رفتن به مطلب

پایان فعالیت در لیون کامپیوتر و خداحافظی با کاربران عزیز

Recommended Posts

درود

دوستان عزیز و رفقای گل فروم لیون به موجب تغییراتی که در مالکیت مجموعه لیون کامپیوتر صورت گرفته است بنا به مصلحت شخصی بعد از 16 سال خدمت به شما عزیزان  تصمیم به بازنشسته شدن از مدیریت فروم لیون گرفتم. سالهای بسیار خوب و لحظات شادی و غم رو در کنار همدیگر بودیم و تجربه مفیدی در زندگی شخصی من بود.

کسب تجربه های جدید و یاد گیری مطالب علمی فناوری های رو به رشد کامپیوتر و پیدا کردن دوستان عزیزی که برای من مثل برادر خودم شدن از مدیران و ناظران عزیز  تا دوستان فروم قسمتی از این مسیر زیبا بود و خدا رو به این  خاطر سپاسگذارم.

همگی شما رو به خدای بزرگ میسپارم و براتون سلامتی و موفقیت روز افزون آرزو میکنم.

• لایک 29
  • ممنونم 2
  • حالم خوب شد 1
  • قلبم گرفت 23
لینک به دیدگاه

عرض سلام جناب خسروی عزیز،

بدون شک من و تمام کاربران قدردان زحمات شما و تمام اساتید بزرگواری که از ابتدا عضو تیم مدیریتی فروم معظم لیون کامپیوتر بوده اند، هستیم. چرا که به واسطه مدیریت حرفه ای شما، آقای حسینی عزیز، پوریا شعبانی عزیز، مهندس صابر آذین مهربان، جناب هومن گرجی و جناب حامد قربانی گل، پایه های محکم و استواری بنا شد، تا این جمع صمیمی چند صد هزار نفری از علاقمندان و نخبگان کامپیوتر بوجود آید.

آنچه که شما ساختید و به یادگار گذاشتید از بین رفتنی نیست و امیدوارم هر کجا هستین، سلامت، موفق و پیروز باشید. :x

من هم به عنوان شاگرد شما، موقتا" تا زمان استقرار مدیران جدید انجمن لیون کامپیوتر و صرفا به عنوان "کلید دار" مادامی‌ که تگ "ناظر" داشته باشم به رتق و فتق امور روزانه کاربران در سطح انجمن می‌پردازم.

ضمن خداحافظی، به عنوان عضو کوچکی از انجمن بزرگ لیون کامپیوتر، همیشه شما، کلیه اعضای تیم مدیریتی سابق انجمن، و کلیه کاربرانِ کار درست و حرفه ای انجمن لیون کامپیوتر را دوست خواهم داشت.

یا علی.

• لایک 25
  • ممنونم 2
  • قلبم گرفت 2
لینک به دیدگاه

درود،

برادر عزیزم مهرداد خسروی عزیز،

توی این سالها خیلی چیزا ازت یاد گرفتم، انشالله هرجا که هستی موفق و پیروز باشی، شما قدیمی ترین، با معرفت ترین، حرفه ای ترین همکار من به شخصه بودید و همیشه حکم استادی گردن بنده دارید.

اگه تاپیک رو هایجک نمی کنم، بنده هم در کنار استاد عزیز از مدیریت و بچه های فروم خداحافظی می کنم، تا انشالله بقیه دوستان و عزیزان بنده در تیم مدیریت بهتر در خدمت شما عزیزان باشند.

آرزوی بهترینها رو برای شما دارم

• لایک 11
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 1
  • قلبم گرفت 6
لینک به دیدگاه

سلام به مهرداد عزیز ،دوست همیشگی و قدیمی .

تو همیشه هستی ، جایی نرفتی . نمیذاریم جایی بری. با این حال امیدوارم تو ادامه راهت موفق تر از قبل باشی .

پوریا تو هم؟ بابا بمونید ، اینطوری تنها گذاشتن دوستان درست نیست ها . اگر صلاح تو رفتنه ، خود دانی، ولی اگر حالش رو داری، بمون پیش ما .

• لایک 19
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز. دوستان شما از اعضای قدیمی لیون هستید حالا اگر هم تغییر مدیریتی پیش امده فروم را ترک نکنید و مثل همیشه به بچه های فروم راهنمایی دهید و البته از تیم مدیریتی جدید هم انتظار می رود که این دوستان قدیمی را در فروم نگه دارند و از انها به هر صورت دلجویی شود زیرا این افراد پایه های اصلی فروم بودند و هستند و کوله باری از تجربه دارند.

• لایک 3
لینک به دیدگاه

درود جناب خسروی عزیز 

قطعا بنده و تمام دوستان قدردان زحمات شما هستیم و فراموش نمی‌کنیم .

در کنارتون مطالب زیادی آموختیم . 

همیشه به یادتون هستیم . 

امیدوارم هر کجا که هستید سلامت و شاد و موفق  باشید . 

• لایک 4
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

درود خدمت اساتید

خصوصا خدمت جناب خسروی و جناب شعبانی عزیز

فروم لیون کامپیوتر جایگاه و موفقیت فعلی خودش رو مدیون زحمات شما عزیزان و حامدجان هست

امیدوارم که هر 2 بزرگوار هر جایی که هستید موفق باشید 

• لایک 5
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

درود بر جناب خسروی

واقعا ناراحت شدم از این تصمیم سن بازنشستگی رفته بالا😄 نمیگی اخر پیری سکته میزنیم😆

بنده هم قدر دان زحمات شما هستم عزیز انشالاه موفق باشید

واقعا دوستان قدیمی میرن فروم اون شور و نشاط قبلش کم رنگ میشه 

امیدوارم هر جا که هستید شاد و سلامت باشید و گاهی اوقات یه سر بزنیدحتما

• لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

عرض ادب و درود خدمت دو دوست عزیز اقای خسروی و اقا پوریا 

میتونم اینو بگم بعد خواندن متن پیام شما بزرگواران امشب این دومین خبر بدی بود که بهم رسید

واقعا از صمیم قلب ناراحت شدم ایکاش حداقل در کنار باقی دوستان در انجمن به فعالیت ادامه میدادین 

همه افراد انجمن مدیون زحمات شما بزرگواران هستن و خواندن این خبر برایشان دردناک هست 

(امیدوارم هرکجا که هستید همیشه موفق - شاد و پیروز باشین 🌹🌹)

ارادتمند شما عضو کوچکی از انجمن لیون .

• لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

سلام من تا به حال با آقای خسروی هیچ صحبتی نداشتم حتی الان اسم شو دونستم. من خودم دو بار پیام رو خوندم که باور نداشتم  به این دلیل که خدا حافظی با هر یک از دوستان برای من سخت است انشاالله هر جا هستید موفق باشید

• لایک 3
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

سلام برادر مهربان 

جلای انجمن کردن مفهمومی نداره  آخه   یعنی که 

اومدن انجمن ویزا  اقامت  و  بلیط هواپیمانی 100 ملیونی که نداره باو...تازه اونقد وقت زیادی هم نمیگیره برادر 

هر جا هستین ان شاء ا... پاینده و برقرار  و خوب  باشین به امید خدا

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

منم خیلی وقته رفته بودم ولی دوباره برگشتم، شاید شما هم دوباره برگشتی

هر جا هستی موفق باشی 

• لایک 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

درود

خیلی خبر ناراحت کننده ای بود.یک مدیر توانا با ادب باشخصیت واقعا عاشق سبک نگارش و نوشتارشونم.خیلی قشنگ متن مینویسن.( هرچند این ویژگی خاص و شیرین زبانی و شیرین بیانی توی شیرازیا زبانزده مثالش حافظ و سعدی و...)اعتراف میکنم میرفتم توی پروفایلشون متناشون رو بخونم

شاید برای خیلیها 4مهرماه یاداور تولد منوچهرحامدی یا حبیب خواننده فقید و... باشه اما برای من یاداور تولد جناب خسروی عزیز بود.کاش میموندین امسال یه تولد قشنگ واستون میگرفتیم خدارو چه دیدی شاید بهونه ای میشد بیشتر پیش مامیموندید هرچند همین سالها هم بودنتون برای همه ما و فروم غنیمت بود

این چندسال چیزای زیادی ازتون یادگرفتیم براتون از ته قلب ارزوی بهترینهارو داریم

یادکنید مارو که هردم به یادتونیم

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یادش به خیر که بیشتر مدیران رو در یک دورهمی دوستانه با آقای حسینی ملاقات کردیم در یک رستوران سنتی... حتی یادم نیست چه سالی بود....

هرچی بود خوب بود.

در کل این از مدیران گرامی که کم کم کنار میرن، ماها که کلا بهر تماشا آمده بودیم....

• لایک 3
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Farjam گفته است:

یادش به خیر که بیشتر مدیران رو در یک دورهمی دوستانه با آقای حسینی ملاقات کردیم در یک رستوران سنتی... حتی یادم نیست چه سالی بود....

هرچی بود خوب بود.

در کل این از مدیران گرامی که کم کم کنار میرن، ماها که کلا بهر تماشا آمده بودیم....

راستش اگه آقا سعید نبود احتمالا هیج وقت عضو این  انجمن نمیشدم !! حساب کاربریو  که  ساخته بودم تو لیون و ایمیل تاییدش نمیومد یا خلاصه یه مشکلی برای ثبت نام بودش  ، تو پرشین یه خصوصی زدیم آقا سعیدو  که مشکلی هس ،  بعدشم مهربون  پیام داد بیا حل شدش! اصلا  نمیشد با  که  با این نام کاریم ثبت نام کنم سعید حسینی پیگرش شد ،  الان کجاست آقا سعید   سری  بزنن انجمن قطعا همه دوستان خوشحال خواهند شد

ویرایش شده توسط farhadii
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۳/۹ در 19:49، MR PC گفته است:

درود

دوستان عزیز و رفقای گل فروم لیون به موجب تغییراتی که در مالکیت مجموعه لیون کامپیوتر صورت گرفته است بنا به مصلحت شخصی بعد از 16 سال خدمت به شما عزیزان  تصمیم به بازنشسته شدن از مدیریت فروم لیون گرفتم. سالهای بسیار خوب و لحظات شادی و غم رو در کنار همدیگر بودیم و تجربه مفیدی در زندگی شخصی من بود.

کسب تجربه های جدید و یاد گیری مطالب علمی فناوری های رو به رشد کامپیوتر و پیدا کردن دوستان عزیزی که برای من مثل برادر خودم شدن از مدیران و ناظران عزیز  تا دوستان فروم قسمتی از این مسیر زیبا بود و خدا رو به این  خاطر سپاسگذارم.

ممنون از زحماتی که برای فروم کشیدید موفق و پاینده باشید ما که تازه تو این فروم اومدیم تازه شما را شناختیم سلامت باشید انشالله

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام و عرض ادب خدمت آقای خسروی عزیز

یه گرافیک 1080TI به ما دادین که انصافا تمیزترین گرافیک بود زنده باد

و اینکه تالار سر بزنین  و سخت نگیرین به نظرم 🤔

با چنتا کلیک تو موبایلتون راحت میشه بیاین اینجا 🙂

انشالا هرجا فعالیت میکنین موفق باشین.

ویرایش شده توسط behy
  • لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۳/۹ در 19:49، MR PC گفته است:

درود

درود

شناخت کاملی ازت ندارم بزرگوار اما میدونم اذیت شدی و خیلی وقتا قدرتو ندونستن...

و ارزوی بهترین اتفافات رو دارم توی زندگی شخصی و کاری🌷

ویرایش شده توسط CREATIVE
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

درود و ان شاء الله در همه امور خودتون موفق و سربلند باشيد

اگه الان اونور آب بوديم شما با اين بازنشستگى مثل رئيس انويديا فقط بايد به نمايشگاهها سر ميزدى بقيه كنارتون سلفى ميگرفتن ولى حيف روزگار...

• لایک 3
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...