رفتن به مطلب

ایا این مورد s21fe آکبند طبیعیه؟

Mahdi ZMS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

17 دقیقه قبل، Mahdi ZMS گفته است:

ریجن رو از کجا میشه فهمید که برا کدوم منطقه تولید شده؟

والا عجیبیه دو تا اپ🤔  

عکس کیبورد رو هم فرستادم احساس میکنم کیبورد گوگله تا سامسونگ کیبورد شما هم اینطوریه؟

تنها نقطعه مثبت این گوشی فیلمبرداری فوق العادشه که رو حالت UHD 4k واقعا خودشو نشون میده 

قبل این 11t pro داشتم الا رابط کاربری از همه بابت از این گوشی سرتر بود

آره از هر چیزی 2تا داری خیلی ضایعه هستش. من بعضی هاشو پاک کردم. خوبی برنامه های سامسونگ همینه

گوشی ساخت کجاست؟

من آ52 خریدم ساخت هند بود. با اینکه توی بازار ویتنامی هم بود ولی چون قسطی میخریدم مجبور بودم بگیرم

کیبورد من سامسونگی بود. یادم نیست چه شکلی بود دقیقا. ولی روی کیبورد گوگل سرچ ندارم!

بروی توی استور سامسونگ ببین میتونی نصب کنی یا میزنه که نصبه. یا بروی توی تنظیمات ببین اسم کیبورد چیه

لینک به دیدگاه

• ارسال 60
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

هم اکنون، kamyar sharifi گفته است:

آره از هر چیزی 2تا داری خیلی ضایعه هستش. من بعضی هاشو پاک کردم. خوبی برنامه های سامسونگ همینه

گوشی ساخت کجاست؟

من آ52 خریدم ساخت هند بود. با اینکه توی بازار ویتنامی هم بود ولی چون قسطی میخریدم مجبور بودم بگیرم

کیبورد من سامسونگی بود. یادم نیست چه شکلی بود دقیقا. ولی روی کیبورد گوگل سرچ ندارم!

بروی توی استور سامسونگ ببین میتونی نصب کنی یا میزنه که نصبه. یا بروی توی تنظیمات ببین اسم کیبورد چیه

ساخت ویتنام هست

فقط یه سوال من هنوز اکانت سامسونگ روی این گوشی نزدم حتی ریجسترش هم نکردم😅  

اگه من با ایمیل اکانت گوشی قبلیم که رو اون اکانت سامسونگ داشتم لاگین کنم چه اتفاقی میوفته؟

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، Mahdi ZMS گفته است:

ساخت ویتنام هست

فقط یه سوال من هنوز اکانت سامسونگ روی این گوشی نزدم حتی ریجسترش هم نکردم😅  

اگه من با ایمیل اکانت گوشی قبلیم که رو اون اکانت سامسونگ داشتم لاگین کنم چه اتفاقی میوفته؟

من تجربه کار با اکانت سامسونگ رو ندارم!!

فقط گوگل

لینک به دیدگاه

عزیز خیلی سخت گرفتی!!! همه موارد طبیعی هستن.... 

اکانت سامسونگ هم اگه قبلا داشتی و اطلاعاتشم کامل داری، وارد کن، اگه اطلاعاتش ناقصه جدید بساز.....

اتفاق خاصی هم نمیفته، البته بستگی داره شما چه تنظیمات توی گوشی قبلی برای سامسونگ اکانت ست کرده باشید، 

نکته اصلی اینه، هند، ویتنام، چین و........ همه مثل هم هستن، فقط لوازم جانبیشون فرق، داره... این کشور هم فقط شده بهانه فروشنده برای گرون فروشی همین!!

لینک به دیدگاه

داداش همه اینا طبیعی

خط افتادن رو صفحه حین عکس برداری بخاطر تفاوت سرعت رفرش صفحه و شاتر دوربین اگه اشتباه نکنم 

مورد دیگه ای که فرمودین دو تا برنامه داره یه نسخه معمولا برای سامسونگ یکی برای گوگل اینم عادی 

کیبورد هم احتمالا بخاطر راه اندازی اولیه شرکت گارانتی کننده رو گوگل کیبورد ست شده که میتونید بزارینش رو سامسونگ 

زیاد حساس نباشید،منم قبلا شیاومی پرچمدار داشتم رابط کاربری آشغال به تمام معنا واقعا رابط کاربری سامسونگ یه سر و گردن از همه شرکتای آندرویدی بهتره

پ،ن:به سلامتی s23ultra دیشب معرفی شد ببینیم کی میاد ایران با چه قیمتی که کم کم وقت ارتقا است 😉

ویرایش شده توسط raajer
لینک به دیدگاه

این مورد هم طبیعی هست؟ خیلی خوب تو عکس نمیشه دراوردش ولی مشخصه قسمتی از پنل از فریم گوشی جدا شده1054978248_Screenshot_-.thumb.png.e743c8bfa7f0bb0299a4eb2d5160dda9.png

لینک به دیدگاه

مهدی جان خیلی حساس شدی داداش..

اگه قم بودی میگفتم بیا پیش خودم تا برات حضوری چک کنم خیالت راحت بشه..

چون واقعا توی عکسها مشخص نیست دقیق....

اگه خیلی حساسی به نظرم برو پیش یک نمایندگی سامسونگ بگو برات چک کنه، تا حداقل آرامش بگیری، اینطوری اعصابت اذیت میشه

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است:

مهدی جان خیلی حساس شدی داداش..

اگه قم بودی میگفتم بیا پیش خودم تا برات حضوری چک کنم خیالت راحت بشه..

چون واقعا توی عکسها مشخص نیست دقیق....

اگه خیلی حساسی به نظرم برو پیش یک نمایندگی سامسونگ بگو برات چک کنه، تا حداقل آرامش بگیری، اینطوری اعصابت اذیت میشه

بله یکمی حساسم🙃

از خود نمایندگی خریدم از قضا

تو عکس خیلی مشخص نیست اما تو واقعیت از ۳ طرف پنل یکمی از فریم زده بیرون 

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، Mahdi ZMS گفته است:

بله یکمی حساسم🙃

از خود نمایندگی خریدم از قضا

تو عکس خیلی مشخص نیست اما تو واقعیت از ۳ طرف پنل یکمی از فریم زده بیرون 

از هر چند هزار تا گوشی یه خط تولید  چندتایی این نامتوازنی رو دارن اینم طبیعی هست  مهم اینه که تو کارای و ظاهر گوشی هیچ خللی وارد نمیشه

شما اگه روش زووم کنید واقعا استفاده براتون سخت میشه

رفیق این همه حساسیت باعث اعصاب خوردی و دلزدگیتون میشه

از هر دیواسی که دارین چه پرچمدار باشه چه میان رده چه پایین رده لذت ببرید 🌹

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، raajer گفته است:

از هر چند هزار تا گوشی یه خط تولید  چندتایی این نامتوازنی رو دارن اینم طبیعی هست  مهم اینه که تو کارای و ظاهر گوشی هیچ خللی وارد نمیشه

شما اگه روش زووم کنید واقعا استفاده براتون سخت میشه

رفیق این همه حساسیت باعث اعصاب خوردی و دلزدگیتون میشه

از هر دیواسی که دارین چه پرچمدار باشه چه میان رده چه پایین رده لذت ببرید 🌹

کارایی احساس میکنم بعضی جاها عملکرد تاچ دچار ایراد میشه

ولی بله حق با شماست واقعا این همه حساسیت اعصابمو خورد کرده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...