رفتن به مطلب

گیمپس روی PC

Ali.B.O
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

چطوری میتونم برای ویندوز گیمپس بخرم؟

آیا میشه به صورت هوم خرید ؟

نحوه فعالسازیش چطوریه؟

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
در ۱۴۰۱/۱۱/۵ در 16:22، Ali.B.O گفته است:

سلام

چطوری میتونم برای ویندوز گیمپس بخرم؟

آیا میشه به صورت هوم خرید ؟

نحوه فعالسازیش چطوریه؟

وقت بخیر

باید گیم پس پیسی بخری که ارزون میدن ۴ ماه ۵۰ ۶۰ تو کانالا هست اگر میخوای روی اکانت خودت فعال کنی خیلی گرون در میاد ولی همین ۵۰ تومنیرو میگیری بعد لاگینش میکنی تو مایکروسافت استور بعد تو برنامه ایکس باکس با اکانت خودت بازی میکنی و هر چی داری رو اکانت خودت سیو میشه اگه بیشتر کمک خواستی بگو

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Sobhan manu گفته است:

وقت بخیر

باید گیم پس پیسی بخری که ارزون میدن ۴ ماه ۵۰ ۶۰ تو کانالا هست اگر میخوای روی اکانت خودت فعال کنی خیلی گرون در میاد ولی همین ۵۰ تومنیرو میگیری بعد لاگینش میکنی تو مایکروسافت استور بعد تو برنامه ایکس باکس با اکانت خودت بازی میکنی و هر چی داری رو اکانت خودت سیو میشه اگه بیشتر کمک خواستی بگو

جسارتا؟ یه مقداری بیشتر و با جزییات قدم به قدم توضیح می‌دید؟

چون الان دو روش هست، یا باید اکانت بسازی و شارژ کنی، یا باید اشتراکی از یکی دیگه بگیری؟

بعد اینک استور مایکروسافت رو باید نصب کنی؟ در حد استیم خوب کار می‌کنه؟ مخصوصا با نت شخمی ایران

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Sandor گفته است:

چون الان دو روش هست، یا باید اکانت بسازی و شارژ کنی، یا باید اشتراکی از یکی دیگه بگیری؟

بعد اینک استور مایکروسافت رو باید نصب کنی؟ در حد استیم خوب کار می‌کنه؟ مخصوصا با نت شخمی ایران

ببینید بازی ها و اکانت های مایکروسافت استور قابلیت اشتراکی شدن دارن. یعنی الان یه نفر رو اکانتش fh5 میخره . میتونه اکانتشو روی سیستم دوستشم لاگین کنه و هردو همزمان انلاین بازی کنن. حالا همین ویژگی درمورد گیم پس هم میشه اجرا کرد. 

استور و اپ هایی که لازم داره هم روی خود ویندوز نصبه مثل استور البته لانچر هم همون استور هست نه استیم نه هیج برنامه دیگه.

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Lawrence گفته است:

استور و اپ هایی که لازم داره هم روی خود ویندوز نصبه مثل استور البته لانچر هم همون استور هست نه استیم نه هیج برنامه دیگه.

ویندوزی که من دارم چنین چیز نداره

البته خیلی وقت پیش یک نفر گفته بود میشه استور رو به صورت جداگانه نصب کرد

وضعیت سرعت و کیفیت دانلود روی استورش چطوریه؟ با نت ایران

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، Sandor گفته است:

8 ساعت قبل، Sandor گفته است:

البته خیلی وقت پیش یک نفر گفته بود میشه استور رو به صورت جداگانه نصب کرد

وضعیت سرعت و کیفیت دانلود روی استورش چطوریه؟ با نت ایران

بدترین استوری که تاحالا باهاش کار کردم ! حتی اگه قانونی هم با کردیت کارت شخصی بخرید مشکلات خیلی زیادی داره که خیلیاش اصلا به نت ایران هم ربطی نداره، حالا فرض کنید از نت ایران هم استفاده کنید ...

نه اینکه نشه بازی کرد، بعضی وقتا اوکیه اذیت نیمکنه ولی وقتی اذیت میکنه .....

coop ش هم فاجعست، که بیشتر به خاطر نت ایرانه، NAT Type تون رو چک کنید اگه open یا moderate نیست و strict هست، تا بازش نکردید نرید سراغش ...

جسارتا حالا واسه چه گیمی گیمپس می خواید ؟ چون فکر نکنم عنوانی داشته باشه رو استور که کرک نشده باشه. و گیمی هم روش نیست که انلاین داشته باشه و رو استور های دیگه نباشه ...

خود استور هم پیشفرض رو ویندوز نصبه، از چه نسخه ایی استفاده میکنید ؟ ضمن اینکه باید نسخه ویندوز هم اپدیت باشه کاملا ....

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، vandelin گفته است:

جسارتا حالا واسه چه گیمی گیمپس می خواید ؟ چون فکر نکنم عنوانی داشته باشه رو استور که کرک نشده باشه. و گیمی هم روش نیست که انلاین داشته باشه و رو استور های دیگه نباشه ...

یه سری بازی‌ها مثل دد اسپیس هستن که کرک نشدن (احتمالا هم کرک نشن)

ولی من بیشتر به خاطر بعدِ معامله اکتی - مایکروسافت دارم بهش فکر می‌کنم

لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، Sandor گفته است:

ویندوز 10 و 11 پیش فرض داره خودش. توی تسکبار پین شده حتی.

وضعیت نصب برنامه ها و اپدیت گاهی خوبه گاهی افتضاح. ایرانم که تحریمه. ناچارا باید dns استفاده کرد. بقیه لانچر ها چه گلی به سرمون زدن که این درست باشه؟

14 ساعت قبل، vandelin گفته است:

coop ش هم فاجعست، که بیشتر به خاطر نت ایرانه، NAT Type تون رو چک کنید اگه open یا moderate نیست و strict هست، تا بازش نکردید نرید سراغش ...

اره نت تایپ شدیدا اذیت میکنه. حتی روی کرش کردن بازیهاش هم دخالت داره. البته صرفا بخاطر همین استفاده اشتراکی ارزش داره و بس. یعنی بازی اگر روی لانچر های دیگه هست با قیمت معقول اولویت خرید هموناس.

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Sandor گفته است:

یه سری بازی‌ها مثل دد اسپیس هستن که کرک نشدن (احتمالا هم کرک نشن)

ولی من بیشتر به خاطر بعدِ معامله اکتی - مایکروسافت دارم بهش فکر می‌کنم

اشتراکی استیمش پره

https://pcgame-shop.ir/product/سی-دی-کی-اشتراکی-بازی-dead-space/

من فکر کنم 3 سال استفاده کردم، از زمان فورزا 4 و 5 (3 رو مطمئن نیستم شاید رو کنسول بازی کرده باشم) و FSX و GEOW و The ascent و B4B و چندتای دیگه

شدنش که خب میشه، ولی خیلی خیلی دردسر داره. قبلا یه روش بود که میشد یه ماه رایگان گرفت، که بستنش، و بعد میشد ماهی 1 دلار گرفت که خب البته واسه یوزر های جدید بود (که تهش این بود که یوزر جدید بسازی و از اونجایی که میشه واسه خود استور از اکانت دیگه ایی استفاده کرد مشکلی نداشت، در واقع مایکروسافت دو اپ داره، استور و xbox که هر کدوم جدا باید لاگین کنی، اشتراکی ها هم همینجورین، طرف با اکانت تو استورت لاگین میکنه و با اکانت خودت تو اپ xbox ) و البته یه باگی هم بود که خودمم نفهمیدم چجوری استفاده میکردم و رو همین یوزر خودم ماهی 1 دلار میگرفتم ....

2 3 تا مشکل بزرگ داره که میشه گفت ربطی به نت ایران نداره.

اول نصب بازی هست، میره لوپ نصب و نصب نمیشه، و هی ارور میده و رفعش خیلی داستان داره، ملت (غیر ایرانی) هم خیلی با این موضوع مشکل دارن

دوم که بیشتر مربوط به ایران میشه، سرور های دانلود این بازی یا در واقع لینک ها هر چند ساعت یه بار رفرش میشن و موقع دانلود (بر فرض اینکه تو اون لوپ گیر نکنه) اگه به موقع دانلود 100 درصد نشی دوباره از اول شروع میکنه دانلود. من سره FSX که 90 گیگه فکر کنم 300 گیگ دانلود کردم ! اخرم نشد رفتم فایل ها رو از تورنت گیر اوردم با هزار بدبختی خوروندم بهش ... (که این قسمتش که نمیتونه دانلود رو ادامه بده و از اول شروع میکنه از استوره نه نت ایران)

سوم هم همون NAT تایپ هست، که خلاصش رو بگم اگه open نیستی فکر گیم coop رو نکن (تو سینگل ها تاثیری نداره) ولی باز تو انلاین ها مثل فورزا 5 یه کم بهتره و خیلی مشکلی ایجاد نمیکنه ... 

مثلا پارس انلاین استریکته ولی همراه اول moderate که قابل قبوله و میشه بازی کردفورزا5 رو همینجوری بازی کردم انلاین. یه مدت که (7 8 ماه پیش) که یه سری سایت ها تحریم ایران رو برداشتن خیلی بهتر شده بود، مشکل اینجاست یا از این طرف فیلتره، یا اگه نیست تحریم ! که واسه شروع دانلود چیز شکن می خواد و بعدش میتونی افش کنی راحت دانلود کنی، ولی مثلا رو نت زی تل میدونم نمیشه، ولی پارس انلاین و ایرانسل اوکیه دانلود که خب ایرانسل اونوقت واسه بازی استریکته  ...

در کل پیشنهادم اینه واسه گیم هایی که کرک نشدن از اشتراکی استیم استفاده کن بره ...

اگه انلاین میخوای فکر نکنم گیمی باشه که رو پلتفرم دیگه نباشه، حتی خرید دلاری اون عنوان ها رو هم به استور مایکروسافت پیشنهاد میدم ...

در غیر این صورت باز اگه می خوای استفاده کنی، راحت ترین (و پر خرج ترین و البته مطمئن ترین) استفاده از کردیت کارت و خرید مستقیمه، ساپورت خوبی هم داره و 2 3 باری که استفاده کردم مشکلی خاصی نداشتم که رفع نشه. (یه بار مشکل که داشتم اکانت رو شارژ کردم، از گیفت کارتم که روس هم بود کم کرد پولو ولی شارژ نکرد، با ساپورت 5 دقیقه نشد صحبت کردم، رسما یارو گفت چی می خوای بخری، گفتم فلان چیز، درجا اوکیش کرد، معذرت خواهی هم کرد اخرش کم مونده بود واستا شب یه دو دست هم باهم بریم ...)

راه دیگه هم از اشتراک هاییه که سایت های ایرانی میفروشن. نه اشتراک گیم، اشتراک خود استور، که فکر کنم از 500 تومن دیدم تا 2 3 تومن. که معمولا غیر دلارین واسه همین ارزون ترن، اون سایتی که دادم سالی 1500 میده (که به نظر من 150 هم  تو استور پول دور ریختنه چه برسه1500) و چندتا دوستان خرید کردن و اوکی بوده تا الان. یه سرچ هم بزنی اشتراک گیم پس 20 30 تا سایت میاد ...

در ضمن اگه استور رو نصب نداری ترجیحا بهتره یه نسخه ویندوز بروز نصب کنی، استور رو با پاورشل میشه نصب کرد ولی ممکنه به مشکلات عجیبی بر بخوری، ضمن اینکه بسته به گیم خود ویندوز هم باید تا حدودی اپدیت باشه مخصوصا عنوان های جدید ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...