رفتن به مطلب

برچسب پلمپ در کارتهای rtx شرکت گیگابایت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان بنده یک کارت گیگا  3060ti  با گارانتی آواژنگ به صورت دست دو خریداری کردم ولی کاغد برچسب پلمپ روی پیچ ها نیست، در بعضی سایت ها خوندم که این مدل کارتها رو آواژنگ برچست پلمپ نمیزه

کسی در این مورد اطلاعاتی داره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
3 دقیقه قبل، M.Data گفته است:

سلام دوستان بنده یک کارت گیگا  3060ti  با گارانتی آواژنگ به صورت دست دو خریداری کردم ولی کاغد برچسب پلمپ روی پیچ ها نیست، در بعضی سایت ها خوندم که این مدل کارتها رو آواژنگ برچست پلمپ نمیزه

بنده 1660ti گیگا دارم 3070 و 3070 تی آی گیگا هم دستم اومده هیچ کدوم پلمپ گیگا نداشتن کلا گیگابایت رو کارتهاش پلمپ نمیزنه شنیدم زوتاک هم اینجوریه

لینک به دیدگاه

28 دقیقه قبل، M.Data گفته است:

درود

نگران نباش ، بر اساس تجربه گیگابایت روی کارتهای خودش برچسب پلمپ نمیزنه یا تا جایی که من دیدم ، هیچکدوم از کارت هاش پلمپ نداشتن.

زوتاک هم که چندنمونه دستم بود ، هیچکدوم برچسب پلمپ نداشتن. درباره نسخه های جدیدترش خبر ندارم.

ویرایش شده توسط Amin Heydari
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۲/۱۴ در 20:05، M.Data گفته است:

با سلام. برچسب ندارند یکسریشون که قدیمی تر هستند ولی سری ساخت جدیداشون مثل اینکه دارند منم قبلش فکر میکردم کلا ندارند اما دوستان در همینجا عنوان کردند که برچسب دارند که درست است.

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

سری RTX 4000 ولی پلمپ داره.

کارت گرافیک RTX 3050 هم پلمپ داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

البته که اگه فکر میکنید برچسب داشتن یعنی باز نشدن کارت و دستکاری نشدن هستش کاملا در اشتباه هستین مخصوصا در موارد خرید کارت دست دوم و مدل های معروف ماین شده
براحتی تعداد بسیاری ویدئو در یوتوب و اینستا هست که بدون صدمه دیدن برچسب پیچ رو باز و بسته میکنند :D

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تمام این برچسب هایی که رو کارتها یا رمها یا قطعات دیگه میبینید قابل سفارش هست 

لینک به دیدگاه

41 دقیقه قبل، WINNER گفته است:

تمام این برچسب هایی که رو کارتها یا رمها یا قطعات دیگه میبینید قابل سفارش هست 

میشه لینک بدی دادا، من برچسب پلمب پیچ گرافیک لازم دارم.

لینک به دیدگاه

چون کارت گارانتی آواژنگ داره و دمای کارت توی فول لود در بعضی بازی های سنگین تا نزدیک 80 میرسه میخواستم بدونم آیا گارانتی با گرفتن هزینه خمیر کارت رو عوض میکنن؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
39 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

میشه لینک بدی دادا، من برچسب پلمب پیچ گرافیک لازم دارم.

خدمت شما 

فقط لازم بود سرچ کنید

https://digichapograph.com/label-digital/

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

29 دقیقه قبل، WINNER گفته است:

خدمت شما 

فقط لازم بود سرچ کنید

https://digichapograph.com/label-digital/

دادا این برچسب ها اندازه کله ی منه.

پلمب پیچ اندازه گرفتم قطرش 4 میلیمتره، پشتش هم چینی نوشته.

فرض هم بکنیم من بگیرم بچسبونم - یعنی گارانتی الماس نمیفهمه این پلمب سفارشیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
14 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

پلمب پیچ اندازه گرفتم قطرش 4 میلیمتره، پشتش هم چینی نوشته.

فرض هم بکنیم من بگیرم بچسبونم - یعنی گارانتی الماس نمیفهمه این پلمب سفارشیه؟

شما لازم نیست به اندازه کلت سفارش بدی 

برچسب رو طراحی کنید و بفرستید 

به همون اندازه و سایز برای شما میزنن 

بعد این مورد بیشتر برای کارتهای ماین شده هست 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، WINNER گفته است:

شما لازم نیست به اندازه کلت سفارش بدی

برچسب رو طراحی کنید و بفرستید

به همون اندازه و سایز برای شما میزنن

بعد این مورد بیشتر برای کارتهای ماین شده هست

برادر، داستان همینه، من که چینی بلد نیستم، بلد هم بودم اصلا فرض کن از برچسب کارت عکس میگرفتم سفارش میدادم، یه دونه برچسب که نمیشه سفارش داد.

این مطلبی که شما فرمودین که میشه اینو سفارش بدی، اونوقت تمام کاربرانی که مثل من از این پلمب مراقبت کردند و با هزار بدبختی تاپیک میزنن آقا این کارت پلمب هست رو نابود میکنین.

بله در دنیای کلاهبرداری همه کاری میشه کرد، همه جور سفارشی میشه زد، ولی اونقدر این موضوع عمومیت نداره که بتونیم بگیم راحت میشه چنین برچسبی رو سفارش داد.

برچسب پلمب رو حتی اگر سفارش بدیم بسازیم شرکت گارانتی متوجه میشه. ضمن اینکه این برچسب اورجینالش به راحتی کنده نمیشه.

بنابراین تهیه و استفاده از اون به شکلی که دیگران متوجه نشن چیز راحتی نیست.

تمام بحث من این بود. وگرنه به شما عرض کردم کار نشد نداره، بله میشه همه کاری کرد، میشه رفت چینی یاد گرفت، میشه رفت چاپخونه سفارش داد، میشه رفت کاغذ خاص تهیه کرد، میشه رفت همه جور کلاهبرداری انجام داد، ولی راحت نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
15 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

برادر، داستان همینه، من که چینی بلد نیستم، بلد هم بودم اصلا فرض کن از برچسب کارت عکس میگرفتم سفارش میدادم، یه دونه برچسب که نمیشه سفارش داد.

این مطلبی که شما فرمودین که میشه اینو سفارش بدی، اونوقت تمام کاربرانی که مثل من از این پلمب مراقبت کردند و با هزار بدبختی تاپیک میزنن آقا این کارت پلمب هست رو نابود میکنین.

بله در دنیای کلاهبرداری همه کاری میشه کرد، همه جور سفارشی میشه زد، ولی اونقدر این موضوع عمومیت نداره که بتونیم بگیم راحت میشه چنین برچسبی رو سفارش داد.

برچسب پلمب رو حتی اگر سفارش بدیم بسازیم شرکت گارانتی متوجه میشه. ضمن اینکه این برچسب اورجینالش به راحتی کنده نمیشه.

بنابراین تهیه و استفاده از اون به شکلی که دیگران متوجه نشن چیز راحتی نیست.

تمام بحث من این بود. وگرنه به شما عرض کردم کار نشد نداره، بله میشه همه کاری کرد، میشه رفت چینی یاد گرفت، میشه رفت چاپخونه سفارش داد، میشه رفت کاغذ خاص تهیه کرد، میشه رفت همه جور کلاهبرداری انجام داد، ولی راحت نیست.

آرمین جان بیشتر کارتهای ماین شده تو بازار بدون گارانتی هستن (الان اکثر کارتهای دست دو موجود) و بعضی فروشنده ها برای راحتی در فروش یا به هر دلیل دیگه ای از این برچسب ها سفارش میدن و استفاده میکنن

کسی که کارت گارانتی دار ، داره به هیچ عنوان نمیاد خودش فیزیکی دستکاری کنه به فرض پلمپشم جعل کنه گارانتی از روی پیچ ها متوجه باز شدن کارت میشه

2 ساعت قبل، M.Data گفته است:

چون کارت گارانتی آواژنگ داره و دمای کارت توی فول لود در بعضی بازی های سنگین تا نزدیک 80 میرسه میخواستم بدونم آیا گارانتی با گرفتن هزینه خمیر کارت رو عوض میکنن؟

با گارانتی صحبت کنید ببینید چی میگن  یا خمیرشو خودتون تهیه کنید ببرید نمایندگی براتون تعویض کنن

من آواژنگ دو بار برای تست رفتم نمایندگی مسئول فنی داشت و جلوم تست کرد از این بابت امتیاز مثبت بهش میدم برعکس گرین که این همه رفتیم اومدیم نمایندگی فقط حکم نماینده فروش تو شهر ما داره و هیچ کاری ازشون بر نمیاد و فقط میفرستادن تهران (حتی دریغ از یه تست ساده)

لینک به دیدگاه

اگر بخوایم اینقدر نسبت به همه چیز با نگرش منفی نگاه کنیم و همش همه چیز بر فرض دستکاری شدن باشه نباید به هیچ عنوان جنس دست دوم مخصوصا کارت گرافیک خرید. اگر کسی کلاه بردار باشد کلا به هر روشی که باشد کارشو انجام میدهد و اگر هم کمی وجدان داشته باشد هیچ وقت چنین کاری نمی کند. از اون طرف من همیشه گفتم وقتی یکی میاد میگه گرافیک دست دوم دارم مثلا 6 ماه یا یک سال یا 2 سال کار کرده ولی در فروش میگه گرافیک خیلی کم خاک گرفته یا خاک نداره همونجا باید شک کنید چون مگه میشه گرافیک 6 ماه کار کنه خاک نگیره مخصوصا وقتی داخل گرافیک رو نگاه می کنید و میبینید خیلی تمیزه و خاک نداره قطعا باز شده و تمیز شده.

لینک به دیدگاه

برچسب گارنتی روی پیچ گرافیک هر شرکتی متفاوته و گاها هر گرافیک دوتا برچسب متفاوت دارن

هر کسی هم میتونه برچسب سفارش بده ولی باید تعداد بالا سفارش بده

بعید میدونم کسی اینهمه برچسب سفارش بده مگر تعدا بالا گرافیک کار کنه

یا تهش یک چیز مشترک سفارش بده و رو همه کارتا بزنه که نهایت با مقایسه برچسب با نوع فابریکش قابل تشخیس باشه

لینک به دیدگاه

کارت های گیگابایت از یه تاریخی به بعد ظاهرا همشون دارن برچسب پیچ پشت رو میخورن مثلا تو همین نسل RTX 30XX کارت های 3060ti بعضی با برچسب و بعضی دیگه بدون برچسب هستن. ولی تا قبل اون تاریخ کلا نداشتن و ارتباطی هم نداشت که گارانتی آواژنگ داشتن یا نه.

با توجه به اینکه میگید کارتتون گارانتی آواژنگ داره، تعویض خمیر براتون رایگان انجام میشه و نگران هم نباشید از خمیر باکیفیت بازار استفاده میکنن.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

فارغ از این، برچسب هر جوری هم قابل درست کردن باشه بازم مثل اورجینال خود شرکت نمیشه و برای اونایی که آشنا هستن با شکل برچسب ها، قابل تشخیص هست ولی مشکل اینجاست که خیلیا نمیدون برچسب باید چه شکلی باشه و مساله بعدی اینه که اگه متوجه برچسب اورجینال نشیم، کارت باز شده ولی به اسم پلمپ ممکنه به دستمون برسه.

موضوع گارانتی هم فقط باید از طریق سایت خود شرکت گارانتی کننده بررسی بشه و داشتن برچسب دال بر گارانتی دار بودن نیست.

لینک به دیدگاه

بنده کارت گیگا 3060ti gaming oc دارم تا جایی که اطلاع دارم پیچ پلمپ داره 

اما برای اطمینان

رفتم خونه عکس می‌گیرم میزارم 

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

https://digichapograph.com/label-destructible/

لینک به دیدگاه

34 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است:

بنده کارت گیگا 3060ti gaming oc دارم تا جایی که اطلاع دارم پیچ پلمپ داره 

اما برای اطمینان

رفتم خونه عکس می‌گیرم میزارم 

حرف دوستمون درسته از یک سری ساخت جدید برچسب دارند

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

حالا اینا قد کله ارمین نی 😂

ولی قطر زیر 1 سانت هم نداره

و این که فک از پیش طراحی شده هستن

در صورتی هر برند لیبل خاص خودشو داره و قطر فک کنم 5  میل باشه

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز برچسب پلمپ داره 

گارانتی من آواژنگ

spacer.png

ویرایش شده توسط lvlEhRaN
لینک به دیدگاه

20 ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

ولی قطر زیر 1 سانت هم نداره

داداش شما یه سر برو بازار تهران قطر دو میلیمتر هم بخوای برات چاپ می کنن. حالا این سایت نداره دلیل نمیشه که.

لینک به دیدگاه

دوستان علت اینکه بعضی ها دارن بعضی ها ندارن اینه که تو بعضی کشور ها مثل امریکا نمی تونی به دلیل باز کردن پیچ محصول اون رو از گارانتی خارج کنی بخواطر همین برچسب نمی زنن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...