رفتن به مطلب

ارتقا سیستم

Recommended Posts

سلام اساتید محترم من میخوام سیستمو ارتقا بدم  فقط جسارتا نمِیگم مبلغ پولش مهم نیست ولی اگر نشد تا 10  نهایت 15 هم میتونم هزینه کنم ولی نشه بهتره

مشخصات سیستم 

amd phenomii x4 955 processor 3.20gh

ram 10gb

main   m5a99fx pro  r2.0

gpu NVIDIA GeForce GTX 1650

power green  gp430a +eu+

ssd 512

الان بنظرم سیپیو خیلی ضعیفه ولی میشه تا fx8350دست دوم ارتقا داد حدود 2500تهش 3 تومن

ولی سوالم اینه ایا با این تعویض میشه بازی های ن خیلی سنگین ولی بازی های امروزی انجام داد یا ن 

سپاس

لینک به دیدگاه

سلام سیپیو های سری fx مناسب گیم نیستن و فریم ریت کمی میدن اصلا دنبال ارتقا این نباش فقط برو سمت اینتل های نسل جدید تر

برای ارتقا به نظرم 5700xt عالیه چون قدرتش اندازه ۳۰۶۰ هست و خیلی از اون ارزون تره منتها پاورتم باید عوض بشه

یه i3 نسل ۱۲ با مین ببندی خوبه

لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است:

سلام سیپیو های سری fx مناسب گیم نیستن و فریم ریت کمی میدن اصلا دنبال ارتقا این نباش فقط برو سمت اینتل های نسل جدید تر

برای ارتقا به نظرم 5700xt عالیه چون قدرتش اندازه ۳۰۶۰ هست و خیلی از اون ارزون تره منتها پاورتم باید عوض بشه

یه i3 نسل ۱۲ با مین ببندی خوبه

یعنی بنظر شما کارت گرافیکمم خوب نیست اونم باس تعویض کنم ؟؟

میشه لطفا اسم مادر برد  سیپیو و پاور هم بگید ک نظرتون رو کدوم هسات

لینک به دیدگاه

اگر من جای شما بودم مادربرد و cpu و اون رم دوگیگ رو رد میکردم بجاش یه پردازنده در حد i3 10100 با مین سازگار باهاش با یه رم مشابه رم هشت گیگ که داری دست دوم تهیه میکردم.بقیه قطعاتت مشکلی ندارن

لینک به دیدگاه

I3 12100f قیمت 4300

B660m-e MSI قیمت 4500

16gb ram 3200 قیمت 1800

Rx5700xt قیمت حدود 6500

Power g600 gold cooler master قیمت 2700

جمع اینها میشه حدود 20 میلیون بقیه قطعات به غیر از ssd و قاب کیس را حدود 7000 تومن بفروش . که کلا میشه 13 تومن هزینه .

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، htcnaser گفته است:

یعنی بنظر شما کارت گرافیکمم خوب نیست اونم باس تعویض کنم ؟؟

میشه لطفا اسم مادر برد  سیپیو و پاور هم بگید ک نظرتون رو کدوم هسات

بله گرافیکتون جالب نیست

حداقل باید این چیزارو بگیری

مین h610 msi با i3 12100f با یه پاور 550 ecco‌ گرین با یه گرافیک حداقل 5700xt با رم 16G ddr4 حدود ۱۸.۵ تا ۱۹ هزینتون میشه

شما حدود ۷ تومن مادربورد سیپیو رم گرافیک پاورتون فروش میره ( اگه گرافیکت گارانتی نداره البته ) حدود ۱۲ تومن دگه باید هزینه کنی

میشه هم پاور ۶۰۰ با رم باس بالاتر انداخت اما به نظرم همینم کفایت میکنه

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است:

بله گرافیکتون جالب نیست

مین h610 msi با i3 12100f با یه پاور 550 ecco‌ گرین با یه گرافیک حداقل 5700xt با رم 16G ddr4 حدود ۱۸.۵ تا ۱۹ هزینتون میشه

شما حدود ۷ تومن مادربورد سیپیو رم گرافیک پاورتون فروش میره ( اگه گرافیکت گارانتی نداره البته ) حدود ۱۲ تومن دگه باید هزینه کنی

عزیز پاور 550 وات مناسب 5700xt نیست تازه اونم سری eco گرین که فکر نکنم بتونه 400 وات هم خروجی بده. حداقل نیاز به پاور 600 وات هست.  با پیشنهاد پاور نامناسب به دیگران خسارت نزنید.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Grayli گفته است:

اگر من جای شما بودم مادربرد و cpu و اون رم دوگیگ رو رد میکردم بجاش یه پردازنده در حد i3 10100 با مین سازگار باهاش با یه رم مشابه رم هشت گیگ که داری دست دوم تهیه میکردم.بقیه قطعاتت مشکلی ندارن

بنظر شما گرافیکم جواب با پاور؟ چ.ن خدایش گرافیک خرجش خیلیه

52 دقیقه قبل، zen گفته است:

I3 12100f قیمت 4300

B660m-e MSI قیمت 4500

16gb ram 3200 قیمت 1800

Rx5700xt قیمت حدود 6500

جمع اینها میشه حدود 20 میلیون بقیه قطعات به غیر از ssd و قاب کیس را حدود 7000 تومن بفروش . که کلا میشه 13 تومن هزینه .

داداشم مرسی ک انقد خوب کامل پاسخ دادید ب همراه قیمت   ی سوال دارم این سیستمی کنوشتید میشه ارتقا داد بعد ها ؟

لینک به دیدگاه

45 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است:

بله گرافیکتون جالب نیست

من ک دارم خرج میکنم  اون پاورم روش  داداش گلم خیلی لطف کردی در حقم ممنونم  بازم اگر پیشنهاد دیگ دارید ممنون میشم بگید

36 دقیقه قبل، zen گفته است:

عزیز پاور 550 وات مناسب 5700xt نیست تازه اونم سری eco گرین که فکر نکنم بتونه 400 وات هم خروجی بده. حداقل نیاز به پاور 600 وات هست.  با پیشنهاد پاور نامناسب به دیگران خسارت نزنید.

چ پاوری شما پیشنهاد میدید داداش گلم یا این ک سیستم پیشنهادی میتونید بگید ؟

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، htcnaser گفته است:

من ک دارم خرج میکنم  اون پاورم روش  داداش گلم خیلی لطف کردی در حقم ممنونم  بازم اگر پیشنهاد دیگ دارید ممنون میشم بگید

چ پاوری شما پیشنهاد میدید داداش گلم یا این ک سیستم پیشنهادی میتونید بگید ؟

56 دقیقه قبل، zen گفته است:

I3 12100f قیمت 4300

B660m-e MSI قیمت 4500

16gb ram 3200 قیمت 1800

Rx5700xt قیمت حدود 6500

پیشنهاد داده بودم عزیز . 

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، zen گفته است:

پیشنهاد داده بودم عزیز . دستت طلا

😊☺️🥰 اره داداشم با نظر یکی دیگ از دوستان اشتباه گرفتم

لینک به دیدگاه

51 دقیقه قبل، zen گفته است:

این گرافیک ۲۰۰ وات کلا مصرف داره بعد کی گفته اکو ۴۰۰ وات میده ؟ کل مصرف سیستم نهایت ۴۰۰ واته ۱۵۰ واتم خالی میمونه . برا اطمینان بهتره ۶۰۰ ببنده ولی اون که گفتم خسارتی نمیزنه

در ضمن گرافیکم بنده‌ موجود دارم

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

24 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است:

این گرافیک ۲۰۰ وات کلا مصرف داره بعد کی گفته اکو ۴۰۰ وات میده ؟ کل مصرف سیستم نهایت ۴۰۰ واته ۱۵۰ واتم خالی میمونه . برا اطمینان بهتره ۶۰۰ ببنده ولی اون که گفتم خسارتی نمیزنه

گرافیک شما چند میزنید دلاور

لینک به دیدگاه

44 دقیقه قبل، zen گفته است:

پیشنهاد داده بودم عزیز . 

36 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است:

دوستان این بردش خوب هست میشه بعدا اپدیتش کرد اگر ن ی برد یکم بالاتر چی توصیه میکنید

لینک به دیدگاه

23 دقیقه قبل، htcnaser گفته است:

گرافیک شما چند میزنید دلاور

تاپیکش هست msi دو فنه ۵۷۰۰ که فک نکنم‌ این قیمت جایی بده

11 دقیقه قبل، htcnaser گفته است:

دوستان این بردش خوب هست میشه بعدا اپدیتش کرد اگر ن ی برد یکم بالاتر چی توصیه میکنید

این برد msi h610 ارزون ترین برد هست میتونین گیگا ایسوز ببرین که کمی بهتر هست ولی گرونتر

اون b660me هم برد خوبیه

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Grayli گفته است:

دوست عزیز چجوری رم خودش رو که DDR3 هستش رو نگه داره بعد یکعدد رم ۸گیگ DDR4 بگیره وباهم استفاده کنه؟میشه طرز استفادشو بگید ماهم بدونیم

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، hamid5566 گفته است:

دوست عزیز چجوری رم خودش رو که DDR3 هستش رو نگه داره بعد یکعدد رم ۸گیگ DDR4 بگیره وباهم استفاده کنه؟میشه طرز استفادشو بگید ماهم بدونیم

پیش میاد دیگ سحت نگیریم شما پیشنهادی دارید ؟

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، hamid5566 گفته است:

دقت نکردم ddr3 بود.با این حساب درسته ۱۶ گیگ رم جدا باید گرفته بشه 

ویرایش شده توسط Grayli
لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Grayli گفته است:

دقت نکردم ddr3 بود.

حله دادا چیز خاصی نی پول ی رم هم افتادیم

لینک به دیدگاه

بازم هرچقدر پول بدین به همون اندازه اش میخوری.خودم i3 12100 دارم با rx 5700 xt.که تقریبا این گرافیک دوبرابر بیشتر از ۱۶۵۰ fps میده.شما میتونی با حدود ۷ تمن مین پردازنده  i3 10100 و h610و ۱۶ گیگ رم دست دوم تهیه کنی با همین گرافیک که نیاز به تعویض پاور هم نیست یا با هزینه بیشتر به نسل 12 بری که دوستمون پیشنهاد دادن

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Grayli گفته است:

بازم هرچقدر پول بدین به همون اندازه اش میخوری.خودم i3 12100 دارم با rx 5700 xt.که تقریبا این گرافیک دوبرابر بیشتر از ۱۶۵۰ fps میده.شما میتونی با حدود ۷ تمن مین پردازنده  i3 10100 و h610و ۱۶ گیگ رم دست دوم تهیه کنی با همین گرافیک که نیاز به تعویض پاور هم نیست یا با هزینه بیشتر به نسل 12 بری که دوستمون پیشنهاد دادن

نظرمنم همینه

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Grayli گفته است:

17 دقیقه قبل، hamid5566 گفته است:

نظرمنم همینه

دم شما گرم ولی منظورم اون مادر برد ست کدومو پیشنهاد میدید شما یچیزی باشه ک بشه دراینده ارتقا داد

لینک به دیدگاه

26 دقیقه قبل، htcnaser گفته است:

دم شما گرم ولی منظورم اون مادر برد ست کدومو پیشنهاد میدید شما یچیزی باشه ک بشه دراینده ارتقا داد

همشونو میشه ارتقا داد شما تا i9 هم میتونی روش بزاری

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
10 ساعت قبل، Grayli گفته است:

مادربرد و پردازنده نمیخورن برای 10100 برد 410 یا 460-470 گرفت

1 ساعت قبل، htcnaser گفته است:

GIGABYTE H610M H + I5 12400 (گارانتی دار)

یکی از فروشنده ها گذاشتن 11 تومن انتخاب مناسبیه

و برای چند سال از لحاظ پردازنده بی نیاز میشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...