رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد دسته ایکس باکس 360 سیم دار

MEHDI-GTX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام خدمت دوستان گرامی

آپدیت تاپیک به سوال دیگری

دوستان یه دسته سیمدار اصل یکی از آشنایان بهم داد تبدیل usb سرش رو نداره

میخواستم ببینم کسی سراغ داره تبدیلش رو

بعد از مدتی جستجو و نیافتن تبدیل گفتم سیم رو قطع کنم و یه کابل udb بهش وصل کنم اما هر کاری میکنم رنگ بندی رو پیدا نمیکنم. ( باید پایه ها دقیقا به هم مرتبط باشه)

کابل که قرار هست بهش وصل کنم دقیقا همون رنگ های کابل دسته رو داره ولی کابل خود دسته نیست و ممکنه رنگ سیم ها رو پین های دیگه ایی تو سر usb به نسبت دسته اصلی باشه

همین باعث شده نتونم ارتباط دقیق رو پیدا کنم

اگه کسی تبدیل سراغ داره ممنون میشم اطلاع بده

۲۰۲۳۰۱۱۹_۲۰۲۳۳۷_mfnr.jpg  1342139031___mfnr.thumb.jpg.315d51c26a881fbe4ccf3551f8d93fec.jpg  942375117___mfnr.thumb.jpg.1f89a0a9c4d959dc9fa3892526260bd0.jpg 2099311700___mfnr.thumb.jpg.0f57318169d63e32ade5bcb802c43179.jpg

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
.
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

تنها راهش باز کردن دسته و مشاهده ی قطعات داخلیه، توی ظاهر یه سری دسته ها هستن که دقیقا عین اصلی هستن، اما فیکن، دسته ی اصلی، ورودی هدفون و و یه ورودی که نمیدونم چیه اون پایین داره، داخل دسته هم تمام قطعات با سوکت به هم متصل شدن و هیچ سیمی به برد لحیم نشده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اره یوتیوب این مورد رو دیدم که سوکتی بود داخل دسته.

یه مورد چند روز پیش کارکرده گرفتم پس دادم اون لحیمی بود. تو دیوایس منیجر هم جنریک شناخته میشد. دسته اصل نبود

خوب مشکل اینه تا قبل خرید باید مطمئن شد از اصل بودن تا خرید زد

بعدش برسه دستت باز کردنش دیگه شانسه مثل هندوانه در بسته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم یه مدل قدیم گرفته بودم به اسم اصل، تو سیستم هم به عنوان xbox شناخته میشد و مشکلی نبود، تا چند وقت پیش ه آنالوگش خراب شد و بازش کردم دیدم لحیمیه و های کپی بوده، حتی اون جک هدفونش هم شناخته میشد و اگه هدفونش بود کار میکرد، ولی موقع تعویض آنالوگ دووم نیاورد و یه عیبی برداشت که دیگه راه نیفتاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
هم اکنون، MAhmoOD Nazari گفته است:

منم یه مدل قدیم گرفته بودم به اسم اصل، تو سیستم هم به عنوان xbox شناخته میشد و مشکلی نبود، تا چند وقت پیش ه آنالوگش خراب شد و بازش کردم دیدم لحیمیه و های کپی بوده، حتی اون جک هدفونش هم شناخته میشد و اگه هدفونش بود کار میکرد، ولی موقع تعویض آنالوگ دووم نیاورد و یه عیبی برداشت که دیگه راه نیفتاد

ای سی ذغالی بوده؟

یا ای سی لحیمی با حک نام مایکروسافت؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایسیش ازین ریزه میزه هاست که روش رزین میریزن

نمیدونم چی بهش میگن، فک کنم همون ذغالی میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

ایسیش ازین ریزه میزه هاست که روش رزین میریزن

نمیدونم چی بهش میگن، فک کنم همون ذغالی میشه

قطعا فیک بوده

همون ذغالی بهش میگن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سیم دسته رو اگر قطع کنید و یه سوکت usb بزنید، قرمز مثبت میشه، مشکلی هم منفی، سبز و سفید هم rx tx عه که دو بار ازمون و خطا میکنید و درست میشه.

رابط خود دسته چی هست؟ دقیقا مال چی بوده این دسته؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

https://www.amazon.com/Wired-Controller-Breakaway-Cable-Adapter/dp/B00CMNT5WC

خیلی کنجکاو شدم که بدونم این پورت اصلا چیه، وقتی xbox  360 اصلا چنین پورتی نداره، چرا دسته ش با چنین پورتی عرضه شده.

سرچ کردم نتیجه ی خیلی جالبی پیدا کردم،

این تبدیل رو گذاشتن، برای مواقعی که بی اختیار سیم کشیده میشه و ممکنه باعث کشیده شدن کنسول و سقوطش باشه، این کابل از این اتفاق جلوگیری میکرده و از قسمت اون تبدیل جدا میشده 😂

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
6 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

سیم دسته رو اگر قطع کنید و یه سوکت usb بزنید، قرمز مثبت میشه، مشکلی هم منفی، سبز و سفید هم rx tx عه که دو بار ازمون و خطا میکنید و درست میشه.

رابط خود دسته چی هست؟ دقیقا مال چی بوده این دسته؟

همه جور تست انجام دادم

چون کابلی که قرار بهش تیکه بخوره برای دسته دیگه بوده نه ایکس باکسی . ممکنه رنگ ها رو پین های دیگه باشه

کابل دسته از این دو تیکه ها هست که سرش یو اس بی هست و از اون پورتی که عکسش رو گذاشتم جدا میشه

جلوی دسته هم مایکروسافت حک شده

1 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

https://www.amazon.com/Wired-Controller-Breakaway-Cable-Adapter/dp/B00CMNT5WC

خیلی کنجکاو شدم که بدونم این پورت اصلا چیه، وقتی xbox  360 اصلا چنین پورتی نداره، چرا دسته ش با چنین پورتی عرضه شده.

سرچ کردم نتیجه ی خیلی جالبی پیدا کردم،

این تبدیل رو گذاشتن، برای مواقعی که بی اختیار سیم کشیده میشه و ممکنه باعث کشیده شدن کنسول و سقوطش باشه، این کابل از این اتفاق جلوگیری میکرده و از قسمت اون تبدیل جدا میشده 😂

حتما بابا ها جلوی پاشون رو نگاه نمیکردن😂

ملت از خاموشی کولر که از دستشون عذاب دارن بیا اینم ایکس باکس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چیزی که من روی برد میبینم منطقیه رنگ کابل هاش، یه سیم usb گیر بیارید و کابل های همرنگ رو به هم بزنید، باید کار کنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
7 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

چیزی که من روی برد میبینم منطقیه رنگ کابل هاش، یه سیم usb گیر بیارید و کابل های همرنگ رو به هم بزنید، باید کار کنه.

دقیقا کابل همرنگ با کابل دسته دارم

طبق این عکس هم که استاندار تمام کابل ها باید باشه با تستر لامپی کابل usb رو تست کردم و ترتیب رنگ ها دقیقا مثل عکس بود

USB.jpg.0d990f1aceaf18f78ffb2117d5c9016c.jpg

همرنگ ها رو به هم وصل میکنم این ارور میاد 

device descriptor request failed تو دیوایس منیجر

usb device not recognized پاپ اپ ویندوز

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...