رفتن به مطلب

کمک برای خرید باتری گوشی (فوری)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و عرض ادب

یک گوشی LG K10 2017 هست که اخیرا باتریش معیوب شده (یکدفعه از 80 به 30 خالی می‌کنه و بعدش هم خاموش میشه) . متاسفانه امکان خرید گوشی جدید فراهم نیست.

من باتری این گوشی رو توی نت سرچ و پیدا کردم، مدلش هست: BLG461f

سایت‌های زیادی هستن که این باتری رو می‌فروشن ولی من تجربه خرید باتری گوشی ندارم و هیچ ایده‌ای هم برای تشخیص فیک از اورجینال رو ندارم.

اگر کسی سایت معتبر یا فروشنده معتبر در تهران یا سایر شهرهای بزرگ می‌شناسه، بی‌زحمت معرفی کنه ممنون می‌شم.

لینک به دیدگاه

درود لیون که در این زمینه اصلا فعالیتی نداره پس منطقی هست بتونیم لینک مستقیم بگذاریم من از این سایت 3 تا باتری خریدم برای 3 گوشی مختلف و رضایت داشتم از کیفیت باتری ها که یکیشونم lg v20 بوده لینک باتری گوشیتون رو قرار میدم

https://batterys.org/product/lg-k10-2017/

لینک به دیدگاه

سلام 

یکبار باتری گوشی کالیبره کن...احنمال زیاد مشکل حل میشه

باتری بزار خالی بشه و بعد تا 100 درصد شارژش کن و بعد گوشی ریست استارت کن  یا اگه شرایط دراوردن باتری داری باتری در بیار دوباره جا بزن

وقتی گوشی روشن کنی احتمالا 100 درصد نیسا و دوباره باید گوشی شارژ بزنی تا 100 درصد بشع و دوباره باید همون کار قبلی یعنی دراوردن باتری و جا زدنش یا ریست کردن گوشی

همینطور باید ادامه بدی چند بار که بعد از خاموش روشن کردن یا دراوردن باتری دیگه باتری روی 100 درصد باقی مونده باشه

کلا گوشی نباید زیر 30 درصد شارژ خالی کنه و بهتره در حین شارژ اصلا باهاش کاری صورت نگیره و نیازی نیست حتما 100  درصد شارژ بشه 90 هم کافیه

اینطور طول عمر باتری گوشی خیلی بیشتر و بهینه تر میماند

در مورد فروشگاه..  جانبی موبایل  بنظرم مطمئن هست .سرچ کنی میاد بالا

ویرایش شده توسط Mey67
لینک به دیدگاه

57 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

درود لیون که در این زمینه اصلا فعالیتی نداره پس منطقی هست بتونیم لینک مستقیم بگذاریم من از این سایت 3 تا باتری خریدم برای 3 گوشی مختلف و رضایت داشتم از کیفیت باتری ها که یکیشونم lg v20 بوده لینک باتری گوشیتون رو قرار میدم

https://batterys.org/product/lg-k10-2017/

راستش قیافه‌اش اصلا شبیه باتری فابریکی که تو گوشیه نیست. باتری گوشی که ما داریم این شکلیه:

IMG_20230122_215531.thumb.jpg.e026fc8273b0d11bbe01df5ab470f4da.jpg

ولی اگر شما قبلا خرید داشتید و راضی بودید، میشه در نظر گرفت.

جسارتا شما آخرین بار کی از این فروشگاه خرید کردید؟

راهی هم هست برای تشخیص اصل از فیک؟

ویرایش شده توسط Sandor
لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، Sandor گفته است:

راستش قیافه‌اش اصلا شبیه باتری فابریکی که تو گوشیه نیست. باتری گوشی که ما  داریم این شکلیه:

سلام

من دقیقا از همین سایتی که دوستمون گفتن یه باتری برای mi max 1 خریدم که مال ۲۰۱۶ هست ظرفیت اصلیه باتری  من باید 4850 باشه ،اما با برنامه accu battery دقیقا از ۰تا ۱۰۰که شارژ میکنم ۴۰۰۰mah پر میکنه 

این باتریای گوشیای قدیمی دیگه اورجینال پیدا نمیشه واین ها هم توی بازار ساخت فلان شرکت چینی هستن و ظرفیتشون کمتره ،پس با توجه به این قضیه بخرید 

لینک به دیدگاه

27 دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

سلام

من دقیقا از همین سایتی که دوستمون گفتن یه باتری برای mi max 1 خریدم که مال ۲۰۱۶ هست ظرفیت اصلیه باتری  من باید 4850 باشه ،اما با برنامه accu battery دقیقا از ۰تا ۱۰۰که شارژ میکنم ۴۰۰۰mah پر میکنه 

این باتریای گوشیای قدیمی دیگه اورجینال پیدا نمیشه واین ها هم توی بازار ساخت فلان شرکت چینی هستن و ظرفیتشون کمتره ،پس با توجه به این قضیه بخرید 

درسته اما خب باتری غیرفابریک ولی باکیفیت باشه، بازم می‌ارزه. همین باتری که فرمودید تهیه کردید، تا الانش به نسبت خوب کار کرده؟ یعنی مشکلی پیدا نکرده؟

لینک به دیدگاه

38 دقیقه قبل، Sandor گفته است:

راستش قیافه‌اش اصلا شبیه باتری فابریکی که تو گوشیه نیست. باتری گوشی که ما داریم این شکلیه:

جسارتا شما آخرین بار کی از این فروشگاه خرید کردید؟

چیزی به اسم باتری اورجینال نداریم دوست عزیز شما با دلار ۴۵ تومنی فک نکن می تونی با ۲۰۰ تومن باتری اورجینال بخری گوشی v20 با باتری جدیدی که خرید شده ۵ ساعت صفحه روشن با اینترنت خود موبایل کار میده که خیلی تفاوتی با باتری اورجینال نداره این سایت کارش درسته و شما با قیمت مناسب باتری می خری که قطعا عملکردش رضایت بخش هست تا این حد من می تونم مطمئن حرف بزنم نه بیشتر 

لینک به دیدگاه

22 دقیقه قبل، Sandor گفته است:

درسته اما خب باتری غیرفابریک ولی باکیفیت باشه، بازم می‌ارزه. همین باتری که فرمودید تهیه کردید، تا الانش به نسبت خوب کار کرده؟ یعنی مشکلی پیدا نکرده؟

والا من دو سه ماهه خریدم فعلا زوده برای نظر نهایی و ولی خب باد که نکرده ،مقدارشم همین حدود ۴۰۰۰مونده ،راضیم فعلا 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ببینید این گوشی مال حدود 5 6 سال پیشه، مسلمه که قطعه یدکی اصلی تولید خود شرکت براش نباشه،

اما قطعه ای که توسط شرکت ثالث تولید میشه، میتونه حتی کیفیت بالاتری از قطعه ی اصلی داشته باشه، زیاد نگران تفاوت ظاهری نباشید، باطری رو تهیه کنید و تست کنید، اگر خروجی خوبی داشت، یعنی کیفیت خوبی داره.

لینک به دیدگاه

پیدا کردن باتری اصلی یک گوشی قدیمی اونم الجی که از بازار  موبایل خارج شده، کار راحتی نیست، به هر حال هر چی بگیرین اصلی نیست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...