رفتن به مطلب

مشاوره خرید هدست بی سیم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز

من تقریبا دوسال پیش یه تاپیک با عنوان خرید هدست ایجاد کردم که نتیجه اون تاپیک شد خرید هدست ریزر Black SHark v2 که به همراه کارت صدای یو اس بی هست.

الان از نظر کارایی از این هدست رضایت کامل دارم.

حتی کیفیت ساختش هم عالیه و مثل اولش هست وخراب یا پوست پوست شدن کاپ ها و ... خبری نیست.

ولی مشکلی که دارم سیم هدست خیلی زیاد به دسته صندلی گیر میکنه و آویزون میشه و کلا تو دست و پاس.

- الان میخوام یه هدست بی سیم بخرم.

طی بررسی هایی که کردم دیدم همین بلک شارک یک مدل پرو داره که بی سیمه

ولی ریزر یک مدل دیگ داره به نام باراکودا که همین باراکودا سه مدل از X ، معمولی و پرو داره که تماما بی سیم هستن.

میخواستم بدونم این سری باراکودا از سری بلک شارک بالاتره و کیفیت صدا و ساختش بهتره؟

مدل x باراکودا قیمت کمتری از بلک شارک v2 پرو داره ، آیا کیفیت صدا و کیفیت ساخت و ماندگاریش نسبت به بلک شارک بیشتره کمتره یا نه؟

و مدل معمولی باراکودا تقریبا یک میلیون از بلک شارک پرو گرونتره که امکاناتی مثل میکروفون داخلی و اتصال به گوشی از طریق بولوتوث و ... هم داره.

- اگر از دوستان کسی تجربه ای از این دو مدل باراکودا و بلاک شارک پرو داره ممنونم میشم منو راهنمایی کنه که کدوم مدل بهتره؟

- یک سوال کلی در مورد هدست بی سیم هم اینکه باطریشون خراب نمیشه طی مثلا 3 - 4 سال؟

اگر هم پیشنهادی از برندهای دیگ دارید بگید.

ممنونم.🙏

لینک به دیدگاه

باطری حداقل 4 5 سال میمونه برات

هدست میخری حتما 2 مدل پد داشته باشه چرم و پارچه

گزینه آخر هم وزن بالای 350 گرم بعد مدتی استفاده احساس درد تو مهره های گردن

چند تا پیشنهاد هم دارم

HyperX Cloud 2 Wireless

SteelSeries Arctis 7P plus

Sennheiser GSP 600 Gaming

Corsair Virtuoso SE RGB Wireless Gaming

ویرایش شده توسط EHSAN.K
اعمال قوانین
لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

باطری حداقل 4 5 سال میمونه برات

هدست میخری حتما 2 مدل پد داشته باشه چرم و پارچه

گزینه آخر هم وزن بالای 350 گرم بعد مدتی استفاده احساس درد تو مهره های گردن

چند تا پیشنهاد هم دارم

HyperX Cloud 2 Wireless

SteelSeries Arctis 7P plus

Sennheiser GSP 600 Gaming

Corsair Virtuoso SE RGB Wireless Gaming

2 ساعت قبل، eMineLLL گفته است:

HyperX Cloud2 wireless بخر یک عمر پادشاهی کن

ممنونم ازتون.

هایپرایکس کیفیت چرمش چجوریه؟ چون من خیلی هدست ها از برندهای دیگ دیدم که چرم دور گوشی بعد مدتی پوست پوست میشه.

کیفیت ساخت بدنه و استحکامش چی؟

ماشالله قیمتش هم که تا 12 میلیون رفته و خب این نسبت به بودجه من خیلی متفاوته.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Mu3tang گفته است:

ممنونم ازتون.

هایپرایکس کیفیت چرمش چجوریه؟ چون من خیلی هدست ها از برندهای دیگ دیدم که چرم دور گوشی بعد مدتی پوست پوست میشه.

کیفیت ساخت بدنه و استحکامش چی؟

ماشالله قیمتش هم که تا 12 میلیون رفته و خب این نسبت به بودجه من خیلی متفاوته.

من هدست G430 لاجیتک رو داشتم که خیلی زود پوسته پوسته شد
ولی این Cloud 2 رو دو سالی هست دارم. سال اول از پارچه ایش استفاده کردم خیلی راحت بود ولی خیلی زود کثیف میشد و نمیشد تمیزش کرد
الان حدود یک سالی هست از چرمیش استفاده میکنم بسیار کیفیت خوبی داره. ناخونمم چند بار روش کشیده شده ولی اتفاقی نیوفتاده
استحکامشم یکی از بهترین هاش. قبل خرید ویدیوهای یوتوبش رو ببین. استحکامش رو یوتوبرا تست میکنن 😄
در مورد قیمتشم خواستم بگم که چهار روز پیش یکی از نزدیکانم خریدش با قیمت شیش و خورده ای که الان شده ۷
از اینجا

لینک به دیدگاه

میتونید مقایسه Razer Barracuda و  Cloud 2 رو تو سایت زیر ببینید! Barracuda رو میتونید با قیمت کمتر الان تهیه کنید!

https://www.rtings.com/headphones/tools/compare/razer-barracuda-wireless-vs-hyperx-cloud-2-cloud-ii-wireless/34594/19601?usage=19&threshold=0.10

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، eMineLLL گفته است:

من هدست G430 لاجیتک رو داشتم که خیلی زود پوسته پوسته شد
ولی این Cloud 2 رو دو سالی هست دارم. سال اول از پارچه ایش استفاده کردم خیلی راحت بود ولی خیلی زود کثیف میشد و نمیشد تمیزش کرد
الان حدود یک سالی هست از چرمیش استفاده میکنم بسیار کیفیت خوبی داره. ناخونمم چند بار روش کشیده شده ولی اتفاقی نیوفتاده
استحکامشم یکی از بهترین هاش. قبل خرید ویدیوهای یوتوبش رو ببین. استحکامش رو یوتوبرا تست میکنن 😄
در مورد قیمتشم خواستم بگم که چهار روز پیش یکی از نزدیکانم خریدش با قیمت شیش و خورده ای که الان شده ۷
از اینجا

ممنونم

6 ساعت قبل، Alien87 گفته است:

میتونید مقایسه Razer Barracuda و  Cloud 2 رو تو سایت زیر ببینید! Barracuda رو میتونید با قیمت کمتر الان تهیه کنید!

https://www.rtings.com/headphones/tools/compare/razer-barracuda-wireless-vs-hyperx-cloud-2-cloud-ii-wireless/34594/19601?usage=19&threshold=0.10

این سایت معتبر هست؟ توی این سایت اکثر امتیازهای ریزر بیشتر از هایپر ایکسه

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، Mu3tang گفته است:

ممنونم

این سایت معتبر هست؟ توی این سایت اکثر امتیازهای ریزر بیشتر از هایپر ایکسه

درود

بله عزیز یکی از معتبرترین سایت هاس! 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...