رفتن به مطلب

سیستم کنکله؟

Recommended Posts

2 ساعت قبل، عرفان زینلی گفته است:

حالا داداش قطعات چی هست؟

راهنماییت کنم

دیگه گرفتم تمام شد 😁

برای تغییرات سوالی داشتم زحمت میدم.

۱ ساعت قبل، saeed0c گفته است:

یه مورد اشاره کنم. اینترنت (در کل و برای گیمر ها) بهتر نمیشه مخصوصا برای شهر غیر از تهران. ما اهوازیا زیاد نباید به نت امیدوار باشیم. من خیلی دنبالش کردم. از روتینگ افتضاح گرفته تا محدودیت های محلی و عجیب و غریب برای نت اهواز. اخوی بنده داعم تهران میره ماموریت میگه نت اونجا خیلی بهتره و ابزار تغییر آی p خیلی راحتتر متصل میشه و نهایت سرعت و کیفیت نت بهتره.

اینو نگفتم بگم اون شهر بهتره اون بدتره فلان و ... شاید مدیریت تهران بهتر عمل میکنه ...

این مورد محلی به کنار با نت ایرانسل که تقریبا 3 ماهی بود نمیشد بیای انجمن لیون.

اگر فوش نخورم بابت این حرفم باید بگم بهتره منتظر اینترنت طبقاتی باشی. شاید اونجا بشه نت با کیفیت تر گرفت. وگرنه این رادار بازی و این چیزا بین گیمر ها زیاد محبوب نشد.دلیلشم مشخصه!

در مورد سیستمت اگر خرج کاستوم لوپ و این چیزا کردی که قیمت زده بالا. بهتره نگهش داری چون فروختنش اعصاب فولادی میخاد.

ممنون، پیام دادم خدمتتون.

لینک به دیدگاه

میشه لیست قطعاتت رو همینجا بگید ، خیلی ها دوست دارن بدونن چی خریدید که 200 شده اگر مشکلتون بازی آنلاین هست گادپینگ خیلی خوبه ، ماهی 119 تومان دو کاربره و پینگ هم عالی

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

میشه لیست قطعاتت رو همینجا بگید ، خیلی ها دوست دارن بدونن چی خریدید که 200 شده اگر مشکلتون بازی آنلاین هست گادپینگ خیلی خوبه ، ماهی 119 تومان دو کاربره و پینگ هم عالی

اصلا چیز عجیب غریبی نیست. بیشتر هزینه لوازم جانبی شده. اجازه بدین تکمیل که شد پست میکنم.

اتفاقا اخیرا دارم از این‌جور سرویس ها استفاده میکنم، غیر از این باشه حتی استیم هم بالا نمیاد...

دوستان ممنون از همگی؛ تصمیم گرفتم نگه دارم سیستم رو. به امید روزهای بهتر. 🌷

• لایک 4
  • ممنونم 1
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...