رفتن به مطلب

استفاده از chatgpt

Lawrence
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

با گرم شدن تب chat gpt چه راه حل هایی جهت نصب نرم افزار یا استفاده از این شاهکار روی سیستم یا گوشی دارید؟

میدونم تحریمیم متاسفانه.  برحسب تجربه راحت ترین روش استفاده ازش کدومه ؟ 

لینک به دیدگاه

سلام

سایت هایی مثل poe یا baichat میتونه کار راه انداز باشه   درسته نسبت به نسخه chatgpt4 محدودن ولی خب دردسر ثبت نام و اشتراک ندارن

برا poe به راحتی با تایید جیمیل یا اپل آیدی میشه کانکت شد     https://poe.com/

برا bai chat هیچ کاری برا ثبت نام اینا لازم نیست مستقیم رو صفحه چت میرین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چت جی پی تی دیگه قدیمی شده.

الان نرم افزار پایتون رو بورسه، قراره پیش بینی کنه 4 سال دیگه کدوم سرطان پر طرفداره!

ولی برای همون چت جی پی تی هم شماره مجازی های نامبر لند که دائمی هاش شماره های گوگل ویسه، جوابه و میشه ثبت نام کرد

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Lawrence گفته است:

سلام دوستان 

با گرم شدن تب chat gpt چه راه حل هایی جهت نصب نرم افزار یا استفاده از این شاهکار روی سیستم یا گوشی دارید؟

https://numberland.ir/
از اینجا شماره مجازی مخصوص chatgpt بخرید و با استفاده از این عضو بشید.
قندشکن هم لازمه قطعا

لینک به دیدگاه

من خودم از بات دیسکورد و تلگرامش استفاده میکنم

یه سری محدودیت هایی داره که فک نکنم توی نرم افزارش داشته باشه ولی دیگه دنگ و فنگ تحریم و شماره و اینا نداره

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۲/۵ در 00:01، MAhmoOD Nazari گفته است:

چت جی پی تی دیگه قدیمی شده.

الان نرم افزار پایتون رو بورسه، قراره پیش بینی کنه 4 سال دیگه کدوم سرطان پر طرفداره!

ولی برای همون چت جی پی تی هم شماره مجازی های نامبر لند که دائمی هاش شماره های گوگل ویسه، جوابه و میشه ثبت نام کرد

از پایتون قوی تر نوذه "غلام" هاست😂

لینک به دیدگاه

دوستانی که از نسخه های API مثل بات تلگرام، سایت های ثالث یا دیسکورد برای Chat GPT استفاده میکنن

API تمام این سایت ها بسیار قدیمیه و  طبق تست شخصی خودم سایت اصلی عملکرد خیلی بهتر و هوشمندانه تری داره

لذا حتما سعی کنید اکانت اصلی بسازید و از خود سایت استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۲/۴ در 20:45، Lawrence گفته است:

سلام دوستان 

از این ربات تلگرام استفاده کنید

https://t.me/GPT4Telegrambot

لینک به دیدگاه

هر بار که لاگین کنیم باز پیامک میفرسته به شماره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
8 دقیقه قبل، sinatak گفته است:

هر بار که لاگین کنیم باز پیامک میفرسته به شماره؟

نه فقط موقع ثبت نام میخواد

-------------

من که هر سوالی از این چت پرسیدم یا اطلاعات قدیمی میداد، یا 10-15 درصد خطا داشت تو مشخصات یا میگفت "من به عنوان هوش مصنوعی قادر به پاسخ به این سوال نیستم" یا سوالم خیلی آسون بود و خودم جوابشو میدونستم (میره سرچ میکنه جواب میاره، عین گوگل؛ خیلی کم پیشمیاد نظر اختصاصی در مورد موضوعی بده) فقط هیجان انگیزه استفاده ازش. خلاصه هیچ کمکی بهم نکرد.

یا چیزیو نباید بدونی توش سرچ کنی یا خیلی خسته ای برای دوتا لینک صفحه اول گوگل بری سراقش.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام میتونی هم برای اکانت معمولی chatgpt و هم خرید اکانت chatgpt plus از طریق این وب سایت اقدام کنی. البته نسخه پلاس قابلیت های بیشتری نسبت به نسخه معمولی هم داره. اما جفتشون واقعا فوق العاده اند. فکر میکنم در حال حاضر اپلیکیشن چت جی‌پی‌تی برای ایفون هم منتشر شده است.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...