رفتن به مطلب

تاپیک مرجع The Last Of Us Part 1 ، باگها، مشکلات ، اسکرین شات،گیم پلی و ...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
44 دقیقه قبل، عرفان زینلی گفته است:

رو سیستم من میاد ?

i5 3470

Ram16

Graphic:r9 290x

باید صبر کنی بهینه تر بشه عجله نکنید من خودم هنوز منتظرم اینجوری بازی کردن ارزش نداره هی کرش کنه یا ایراد بده

پردازندت کلا ضعیفه برای بازیهای الان

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، phoenixia گفته است:

آپدیت شماره ۸ بازی Build 11101491 v1.0.4.1

sapphire rx6800xt     i5 13400    24gb ddr4 3200 2kultra vsync on

کم کم داره نزدیک میشه به اونی که باید از اول میبود...

استفاده از رم و وی رم کمترشده....فشار روی سی پی یو و کارت گرافیک متعادل شده....افت فریم های ناگهانی و بی دلیل از بین رفته...ولی اگر خیال کردید که در حین ساخت شیدر کرش نمیکنه سخت در اشتباهید ولی شیدر ها خیلی سریعتر جلو میرن

ولی هنوز هم یکم کار داره..کاش از همون اول این بهبود ها اعمال میشد

ولی در کل دیگه باید قبول کنیم بازی های جدید به اندازه قدیمی ها بهینه نمیشن و وی رم بالای 12 و رم 32 دیگه تعجب آور نیست...ولی خوب در این دیار هر کسی قادر به خرید سیستم های قوی نیست و روزی میرسه که فقط باید گیم پلی بازی هارو از یوتیوب نگاه کنیم البته چند وقتیه شروع شده...😔

tlou-i_2023_05_07_20_44_07_913.jpg

tlou-i_2023_05_07_20_50_06_992.jpg

tlou-i_2023_05_07_20_55_57_705.jpg

tlou-i_2023_05_07_20_57_40_195.jpg

چیزی که من میبینم بهینه نیست گرافیک با داشتن همچین cpuی داره روی 78% فشار میخوره 

بازی مشکلدار شما 300 میلیون سیستم ببند بازم مشکل داری باهاش تمومش کردی shif+delet 

دارم آنچارتد میرم عالیه

u4_2023_04_22_22_52_48_423.jpg

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، phoenixia گفته است:

استفاده از رم و وی رم کمترشده....فشار روی سی پی یو و کارت گرافیک متعادل شده....افت فریم های ناگهانی و بی دلیل از بین رفته...ولی اگر خیال کردید که در حین ساخت شیدر کرش نمیکنه سخت در اشتباهید ولی شیدر ها خیلی سریعتر جلو میرن

ولی در کل دیگه باید قبول کنیم بازی های جدید به اندازه قدیمی ها بهینه نمیشن و وی رم بالای 12 و رم 32 دیگه تعجب آور نیست...ولی خوب در این دیار هر کسی قادر به خرید سیستم های قوی نیست و روزی میرسه که فقط باید گیم پلی بازی هارو از یوتیوب نگاه کنیم البته چند وقتیه شروع شده...😔

شما vsync فعال کردی مشخصه کرش و فشار روی سیپیو کم میشه. الان نه سیپیو نه گراف فول لود کار نمیکنن.  افت فریم و لگ هم کم میشه به طبع 100 نشدن سیپیو  و گراف.

پ ن: یه فکری برای گرافت بکن طبیعی نیست این لود و توان مصرفی و اون دما 75.

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، phoenixia گفته است:

فقط میتونم بگم، حیف اون 180 وات انرژی که داره برای این گیم حروم میشه!! همین....

به هیچ عنوان میزان انرژی که برای این گیم گذاشته میشه توسط سیستم، با خروجی کار برابری نمیکنه!! ....

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

16 هسته پردازنده اون گوشه فعال کردی اذییت نمیکنه ؟

میخواستم میزان مصرف بازی از کل هسته هارو ببینم و همچنین کولر سی پی رو تست کنم ببینم میتونه دما رو پایین نگه داره یا نه...

این بازی تا جایی که بتونه از سیستم استفاده میکنه حتی اگه 13900k هم ببندی در امان نیست...

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

چیزی که من میبینم بهینه نیست گرافیک با داشتن همچین cpuی داره روی 78% فشار میخوره 

بازی مشکلدار شما 300 میلیون سیستم ببند بازم مشکل داری باهاش تمومش کردی shif+delet 

دارم آنچارتد میرم عالیه

u4_2023_04_22_22_52_48_423.jpg

13400 برای rx6800xt یکم گلوگاه ایجاد میکنه رزولوشن که بالاتر میبرم تقریبا 95 درصد گرافیک درگیر میشه و بار از روی سی پی یو کم میشه ولی فریمم کم نمیشه ....من نمیگم بازی مشکل نداره ولی در مقایسه با روز عرضه خیلی بهتر شده ..من شده بود 20 بار تو شیدر کرش میدیدم...

آنچارتد واقعا خیلی بهتر بود من با i3 8100 و 1060 بدون هیچ مشکلی پلی میدادم...

لینک به دیدگاه

هم اکنون، phoenixia گفته است:

13400 برای rx6800xt یکم گلوگاه ایجاد میکنه رزولوشن که بالاتر میبرم تقریبا 95 درصد گرافیک درگیر میشه و بار از روی سی پی یو کم میشه ولی فریمم کم نمیشه ....من نمیگم بازی مشکل نداره ولی در مقایسه با روز عرضه خیلی بهتر شده ..من شده بود 20 بار تو شیدر کرش میدیدم...

آنچارتد واقعا خیلی بهتر بود من با i3 8100 و 1060 بدون هیچ مشکلی پلی میدادم...

من با ۳۴۷۰ ارور میده انچارتد

هم اکنون، عرفان زینلی گفته است:

چه کنم؟

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۲/۱۱ در 21:28، phoenixia گفته است:

نمیدونم به عمد دارن بازیای جدید غیر بهینه منتشر میکنن یا واقعا دیگه بیخیال زحمت دادن به خودشون شدن و یا فکر میکنن همه 4090 و یه سی پیو 40 میلیونی دارن

7 ساعت قبل، phoenixia گفته است:

درود | پیام ها خیلی جای فکر و بحث کردن داره ، نتونستم چیزی نگم :

- ببین عزیز دوره ای که اینتل و انویدیا غول های فناوری امروزی ، دو کمپانی نوپا بودند و به دنبال ایجاد تحول در دنیای پرسنال کامپیوترها بودند کاملا گذشته. تلاش برای جذب مشتری و افزایش محبوبیت ، رقابت شدید و تورم پایین ، تعداد کم استودیوهای سازنده بازی برای کنسول ها از جمله دلایلی بود که باعث می شد یک زمانی هر نسل از سی پی یو های اینتل با نسل قبل خودش زمین تا آسمون تفاوت داشته باشه و شاهد اوج پیشرفت در نسل های اول تا چهارم این شرکت بودیم. این قضیه درمورد انویدیا هم به طور کامل صدق می کنه ، برای بدست آوردن جای خودش در بازار گرافیک ، تحولات بزرگی در دنیای کارت های گرافیک از نسل GTX 200 تا GTX 1000 ایجاد کرد .

- اما صنعت تولید مادربرد ، کارت گرافیک ، سی پی یو و به طورکلی گیمینگ و پی سی با پنج یا شش سال پیش خیلی تفاوت داره ، اینتل و انویدیا هم دیگه اون کمپانی های جویای تجربه و محبوبیت نیستند چون به اندازه کافی بر بازار سلطه دارند و می دونند که مشتری برای انجام امور حرفه ای خود ناچاره به سمت محصولات این دو شرکت بره ؛ این وسط AMD هم داره در دو جبهه متفاوت فعالیت میکنه درنتیجه طبیعتا نمیتونه به اندازه کافی با این کمپانی ها به رقابت بپردازه.

- بنده شخصا از این سرعت و عجله ای که غول های فناوری اختیار کردند متنفرم چون معتقدم دیگه اسمش رقابت و پیشرفت نیست ، اسمش فشار وارد کردن به یوزر برای خرید محصولاتی با پیشرفت حداقلی و قیمتی حداکثری و در نهایت خالی کردن جیبش هست. فقط هم به صنعت سخت افزار کامپیوتر اختصاص نداره و این غرور و سلطه طلبی به صنایع دیگر از جمله تلفن های همراه ، خودروسازی و ... هم انتقال یافته. انویدیا بلافاصله سوییچ کرده روی RTX40 ، درحالی که هنوز از تمام پتانسیل RTX30 استفاده نشده ؛ اینتل به طور کلی پرونده نسل یازده خودش رو بست درحالی که هنوز این نسل سن زیادی نداره.

- بنظرت دلیل این کارها چیه؟ داشتن قدرت و نفوذ کافی و عدم وجود رقیب جدی در بازار. از دیگر دلایل این عدم بهینگی ها که ما شاهد هستیم ، ناموفق بودن انویدیا و اینتل در بستن قرارداد و همکاری با سونی و مایکروسافت در راستای تولید تراشه مخصوص کنسول های این دو شرکت هست در نتیجه ناچار هستند برای جبران این جای خالی ، با سیاست ها و روابط مخفیانه پشت صحنه با استودیوهای سازنده بازی ها کاری بکنند که به یوزرهای پیسی فشار بیشتری وارد بشه تا محصولات جدیدشون فروش بره. AMD هم حسابش از این داستان جدا نیست و اگر بتونه جای خودش رو در بازار محکم تر بکنه قطعا به سرنوشت انویدیا و اینتل و دیگر شرکت ها دچار خواهد شد چون این قانون کسب و کاره.

_______

- TLOU هم داره مانند سایر بازی ها از این سیاست کثیف شرکت های بزرگ تر رنج میبره و نتیجش شده این فاجعه ای که ناتی داگ به بار آورده. در ضمن بنده هیچگونه بهینگی ای در شات های شما نمی بینم ، وی سینک فعاله در نتیجه فشار روی کامپوننت ها کمتر خواهد بود. کافیه وی سینک رو خاموش کنی تا ببینی جچوری کمر سیستم زیر بار بازی میشکنه!! تنها امیدم به راک استاره ، اگر GTA 6 رو اینجوری قرار باشه بده بیرون و با RTX 3090 نشه اجراش کرد فاتحه پی سی گیمینگ رو باید خوند.

ویرایش شده توسط Amin Heydari
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Lawrence گفته است:

شما vsync فعال کردی مشخصه کرش و فشار روی سیپیو کم میشه. الان نه سیپیو نه گراف فول لود کار نمیکنن.  افت فریم و لگ هم کم میشه به طبع 100 نشدن سیپیو  و گراف.

پ ن: یه فکری برای گرافت بکن طبیعی نیست این لود و توان مصرفی و اون دما 75.

وی سینک رو عمدا روشن کردم چون بالای 60 کافیه و مانیتورم رو روی 75 گذاشتم و نمیخواستم فشار بیش از حد روی سیستم بیاد...

دمای 75 با دور 24 درصد طبیعیه ودر مورد 54 درصد لود گرافیک مشکل از بازیه...78 درصد و 69 درجرو هم در نظر بگیر

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

فقط میتونم بگم، حیف اون 180 وات انرژی که داره برای این گیم حروم میشه!! همین....

به هیچ عنوان میزان انرژی که برای این گیم گذاشته میشه توسط سیستم، با خروجی کار برابری نمیکنه!! ....

180 وات زیاد نیست گیمایی بودن که تا 250 260 هم مصرف رفته بخاطر oc بودن کارت

من خودم از منتقدای شدید این بهینگی افتضاحم ولی ازین به بعد به لست مثل بنچمارک نگاه کنید چون واقعا سیستمو از همه لحاظ درگیر میکنه من توی لودینگا صدای ناله هاردمو میشنوم

لینک به دیدگاه

34 دقیقه قبل، عرفان زینلی گفته است:

چه کنم؟

عرفان جان سی پی یو و کارت گرافیک شما برای اجرای روان بازی های امروزی ضعیفه. سعی کنید سی پی یو رو به i7 3770 و گرافیک رو به GTX 1660Super ارتقا بدید تا شاهد عملکرد بهتری باشید. اگر هم که بودجه شو داری باید سوییچ کنی به پلتفرم های بروز تر.

19 دقیقه قبل، phoenixia گفته است:

180 وات زیاد نیست گیمایی بودن که تا 250 260 هم مصرف رفته بخاطر oc بودن کارت

من خودم از منتقدای شدید این بهینگی افتضاحم ولی ازین به بعد به لست مثل بنچمارک نگاه کنید چون واقعا سیستمو از همه لحاظ درگیر میکنه من توی لودینگا صدای ناله هاردمو میشنوم

من خودم با GTX1080TI تا 300 وات میرم .😅 سیستم نیست، تنور نونواییه ...! ولی دمش گرم که با وی رمش تونسته پا به پای کارت های کوچیک تر ازخودش بیاد.😂

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، Amin Heydari گفته است:

درود | پیام ها خیلی جای فکر و بحث کردن داره ، نتونستم چیزی نگم :

- ببین عزیز دوره ای که اینتل و انویدیا غول های فناوری امروزی ، دو کمپانی نوپا بودند و به دنبال ایجاد تحول در دنیای پرسنال کامپیوترها بودند کاملا گذشته. تلاش برای جذب مشتری و افزایش محبوبیت ، رقابت شدید و تورم پایین ، تعداد کم استودیوهای سازنده بازی برای کنسول ها از جمله دلایلی بود که باعث می شد یک زمانی هر نسل از سی پی یو های اینتل با نسل قبل خودش زمین تا آسمون تفاوت داشته باشه و شاهد اوج پیشرفت در نسل های اول تا چهارم این شرکت بودیم. این قضیه درمورد انویدیا هم به طور کامل صدق می کنه ، برای بدست آوردن جای خودش در بازار گرافیک ، تحولات بزرگی در دنیای کارت های گرافیک از نسل GTX 200 تا GTX 1000 ایجاد کرد .

- اما صنعت تولید مادربرد ، کارت گرافیک ، سی پی یو و به طورکلی گیمینگ و پی سی با پنج یا شش سال پیش خیلی تفاوت داره ، اینتل و انویدیا هم دیگه اون کمپانی های جویای تجربه و محبوبیت نیستند چون به اندازه کافی بر بازار سلطه دارند و می دونند که مشتری برای انجام امور حرفه ای خود ناچاره به سمت محصولات این دو شرکت بره ؛ این وسط AMD هم داره در دو جبهه متفاوت فعالیت میکنه درنتیجه طبیعتا نمیتونه به اندازه کافی با این کمپانی ها به رقابت بپردازه.

- بنده شخصا از این سرعت و عجله ای که غول های فناوری اختیار کردند متنفرم چون معتقدم دیگه اسمش رقابت و پیشرفت نیست ، اسمش فشار وارد کردن به یوزر برای خرید محصولاتی با پیشرفت حداقلی و قیمتی حداکثری و در نهایت خالی کردن جیبش هست. فقط هم به صنعت سخت افزار کامپیوتر اختصاص نداره و این غرور و سلطه طلبی به صنایع دیگر از جمله تلفن های همراه ، خودروسازی و ... هم انتقال یافته. انویدیا بلافاصله سوییچ کرده روی RTX40 ، درحالی که هنوز از تمام پتانسیل RTX30 استفاده نشده ؛ اینتل به طور کلی پرونده نسل یازده خودش رو بست درحالی که هنوز این نسل سن زیادی نداره.

- بنظرت دلیل این کارها چیه؟ داشتن قدرت و نفوذ کافی و عدم وجود رقیب جدی در بازار. از دیگر دلایل این عدم بهینگی ها که ما شاهد هستیم ، ناموفق بودن انویدیا و اینتل در بستن قرارداد و همکاری با سونی و مایکروسافت در راستای تولید تراشه مخصوص کنسول های این دو شرکت هست در نتیجه ناچار هستند برای جبران این جای خالی ، با سیاست ها و روابط مخفیانه پشت صحنه با استودیوهای سازنده بازی ها کاری بکنند که به یوزرهای پیسی فشار بیشتری وارد بشه تا محصولات جدیدشون فروش بره. AMD هم حسابش از این داستان جدا نیست و اگر بتونه جای خودش رو در بازار محکم تر بکنه قطعا به سرنوشت انویدیا و اینتل و دیگر شرکت ها دچار خواهد شد چون این قانون کسب و کاره.

_______

- TLOU هم داره مانند سایر بازی ها از این سیاست کثیف شرکت های بزرگ تر رنج میبره و نتیجش شده این فاجعه ای که ناتی داگ به بار آورده. در ضمن بنده هیچگونه بهینگی ای در شات های شما نمی بینم ، وی سینک فعاله در نتیجه فشار روی کامپوننت ها کمتر خواهد بود. کافیه وی سینک رو روشن کنی تا ببینی جچوری کمر سیستم زیر بار بازی میشکنه!! تنها امیدم به راک استاره ، اگر GTA 6 رو اینجوری قرار باشه بده بیرون و با RTX 3090 نشه اجراش کرد فاتحه پی سی گیمینگ رو باید خوند.

با همه حرفاتون کاملن موافقم....ولی من نگفتم بهینست بازی گفتم داره به اون چیزی که از روز اول باید میبود تبدیل میشه یعنی حداقل کراشای کمتر باگای کمتر همین...منم در جریان ویسینک خاموش بشه کمر سیستم رو شاید خم کنه هستم ولی بیشتر به عنوان یه بنچ بش نگاه میکنم چون واقعا همه ی قطعات درگیر میکنه وگرنه شخصا red dead رو بازی میدونم نه اینجور بازی های بنچمارکی رو با اینکه لستو خیلی دوست دارم...

در مورد صحبتاتون واقعیت تلخیه که از دست ما کاربرا که یگوشه ی جهان افتادیم کاری بر نمیاد...من با 4 میلیون که حاصل 3 ماه کار شدیدم بود و دلار 3500سیستم قبلیمو جمع کردم ولی الان حاصل چندین ماهو خورد خورد کنار گذاشتم تا خرج علاقم کنم که عذاب وجدانم باهاش میاد با این اوضاع .... کاش برمیگشتم به اون روزا...

انویدیا اینتل و ای ام دی رگ خواب کاربرا رو گیر آوردن و حالا حالا ها این سواستفاده ادامه داره...

کاش لااقل سیستمرو که میبستی یک سال دووم میاورد لذت بردنت ولی میبینی یک سال نشده توان اجرای بازیای جدیدو نداره 

18 دقیقه قبل، Amin Heydari گفته است:

عرفان جان سی پی یو و کارت گرافیک شما برای اجرای روان بازی ها امروزی ضعیفه. سعی کنید سی پی یو رو به i7 3770 و گرافیک رو به GTX 1660Super ارتقا بدید تا شاهد عملکرد بهتری باشید. اگر هم که بودجه شو داری باید سوییچ کنی به پلتفرم های بروز تر.

من خودم با پیرمرد پرحاشیه GTX1080TI تا 300 وات میرم .😅 سیستم نیست، تنور نونواییه ...! ولی دمش گرم که با وی رمش تونسته پا به پای کارت های کوچیک تر ازخودش بیاد.😂

واقعا اون دوره طلاییه سری هزار چرا دیگه تکرار نشد 1080ti الانم که الانه سلطانه...و 1060 که نمیخواست صدر استیمو به کسی بده 

لینک به دیدگاه

دوستان چند وقته دیگه آپدیتی ندادن

قبلا هر هفته تقریبا یک یا دو آپدیت میدادن

الان دیگه رهاش کردن رفته؟

لینک به دیدگاه

tlou-i_2023_05_05_10_41_42_068_cc2x.jpg

tlou-i_2023_05_08_14_50_21_304_94tz.jpg

i5 13600k

32g 7200

3080ti

4k ultra setting

ویرایش شده توسط real fc
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، real fc گفته است:

i5 13600k

32g 7200

3080ti

4k ultra setting

یه لیوان آب سرد بده دست گرافیکت 

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، real fc گفته است:

i5 13600k

32g 7200

3080ti

4k ultra setting

سی پی یوت برای خودش عشق میکنه بیچاره کارت گرافیک که به زانو در اومده....

تو این بازی فقط 4090 که عین خیالش نیست بقیه به زانو در میان....مخصوصا تو 4k

تو آپدیت جدید وی رمت اذیت نمیکنه؟

ویرایش شده توسط phoenixia
لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

یه لیوان آب سرد بده دست گرافیکت 

همیشه 81 نیست نهایت 78 

4 ساعت قبل، phoenixia گفته است:

سی پی یوت برای خودش عشق میکنه بیچاره کارت گرافیک که به زانو در اومده....

تو این بازی فقط 4090 که عین خیالش نیست بقیه به زانو در میان....مخصوصا تو 4k

تو آپدیت جدید وی رمت اذیت نمیکنه؟

بوجه نیست وگرنه 4080 میخواستم بگیرم

من فقط اپدیت 20 گیگو ریختم

نه مشکلی بابته وی رم ندارم

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، real fc گفته است:

همیشه 81 نیست نهایت 78 

3080Ti از چه برندی هست؟

78 ایرادی نداره ، برای کارت کلاس 80 با مصرف 350 وات چنین دمایی طبیعیه.

کویل واین هم داره؟

حیف چنین کارتی که وی رمش قدرتش رو محدود کرده ؛ باعث تاسفه که وی رمش فقط یک گیگ از پرچمدار دو سال پیش خودش بیشتره.

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، Sandor گفته است:

دوستان چند وقته دیگه آپدیتی ندادن

قبلا هر هفته تقریبا یک یا دو آپدیت میدادن

الان دیگه رهاش کردن رفته؟

ترجیح میدیم چندماه آپدیت ندن اما وقتی هم دادند وضعیت اپتیمایزیشن تغییر اساسی بکنه. نه اینکه بعد چندتا اپدیت هنوز سی پی یو و گرافیک فشار بخورند!!

کرش آو آس😑 هم مثل سایبرپانک شش ماه تا یکسال زمان میبره تا ردیف بشه ...

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، real fc گفته است:

همیشه 81 نیست نهایت 78 

آپدیت 8 نصب کن یه مقدار بهتر شده...

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Amin Heydari گفته است:

3080Ti از چه برندی هست؟

78 ایرادی نداره ، برای کارت کلاس 80 با مصرف 350 وات چنین دمایی طبیعیه.

کویل واین هم داره؟

حیف چنین کارتی که وی رمش قدرتش رو محدود کرده ؛ باعث تاسفه که وی رمش فقط یک گیگ از پرچمدار دو سال پیش خودش بیشتره.

واقعا انویدیا شورشو در آورده با این وی رماش...3080 ti حداقل باید 16 گیگ وی رم میداشت...منم بخاطر همین چیزا مجبور شدم برم سمت amd...برای نسل 4000 هم کم کاری کرده 4060 4060 ti آخه 8 گیگ وی رم واقعا خنده داره از اون ور ای ام دی تو نسل 7000 واقعا برای وی رم چیزی کم نذاشته

لینک به دیدگاه

13033274_IMG_20210906_135922_198copy.thumb.jpg.474c156c3588818aca7eb32aef847b18.jpg

کسی آپدیت v1.0.5.0 رو تست کرده؟

من درکل فرق خاصی ندیدم از نظر بهینگی از اولین آپدیت تا الان

البته با آپدیت هشتم تونستم تکسچر رو بزارم روی ultra ، قبلش میزان VRAM مصرفی رو تو منو 11 گیگ میزد الان درست نشون میده و حدود 8 گیگه(یکی از موارد رفع شده بود ، تو لیست آپدیت نوشته بود)

ولی خدایی این بازی اینقدر گرافیک خفنی نداره که این همه سنگینه ، احساس میکنم از نظر گرافیکی درحد GTA V هست ولی اون خیلی بهینه بود

tlou-i_2023_04_10_00_30_06_505.thumb.jpg.8b37fd47d749bcdf778c5d0a27907d6d.jpg   tlou-i_2023_04_10_00_30_21_524.thumb.jpg.83716ed01edc58519e275fe64b6f8600.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

https://youtu.be/L8bg9coF6AA

Digital Foundry 

آپدیت 1.0.5.0 

قندشکن فراموش نشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

3080TI GAMING X TRIO دارم

تست زدم مثله آبه خوردن آورد بالا این بازی رو هیچ مشکلی هم نداشت 😃😃😃

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، behy گفته است:

3080TI GAMING X TRIO دارم

تست زدم مثله آبه خوردن آورد بالا این بازی رو هیچ مشکلی هم نداشت 😃😃😃

سی پی یوتون چیه؟

این بازی علاوه بر کارت قوی سی پیو قویم میخواد

مشکلات بازی با آپدیت جدید خیلی کمتر شده اگر اون ابتدا پلی میداد کارت شما هم کم میاورد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...