رفتن به مطلب

تاپیک گفتگو بازی Resident Evil 4 Remake

اشتراک گذاری

Recommended Posts

28 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

یه مشکلی دارم این زامبی هایی که وقتی سرشون میترکه بازم یه چیزی از تو کلشون در میاد اونا رو نشون نمیده نامرییه !

کسی این مشکلو داره؟

re4_2023_05_27_19_29_37_497.thumb.jpg.f313b0a0ae8c5d98fe056020961ce1ec.jpg

حسن جان بعضی هاشون گردنشون میشکنه و اون چیزی که مثل تیغ بالای سرشون درمیاد و میچرخه رو نداره
هدشو چندبار بزن میمیره

لینک به دیدگاه

• ارسال 71
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، Adib_mk گفته است:

حسن جان بعضی هاشون گردنشون میشکنه و اون چیزی که مثل تیغ بالای سرشون درمیاد و میچرخه رو نداره
هدشو چندبار بزن میمیره

اره میدونم ولی باید نشون بده سری ارجینال داشت الانم فکر کنم ایراد گرافیکیه یا کرکی چیزیه

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

یه مشکلی دارم این زامبی هایی که وقتی سرشون میترکه بازم یه چیزی از تو کلشون در میاد اونا رو نشون نمیده نامرییه !

اون مشکل نیست ویژگی بازیه 🤣🤣 اونایی که از تو سرشون حشره دراز در میاد بعدا میان. تازه توی این بازی دو مدلش هم هست. یه حالت سوم هم هست خیلی وحشیه بیشتر توضیح بدم اسپویل میشه.

خودم تازه دیروز بازیو روی درجه standard تموم کردم که اصلا سختی نداشت مخصوصا از اواسط بازی که سلاح هات همه ارتقا یافته میشن خیلی دشمنا ضعیفن. حالا دوباره امروز روی درجه سختی professional استارت زدم ببینم چی میشه.

واقعا ریمیک عالی ای هست حتی به نظر من از بازی اصلی بهتره ولی خب مقایسه عادلانه نیست محصول سال 2023 و سال 2005

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
41 دقیقه قبل، mrp7 گفته است:

اون مشکل نیست ویژگی بازیه 🤣🤣 اونایی که از تو سرشون حشره دراز در میاد بعدا میان. تازه توی این بازی دو مدلش هم هست. یه حالت سوم هم هست خیلی وحشیه بیشتر توضیح بدم اسپویل میشه.

خودم تازه دیروز بازیو روی درجه standard تموم کردم که اصلا سختی نداشت مخصوصا از اواسط بازی که سلاح هات همه ارتقا یافته میشن خیلی دشمنا ضعیفن. حالا دوباره امروز روی درجه سختی professional استارت زدم ببینم چی میشه.

واقعا ریمیک عالی ای هست حتی به نظر من از بازی اصلی بهتره ولی خب مقایسه عادلانه نیست محصول سال 2023 و سال 2005

خسته نباشه کپکام

طرف سرش میترکه یا کج میشه بعد باید بری دنبال نخود سیاه 

لینک به دیدگاه

51 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

خسته نباشه کپکام

طرف سرش میترکه یا کج میشه بعد باید بری دنبال نخود سیاه 

وقتی میوفتن زمین اگه بدنشون به لرزه بیوفته یعنی تبدیل میشن به اون سر کجه بعد بلند میشه. میتونی بری بالا سرش با چاقو بکشی که بلند نشه.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان خوبم. بازی رو نسخه کرک شده تست کردم با rtx 3080 و 4k max که ری تریسینگ هم در حالت max هستش می خواستم ببینم ایا مشکلات وی رمش برطرف شده که در این مناطقی که بنده تست کردم رفتار بازی کاملا پایدار و مقدار وی رم مصرفی هم به هیچ عنوان از حداکثر میزان وی رم گرافیک بالاتر نرفت. که امیدوارم این بهینگی تا اخر بازی هم وجود داشته باشه.

3.JPG

2.JPG

5.JPG

6.JPG

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

سلام دوستان کسی میدونه چطور SAVE  های نسخه STEAM  رو به نسخه کرک شده انتقال بدیم؟ خدایی ستمه از اول رفتن بازی😁

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

کسی این مشکلو داره؟

re4_2023_05_27_19_29_37_497.thumb.jpg.f313b0a0ae8c5d98fe056020961ce1ec.jpg

اونو فقط با bio sensor  نشون میده که اولین بار تا قسمت regenerator  باید بری تا پیداش کنی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
6 ساعت قبل، pedi9004 گفته است:

با سلام خدمت دوستان خوبم. بازی رو نسخه کرک شده تست کردم با rtx 3080 و 4k max که ری تریسینگ هم در حالت max هستش می خواستم ببینم ایا مشکلات وی رمش برطرف شده که در این مناطقی که بنده تست کردم رفتار بازی کاملا پایدار و مقدار وی رم مصرفی هم به هیچ عنوان از حداکثر میزان وی رم گرافیک بالاتر نرفت. که امیدوارم این بهینگی تا اخر بازی هم وجود داشته باشه.

3.JPG

2.JPG

5.JPG

6.JPG

من فقط کیفیت عکسو رو 100 گذاشتم روی 200 درصد میشه که نزدیک 15 گیگ وی رم میخوره
الان رو 2 کی حدود 11-12 مموری میخوره

شما چجوری با کارت 10 گیگ 4 کی با ری تریس پلی میدی ؟

لینک به دیدگاه

30 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

من فقط کیفیت عکسو رو 100 گذاشتم روی 200 درصد میشه که نزدیک 15 گیگ وی رم میخوره
الان رو 2 کی حدود 11-12 مموری میخوره

شما چجوری با کارت 10 گیگ 4 کی با ری تریس پلی میدی ؟

سلام و عرض ادب. اگر بازی ساختش درست باشه یا درست بهینه بشود مصرف وی رم باید بر مبنای میزان وی رم گرافیک شما باشد یعنی از این حد نباید تجاوز کند و حتی اگر در بازی که درست بهینه نباشه اگر از این میزان تجاوز کنه حداکثر اتفاق باید کمی لگ باشه نه کرش و ارور و اینجور موارد. همونطور که در اکثر بازی ها هم به همین صورت هستش حسن جان. مثلا بازی سایبر پانک که گرافیکش واقعا از این بازی چند درجه بالاتره باز هم مصرفش منطقیه البته جدای اینکه هنوز هم پر از باگ های تکسچری و ... هستش...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
1 ساعت قبل، pedi9004 گفته است:

سلام و عرض ادب. اگر بازی ساختش درست باشه یا درست بهینه بشود مصرف وی رم باید بر مبنای میزان وی رم گرافیک شما باشد یعنی از این حد نباید تجاوز کند و حتی اگر در بازی که درست بهینه نباشه اگر از این میزان تجاوز کنه حداکثر اتفاق باید کمی لگ باشه نه کرش و ارور و اینجور موارد. همونطور که در اکثر بازی ها هم به همین صورت هستش حسن جان. مثلا بازی سایبر پانک که گرافیکش واقعا از این بازی چند درجه بالاتره باز هم مصرفش منطقیه البته جدای اینکه هنوز هم پر از باگ های تکسچری و ... هستش...

اره انصافا بازیهای کپکام از نظر مصرف سخت افزار بهینه بودن

مهم داستان بازیه الان همه چی شده گرافیک و زرق وبرق ولی توخالی

انگاری یه گل زیبا دستت گرفتی یا بی بو هست یا بد بو

لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

اره انصافا بازیهای کپکام از نظر مصرف سخت افزار بهینه بودن

مهم داستان بازیه الان همه چی شده گرافیک و زرق وبرق ولی توخالی

انگاری یه گل زیبا دستت گرفتی یا بی بو هست یا بد بو

بله متاسفانه

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Street Kings گفته است:

سلام دوستان کسی میدونه چطور SAVE  های نسخه STEAM  رو به نسخه کرک شده انتقال بدیم؟ خدایی ستمه از اول رفتن بازی😁

کسی اطلاعی نداشت؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
58 دقیقه قبل، Street Kings گفته است:

کسی اطلاعی نداشت؟

کپی نمیشه ؟

از فولدر سیو استیم به فولدر کرک شده انتقال بدی بلکه کار کرد

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Street Kings گفته است:

کسی اطلاعی نداشت؟

https://www.reddit.com/r/CrackSupport/comments/13hj19z/copy_re4_remake_savegames_from_steam_version_to/

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

کپی نمیشه ؟

از فولدر سیو استیم به فولدر کرک شده انتقال بدی بلکه کار کرد

مشکل اینه نمیدونم سیو های استیم کجاست و حتی سیو های کرک شده کجاست؟😁 فعلا که دوباره بعد هفتمین بار شروع کردم بازیو😄

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
43 دقیقه قبل، Street Kings گفته است:

مشکل اینه نمیدونم سیو های استیم کجاست و حتی سیو های کرک شده کجاست؟😁 فعلا که دوباره بعد هفتمین بار شروع کردم بازیو😄

یه سرچ بزن تو گوگل
resident evil 4 remeak steam save folder

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

36 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

یه سرچ بزن تو گوگل
resident evil 4 remeak steam save folder

خب اینو که دوست عزیزی زحمتشو کشید لینکش رو گذاشت ولی هنوزم متوجه نشدم تو کدوم پوشه باید کپی بشه؟ 

ویرایش شده توسط Street Kings
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
11 دقیقه قبل، Street Kings گفته است:

خب اینو که دوست عزیزی زحمتشو کشید لینکش رو گذاشت ولی هنوزم متوجه نشدم تو کدوم پوشه باید کپی بشه؟ 

بازم سرچ کن res evil 4 re empress cracked save folder

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

بازم سرچ کن res evil 4 re empress cracked save folder

ممنون🙏

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان سلام من هر کاری کردم نتونستم سیو های استیم رو به نسخه کرک شده بشناسونم (خطا میده) اگر کسی این کارو کرده لطفا راهنمایی کنه🙏

ویرایش شده توسط Street Kings
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام 
من نسخه x|s رزیدنت اویل ۴ ریمیک رو ایکس باکس سری اس ریختم
تو بازی بافت دیوار ها و زمین پیکسلیه و یه وقتایی یه جاهایی لود میشه اما حتی چند لحظه ثابت نمیمونه
اگر می دونید لطفا کمک کنید
ممنون میشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...