رفتن به مطلب

معرفی خفن ترین اکستنشن های chorme

farhadii
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان مهربان لیونی

هر اکستشن fباحالی که خیلی باهاش حال میکنین و ابزار دستتونه میتونین تو این تاپیک معرفی کنین 

برای شروع چراغ اولو خودم روشن میکنم 

Video Image Control ( new gamma )

https://chrome.google.com/webstore/detail/video-image-control-new-g/mdoelcifdkcimkdbfkjjnedabmjlkokc

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

Return YouTube Dislike

برای دیدن تعداد تقریبی دیسلایک ویدیو.

https://chrome.google.com/webstore/detail/return-youtube-dislike/gebbhagfogifgggkldgodflihgfeippi

لینک به دیدگاه

50 دقیقه قبل، farhadii گفته است:

سلام دوستان مهربان لیونی

هر اکستشن fباحالی که خیلی باهاش حال میکنین و ابزار دستتونه میتونین تو این تاپیک معرفی کنین 

برای شروع چراغ اولو خودم روشن میکنم 

Video Image Control ( new gamma )

https://chrome.google.com/webstore/detail/video-image-control-new-g/mdoelcifdkcimkdbfkjjnedabmjlkokc

درود

- عدم وجود چنین تاپیکی احساس می شد ، سپاس از شما برای اینکه ایجادش کردید.🌹

- اگر برای دوستان مقدوره لطف کنند زمانی که اکستنشنی رو معرفی می کنند ، یک اشاره کوچکی به کاربردش هم بکنند.

- یکی از افزونه هایی که برای بنده بسیار کاربردی بوده ، افزونه Print Friendly & PDF هست ؛ بنده بدلیل کارم و مطالعه و نویسندگی مطالب تکنولوژی نیاز دارم تا مطالب سایت ها و مجلات رو ذخیره کنم تا در اسرع وقت مورد بررسی و مطالعه قرار بدم و این افزونه کمک میکنه تا هر محتوای متنی ای از هر وبسایتی رو در قالب PDF ذخیره کنید و خیلی بهتر از اسکرین شات گرفتن از صفحات وب هست.

- افزونه دیگری که میتونه کاربردی باشه ، افزونه دانلود ویدیوهای داخل یوتیوب و سایر وبسایت هایی که شامل محتوای ویدیویی هستند : SaveFrom Helper

- برای افرادی که مانیتورهای بزرگ دارند و تم روشن وبسایت های مختلف آزارشون میده ، افزونه Dark Reader میتونه کمک بزرگی بهشون بکنه و تم تمامی وبسایت هارو به دارک تغییر میده.

ویرایش شده توسط M-Amin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
8 دقیقه قبل، M-Amin گفته است:

درود

- عدم وجود چنین تاپیکی احساس می شد ، سپاس از شما که برای اینکه ایجادش کردید.🌹

- اگر برای دوستان مقدوره لطف کنند زمانی که اکستنشنی رو معرفی می کنند ، یک اشاره کوچکی به کاربردش هم بکنند.

- یکی از افزونه هایی که برای بنده بسیار کاربردی بوده ، افزونه Print Friendly & PDF هست ؛ بنده بدلیل کارم و مطالعه و نویسندگی مطالب تکنولوژی نیاز دارم تا مطالب سایت ها و مجلات رو ذخیره کنم تا در اسرع وقت مورد بررسی و مطالعه قرار بدم و این افزونه کمک میکنه تا هر محتوای متنی ای از هر وبسایتی رو در قالب PDF ذخیره کنید و خیلی بهتر از اسکرین شات گرفتن از صفحات وب هست.

- افزونه دیگری که میتونه کاربردی باشه ، افزونه دانلود ویدیوهای داخل یوتیوب و سایر وبسایت هایی که شامل محتوای ویدیویی هستند : SaveFrom Helper

- برای افرادی که مانیتورهای بزرگ دارند و تم روشن وبسایت های مختلف آزارشون میده ، افزونه Dark Reader میتونه کمک بزرگی بهشون بکنه و تم تمامی وبسایت هارو به دارک تغییر میده.

سلام

برای سیو کردن صفحه میتونید راست کلیک کرده و گزینه پرینت انتخاب کنید بعد گزینه سیو تو پی دی اف

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

سلام

برای سیو کردن صفحه میتونید راست کلیک کرده و گزینه پرینت انتخاب کنید بعد گزینه سیو تو پی دی اف

بله کاملا در جریان اون مورد هستم.

شرمنده حسن جان فراموش کردم اشاره کنم بیشتر برای مرورگرهایی به غیر از کروم ، فایرفاکس و اپرا کاربرده داره. البته افزونه ای که بنده معرفی کردم این قابلیت رو در اختیار کاربر قرار میده تا پیش از سیو کردن فایل مورد نظر ، اون رو ویرایش بکنه و متون و تصاویر و ... که میخواد رو حذف یا ادیت بکنه. قابلیت Print گاهی اوقات سایز فونت مطلب رو کاملا تغییر میده و خیلی اذیت کننده هست اما با افزونه ذکر شده چنین مشکلی وجود نداره.

ویرایش شده توسط M-Amin
لینک به دیدگاه

اینم امتحان کن

GoFullPage - Full Page Screen Capture

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
هم اکنون، M-Amin گفته است:

بله کاملا در جریان اون مورد هستم.

شرمنده حسن جان فراموش کردم اشاره کنم بیشتر برای مرورگرهایی به غیر از کروم ، فایرفاکس و اپرا کاربرده داره. البته افزونه ای که بنده معرفی کردم این قابلیت رو در اختیار کاربر قرار میده تا پیش از سیو کردن فایل مورد نظر ، اون رو ویرایش بکنه و متون و تصاویر و ... که میخواد رو حذف یا ادیت بکنه.

اون طوری ارزش اضافه کردنو داره 

لینک به دیدگاه

1سالی داشتم از یدونه از افزونه های قند شکن استفاده سالم😅 میکردم دستم خورد تو یه تاپیک در سایت همساده تبلیغ شد به 3 روز نکشیده از کار افتاد🙃

قند شکن ها رو نذارید

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

1سالی داشتم از یدونه از افزونه های قند شکن استفاده سالم😅 میکردم دستم خورد تو یه تاپیک در سایت همساده تبلیغ شد به 3 روز نکشیده از کار افتاد🙃

قند شکن ها رو نذارید

برادر تا به حال قند شکنی را اصلا  نزاشتیم  ، البته از دوستان هم تقاضا میشه این مهم را در نظر داشته باشند

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock-plus-free-ad-bloc/cfhdojbkjhnklbpkdaibdccddilifddb

adblock plus

از معروف ترین افزونه ها برای حذف تبلیغات

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، Blueman6 گفته است:

https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock-plus-free-ad-bloc/cfhdojbkjhnklbpkdaibdccddilifddb

adblock plus

از معروف ترین افزونه ها برای حذف تبلیغات

از افزونه های حذف تبلیغات پر طرفدار و رایج

Fair AdBlocker

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

برای چک کردن فریم ورک یک وب سایت و یا تکنولوژی و افزونه های به کار رفته در اون سایت این افزونه فوقالعاده هست

https://chrome.google.com/webstore/detail/wappalyzer-technology-pro/gppongmhjkpfnbhagpmjfkannfbllamg

Wappalyzer

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
  • کاربر ویژه

EQ+

افزونه ایجاد اکولایزر صوتی برای افزایش کیفیت صدا زمان استفاده از کروم

لذت شنیدن بیشتر صوت در سایت هایی مانند اسپاتیفای و یوتیوب

مشابه این افزونه هم زیاد هست میتونید استفاده کنید

2029929997_Screenshot(9).png.6040628ac20bd315da85202056e6c73e.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اسکرول نرم مشابه فایر فاکس برای کروم

در مرورگرهای مدرن اینترنتی قابلیتی به نام Smooth Scrolling یا پیمایش نرم وجود دارد که بالا و پایین کردن صفحات وب توسط غلطک ماوس را به صورتی ظریف انجام می‌دهد. بدین صورت که دیگر عمل پیمایش صفحه به شکل تکه‌تکه انجام نمی‌شود و به نرمی این کار صورت می‌پذیرد. اگر در حال مطالعه یک متن باشید این موضوع را بهتر درک خواهید کرد. در مرورگر فایرفاکس این قابلیت به طور پیش‌فرض فعال است اما در مرورگر کروم این طور نیست.

روش فعال سازی:

ابتدا در نوار آدرس مرورگر کروم عبارت chrome://flags را وارد نموده و Enter بزنید.
حال در صفحه‌ی باز شده گزینه‌ی Smooth Scrolling را یافته و بر روی Enable موجود در زیر آن کلیک کنید.
سپس در پایین مرورگر بر روی دکمه‌ی Relaunch Now کلیک کنید.
خواهید دید که مرورگر به طور خودکار بسته شده و مجدد باز می‌شود.
اکنون این قابلیت فعال شده است و تفاوت را احساس خواهید کرد

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۲/۹ در 00:22، farhadii گفته است:

اینم امتحان کن

GoFullPage - Full Page Screen Capture

خود ویندوز داره این قابلیت رو 

Windows+shift+s

میشه فقط از بخشی از صفحه هم شات گرفت

ویرایش شده توسط zexer2020
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

موردی که تعجب کردم کسی اشاره نکرده بهترین اد بلاکر برای کرومه: uBlock Origin. بعدی هم SponsorBlock که سگمنت های تبلیغاتی داخل خود ویدیو رو رد میکنه اتومات. 

تضمین میکنم زندگی تون تو یوتیوب به قبل و بعد نصب این 2 اکستنشن تقسیم میشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...