رفتن به مطلب

خرید vps ایران

اشتراک گذاری

Recommended Posts

از کجا vps ایران بخرم که هم پهنای باند خوبی داشته باشه هم شرکتش دولتی نباشه، از پارس پک گرفتم یکی ولی روی شبه ایرانسل نمیشه بهش وصل شد، به سلامتی قبول هم نمیکنن که مشکل دارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از ایرانی جماعت انتظار سرویس دهی درست نمیشه داشت، اونی که 1 ساله سرورو ازش داشتم، یهو بی دلیل و بی هیچ توجیهی قیمتو دوبرابر کرد.

از یکی دیگه گرفتم، گفت مصرف حجمت بالاست و سرویس رو بست، در صورتی که نامحدود بود حجم سرویس :|

الان از یه جا دیگه هم گرفتم، تو سایتش اینماد نداشت، همه هم میگفتن مطمئن نیست، ولی دیدم تو اینماد هست و درگاه پرداختشم مال خودشه، پرداخت زدم، بعد 5 روز هنوز سرویس رو تحویل نداده.

از اسمشو نبر که عامل تمام این فیل ترینگه گرفتم الان، و سرور خارجو زیر 24 زدن فیلتر کردن. که خداروشکر راهشو پیدا کردم چجوری سرور خارجو مخفی کنم دستشون بهش نرسه فیل تر کنن، دارم اموزشش میسازم بذارم یوتیوب

یه سری از دوستامم میگن هاست ایران خوبه، ولی ارزون ترین سرویسش 500 تومنه، کلا هر سرویس دهنده ای گیرتون بیاد، اسیاتک برج میلاد بده، خوبه

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ در 00:35، MAhmoOD Nazari گفته است:

از ایرانی جماعت انتظار سرویس دهی درست نمیشه داشت، اونی که 1 ساله سرورو ازش داشتم، یهو بی دلیل و بی هیچ توجیهی قیمتو دوبرابر کرد.

از یکی دیگه گرفتم، گفت مصرف حجمت بالاست و سرویس رو بست، در صورتی که نامحدود بود حجم سرویس :|

الان از یه جا دیگه هم گرفتم، تو سایتش اینماد نداشت، همه هم میگفتن مطمئن نیست، ولی دیدم تو اینماد هست و درگاه پرداختشم مال خودشه، پرداخت زدم، بعد 5 روز هنوز سرویس رو تحویل نداده.

از اسمشو نبر که عامل تمام این فیل ترینگه گرفتم الان، و سرور خارجو زیر 24 زدن فیلتر کردن. که خداروشکر راهشو پیدا کردم چجوری سرور خارجو مخفی کنم دستشون بهش نرسه فیل تر کنن، دارم اموزشش میسازم بذارم یوتیوب

یه سری از دوستامم میگن هاست ایران خوبه، ولی ارزون ترین سرویسش 500 تومنه، کلا هر سرویس دهنده ای گیرتون بیاد، اسیاتک برج میلاد بده، خوبه

سلام، نمیدونم چرا نوتیف نیومد واسه من فک کردم کسی جواب نداده

هاست ایران چطوره ؟ سرور خارجی منو شناسایی نکنه بدبخت شم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
3 ساعت قبل، Mehrdad.93 گفته است:

سلام، نمیدونم چرا نوتیف نیومد واسه من فک کردم کسی جواب نداده

هاست ایران چطوره ؟ سرور خارجی منو شناسایی نکنه بدبخت شم 

هاست ایران رو تعریفشو زیاد شنیدم، اما همه ی پلن هاش کانفیگ های قویه و قیمتاش بالاست

برای شناسایی سرور خارجی هم روششو بلدم، به زودی به اشتراک میذارم

لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

هاست ایران رو تعریفشو زیاد شنیدم، اما همه ی پلن هاش کانفیگ های قویه و قیمتاش بالاست

اوضاع خیلی خرابه... دیوانه شدم

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در ۱۴۰۲/۱/۱ در 16:08، MAhmoOD Nazari گفته است:

سلام، به جایی رسیدی ؟ 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Mehrdad.93 گفته است:

سلام، به جایی رسیدی ؟ 

سلام

سرویس v2 با ضمانت خودم موجوده

30 روزه  حجم نامحدود 

بدون افت سرعت و پنل اختصاصی برای هر یوزر

قیمت مناسب

اگر خواستین در خدمتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...