رفتن به مطلب

پر و خالی شدن حافظه درایو c

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

دلیل پر شدن و خالی شدن درایو c چی هست ؟ 

15 گیگ خالیه از درایو c بعد از چند ساعت یهو 2 گیگ خالی میمونه و قرمز میشه با این تفاوت که اصلا چیزی نریختم تو درایو . 

چطور میشه برطرفش کرد ؟ به غیر از تعویض ویندوز 

لینک به دیدگاه

21 دقیقه قبل، HelloCaniHelpYou گفته است:

درود دوستان

15 گیگ خالیه از درایو c بعد از چند ساعت یهو 2 گیگ خالی میمونه و قرمز میشه با این تفاوت که اصلا چیزی نریختم تو درایو . 

سلام عزیز بیشتر نرم افزار ها در درایو ویندوز حافظه موقت می‌سازم . در قسمت سرچ ویندوز عبارت %temp% را تایپ کن بعد وارد پوشه temp شو و اطلاعات داخلش را پاک کن. بعضی وقت ها بعد از بستن نرم افزارها حافظه موقت پاک نمیشه به صورت اتوماتیک و باید به صورت دستی این کار را انجام داد.

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، zen گفته است:

سلام عزیز بیشتر نرم افزار ها در درایو ویندوز حافظه موقت می‌سازم . در قسمت سرچ ویندوز عبارت %temp% را تایپ کن بعد وارد پوشه temp شو و اطلاعات داخلش را پاک کن. بعضی وقت ها بعد از بستن نرم افزارها حافظه موقت پاک نمیشه به صورت اتوماتیک و باید به صورت دستی این کار را انجام داد.

پاک میکنم اونقدر تاثیر نمیزاره متاسفانه . حجم قابل توجهی رو آزاد نمیکنه پاک کردن پوشه temp

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، HelloCaniHelpYou گفته است:

پاک میکنم اونقدر تاثیر نمیزاره متاسفانه . حجم قابل توجهی رو آزاد نمیکنه پاک کردن پوشه temp

پیشنهاد میشه ویندوز تعویض بشه احتمالا بد افزار های هستند 

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، lvy Bridge گفته است:

پیشنهاد میشه ویندوز تعویض بشه احتمالا بد افزار های هستند 

با اسکن توسط آنتی ویروس برطرف نمیشه ؟ 

بعد موقع وب گردی و تماشای یوتوب تسک منیجر رو که باز میکنم تب کارت گرافیک به این صورت میشه . 

این هم ممکنه به خواطر بد افزار باشه ؟ (عکسش رو قرار میدم)

Screenshot (48).png

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، HelloCaniHelpYou گفته است:

درود دوستان

درود

چه نسخه ای از ویندوز استفاده می کنید؟

لینک به دیدگاه

هم اکنون، HelloCaniHelpYou گفته است:

با اسکن توسط آنتی ویروس برطرف نمیشه ؟ 

بعد موقع وب گردی و تماشای یوتوب تسک منیجر رو که باز میکنم تب کارت گرافیک به این صورت میشه . 

این هم ممکنه به خواطر بد افزار باشه ؟ (عکسش رو قرار میدم)

Screenshot (48).png

اینو باید از متخصصان انجمن بپرسید نه فک نمیکنم ربط داشته باش ولی احتمال داره همچین گرافیکی نباید موقع وب گردی 40 درصد استفاده داشته باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
4 ساعت قبل، HelloCaniHelpYou گفته است:

سعی کنید یه درایو تپل و جادار برای ویندوز و برنامه کنار بذارید.

من کلا یه 500 گیگ برای ویندوز گذاشتم کنار، 100 گیگش عموما پره و 300 و خرده ای خالی.

با این حال یه موقع هایی پروژه دارم انجام میدم، حتی شده 100 گیگ دیتای موقت برنامه ها درایو رو پر کرده و بعدش خالی شده.

لینک به دیدگاه

58 دقیقه قبل، Amin Heydari گفته است:

درود

چه نسخه ای از ویندوز استفاده می کنید؟

Pro 

اون مشکل گرافیک هم لطف میکنید بگید چی هست طبیعیه یا نه ؟

29 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

سعی کنید یه درایو تپل و جادار برای ویندوز و برنامه کنار بذارید.

من کلا یه 500 گیگ برای ویندوز گذاشتم کنار، 100 گیگش عموما پره و 300 و خرده ای خالی.

با این حال یه موقع هایی پروژه دارم انجام میدم، حتی شده 100 گیگ دیتای موقت برنامه ها درایو رو پر کرده و بعدش خالی شده.

یک ssd 120 گیگ هست . به جز دو تا نرم افزار که فکر کنم سرجمع 20 گیگ بیش تر نمیشه الان فقط 7 گیگ خالیه از درایو .  مشکل گرافیک هم لطف میکنید بگید طبیعیه یا نه ؟ 

لینک به دیدگاه

درود بر همه

اصولا 120 برای ویندوز10 و برنامه ها خیلی مناسب نیست و زد پر میشه

بخصوص اس اس دی نباید زیاد پر شه و به اخطار قرمز برسه که در دراز مدت هم افت سرعت پیدا میکنه هم افت سلامت

شما هر چیزی تو دسکتاپ ،پوشه داکیومنت،پوشه دانلود ،پوشه عکس و ویدئو و موزیک بریزی جزیی از درایو c میشه و بهتره جابه حاشون کنی

جدا از اون دانلودهای حجیم ولی ناتمام هم تمپ زیادی روی c میسازه که اینا رو هم تمام یا حذفشون کن

و بهتر از اون پوشه دانلود منیجر رو به داریو مجاور ببری

برسی و تمهیدات اینچنینی بت کمک میکنه

اسم اون دو برنامه هم بگو چون بعض از برنامه ها هم تمپ و فایلهای اضافه زیادی دارن

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

hibernation رو هم اگر خاموش کنی 15 گیگ تقریبا فضا خالی دراختیارت میزاره.

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

درود بر همه

اصولا 120 برای ویندوز10 و برنامه ها خیلی مناسب نیست و زد پر میشه

بخصوص اس اس دی نباید زیاد پر شه و به اخطار قرمز برسه که در دراز مدت هم افت سرعت پیدا میکنه هم افت سلامت

شما هر چیزی تو دسکتاپ ،پوشه داکیومنت،پوشه دانلود ،پوشه عکس و ویدئو و موزیک بریزی جزیی از درایو c میشه و بهتره جابه حاشون کنی

جدا از اون دانلودهای حجیم ولی ناتمام هم تمپ زیادی روی c میسازه که اینا رو هم تمام یا حذفشون کن

و بهتر از اون پوشه دانلود منیجر رو به داریو مجاور ببری

برسی و تمهیدات اینچنینی بت کمک میکنه

اسم اون دو برنامه هم بگو چون بعض از برنامه ها هم تمپ و فایلهای اضافه زیادی دارن

ممنون بابت راهنمایی . متاسفانه دسکتاپ رو فراموش کرده بودم یکم شلوغ بود باید مرتبش کنم .

لطف میکنی اون عکس ها که از گرافیک گذاشتم رو یک نگاه بندازی . طبیعیه یا نه ؟ (بالاتر)

لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، HelloCaniHelpYou گفته است:

Pro 

اون مشکل گرافیک هم لطف میکنید بگید چی هست طبیعیه یا نه ؟

یک ssd 120 گیگ هست . به جز دو تا نرم افزار که فکر کنم سرجمع 20 گیگ بیش تر نمیشه الان فقط 7 گیگ خالیه از درایو .  مشکل گرافیک هم لطف میکنید بگید طبیعیه یا نه ؟ 

درود

- طبق تجربه اختصاص دادن اس اس دی 120 گیگ برای درایو ویندوز خیلی عذاب آوره و بعدها برای انجام امور دیگر به مشکل میخورید.

- ممکنه نام اون دو نرم افزاری که استفاده میکنید بفرمائید .

- گرافیک مشکلی نداره و طبیعیه در زمانی که کارت شما درحال پردازش تصویر هست ، میزان درگیری ش افت و خیز داشته باشه.

- در کل توصیه میکنم اس اس رو ارتقا بدید و ویندوز هم یکبار تعویض کنید.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Amin Heydari
لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، Amin Heydari گفته است:

درود

- طبق تجربه اختصاص دادن اس اس دی 120 گیگ برای درایو ویندوز خیلی عذاب آوره و بعدها برای انجام امور دیگر به مشکل میخورید.

- ممکنه نام اون دو نرم افزاری که استفاده میکنید بفرمائید .

- گرافیک مشکلی نداره و طبیعیه در زمانی که کارت شما درحال پردازش تصویر هست ، میزان درگیری ش افت و خیز داشته باشه.

- در کل توصیه میکنم اس اس رو ارتقا بدید و ویندوز هم یکبار تعویض کنید.

موفق باشید.

اندروید استودیو و php استورم . نرم افزار های تخصصی کارم هستش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...