رفتن به مطلب

تاپیک مرجع The Last Of Us Part 1 ، باگها، مشکلات ، اسکرین شات،گیم پلی و ...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

دوستان این تاپیک مختص همین بازیه

بحث و گفتگو و همه چی راجبش آزاده

Last Of Us Joel Wallpaper 4k - 1920x1080 Wallpaper - teahub.iothe last of us remastered game 1535967234 - The Last Of Us Remastered Game - the last of us wallpapers, games wallpapers, digital art wallpapers, art wallpapers

لینک به دیدگاه

کسی هست کرکش رو دانلود کرده باشه و راضی باشه؟

اگر هست لطفا بگه کدوم نسخه رو از کدوم سایت گرفته

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

سلام

دوستان این تاپیک مختص همین بازیه

بحث و گفتگو و همه چی راجبش آزاده

Last Of Us Joel Wallpaper 4k - 1920x1080 Wallpaper - teahub.iothe last of us remastered game 1535967234 - The Last Of Us Remastered Game - the last of us wallpapers, games wallpapers, digital art wallpapers, art wallpapers

درود

ممنون حسن جان بابت ایجاد تاپیک ، وجود چنین تاپیکی لازم بود.🌹

۱ ساعت قبل، Alirezatha گفته است:

کسی هست کرکش رو دانلود کرده باشه و راضی باشه؟

اگر هست لطفا بگه کدوم نسخه رو از کدوم سایت گرفته

عزیزدل هنوز نسخه اورجینال بازی سرشار از باگ و مشکل هست و با آپدیت های رسمی تعداد ناچیزی از اونها برطرف شده ، درنتیجه کرک شدش که جای خود دارد ...!

35 دقیقه قبل، Sandor گفته است:

سوال اینه که 1 ماه دیگه بریم سراغش یا 6 ماه دیگه؟

هیچ چیز مشخص نیست ، ممکنه ناتی داگ یک آپدیت بزرگ بده و حجم عظیمی از مشکلات برطرف بشه ، یا اینکه مثل سی دی پراجکت رد برای سایبرپانک تا مدت زمان زیادی طی اپدیت های متوالی زمان ببره تا باگ ها رفع بشن.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من از زمانی که کرک شدش اومد نسخه دودی رو دانلود کردم آپدیتش هم کردم و بازی رو تموم کردم

داستان بازی که محشره ولی خب باگ های بازی خیلی اذیت میکنه تکسچرا کلا خیلی دیر لود میشن منابع هم کاملا اشغالن صد بارم از بازی پرت میشید بیرون بعدشم اون پیام مسخره ناتی داگ میاد مبنی بر اینه باگ رو گذارش کن.

قابلیت آپگرید سلاح ها خیلی جالبه .

تبلیغات پلی استیشن سونی هم که تو همه جای بازی های سونی هست ( تو آنچارتد خیلی این موضوع تو مخ بود از بس که زیاد بود)

spacer.png

spacer.png

no hope

spacer.png

1.jpg

7.jpg

5.jpg

ویرایش شده توسط Street Kings
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
37 دقیقه قبل، Street Kings گفته است:

سلام دوستان

من از زمانی که کرک شدش اومد نسخه دودی رو دانلود کردم آپدیتش هم کردم و بازی رو تموم کردم

داستان بازی که محشره ولی خب باگ های بازی خیلی اذیت میکنه تکسچرا کلا خیلی دیر لود میشن منابع هم کاملا اشغالن صد بارم از بازی پرت میشید بیرون بعدشم اون پیام مسخره ناتی داگ میاد مبنی بر اینه باگ رو گذارش کن.

تبلیغات پلی استیشن سونی هم که تو همه جای بازی های سونی هست ( تو آنچارتد خیلی این موضوع تو مخ بود از بس که زیاد بود)

spacer.png

spacer.png

no hope

spacer.png

1.jpg

7.jpg

5.jpg

مشخصات سیستم چیه ؟

رم 13 گیگ و گرافیک 7 گیگ درگیرن

پردازنده 11% ؟ دور فنه یا مقدار درگیری پردازنده ؟

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

مشخصات سیستم چیه ؟

پردازنده که 12400 هست اون درصد درگیری پردازنده رو هنوزم نمیدونم نرم افزار هایی که مثل افتر برنر که داره 11 درصد نشون میده راست میگه؟ یا تسک منیجر خوده ویندوز؟ که در همون حالت بالای 70 درصد نشون میده ولی اون چزی که روشنه برام وقتی دمای پردازنده از 70 رد میشد میفهمیدم زیر لود سنگین رفته.

16 گیگ هم رم داشتم که اکثر اوقات 90 درصدش درگیر بود گرفیکمم که 580 معروفه😆 اونجا نشون میده 7 گیگ گرافیک درگیره ولی 2 گیگم از رم شیر میکنه مجموعا 9 گیگ درگیره اونم با تنظیمات گرافیکی مدیوم.

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، Street Kings گفته است:

پردازنده که 12400 هست اون درصد درگیری پردازنده رو هنوزم نمیدونم نرم افزار هایی که مثل افتر برنر که داره 11 درصد نشون میده راست میگه؟ یا تسک منیجر خوده ویندوز؟ که در همون حالت بالای 70 درصد نشون میده ولی اون چزی که روشنه برام وقتی دمای پردازنده از 70 رد میشد میفهمیدم زیر لود سنگین رفته.

16 گیگ هم رم داشتم که اکثر اوقات 90 درصدش درگیر بود گرفیکمم که 580 معروفه😆 اونجا نشون میده 7 گیگ گرافیک درگیره ولی 2 گیگم از رم شیر میکنه مجموعا 9 گیگ درگیره اونم با تنظیمات گرافیکی مدیوم.

رسما کمر سیستم میشکنه😅🤔 شاهکاری دیگر از ناتی داگ !

ویرایش شده توسط M-Amin
لینک به دیدگاه

دوستانی که میگن بازی باگ داره و کرش زیاد میکنه ی حرکتی کنن ، من خودم همون روزی که اومد فرداش نسخه دودی اش رو ریختم بازی ام نصب کردم رفتم تو 5 دیقه بازی کردم کلا کرش کرد بازی چند بار دیگم همین شد بعد رفتم تو استیم نظراتو خوندم ی یارویی نوشته بود اول واستید اون لودینگ تکستچر بازی 100 درصد شه بعد برید تو بازی اوکیه . رفتم همین کارو کردم ی ساعت تموم هم سی پی یو هم جی پی یو 100 درصد زیر فشار بودن بعدش بازیو دوباره باز کردم اوکی بود 1 ساعتم پلی کردم کرش نکرد دیگه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باید صبر کرد چند تا آپدیت بدن درست بشه

لینک به دیدگاه

هم اکنون، DeVill گفته است:

دوستانی که میگن بازی باگ داره و کرش زیاد میکنه ی حرکتی کنن ، من خودم همون روزی که اومد فرداش نسخه دودی اش رو ریختم بازی ام نصب کردم رفتم تو 5 دیقه بازی کردم کلا کرش کرد بازی چند بار دیگم همین شد بعد رفتم تو استیم نظراتو خوندم ی یارویی نوشته بود اول واستید اون لودینگ تکستچر بازی 100 درصد شه بعد برید تو بازی اوکیه . رفتم همین کارو کردم ی ساعت تموم هم سی پی یو هم جی پی یو 100 درصد زیر فشار بودن بعدش بازیو دوباره باز کردم اوکی بود 1 ساعتم پلی کردم کرش نکرد دیگه

عزیزدل اگر به حرکت از طرف ما بود ، ما حرکت هامون رو کردیم و به این نتیجه رسیدیم. مشکلات بازی روی هر کانفیگی به شکل متفاوتی ظاهر میشه و اگر میشد با چندتا کار ساده مشکل رو برطرف کرد که نصفی از پلیرها نمیومدن توی استیم انقدر بد و بیراه بگن!!😕

درضمن بازی ای که قرار باشه پلیر انقدر با ستینگش به اصطلاح ور بره و انگلولک کاری کنه تا بالاخره یه فریم ریت نه چندان مطلوبی بده باید قیدش رو تا زمانی که با آپدیت بهینه و اوکی بشه ، زد.

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، Street Kings گفته است:

سلام دوستان

spacer.png

spacer.png

no hope

spacer.png

1.jpg

7.jpg

5.jpg

درود
بازی خیلی مشکلات داره حالا شما خیلی انگیزه داشتی با کرش شدن مداوم بازی رو تموم کردی اینجوری واقعا روی اعصابه .. بهتره صبر کنیم آپدیتای بعدی بیاد ببینیم چی میشه هرچند که بعیده خیلی فرقی کنه !
منم با 9400 و 6700xt و رم 16 نصبش نکردم منتظرم اپدیتای جدید بیاد
این بازی هم مثل آنچارتد باید قطعا اولین بار که پلی میدی منتظر بمونی اون building shader تا آخر بره بعد پلی بدی
یه نکته ی مهم در مورد اون پیغام کرش something went wrong  که برای آنچارتد هم میومد بگم احتمال زیاد روی این بازی هم جواب میده و بهتر میشه اوضاع و این پیغام کمتر میاد

من کلی نت رو زیر و رو کردم آخرش یه ویدیو بود که گفت این بازی با درایور قدیمی خیلی بهتر اجرا میشه هم نرخ فریم هم کرش نشدن و این پیغام
منم درایور 21.5 amd رو نصب کردم و گیم  اجرا کردم کاملا بدون کرش و افت فریم دارم بازی میکنم روی آخرین تنظیمات و 2k
در صورتی که با اخرین درایور یعنی 23 مدام کرش داشتم توی انچارتد مخصوصا توی لودینگهای قبل چپتر که میره به 100 برسه و مرحله بعدی پلی بشه ..
حالا شما هم یه تست بزنید با قدیمی ترین ورژن درایور تست کنید
یه نکته ی دیگه هم اینکه دقیقا توی gta v هم با این درایور قدیمی عملکرد خیلی بهتر و پایدارتر هست و نرخ فریم خیلی کم پایین میاد در حد 4-5 فریم توی سنگین ترین حالت !!

لینک به دیدگاه

پورت شده برای pc !!!!!
بازی از همون ابتدا با pc توسعه پیدا کرده و ساخته شده و !!!بهینه!!! شده که روی ps4 یا ps5 بهترین عملکرد داشته باشه
مشکل از اونجاست که زحمتی برای بهینه شدن و درست اجرا شدن روی سیستم های پایین رده تا بالارده کشیده نشده

بازی یه چیزی عجیبیه چند تا از موارد رو که خودم تجربه کردم ایناست :
1.بازی عاشق وی رم و رم.... روی سیستم من 15 گیگ رم استفاده میکنه و تا جاییم که بتونه ویرمتو پر میکنه من 6 گیگ بیشتر ندارم ولی تا 9 گیگ با رزولوشن 900*1440 میخواد!!!!! رزولوشن های دیگرو تصور کنید
2.بیشتر استفاده وی رم و رم برای تکسچر های بازیه!!! تکسچر هایی که از نظر کیفیت حتی به گرد پایه سایبرپانک یا فارکرای نیودان نمیرسه
3.دوستان فکر کنم اکثراred dead redemption رو بازی کرده باشید من با همین تنظیمات و وی رم 5 و رم 10 بازی کردم فیکس 40 فریم و تنظیمات high چطور میشه ردد با اون عظمت اینجوری اجرا بشه و این بازی اینجوری یا سایبر پانکرو با تنظیمات high بازی کنی و بعد بازی محبوب سونی اینجوری به سخره بگیردت...
4.بازی رو برای تست روی اولترا گذاشتم باورتون میشه با کمی فریم پایینتر از تنظیمات high روونتر بود مگه میشه مگه داریم
فقط و فقط میشه گفت زحمتی برای بهینه سازی کشیده نشده اگر اینطور بود شاهکاری مثله days gone میشد

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، phoenixia گفته است:

پورت شده برای pc !!!!!
بازی از همون ابتدا با pc توسعه پیدا کرده و ساخته شده و !!!بهینه!!! شده که روی ps4 یا ps5 بهترین عملکرد داشته باشه
مشکل از اونجاست که زحمتی برای بهینه شدن و درست اجرا شدن روی سیستم های پایین رده تا بالارده کشیده نشده

1.بازی عاشق وی رم و رم.... روی سیستم من 15 گیگ رم استفاده میکنه و تا جاییم که بتونه ویرمتو پر میکنه من 6 گیگ بیشتر ندارم ولی تا 9 گیگ با رزولوشن 900*1440 میخواد!!!!! رزولوشن های دیگرو تصور کنید
2.بیشتر استفاده وی رم و رم برای تکسچر های بازیه!!! تکسچر هایی که از نظر کیفیت حتی به گرد پایه سایبرپانک یا فارکرای نیودان نمیرسه
3.دوستان فکر کنم اکثراred dead redemption رو بازی کرده باشید من با همین تنظیمات و وی رم 5 و رم 10 بازی کردم فیکس 40 فریم و تنظیمات high چطور میشه ردد با اون عظمت اینجوری اجرا بشه و این بازی اینجوری یا سایبر پانکرو با تنظیمات high بازی کنی و بعد بازی محبوب سونی اینجوری به سخره بگیردت...
4.بازی رو برای تست روی اولترا گذاشتم باورتون میشه با کمی فریم پایینتر از تنظیمات high روونتر بود مگه میشه مگه داریم
فقط و فقط میشه گفت زحمتی برای بهینه سازی کشیده نشده اگر اینطور بود شاهکاری مثله days gone میشد

دوستان اگر تجربه ی استفاده از fsr یا dlss رو در بازی دارن خواهشن بگن...من وقتی fsr روی حالت quality میزارم یه حالت پیکسلی ریزی در حین حرکت یا استفاده از چراغ قوه ایجاد میشه برای شمام اینجوریه یا نه ؟ در کل میخوام بدونم fsr یا dlss واقعا بی نقص عمل میکنن یا نه

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

مشخصات سیستم چیه ؟

رو 4k  با اخرین جزییات

گراف  100 درصد

پردازنده 100 درصد

رم 20 تا 24 گیگ

3080ti

i5 9400f

32g 3200

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 دقیقه قبل، real fc گفته است:

رو 4k  با اخرین جزییات

گراف  100 درصد

پردازنده 100 درصد

رم 20 تا 24 گیگ

3080ti

i5 9400f

32g 3200

فریم چند میگیری کاش چند تا اسکرین بزاری

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، phoenixia گفته است:

پورت شده برای pc !!!!!

درود

بله متاسفانه خیلی ها از این قضیه ناراضی اند : شاهکارهایی که توسط PC به بهترین شکل ممکن برای کنسول ها ساخته و اپتیمایز میشن اما وقتی نوبت خود PC میرسه کمپانی ها زورشون میاد روش کار کنند.

منکه به شخصه هرچی بیشتر میگذره از عجایب این گیم بیشتر با خبر میشم ، دیشب ویدیوهایی رو دیدم که با کانفیگ هایی اقتصادی مثل RTX 3050 و i3 12100 بازی تا تنظیمات های و اولترا بدون لگ ، کرش ، لود سنگین گرافیک و سی پی یو و ... به راحتی اجرا میشد و پلیرها خیلی هم راضی بودند😶 از طرفی روی کانفیگ های High End یک سری مشکل زیادی دارند و یک عده هم دارن با گیم حال میکنن😕

در ضمن اینجور گیم ها به گرد پای حضرت Red Dead و گیم های راکستار نمی رسند.

ویرایش شده توسط M-Amin
لینک به دیدگاه

بنازم به این هنر ساخت بازی.

گلوگاه سیپیو  رو شاهد هستیم که دست و پا دراورده.

10400

3070

ram 16

بعد از اعمال اپدیت اول همچنان چیز خاضی عوض نشد.

قبل اپدیت

image.thumb.jpeg.46a8ca35a959ecd71542c2a6c16445a2.jpeg

بعد اپدیت

993180691_TheLastofUsPartI4_4_20235_13_25PM.thumb.jpeg.90fad9dda97058f1557ea561cc1544a2.jpeg

بازی شدیدا با سیپیو درگیره .حتی با وجود فریم بالا درحال قدم زدن هم لگ میزنه بازی. 

در حال حاضر اصلا ارزش دانلود و حتی امکان بازی کردن هم نداره متاسفانه 

ویرایش شده توسط Lawrence
لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، M-Amin گفته است:

درود

بله متاسفانه خیلی ها از این قضیه ناراضی اند : شاهکارهایی که توسط PC به بهترین شکل ممکن برای کنسول ها ساخته و اپتیمایز میشن اما وقتی نوبت خود PC میرسه کمپانی ها زورشون میاد روش کار کنند.

منکه به شخصه هرچی بیشتر میگذره از عجایب این گیم بیشتر با خبر میشم ، دیشب ویدیوهایی رو دیدم که با کانفیگ هایی اقتصادی مثل RTX 3050 و i3 12100 بازی تا تنظیمات های و اولترا بدون لگ ، کرش ، لود سنگین گرافیک و سی پی یو و ... به راحتی اجرا میشد و پلیرها خیلی هم راضی بودند😶 از طرفی روی کانفیگ های High End یک سری مشکل زیادی دارند و یک عده هم دارن با گیم حال میکنن😕

در ضمن اینجور گیم ها به گرد پای حضرت Red Dead و گیم های راکستار نمی رسند.

درود...من بخاطر علاقه زیادم به last of us خیلی ناراحتم که چرا ناتی داگ لذت تجربه این بازی روی پی سی رو اینجوری برای ما پی سی گیمرا تلخ کرد...

در ضمن سلطان Arthur morgan که عشقه... رو دستش کسی نمیتونه بیاد...

PRDR31732656969_1.thumb.jpg.3a150b9fbacf45f2cac14c833910c4a5.jpg

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

فریم چند میگیری کاش چند تا اسکرین بزاری

چون پردازنده گلوگاه میشه یهو بعضی جاها فریم میاد زیر 30

اولش جایی که مغازه اتیش گرفته یه لحظه دیدم کپ کردم چه گرافیکی

4k بازی کردن یه حال دیگه ای داره

لینک به دیدگاه

درایور فیکس انودیا نصب کردم دیگه کرش نمیکنه 531.58

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

بازی خوبیه ولی خب بهینه سازی افتضاحه، منو یاد اوایل رد دد 2 انداخت

بازی های خوبی از سونی روی پی سی به خوبی پورت شدن و من بدون افت فریم روی پی سی بازی کردم مثل رد دد 2 ، گاد اف وار ، انچارتد ولی نمیدونم چرا این بازی که اینقدر برای سونی خاص بود رو اینجوری فاتحه خوندن

من توی بازی با اخرین نسخه درایور انویدیا و کارت 1080 روی فول اچ دی و تنظیمات high بین 30 تا 60 تا میگیرم و تمام منابع سیستم درگیر میشه قشنگ

و اینکه مشخصه بازی خوب بهینه سازی نشده ، وقتی وارد گیم میشی اولش خیلی لگ میزنه قشنگ مشخصه که داره توی پس زمینه یک سری دیتا لود میکنه بعد چند دقیقه لگ بعدش خوب میشه و وقتی باز وارد محیط جدید میشی دوباره همین روند تکرار میشه

حقیقتا موفق نشدم اسکرین شات اپلود کنم ، چندین بار تلاش کردم و نشد

ویرایش شده توسط ali.king
لینک به دیدگاه

59 دقیقه قبل، ali.king گفته است:

رد دد 2

به سونی چه ربطی داره؟

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، ali.king گفته است:

سلام دوستان 

بازی خوبیه ولی خب بهینه سازی افتضاحه، منو یاد اوایل رد دد 2 انداخت

بازی های خوبی از سونی روی پی سی به خوبی پورت شدن و من بدون افت فریم روی پی سی بازی کردم مثل رد دد 2 ، گاد اف وار ، انچارتد ولی نمیدونم چرا این بازی که اینقدر برای سونی خاص بود رو اینجوری فاتحه خوندن

من توی بازی با اخرین نسخه درایور انویدیا و کارت 1080 روی فول اچ دی و تنظیمات high بین 30 تا 60 تا میگیرم و تمام منابع سیستم درگیر میشه قشنگ

و اینکه مشخصه بازی خوب بهینه سازی نشده ، وقتی وارد گیم میشی اولش خیلی لگ میزنه قشنگ مشخصه که داره توی پس زمینه یک سری دیتا لود میکنه بعد چند دقیقه لگ بعدش خوب میشه و وقتی باز وارد محیط جدید میشی دوباره همین روند تکرار میشه

حقیقتا موفق نشدم اسکرین شات اپلود کنم ، چندین بار تلاش کردم و نشد

tlou-i_2023_04_05_12_14_30_853.thumb.jpg.32e74748a46d8947cfccd4feb551d71e.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...