این بود که S21fe بخرم ولی به دلایل مشکلات مالی نشد و مجبور شدم 11t pro بردارم

14 ساعت قبل، Arthur گفته است:

پیشنهاد نمیکنم.

همه این رام ها باگ های خودشون رو دارند و روند توسعه درست حسابی هم ندارن که بخاد باگ هاش برطرف بشه.

اگه خیلی اذیت میشی بفروش یه one plus بخر.

اگه عوض کنم بدون مکث میرم سمت سامسونگ به نظرم واقعا سامسونگ تو بحث رابط کاربری یه سر و گردن بالاتر از سایر برند هاست

12 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است:

درود دوست عزیز گوشی باید توسعه دهنده قوی پشتش باشه تا بتونی روی رام کاستوم بدون باگ حساب کنی الان من اندروید ۱۲ پیکسل هستم چون گوشیم Mi 9t از اون سوگلی هاست و اولین گوشی خانواده t محسوب میشه ماهیانه براش رام میاد اندروید 13 فعلا نریختم تا استیبل تر بشه فک کنم این گوشی تا اندروید 14 15 ساپورت بشه اینقد دوستش دارن اونور آبیا نکته اصلی رام کاستوم این هست اولا گوشی توسط تعداد زیادی توسعه دهنده ساپورت بشه دوما شما حوصله داشته باشی رام های کاستوم رو تست کنی و بهترینش رو انتخاب کنی ولی به دردسرش به نظرم میرزه

Screenshot_20230113-000954_Settings.thumb.png.c97458a267e9289698099e97d8e9e91a.png

843214944_Screenshot_20230113-001005_PixelLauncher.thumb.png.b5c21340b005530f0b420e9a3117287d.png

ممنونم از توضیحاتتون

فقط سوالی که برام ایجاد میشه در مورد نحوه نصب رام کاستوم هست  قبلا حدود ۴ سال قبل یادمه رو چند تا گوشی سامسونگ رام اندروید خودشونو با اودین۳ نصب میکردیم   این رام های کاستوم هم به همین روش نصب میشن؟

و اینکه جسارتا میشه چند تا اسکرین از رابط پیکسل نصبی روی گوشیتون رو بفرستید؟

با نصب این رام کاستوم مثلا موزیک پلیرتون هم عوض شده طبیعتا؟ یا قابلیت هایی مثل Always on display

ویرایش شده توسط Mahdi ZMS
لینک به دیدگاه

من یه سوالی برام پیش اومده

مشکل رابط کابری شیائومی چیه؟

من اولین باره شیائومی گرفتم،به نکته خاصی پی نبردم هنوز

قبل اینم ایفون X داشتم،و قبل از اون هم یه مدل اندروید سامسونگ ،تقریبا با همش به یه اندازه راحت بودم

تفاوت خاصی بین رابط کاربری این گوشی ها هست که من بی اطلاعم؟

لینک به دیدگاه

کاستوم رام در کل خیلی قابلیت های جالبی میده، بعضی از رام ها تقریبا میشه همه چیز رو ادیت کرد تا دکمه هوم رو حتا، ولی اخرین باری که رام کاستوم زدم یادمه حسگر اثر انگشت از کار میوفتاد جدیدا دیگه نمیدونم، در کل اگر حال و حوصله داری حتما انجام بده ولی قبلش یک رام خوب انتخاب کن و اون موردی که گفتم حتما چک کن چون من بخاطر همین موضوع دیگه بیخیال کاستوم رام شدم، همین که حسگر از کار میوفته

قبلا از کاستوم رام وایپر استفاده میکردم خیلی خوب بود روی گوشی htc 8 و 9 و 10 

تازه گوشی های htc بد قلقترین بودن ولی خب کاری نشد نداره 

لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، Mahdi ZMS گفته است:

سلام

توی یوتوب میدیدم که ظاهرا امکان جایگزین رابط مسخره miui با پیکسل گوگل یا همون اندروید خام وجود داره

گوشی من mi 11t pro هست خواستم بدونم واقعا این امکان وجود داره؟ 

سلام اگه میخاید کاستوم رام نصب کنید ،باید بوتلودر انلاک بشه ،انلاک تقریبا تمام گوشیای شیاومی تقریبا یکیه،و نیازمند اکانت شیاومی و کامپیوتر برای استفاده از miunlocktool هستش .

پروسه انلاک از ۱تا دو هفته طول میکشه ،چون به شیاومی درخواست کد آنلاکو میدی خودش تایمر میزاره که بعد اون تایمر بت کد رو میده و انلاک میکنی،حالا صرفنظر از اینکه میای رام بزنی یا نه ،همین الان انلاک کن که بعدا وقتتو نگیره 

بک آپ یادتون نره ،همه چی میپره با انلاک

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Mahdi ZMS گفته است:

ممنونم از توضیحاتتون

فقط سوالی که برام ایجاد میشه در مورد نحوه نصب رام کاستوم هست  قبلا حدود ۴ سال قبل یادمه رو چند تا گوشی سامسونگ رام اندروید خودشونو با اودین۳ نصب میکردیم   این رام های کاستوم هم به همین روش نصب میشن؟

و اینکه جسارتا میشه چند تا اسکرین از رابط پیکسل نصبی روی گوشیتون رو بفرستید؟

با نصب این رام کاستوم مثلا موزیک پلیرتون هم عوض شده طبیعتا؟ یا قابلیت هایی مثل Always on display

دوست عزیز روند کاستوم رام زدن روی گوشی های شیاومی به صورت خلاصه ۱.انلاک بوت لودر گوشی۲.نصب کاستوم ریکاوی که TWRP پیشنهاد میشه نگاه کردم گوشی شما به صورت رسمی توسط این تیم پشتیبانی نمیشه پس باید دنبال نسخه غیر رسمیش باشید 3.نصب رام توسط ریکاوری کاستوم در اندروید ۱۲ جدیدا ایجاد شده چند ماه قبل ریکاوری کاستوم توان بازگشایی حافظه داخلی گوشی که توسط گوگل روی اندروید ۱۲ به صورت پیش فرض محافظت شده بود رو نداشت الان مشکلی نداره گوشی بنده علنا انگار pixel 4a هست الان با سخت افزار خیلی بهتر

Screenshot_20230113-144431_Pixel Launcher.png

3 دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

سلام اگه میخاید کاستوم رام نصب کنید ،باید بوتلودر انلاک بشه ،انلاک تقریبا تمام گوشیای شیاومی تقریبا یکیه،و نیازمند اکانت شیاومی و کامپیوتر برای استفاده از miunlocktool هستش .

پروسه انلاک از ۱تا دو هفته طول میکشه ،چون به شیاومی درخواست کد آنلاکو میدی خودش تایمر میزاره که بعد اون تایمر بت کد رو میده و انلاک میکنی،حالا صرفنظر از اینکه میای رام بزنی یا نه ،همین الان انلاک کن که بعدا وقتتو نگیره 

بک آپ یادتون نره ،همه چی میپره با انلاک

درود پروسه انلاک اخیرا لحظه ای شده حداقل از پارسال خودم خبر دارم و خبری از قضایای چند سال پیش نیست که چند هفته انتظار بکشی

لینک به دیدگاه

21 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

دوست عزیز روند کاستوم رام زدن روی گوشی های شیاومی به صورت خلاصه ۱.انلاک بوت لودر گوشی۲.نصب کاستوم ریکاوی که TWRP پیشنهاد میشه نگاه کردم گوشی شما به صورت رسمی توسط این تیم پشتیبانی نمیشه پس باید دنبال نسخه غیر رسمیش باشید 3.نصب رام توسط ریکاوری کاستوم در اندروید ۱۲ جدیدا ایجاد شده چند ماه قبل ریکاوری کاستوم توان بازگشایی حافظه داخلی گوشی که توسط گوگل روی اندروید ۱۲ به صورت پیش فرض محافظت شده بود رو نداشت الان مشکلی نداره گوشی بنده علنا انگار pixel 4a هست الان با سخت افزار خیلی بهتر

Screenshot_20230113-144431_Pixel Launcher.png

درود پروسه انلاک اخیرا لحظه ای شده حداقل از پارسال خودم خبر دارم و خبری از قضایای چند سال پیش نیست که چند هفته انتظار بکشی

شما انلاک کردین ، سنسور اثر انگشت کار میکنه هنوز ؟ کلا مشکلی توی امنیت گوشی پیش نمیاد ؟ گوشی من سامسونگ نوت 10 لایت هست

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Mansbrz گفته است:

شما انلاک کردین ، سنسور اثر انگشت کار میکنه هنوز ؟ کلا مشکلی توی امنیت گوشی پیش نمیاد ؟ گوشی من سامسونگ نوت 10 لایت هست

همه عملکردهای گوشی من کاملا پرفکت در دسترسم هستند از اثر انگشت گرفته تا ۳ دروبین عقب خیر دوست عزیز هیچ مشکلی برای گوشی پیش نمیاد امنیت اضافه هم میشه چون شما پچ های امنیتی جدید رو هم همراه ورژن جدید اندروید دریافت می کنید برای گوشی های قدیمی که دیگه رسمی ساپورت نمیشن به همه عزیزان توصیه میشه دنبال کاستوم رام استیبل پیکسل بگردن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا مهدی دست نگه دار.

داداش گلم. من این کارو کردم ولی مثل سگ پشیمونم. بنده پوکو F3 داشتم رام پیکسل زدم. "همه چیز خوب بود" رو هم نمیشه گفت. تنظیمات دوربین به شدت محدود بود در حدی که لنز ماکرومو از دست دادم. دوماه بعدم گوشیم بردش سوخت. هرچند دوستان میگن ربطی به رام نداره ولی شک ندارم یه چیزی توش بوده که اینجوری گوشی نابود شد. بردم گارانتی و بدون هیچ سوالی برام تعویض کردن برد رو. تمام اطلاعاتمم از دست دادم چون بکاپ گوگلم پُر بود. ده تا ویژگی گوشی رو از دست دادم که تهش دوتا قابلیت جدید بدست آوردم. نگاه این هندیا نکن کلا کار موبایلو تویوتیوب دست گرفتن، همشون کلاه بردارن.

لینک به دیدگاه

دوست گرامی به هیچ وجه اینکارو نکنید و اگه از miui بدتون میاد بهترین کار تعویض گوشی هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...