رفتن به مطلب

سوال در مورد کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

یکی از دوستانم کارت گرافیکش رو میخواد بهم بفروشه

این مدل هست :

https://rog.asus.com/graphics-cards/graphics-cards/rog-strix/rog-strix-rtx3060ti-o8g-gaming-model/

زیر تست ده دقیقه ای بازی Red Dead Redemption 2 چک کردم دیدم دمای کارت رسید به حدود 77 - 78

زیر تست ده دقیقه ای فورمارک با تنظیم anti- aliasing 8x ، دیدم دمای کارت حدود 80-83 درجه هست.

خودش میگه کارت رو از زمان آکبندی گرفته. یه علامت هم هست که میگه علامت پلمپ بودن کارته.

سوالی که داشتم اینه که این دما برای این کارت مناسبه؟ هنوز کارت رو نگرفتم برای مشورت

ویرایش شده توسط HesamHa
لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، HesamHa گفته است:

سلام دوستان

یکی از دوستانم کارت گرافیکش رو میخواد بهم بفروشه

این مدل هست :

https://rog.asus.com/graphics-cards/graphics-cards/rog-strix/rog-strix-rtx3060ti-o8g-gaming-model/

زیر تست ده دقیقه ای بازی Red Dead Redemption 2 چک کردم دیدم دمای کارت رسید به حدود 77 - 78

زیر تست ده دقیقه ای فورمارک با تنظیم anti- aliasing 8x ، دیدم دمای کارت حدود 80-83 درجه هست.

خودش میگه کارت رو از زمان آکبندی گرفته. یه علامت هم هست که میگه علامت پلمپ بودن کارته.

سوالی که داشتم اینه که این دما برای این کارت مناسبه؟ هنوز کارت رو نگرفتم برای مشورت

سلام دما برای این مدل بالاست که احتمال داره که کیس ایشون گردش هوای خوبی نداشته باشه. یکبار با درب کیس باز تست بگیرید ببینید دما چقدر فرق میکنه. اگر تفاوت دما کم بود که یه مشکلی وجود دارد و ارزش خرید نداره.

لینک به دیدگاه

بستگی به تنظیمات بازی هم داره ولی به نظر من دمای بالا 80 درجه یا نزدیک به 80 نشونه خوبی نیست

لینک به دیدگاه

37 دقیقه قبل، pedi9004 گفته است:

سلام دما برای این مدل بالاست که احتمال داره که کیس ایشون گردش هوای خوبی نداشته باشه. یکبار با درب کیس باز تست بگیرید ببینید دما چقدر فرق میکنه. اگر تفاوت دما کم بود که یه مشکلی وجود دارد و ارزش خرید نداره.

گفتم در کیس رو باز کنه واسم فورمارک بگیره حدود ده دقیقه ای که تایم زده دما روی ۷۸ هست. مکس هم زده ۸۰ نظرتون چیه؟

بزرگواران عکسی که بهم فرستاده با کیس باز دما بعد ۱۰ دقیقه تست فورمارک ۷۸ هست که مکس زده ۸۰ الان نظرتون چیه کیس من بزرگتره نسبتا

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، HesamHa گفته است:

گفتم در کیس رو باز کنه واسم فورمارک بگیره حدود ده دقیقه ای که تایم زده دما روی ۷۸ هست. مکس هم زده ۸۰ نظرتون چیه؟

بزرگواران عکسی که بهم فرستاده با کیس باز دما بعد ۱۰ دقیقه تست فورمارک ۷۸ هست که مکس زده ۸۰ الان نظرتون چیه کیس من بزرگتره نسبتا

قیمت؟

نویز فنها چطوره؟

چقدر رفیقت رو میشناسی؟ 1 هفته مهلت تست میده؟

منم از بچه محل کارت خریدم بعد 4 ماه سوخت 1 سال بعد تو جمعی یکی از بچه ها گفت فلان دوستمون با کارتش ماین میکرده! مواظب باشید پولتون آتیش نگیره

لینک به دیدگاه

25 دقیقه قبل، HesamHa گفته است:

خوب نیست برای این کارت. برای خرید مناسب نیست چون دردسر بعدش زیاد داره باید خمیر گرافیک را بدید عوض کنند با یه خمیر مناسب که بعدش هم باز داستان های خاص خودشو داره... اوضاع فن ها هم باید بررسی بشه

لینک به دیدگاه

بنده یه 3060TI TUF برای برادرم خریدم دمای فورمارک نهایتا به 60 میرسه

این کارت مد نظر شما دماش بالاست حالا معلوم نیست اشکال از کارته یا محیطی که توش تست میگیره دمای بالایی داره

ولی به نظر من اینو نخرید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارتهای استریکس دمای نرمالشون برای کارتهای رده متوسط 60 تا 65 درجه هست

بالای این دما کارت یه مرگش هست

حالا این کارت دماش 80 هست

فقط اینو بگم صدای ناقوس مرگش داره میاد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...