رفتن به مطلب

درخواست بایوس اوریجینال کارت گرافیک XFX RX 5700XT Triple Dissipation

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان.

از عنوان تاپیک مشخص هستش. یک سری کارت گرافیک هستش که بایوسشون مود شده واسه ماین، میخواستم که بایوس اوریجینال رو روی کارتها نصب کنم ولی فایل بایوس رو در اختیار ندارم و کل نت رو هم زیر و رو کردم و چیزی پیدا نکردم واسه این مدل.

مدل گرافیک هم XFX RX 5700XT triple dissipation Rev 2.0 با سریال rx-57xt83 هستش.

https://www.xfxforce.com/gpus/xfx-amd-radeon-tm-rx-5700-xt-td-8gb-gddr6

فقط این کارت دوال بایوس هستش و اگه کسی بایوس اوریجینال این کارت رو داره، لطف کنه و در اختیار بنده قرار بده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت استارتر عزیز

بنده این کارت رو دارم

میخای بایوسش رو رایت کنم تو کامپيوتر

فایلش رو بدم

و کارتون راه بیوفته؟ 😃😃😃😃هه

IMG_20230621_015647.jpg

ویرایش شده توسط behy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
4 دقیقه قبل، behy گفته است:

سلام خدمت استارتر عزیز

بنده این کارت رو دارم

میخای بایوسش رو رایت کنم تو کامپيوتر

فایلش رو بدم

و کارتون راه بیوفته؟ 😃😃😃😃هه

IMG_20230621_015647.jpg

والا اگه این کار رو انجام بدید، لطف کردید.

فقط میخوام مطمئن بشم که کارت شما هم مود شده نیستش و اگه مشکلی نیست، هر دو مود بایوسش رو واسه بنده بفرستید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بایوس اصلیش هست به هر حال جفتش رو میفرستم

شماره واتساپ تون رو خصوصی بدین.

IMG_20230626_231227.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بایوس اصلیش هست

چون بی عیب نقص کار میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
3 دقیقه قبل، behy گفته است:

بایوس اصلیش هست

چون بی عیب نقص کار میکنه

البته این که نمیتونه دلیل مطمئن کننده ای باشه. کارت در صورتیکه زیر دست ماینر نرفته باشه، مطمئنا مشکلی نخواهد داشت. البته همه ماینرها هم کارتهاشون رو مود نمیکنند.

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
18 دقیقه قبل، tabitha گفته است:

سلام برادر کجا بودی تا حالا ؟

بی زحمت آیدی تلگرامتو بفرست کار دارم باهات

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

انشالا که ردیف بشه این فایلی که فرستادم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
13 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

سلام برادر کجا بودی تا حالا ؟

بی زحمت آیدی تلگرامتو بفرست کار دارم باهات

درگیر زندگی...😞

لینک به دیدگاه

21 ساعت قبل، tabitha گفته است:

سلام دوستان.

از عنوان تاپیک مشخص هستش. یک سری کارت گرافیک هستش که بایوسشون مود شده واسه ماین، میخواستم که بایوس اوریجینال رو روی کارتها نصب کنم ولی فایل بایوس رو در اختیار ندارم و کل نت رو هم زیر و رو کردم و چیزی پیدا نکردم واسه این مدل.

مدل گرافیک هم XFX RX 5700XT triple dissipation Rev 2.0 با سریال rx-57xt83 هستش.

https://www.xfxforce.com/gpus/xfx-amd-radeon-tm-rx-5700-xt-td-8gb-gddr6

فقط این کارت دوال بایوس هستش و اگه کسی بایوس اوریجینال این کارت رو داره، لطف کنه و در اختیار بنده قرار بده.

درود دوست عزیز ، از توی برنامه gpuz میتونید گزینه از گزینه ای هست که از بایوس بک اپ میگیره، اونو بزنید دوتا نوشته میاد یکی بک آپ یکی sumbit to online database گزینه پایینی رو بزنید بعد از وارد کردن مشخصات کارت و اینا گزینه سند رو که بزنید راهنماییتون میکنه توی یه صفحه که از این صفحه میتونید بایوس هایی که از مدل کارت گرافیکتون تو سایت techpowerup اپلود شده رو پیدا کنید 

ویرایش شده توسط arvin_393
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
44 دقیقه قبل، arvin_393 گفته است:

درود دوست عزیز ، از توی برنامه gpuz میتونید گزینه lookup رو بزنید راهنماییتون میکنه توی صفحه مربوط به مشخصات گرافیکت،  از اونجا میتونی فایلهای بایوس رو پیدا کنید 

حالا یا lookup بود یا اون گزینه رذخیره بایوس پایینش نوشته sumbit to online database از اونجا فکر کنم بعد پر کردن چندتا گزینه یه دکمه بود میزدی راهنمایی میکرد به اون صفحه فایلهای بایوس ، اللن سیستم دسترسی ندارم دقیقا یادم نیست ولی یکی از همین دوتا بود 

متشکر عزیز، اطلاعات کافی دارم، این مدل به طور کل پیدا نمیشه در بانک اطلاعاتی تک پاور آپ(Techpowerup) یا در کل اینترنت، فقط در صورتیکه کسی کارت رو در حالت اوریجینال خریداری کرده باشه، میتونه به بنده کمک کنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، tabitha گفته است:

متشکر عزیز، اطلاعات کافی دارم، این مدل به طور کل پیدا نمیشه در بانک اطلاعاتی تک پاور آپ(Techpowerup) یا در کل اینترنت، فقط در صورتیکه کسی کارت رو در حالت اوریجینال خریداری کرده باشه، میتونه به بنده کمک کنه.

امروز یه سیستم مشتری قدیمیم دستم اومد برا سرویس  که اصلا بلد نیست ماین چی هست و از قضا همین مدل گرافیک هم  آکبند خریده بودم روش بسته بودم بنده 

یعنی اصلیه اصلی همچیش...

چک کردم بایوسش رو دیدم که دقیقا همونی هست که بنده دیشب براتون فرستادم.

یعنی دیشب بایوس اورجینال براتون فرستادم که مطمئن شدم امروز.

ویرایش شده توسط behy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، behy گفته است:

امروز یه سیستم مشتری قدیمیم دستم اومد برا سرویس  که اصلا بلد نیست ماین چی هست و از قضا همین مدل گرافیک هم روش بسته بودم بنده 

یعنی اصلیه اصلی همچیش...

چک کردم بایوسش رو دیدم که دقیقا همونی هست که بنده دیشب براتون فرستادم.

یعنی دیشب بایوس اورجینال براتون فرستادم که مطمئن شدم امروز.

دوست عزیز، شاید بنده از صحبت شما، اشتباه برداشت کردم، ولی تفاوت بایوس رو فقط با سایز و فرکانسی که در GPUz نشون میده، نمیشه متوجه شد، مخصوصا بایوس های مود شده برای ماینینگ، از تفاوت ولتاژ و TDP گرفته تا تفاوت Fan Curve وجود خواهد داشت که همه اینها، به شدت مشکل ایجاد میکنه.

ولی بنده اون بایوسی که شما فرستاده بودید واسه بنده رو نصب کردم و متوجه شدم که بایوس مود سایلنت کارت هستش، یعنی سرعت فن در این مود، بسیار پایین تر هستش برای صدای کمتر کارت. اگه فرصت کردید، هر دو مود بایوس رو واسه بنده بفرستید خواهشا.

لینک به دیدگاه

35 دقیقه قبل، tabitha گفته است:

دوست عزیز، شاید بنده از صحبت شما، اشتباه برداشت کردم، ولی تفاوت بایوس رو فقط با سایز و فرکانسی که در GPUz نشون میده، نمیشه متوجه شد، مخصوصا بایوس های مود شده برای ماینینگ، از تفاوت ولتاژ و TDP گرفته تا تفاوت Fan Curve وجود خواهد داشت که همه اینها، به شدت مشکل ایجاد میکنه.

ولی بنده اون بایوسی که شما فرستاده بودید واسه بنده رو نصب کردم و متوجه شدم که بایوس مود سایلنت کارت هستش، یعنی سرعت فن در این مود، بسیار پایین تر هستش برای صدای کمتر کارت. اگه فرصت کردید، هر دو مود بایوس رو واسه بنده بفرستید خواهشا.

دور فن اینا باید تا 1900rpm 1800  بره اورجینالش . تا چند میره مگه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
10 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است:

دور فن اینا باید تا 1900rpm 1800  بره اورجینالش . تا چند میره مگه ؟

فقط حداکثر دور فن نیست، میزان ولتاژ و سرعت فن در فازهای مختلف دما هستش، معمولا این کارتها 6 فاز هستن، البته 1+6 ... نمیخوام زیاد واردش بشم، چون واقعا دردسر هستش و من هم اونقدر اطلاعاتم بالا نیست، ولی خیلی کار پردردسری هستش که یه اشتباه کوچولو، میتونه باعث نابود شدن کارت گرافیک بشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...