رفتن به مطلب

رادار بازی! چطور به صورت دستی ست کنیم؟(سرویس کاهش پینگ "ملی" "رایگان")

saeed0c
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

15 ساعت قبل، hosin گفته است:

دوستان بدافزار هست

این و الکترو جفتشون به سرور های وزارت {ا} وصل میشن

خلاصه از ما گفتن بود

تیم الکترو خودش گفته که به زودی درباره رادار افشاسازی می‌کنه :)

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، erfanvk گفته است:

📍روز گذشته وزارت ارتباطات از سرویس «رادار گیم» برای حل مشکلات گیمرها رونمایی کرد. به نظر می‌رسد رادار گیم فایل‌های مربوط به برخی از بازی‌ها را از‌ طریق سرورهای داخل کشور در‌اختیار کاربران قرار می‌دهد تا با سرعت بیشتر و تاخیر کمتر بتوانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

📍فایل نصبی نسخه ویندوز این سرویس که با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و شرکت ارتباطات زیرساخت ساخته شده است، توسط هفت آنتی ویروس از جمله بیت‌دیفنر و کسپرسکی و آویرا در وب‌سایت «ویروس توتال» مخرب شناسایی شده است.

📍رادار گیم ادعا می‌کند که این سرویس علاوه بر افزایش سرعت دانلود بازی‌ها و آپدیت آن‌ها، باعث کاهش چشمگیر پینگ بازی‌ها نیز می‌شود. این اتفاق از‌طریق انتقال CDN‌های بازی‌ها به داخل کشور و کوتاه‌کردن مسیر دسترسی کاربران داخلی کشور به سرورهای بازی و طراحی ابزارهای داخلی صورت می‌گیرد. 

کوچه پس اینو گذاشته

photo_2023-01-18_13-13-42 (2).jpg

سلام

این تسته رو چطوری گرفتید؟ چه نرم افزار یا سایتیه؟

لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، Lawrence گفته است:

سلام دوست عزیز 

قبلش بگم که اطلاعاتی که یک dns میتونه از شما ترک کنه به نسبت یخ شکن دسترسی هاش محدود تره حالا بریم سر اصل موضوع که چه اطلاعاتی یک dns میتونه ترک کنه 

در حالت جامع و خلاصه :

چه سایت هایی درخواست کردین و رفتین

اینکه ایا شما یک کلاینت هستین یا یک شبکه محلی هستید

نوع سیستم عامل شما 

محل زندگی شما و نوع isp 

ساعات فعال بودن شما در طول روز

تست کردن امنیت شبکه شما 

دسترسی به یوزر و پسورد اکانت های شما در سایت هایی که عضو هستین (اگر از https استفاده نکنید)

دسترسی به سایت هایی که مراجعه کردین و ترک کردن اطلاعاتی که در اون سایت دیده اید 

منتقل کردن شما به سایت های تبلیغاتی

بدست اوردن امضا دیجیتال شما 

و در مورد اخر که به نظر من از همه مهم تره اگر ستاپ شبکه شما امنیتش کم باشه کسانی که این dns بوجود اوردن میتونن هر اطلاعاتی که میخوان از سیستم شما استخراج کنن

ویرایش شده توسط Amirhossein Azimi
لینک به دیدگاه

با این همه صحبتی که پشتش هست من که صبر میکنم ببینم چی میگن بزرگان.

فعلا همراه آخر جایگزین کردم هر یک دقیقه یه لگ میزنه ولی قابل بازیه پینگش کمتر ایرانسل شده.

لینک به دیدگاه

این کار کشته ها نمیشه بهشون اعتماد کرد...خودشون میبندن بعد برای دور زدن همون مجانی کمک میکنن! 

6f50dc77-4a26-43a3-a0e8-1d2c3ebc2a70.thumb.jpg.826888437381ca7400f93c10519e33e3.jpg

لینک به دیدگاه

29 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

این کار کشته ها نمیشه بهشون اعتماد کرد...خودشون میبندن بعد برای دور زدن همون مجانی کمک میکنن! 

6f50dc77-4a26-43a3-a0e8-1d2c3ebc2a70.thumb.jpg.826888437381ca7400f93c10519e33e3.jpg

حالا سوال من اینه:

از جوان /نوجوان /کودک گیمری که هِر رو از بِر تشخیص نمیده و مثلا میاد همچین برنامه ای رو نصب میکنه، دقیقا میخان چی دربیارن ...

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

حالا سوال من اینه:

از جوان /نوجوان /کودک گیمری که هِر رو از بِر تشخیص نمیده و مثلا میاد همچین برنامه ای رو نصب میکنه، دقیقا میخان چی دربیارن ...

بیشترین مخاطبشون دهه 80 70 60ی هست همونایی که انقلاب رو استارت زدن

لینک به دیدگاه

در حال حاضر روی نت مخابرات تهران 

وارزون Apex حتی با DNS الکترا هم بالا نمیان

لینک به دیدگاه

برنامه رو نصب کردم برای تست و بعد که دیدم جواب نمیده پاک کردم ولی الان هر یکی دو دقیقه دی ان اس هارو ریست میکنه :) 

دی ان اس جامپر هم ریختم ولی جواب نمیده خیلی زیبا هر دقیقه دی ان اس رو ست میکنه روی 127.0.0.1 :/ 

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، ATER گفته است:

apex من با نت مخابرات (adsl) برای یکی از دوستام هم با نت صفرویک جواب داد

با شکن لانچ میکنم بعد dns رو بر میدارم اوکیه به مچ کانکت میشه

سرور Amsterdam و london

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، ATER گفته است:

سرور بازی های کامپیوتری رو دوباره زدن فیلتر کردن. دو روزی میشه بالا نمیان.

لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

حالا سوال من اینه:

اختیار داری. الان 30 سالشم داره گیم میزنه. همون کوچمولوهاشم ش/عار میدن. کی لاگر داشته باشه کار تمومه هر چی تایپ کردی عیناَ به دست میاره بد افزار. دیگه چی از این بهتر!

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

اختیار داری. الان 30 سالشم داره گیم میزنه. همون کوچمولوهاشم ش/عار میدن. کی لاگر داشته باشه کار تمومه هر چی تایپ کردی عیناَ به دست میاره بد افزار. دیگه چی از این بهتر!

نه من منظورم این بود که الان همه آگاهن ،بچه ی ۱۰ساله حرف از هک و اینا میزنه اصن خوده همین نوجوونا اطلاع رسانی میکنن که همچین برنامه ای نصب نکنن ،همه میدونن چنین برنامه ای هدفش چیه 

یعنی میگم تله ی خوبی نیست مخصوصا بعد این سه چهار ماه ...

لینک به دیدگاه

29 دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

نه من منظورم این بود که الان همه آگاهن ،بچه ی ۱۰ساله حرف از هک و اینا میزنه اصن خوده همین نوجوونا اطلاع رسانی میکنن که همچین برنامه ای نصب نکنن ،همه میدونن چنین برنامه ای هدفش چیه 

یعنی میگم تله ی خوبی نیست مخصوصا بعد این سه چهار ماه ...

دلیل این که همیشه غافلگیر میشن و مجبورن ســـ.رکــ.وب کنند و اینترنت رو قطع کنند همین عدم آگاهیشون از خاست عموم هست.

جامع آماریشون همین 4 نفر از دوروبریاشون هست. کسایی که مشاوره میگیرن بشون دروغ میگن. بیشتر این نمیتونم اینجا بگم برای فروم بد میشه.

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

سرور بازی های کامپیوتری رو دوباره زدن فیلتر کردن. دو روزی میشه بالا نمیان.

وارزون ایرانسل وصل میشه🥰

لینک به دیدگاه

تست با کانفیگ محافظ‌سیم(!) که یکی از دوستان در یک تاپیک دیگه گذاشت برای بازی رینبو سیکس سیج انجام دادم

بدون رادار به سرور امارات کانکت میشه با پینگ 70-100

با رادار کلا میره روی سرور وست اروپا پینگ 140-150!

پینگ اروپا رو کم میکنه برا کسایی که میخوان به هر دلیلی روی میدل ایست(امارات) پلی ندن ولی خب امارات پینگش بهتره

پکت هم نداشتن هیچکدوم

ویرایش شده توسط DarkMERC
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...