رفتن به مطلب

تجربه خرید از فروشگاه تایید شده سایت دیوار!

Recommended Posts

درود بر عزیزان لیونی

بنده اومدم برای یکی از دوستان کارت 3080ti بخرم که این شد داستان! 

پنجشنبه 4 اسفند تو سایت دیوار آگهی فروش کارت گرافیک ام اس ای RTX 3080 Ti VENTUS 3X OC رو دیدم که به مبلغ 22490 برای فروش گذاشته بود!(عضو دیوار فروشگاه ها!) ظهری با شماره ای که اونجا بود تماس گرفتم و گفتن که کارت تمیز و در حد نوعه و میتونم از طریق سایتشون اقدام به خرید کنم! چند ساعت بعداز طریق سایت باهاشون تماس گرفتم و ایشون بهم اطمینان خاطر دادن که کارت تمیز و در حد و میتونم گزینه تست کارت رو که 200 تومنه رو انتخاب کنم تا همکاران تست کامل انجام بدن! ما هم زدیم و مبلغ 22690 تومن خدمتشون واریز کردیم! و قرار بود شنبه صبح تست و بعدازظهر برام ارسال بشه! گذشت و شنبه بعدازظهر باهام تمام گرفتن ولی بنده جایی بودم و جواب ندادم! یکشنبه صبح خودم باهاشون تماس گرفتم! عرض کردن که کارت شده 29500 ! (در حالی که الان دوباره قیمتو 24 تومن کردن!! )شما باید 25 تومن بدید!!! در حالی که من با دوتا از همکاراشون صحبت کرده بودم و گفته بودن قیمت همینه!! هیچی اخر یه تومن دیگه ازم گرفتن! مبلغ شد 23690 تومن! کارت ارسال شد تا چهارشنبه 10 اسفند به دستم رسید و من جمعه 12 اسنفد اومدن وصل کنم به سیستم ولی دیدم کارت بسیار کثیفه و کلی خاک روشه!! و از اون بدتر پیچ پلمب کارت از قبل باز شده!!!!!!! (از باز کردن جعبه فیلم گرفتم ) کارتی که پیچ پلمبش باز شده چطور میشه گفت تمیز و در حد؟!!! من الان چطور مطمئن باشم این کارت تعمیر نشده؟ تو تست بازی هم دمای کارتم بسیار بالاس! در حد 2 دقیقه دما به 78 میرسه و بعد یه ساعت بازی بالای 81 نزدیک به دمای لیمیت! دمای مماری کارتم بالای صد میرسه! واقعا کارت تمیز و در حده! :| آدم میمونه از این همه صداقت!!!!!!!! دوباره باهاشون صحبت کردم که این چیه برام فرستادید! گفتن تیکت بزن پیگیری میکنیم! منظرم جوابمو بدن حالا زود قضاوت نمیکنم شاید اشتباه فرستاده باشن! ولی اگه جوابگو نباشن حتما اتحادیه و اینماد شکایت ثبت میکنم! دیوارم معلوم نیست چطور اینا رو تایید میکنه و عضو دیوار فروشگاه میشن! 

آگهی سایت دیوار

https://divar.ir/v/کارت-گرافیک-ام-اس-ای-rtx-3080-ti-ventus-3x-oc_قطعات-و-لوازم-جانبی_تهران_میدان-ولیعصر_دیوار/wYrr1iar

2023030417413917.thumb.jpg.59007ede711b6e1801aed0a7ce056aed.jpg2023030417412914.thumb.jpg.324a8f8b855eac1b9fe9112c547c05bd.jpg2023030417414118.thumb.jpg.4ac3da57bff20f21066bce73571cce24.jpg2023030417413513.thumb.jpg.95e720e76bd4af5bc8ad2c269680d0d6.jpg

ویرایش شده توسط Alien87
  • حالم خوب شد 1
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

• ارسال 78
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود امیدوارم که مشکل حل بشه و دردسر درست نشه آخر سالی.. اما...

ببین همه موارد به کنار....

مهم ترین نکته اینه.. آخه چطوری تونستی 2 روز تحمل کنی بعد قطعه رو تست و بررسی  کنی!!! من قطعه میخرم آک هم که باشه در سریعترین زمان ممکن تستش میکنم، اصلا مونده از زندگی بزنم اون قطعه رو تست میکنم...

...

اون مورد قیمت هم متاسفانه برای همه صدق میکنه، قطعه برای گوشی قیمت میکنی میگن 2500، به مشتری میگیم 2800، صبح زنگ میزنیم سفارش بدیم، میگن شده 2900، به مشتری میگیم شرمنده قیمت افزایش داشته 3200، طرف هم شاکی میشه فکر میکنه ما دبه کردیم... اما مشکل از جای دیگس

ویرایش شده توسط Mr.jalilpour
  • لایک 3
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است:

مهم ترین نکته اینه.. آخه چطوری تونستی 2 روز تحمل کنی بعد قطعه رو تست و بررسی  کنی!!! من قطعه میخرم آک هم که باشه در سریعترین زمان ممکن تستش میکنم، اصلا مونده از زندگی بزنم اون قطعه رو تست میکنم...

...

اون مورد قیمت هم متاسفانه برای همه صدق میکنه، قطعه برای گوشی قیمت میکنی میگن 2500، به مشتری میگیم 2800، صبح زنگ میزنیم سفارش بدیم، میگن شده 2900، به مشتری میگیم شرمنده قیمت افزایش داشته 3200، طرف هم شاکی میشه فکر میکنه ما دبه کردیم... اما مشکل از جای دیگس

نکته دیگه اینکه دیوار خودش تو هواس...چه برسه به فروشگاه های که تایید میکنه.... اگر میخوای خرید کنی همیشه سعی کن از دیوار شهر خودت اونم به صورت حضوری خرید کنی، 

ویرایش شده توسط Mr.jalilpour
  • لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

21 دقیقه قبل، Alien87 گفته است:

درود بر عزیزان لیونی

پنجشنبه 4 اسفند تو سایت دیوار آگهی فروش کارت گرافیک ام اس ای RTX 3080 Ti VENTUS 3X OC رو دیدم که به مبلغ 22490 برای فروش گذاشته بود!(عضو دیوار فروشگاه ها!) ظهری با شماره ای که اونجا بود تماس گرفتم و گفتن که کارت تمیز و در حد نوعه و میتونم از طریق سایتشون اقدام به خرید کنم! چند ساعت بعداز طریق سایت باهاشون تماس گرفتم و ایشون بهم اطمینان خاطر دادن که کارت تمیز و در حد و میتونم گزینه تست کارت رو که 200 تومنه رو انتخاب کنم تا همکاران تست کامل انجام بدن! ما هم زدیم و مبلغ 22690 تومن خدمتشون واریز کردیم! و قرار بود شنبه صبح تست و بعدازظهر برام ارسال بشه! گذشت و شنبه بعدازظهر باهام تمام گرفتن ولی بنده جایی بودم و جواب ندادم! یکشنبه صبح خودم باهاشون تماس گرفتم! عرض کردن که کارت شده 29500 ! (در حالی که الان دوباره قیمتو 24 تومن کردن!! )شما باید 25 تومن بدید!!! در حالی که من با دوتا از همکاراشون صحبت کرده بودم و گفته بودن قیمت همینه!! هیچی اخر یه تومن دیگه ازم گرفتن! مبلغ شد 23690 تومن! کارت ارسال شد تا چهارشنبه 10 اسفند به دستم رسید و من جمعه 12 اسنفد اومدن وصل کنم به سیستم ولی دیدم کارت بسیار کثیفه و کلی خاک روشه!! و از اون بدتر پیچ پلمب کارت از قبل باز شده!!!!!!! (از باز کردن جعبه فیلم گرفتم ) کارتی که پیچ پلمبش باز شده چطور میشه گفت تمیز و در حد؟!!! من الان چطور مطمئن باشم این کارت تعمیر نشده؟ تو تست بازی هم دمای کارتم بسیار بالاس! در حد 2 دقیقه دما به 78 میرسه و بعد یه ساعت بازی بالای 81 نزدیک به دمای لیمیت! دمای مماری کارتم بالای صد میرسه! واقعا کارت تمیز و در حده! :| آدم میمونه از این همه صداقت!!!!!!!! دوباره باهاشون صحبت کردم که این چیه برام فرستادید! گفتن تیکت بزن پیگیری میکنیم! منظرم جوابمو بدن حالا زود قضاوت نمیکنم شاید اشتباه فرستاده باشن! ولی اگه جوابگو نباشن حتما اتحادیه و اینماد شکایت ثبت میکنم! دیوارم معلوم نیست چطور اینا رو تایید میکنه و عضو دیوار فروشگاه میشن! 

آگهی سایت دیوار

https://divar.ir/v/کارت-گرافیک-ام-اس-ای-rtx-3080-ti-ventus-3x-oc_قطعات-و-لوازم-جانبی_تهران_میدان-ولیعصر_دیوار/wYrr1iar

2023030417413917.thumb.jpg.59007ede711b6e1801aed0a7ce056aed.jpg2023030417412914.thumb.jpg.324a8f8b855eac1b9fe9112c547c05bd.jpg2023030417414118.thumb.jpg.4ac3da57bff20f21066bce73571cce24.jpg2023030417413513.thumb.jpg.95e720e76bd4af5bc8ad2c269680d0d6.jpg

درود

حالت عادیش که میری حضوری میخری همه چی ۵۰ ۵۰ ست بعد شما رفتی ندیده اونقدر پول دادی..

دیوار رو مثل دیوار مهربانی در نظر بگیر..طرف دوراشو میزنه بعد میذاره برای فروش

کارت گرافیک که خیلی ریسک خریدشم بالاست

ان شاءا.. محترمانه خودشون پیگیری کنن وگرنه انتقام سخت بگیر!

• لایک 2
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 4
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

30 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است:

...

درود

7 روز مهلت تست داشت، چهارشنبه دستم رسید، جمعه بیکار شدم باز کردم که رو سیستم خودم تستش کنم!
در مورد قیمتم درسته ولی من پنجشنبه پولو براشون واریز کردم کامل! و گفتن اوکیه، شنبه صحب تست میکنیم، بعدازظهر ارسال میشه! ولی بعدازظهر شنبه اومدن گفتن گرون شده باید پول بدی! دیگه ته مسخره بازیه! 

19 دقیقه قبل، CREATIVE گفته است:

درود

حالت عادیش که میری حضوری میخری همه چی ۵۰ ۵۰ ست بعد شما رفتی ندیده اونقدر پول دادی..

دیوار رو مثل دیوار مهربانی در نظر بگیر..طرف دوراشو میزنه بعد میذاره برای فروش

کارت گرافیک که خیلی ریسک خریدشم بالاست

ان شاءا.. محترمانه خودشون پیگیری کنن وگرنه انتقام سخت بگیر!

درود

والا من از دیوار زیاد خرید داشتم و همشونم عضو تایید شده نبودن! دقیقا همین که عضو تایید شده بود مشکل دار شد! :| البته سایت رسمی دارن و از طریق سایت خرید زدم! 

امیدوارم حل بشه! چون کارتم برای کس دیگه ای گرفتم! داستان شد برام!

ویرایش شده توسط Alien87
لینک به دیدگاه

شانس اوردی پولت رو نخورده یا گرافیک خراب بهت بده ، والا خیلی جرات داری شایدم پول زیاد داری ، حضوری هم خرید میکنی سز آدم کلاه میزارن چه برسه غیر حضوری اونم این مبلغ ، گرافیک شما بدون شک ماین شدست ، حالا چقدر ماین شده یا چقدر کار کنه مشخص نیست ، در نهایت اگر گرافیک رو خواستی نگهش داری بده سرویسش کنن خمیر و پدش رو عوض کننن ، امیدوارم چند سالی کار کنه

• لایک 4
لینک به دیدگاه

درود.

دوست عزیز ۳۰۸۰ti قیمت ۲۳تومن شما انتظار داشتی پلمپ کارخونه ای تحویل بگیرید؟ با این قیمت حتی اگر طرف به مرده ها و زنده هاش قسم بخوره شما نباید باور میکردید.کارت حداقل چندین ماه ماین شده و رسش رو کشیدن وگرنه کدوم انسان عاقلی کارت ۳۰۸۰ سالمش رو به این قیمت میفروشه؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

از جاهای معتبر خرید کنید از هرجایی نخرید و گول ارزونی ش رو نخورید

• لایک 1
لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، Peyman.S گفته است:

درود.

دوست عزیز ۳۰۸۰ti قیمت ۲۳تومن شما انتظار داشتی پلمپ کارخونه ای تحویل بگیرید؟ با این قیمت حتی اگر طرف به مرده ها و زنده هاش قسم بخوره شما نباید باور میکردید.کارت حداقل چندین ماه ماین شده و رسش رو کشیدن وگرنه کدوم انسان عاقلی کارت ۳۰۸۰ سالمش رو به این قیمت میفروشه؟

درود

والا دو هفته پیش همین مدل پلمب با یک سال و نیم گارانتی مونده رو خریدم ۲۴ تومن! فکر نمیکنم ارزون گفته بشه! 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کارت 3080ti کلا چیپ حافظش داغه به دلیل GDDR6x بودن دمای چیپ هم 81 بالا محسوب نمیشه این کارتا پرمصرفن فک کنم بالای ۳۰۰ وات توی لود کامل باشه من کارت 6800 که مصرفش 200 وات هست و همونم ۳ فن هست با لاشه خوب رو باید کلی توییک کنم اندرولت کنم تا دماش بیاد زیر 70 توقعاتتون به هیچ عنوان منطقی نیست برای پولی که پرداخت کردید با توجه به قیمت نوی کارت 3080ti هم مدل شما خرید مناسبی کردید شما باید به چیزهای اساسی تری توجه کنید آیا فن ها هرزگردی دارن؟ نویز اضافه ای ندارن؟ زیر لود دچار ارتیفکت نشدید و این جور مسایل مهم و بنیادی می تونید کارت رو باز کنید و خودتون تغییراتی روی رم ها با گذاشتن ترمال پد اعمال کنید و خمیر چیپ رو هم تعویض کنید شخصا اگر این کارت رو خریده بودم یک گردگیری می کردم و یک اندرولت خلاص

ویرایش شده توسط matrix.trixx
  • لایک 5
  • حالم خوب شد 1
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

درود بر همه

خدایی اغلبشون همینن

من خودم از شهر .... خرید میکنم

دم از راستگویی و صداقت و انسان دوستی هم میزنن

ولی اغلب مواقع یه داستان دارن

و متاسفانه هر وقت مجبور میشم بازم ازشون خرید میکنم

• حالم خوب شد 1
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Alien87 گفته است:

درود

7 روز مهلت تست داشت، چهارشنبه دستم رسید، جمعه بیکار شدم باز کردم که رو سیستم خودم تستش کنم!
در مورد قیمتم درسته ولی من پنجشنبه پولو براشون واریز کردم کامل! و گفتن اوکیه، شنبه صحب تست میکنیم، بعدازظهر ارسال میشه! ولی بعدازظهر شنبه اومدن گفتن گرون شده باید پول بدی! دیگه ته مسخره بازیه! 

درود

والا من از دیوار زیاد خرید داشتم و همشونم عضو تایید شده نبودن! دقیقا همین که عضو تایید شده بود مشکل دار شد! :| البته سایت رسمی دارن و از طریق سایت خرید زدم! 

امیدوارم حل بشه! چون کارتم برای کس دیگه ای گرفتم! داستان شد برام!

کلا دیوار رو فرو بریز..

اینم که واسه کس دیگه ای بخوای واسطه بشی هم توی این روزگار خیلی کار سختیه و مسئولیت سنگینیه

لعنت خدا بر کم فروشان و متقلبین و ...

• لایک 2
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Alien87 گفته است:

درود بر عزیزان لیونی

آگهی سایت دیوار

سلام
من از این فروشگاه خرید داشتم ، مثل شما کارتی که برای من فرستاده شد هم گرد و خاکی بود و هم معیوب (یکی از فن ها ایراد داشت و دما بالا بود و در آخر تصویر شترنجی شد) و منم بهشون پیام دادم ، گفتن تیکت بزن بررسی کنیم ، تیکت زدم و گفتن باید کارت رو تا مهلت تست به اتمام نرسیده دست ما باشه . کارت رو پس فرستادم و بعد از چند روز پیگیری زنگ زدن گفتن کارت سالمه! بعد از کمی صحبت گفتم باشه حالا اون سالمه یه کارت دیگه بفرستید اون برای خودتون ، گفتن باشه و کارت رو دوباره فرستادن (چیپ قبلی سامسونگ و این جدیده هاینیکس ) و خب گرد و خاک روی فنش بود اما در کل تمیز بود ( کارت اولی برچسب نداشت اما دومی مثل شما برچسب زده بودن ) و خب دومی سالم از آب در اومد و کلی بخوام بگم رفتارشون خوب بود و جنس معیوب رو پس گرفتن .

• لایک 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، Alien87 گفته است:

درود بر عزیزان لیونی

آگهی سایت دیوار

سلام دوست من 

دیگه کاریه که انجام شده و خودت می دونی باید چیکار کنی منم نمی خوام برم بلای منبر همین پایین خوبه :دی 

اما در مورد فروشگاه تایید شده این نکته رو بگم که منظور دیوار صرفا اینه که آدرس و هویت اون فروشنده به عنوان یک فروشگاه تایید شده  نه اینکه اون فروشگاه اجناس مورد تایید و با کیفیت می فروشه 

متاسفانه در مورد کارت گرافیک اوضاع جالب نیست اینقدر کارت سری 30 زیاده که با هر کلکی می خوان ردشون کنن 

الان خودمم مدتیه دنبال 3090 میگردم ولی یا تو فضا سیر می کنن یا زیر زمینن کلا :دی 

اما در مورد کارتت این دما برای این مدل نرمال هست سرچ کنی ریویوهام همین حدوده مموری 100 درجه هم بری gddrx6 دمای عجیبی نیست 

• لایک 3
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است:

دوست عزیز کارت 3080ti کلا چیپ حافظش داغه به دلیل GDDR6x بودن دمای چیپ هم 81 بالا محسوب نمیشه این کارتا پرمصرفن فک کنم بالای ۳۰۰ وات توی لود کامل باشه من کارت 6800 که مصرفش 200 وات هست و همونم ۳ فن هست با لاشه خوب رو باید کلی توییک کنم اندرولت کنم تا دماش بیاد زیر 70 توقعاتتون به هیچ عنوان منطقی نیست برای پولی که پرداخت کردید با توجه به قیمت نوی کارت 3080ti هم مدل شما خرید مناسبی کردید شما باید به چیزهای اساسی تری توجه کنید آیا فن ها هرزگردی دارن؟ نویز اضافه ای ندارن؟ زیر لود دچار ارتیفکت نشدید و این جور مسایل مهم و بنیادی می تونید کارت رو باز کنید و خودتون تغییراتی روی رم ها با گذاشتن ترمال پد اعمال کنید و خمیر چیپ رو هم تعویض کنید شخصا اگر این کارت رو خریده بودم یک گردگیری می کردم و یک اندرولت خلاص

2 ساعت قبل، m!dn!ght گفته است:

سلام دوست من 

دیگه کاریه که انجام شده و خودت می دونی باید چیکار کنی منم نمی خوام برم بلای منبر همین پایین خوبه :دی 

اما در مورد فروشگاه تایید شده این نکته رو بگم که منظور دیوار صرفا اینه که آدرس و هویت اون فروشنده به عنوان یک فروشگاه تایید شده  نه اینکه اون فروشگاه اجناس مورد تایید و با کیفیت می فروشه 

متاسفانه در مورد کارت گرافیک اوضاع جالب نیست اینقدر کارت سری 30 زیاده که با هر کلکی می خوان ردشون کنن 

الان خودمم مدتیه دنبال 3090 میگردم ولی یا تو فضا سیر می کنن یا زیر زمینن کلا :دی 

اما در مورد کارتت این دما برای این مدل نرمال هست سرچ کنی ریویوهام همین حدوده مموری 100 درجه هم بری gddrx6 دمای عجیبی نیست 

درود

ممنون از نظراتتون

والا دما اینا به کنار ، الان مشکل بنده اینه چرا پیچ پلمبش باز شده از قبل! تعمیر شده، خمیر چیپ یا ترمال پد عوض شده یا چه! اینا رو باید به مشتری بگن! همینطوری میفرستن برای مشتری خوب  طرف دل چرکین میشه از یه خرید خوب! 

دماشم انچنان خوب نیست که بگیم خمیر عوض شده! مگه اینکه جنس خوب استفاده نکرده باشن! چون یه نمونه دیگه داشتم دما حداکثر 75 بود و مماری زیر 90 میموند! 

لینک به دیدگاه

اینم جوابیه سایت در تیکت به بنده! یه چیزی هم بدهکار شدیم! خوب اگه میگفت پیچ پلمبش ممکنه نباشه من اصلا خرید نمیزدم! در هر حال شکایت ثبت میکنم حتما! 

سلام وقت بخیر

کالای شما در سایت ما و در سایت دیوار استوک معرفی شده و پلمپ روی پیچ ممکنه وجود داشته باشه یا بالعکس. شما مدرکی دال بر اینکه به شرط پلمپ پیچ داشتن خریدین رواعلام کنید تا بررسی بشه.

از لحاظ فنی هم کامل تست شده و حتی تست کارایی در گیم حدود 3ساعت انجام شده.

ویرایش شده توسط Alien87
لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Alien87 گفته است:

اینم جوابیه سایت در تیکت به بنده! یه چیزی هم بدهکار شدیم! خوب اگه میگفت پیچ پلمبش ممکنه نباشه من اصلا خرید نمیزدم! در هر حال شکایت ثبت میکنم حتما! 

سلام وقت بخیر

کالای شما در سایت ما و در سایت دیوار استوک معرفی شده و پلمپ روی پیچ ممکنه وجود داشته باشه یا بالعکس. شما مدرکی دال بر اینکه به شرط پلمپ پیچ داشتن خریدین رواعلام کنید تا بررسی بشه.

از لحاظ فنی هم کامل تست شده و حتی تست کارایی در گیم حدود 3ساعت انجام شده.

عزیز عکستون خیلی واضح نیست حقیقتش اگر پیچ ها پیچ گوشتی نخوردن یعنی پلمب هست شما خیلی کاری به کاغذ رویی که یک مقداریش رفته نداشته باشید کارت منم پلمب هست با شرایطی شبیه کارت شما اگر مطمعن هستید که پلمب نیست مرجوع کنید و پولتون رو بگیرید مهم ترین اصل خرید کالا رضایت شخصی خود فرد هست

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Alien87 گفته است:

درود

والا دو هفته پیش همین مدل پلمب با یک سال و نیم گارانتی مونده رو خریدم ۲۴ تومن! فکر نمیکنم ارزون گفته بشه! 

سلام. حقیقتشو بخواین همون کارتی که خودتون فروختید چند روز پیش(پالیت) خیلی از نظر دما از این بهتر بود. در مورد خاک هم باید گفت که اگر باز شده که نباید خاک داشته باشه و اگر هم پلمب باشه که دیگه خاک داشتن نرماله چون گرافیک چند ماه کار کنه همه جاش خاک میگیره. در هر صورت اگر موفق به پس دادن نشدید بهتره بدید یه فرد ماهر هم پدها و هم خمیر کارت را عوض کنه و تمیزش کنه.

لینک به دیدگاه

ارادت
انشالله ک مشکلت حل شه ب زودی زود 
ببین داش گلم تجربه ب من ثابت کرده اولا دوما سوم حضوری خرید کنم همونجا تست کنم انداز ورندازش کنم بعدش خریداری کنم ب شما هم همین توصیه رو میکنم فقط حضوری
دوما همین ک کارت رو فرستاده باید بری خداروشکر کنی وگرنه برای ی عدد پاره اجر میدیدی 24 تومن پیاده شدی(همین ک جرات کردی پولو زودی خودش خیلیه ...!!)
سوما خیلی اشتباه کردی ک دیر اونو تست کردی حالا من نمیدونم شما چطوری معامله کردی منتها این کارت هایی ک دسته دو هستند معمولا 24 تا 48 ساعت بیشتر مهلت تست ندارن
چهارما دیوار اصلا ب درد خرید های الکترونیکی نمیخوره ب هیچ عنوان ...!! فقط و فقط تنها مزیتی ک من ازین سایت دیدم اونم گه گاه خرید فروش خونه بوده ولاغیر ..!
الانم ک خرید کردی اونم از سایت چرتو پرت دیوار بعید میدونم دستت ب جایی بند باشه در هر حال
در مورد کارت هم احتمالا ماینی هست برای همین این دماهارو داری
بعدشم این مدل کارت کلا دمای زیادی داره 
بهتره ک ی سرویس اساسیش بکنی اگر قرار بر ماندگاری کارت پیش شما هست چون ماین هم شده یحتمل سیلیون روی چیپ و ترمال پد ها خراب شدن اللخصوص ترمال پد هارو سرویس کن حتما

ویرایش شده توسط Death Reaper
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

سلام 

والا من دوستانو میبینم همچین ارقام بزرگی رو همینطور واریز میکنن اینترنی اونم از دیوار خرید میزنن ،حقیقتا پشمام میریزه 

به ولله خیلی بی خیالید ،من حسودیم میشه به بیخیالیتون 

من خودم باشم نه تنها حضوری میرم ،دوتا بادیگاردم با خودم میارم

..........

اما اگه حرفه یکی از کاربران توی این تاپیک درست باشه ،بگین کارتو تعویض کنن براتون 

• لایک 1
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سری ونتوس ارزونترین مدل msi و یکی از ارزونترین کارتهای بازاره و خوراکه ماینرها (همرده پالیت گینوارد زوتاک)

کلا این مدل هم کولینگ مناسبی نداره

3090 هم داغ ترین کارت سری 3000 

در مورد فروشگاه هم خرید کارت ماین شده  و دست دو از سایت نااشنا همین مشکلات رو به همراه داره من خودم نزدیک 2 ماهه دنبال کارت تمیزم با وجود اینکه فروشندگاه معتبری تو انجمن هستن ولی اولویتم خرید حضوریه (حالا بماند این گشتن به ضررم تموم شد و دلار کشید بالا)

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر، بنده نمیدونم شما کدوم استان قرار دارید، ولی خب برای هزینه ای به این مقدار، عقل شرط میکرد که حضوری برید و خرید کنید، خدا بزرگه نگران نباشید، انشالله حل میشه.

ویرایش شده توسط Adib_mk
  • لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است:

عزیز عکستون خیلی واضح نیست حقیقتش اگر پیچ ها پیچ گوشتی نخوردن یعنی پلمب هست شما خیلی کاری به کاغذ رویی که یک مقداریش رفته نداشته باشید کارت منم پلمب هست با شرایطی شبیه کارت شما اگر مطمعن هستید که پلمب نیست مرجوع کنید و پولتون رو بگیرید مهم ترین اصل خرید کالا رضایت شخصی خود فرد هست

درود

نه جای پیچ هست مشخصه! اینطور که مشخصه پس نمیگیرن! میگن ما نگفتیم پیچش پلمبه! سند بیار! 

4 ساعت قبل، pedi9004 گفته است:

سلام. حقیقتشو بخواین همون کارتی که خودتون فروختید چند روز پیش(پالیت) خیلی از نظر دما از این بهتر بود. در مورد خاک هم باید گفت که اگر باز شده که نباید خاک داشته باشه و اگر هم پلمب باشه که دیگه خاک داشتن نرماله چون گرافیک چند ماه کار کنه همه جاش خاک میگیره. در هر صورت اگر موفق به پس دادن نشدید بهتره بدید یه فرد ماهر هم پدها و هم خمیر کارت را عوض کنه و تمیزش کنه.

درود عزیز

اره پالیت از 75 بالاتر نمیرفت! و دمای مماری هم زیر 90 بود! خودم موندم به چه منظور پلمبش جای پیچ داره! اگه باز کردن چرا تمیز نکردن! یا مشکل دیگه ای داشته :(

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Alien87 گفته است:

درود

نه جای پیچ هست مشخصه! اینطور که مشخصه پس نمیگیرن! میگن ما نگفتیم پیچش پلمبه! سند بیار! 

درود عزیز

اره پالیت از 75 بالاتر نمیرفت! و دمای مماری هم زیر 90 بود! خودم موندم به چه منظور پلمبش جای پیچ داره! اگه باز کردن چرا تمیز نکردن! یا مشکل دیگه ای داشته :(

دلتو سیاه نکن اصلا. بده خمیرشو و پدهاشو با خمیر و پد های خیلی با کیفیت عوض کنند و یه سرویس گرد و خاکشم بکنن و با خیال راحت به امید خدا چند سال برات گرافیکه. کیفیت ساخت قطعات سری 3000 واقعا بالاست اگر تا الان مشکلی براش به وجود نیومده باشه و تو تست ها اوکیه امید به خدا مشکل خاصی نداره.

لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، Alien87 گفته است:

درود

درود عزیز

عرض ادب. جسارتا چیزی که برای من سوال هست اینه که شما چرا اون کارت پالیت به اون خوبی رو که داشتید فروختید اون هم با قیمت پایین که این کارت رو تهیه بکنید این کارت از لحاظ کولینگ از کارت خودتون پایینتر هست.

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...