رفتن به مطلب

قیمت گذاری gigabyte 1060 3gb

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام عزیزان

ببخشید من توی این وضع عجیب کارت گرافیک. میخوام گرافیکمو بفروشم و واقعا واقعا هیچ قیمت خاصی مد نظر ندارم

میشه قیمت گذاری کنید

جعبه داره و پلمپ هست و فقط باهاش رینبو و pes پلی دادم  و گارانتی داشته و تموم شده   (تمیز)

لینک به دیدگاه

سلام با این بازار ۲ ۲.۵ تومن اگه بخرن

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
  • لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

RX 580

8 گیگ

رو 2500 به زور میخرن

استارتر عزیز حدود 2 تومن بفروشی واقعا گل کاشتی.

• ممنونم 1
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

قیمت گرافیک مشخص شد به من اطلاع بدید

چشم

فقط میخوام قیمت بیاد دستم

لینک به دیدگاه

ازونجایی که تایم زیادی امکان ماین نداشته بنظرم ارزشش از 580 بیشتره. الان 1030 دارن قیمت 2.3 تومن میدن. این کارت که جای خود داره.

• لایک 1
  • ممنونم 2
  • چرا؟! 2
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Lawrence گفته است:

ازونجایی که تایم زیادی امکان ماین نداشته بنظرم ارزشش از 580 بیشتره. الان 1030 دارن قیمت 2.3 تومن میدن. این کارت که جای خود داره.

مگه با اینا هم میشه ماین کرد؟

حدودا 4 اوکیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
هم اکنون، m.hasan.8 گفته است:

مگه با اینا هم میشه ماین کرد؟

حدودا 4 اوکیه؟

داداش عزیزه من

به حرفه کسی که تعداد داره میفروشه اگه خاستی گوش کن

من تو جنس شما که ذی نفع نیستم

گرافیک شمارو 4 تومن نمیخره کسی برادر

3 گیگه مدل هم قدیمی شده ديگه

نهایتا 2 تا 2500 پره پرش

اگه کسی بیشتر میگه بهتون بگید خب بخره ازتون نمیشه که رو هوا قیمت داد

آقا منم میگم گرافیکتون 10 تومن میارزه ولی من نمی‌خرم!!!

منم یه پراید دارم 1 میلیارد قیمت میزارم

ولی خب خودم رو مچل میکنم

5700Xt قیمتش 5 تومن رم DDR6

RX580 قیمتش 2500

5600Xt قیمت 4 تومن رم DDR6

آخه چه جوری 1060 3 گیگ 4 تومن قیمتش باشه

کسی نمیخره

حالا ما گفتیم عزیزه من

سعی کن احساسی نگاه نکنی به قضیه

حالا دیگه خودت میتونی تجزیه تحلیل کنی.

• لایک 1
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز شما بخوای قبول بکنی یا نکنی

RX580 هیچی نباشه دو مقابل کارت شما قدرت داره

نمیشه با حقیقت جنگید.

ربطی به ماین شده یا نشده نداره

داریم راجبه جنس سالم حرف می‌زنیم

والا بلا به پیر به پیغمبر به جونه مادرم گرافیک ماین شده هیچ ضعفی نداره

به خدا که به خاطره ماین همش دارن تو سره گرافیک ها میزنن مخصوصا RX580 والا که درست نیست

RX580 گرافیک خوبیه

ویرایش شده توسط behy
  • لایک 2
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بیشتر از 3 تومن نمیخرن اگه 3 بفروشید قیمت خوبی فروختید عرفش برای کارت شما 2.300 تا 2.600 هست از نظر بنده

البته کارت 1030 2 گیگ هم 2 تومن میگن ! ولی خوب همینا کارت شما رو داشتن 3.5 میگفتن لابد

لینک به دیدگاه

قیمتی که بخوای فروش بره حدود ۲.۵ هست ، مگه اینکه بزاری بمونه بعد یه مدت زیاد شاید یکی پیدا بشه ۳ هم ببره، بحث ماین هم نیست بحث عمر کارته

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Lawrence گفته است:

اخوی نزن این حرفو، میدونم از کارت ماینی خوشت نمیاد اما واقعا ارزش این کارت از 580 ماینی بیشتر نیست، آخه ارزش به چه قیمتی وقتی کارای پایینی داره، فقط بخاطر اینکه ماین نشده ارزشش بالا تره،؟ 

2.5 پول بده طرف بعد گیم رو روی حالت low پلی بده، در صورتی که میتونست با همون مبلغ روی حالت medium یا بالاتر پلی بده...

من 580 خودم رو 2700 فروختم به یک بنده خدا، الان داره گیم های روز رو روی حالت high پلی میده،آخ هم نگفته...

من که به شخصه پول به کارتی که توی گیمی مثل سایبرپانک روی کیفیت 1080 و low  بهم 14 fps  میده نمیدم.. بجاش 580 میخرم تا حداقل 50 fps  بگیرم ازش..!!!!

درسته 580 اسمش بد پخش شده، من خودم 4 سال 580 داشتم اما آخ نگفت، اگر طرف از فروشنده معتبر و با انصافش خرید کنه، به این راحتی ضرر نمیکنه...

مگر اینکه طرف اهل ریسک نباشه و بخواد با 14 fps پلی بده !!!

کسی هم اگر 3 پول پای این کارت بده، قطعا تو حال خودش نبوده یا اطلاعات کافی نداشته !! چون عاقل اینکارو نمیکنه!

ویرایش شده توسط Mr.jalilpour
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

با حرف @behyموافقم، متاسفانه یک سری ها بی خود بی جهت rx 580 رو میکوبن، من خودم باهاش resident evil 4 remake  رو باهاش تموم کردم، یه بایوس هم بزنی چند سال راحت برات کار میکنه با بهترین دما و پرفورمنس، همین دوستانی که میگن 4 تومن، وقتی آگهیش کردید میان میگن با 2/5 میلیون rx 580 میدن! بحث ماین و غیر ماین هم کشکه واقعا، بعضی دوستان میان میگن کارت درحد نو غیر ماینی پیچ پلمپ کارتن مطابق سریال کارت میخوایم دست یک خانوم دکتر گیمر بوده باشه، وقتی بهشون قیمت میدی میگن عرف بازار نیست و قیمت کمتر از شما هم گذاشتن! میگی خب برادر شما میگی غیر ماین، تفکیک قایل نمیشن! خلاصه سرتون رو درد نمیارم بین 2 تا 2/5 نهایتا بنظرم خوبه

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

23 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است:

اخوی نزن این حرفو، میدونم از کارت ماینی خوشت نمیاد اما واقعا ارزش این کارت از 580 ماینی بیشتر نیست، آخه ارزش به چه قیمتی وقتی کارای پایینی داره، فقط بخاطر اینکه ماین نشده ارزشش بالا تره،؟ 

2.5 پول بده طرف بعد گیم رو روی حالت low پلی بده، در صورتی که میتونست با همون مبلغ روی حالت medium یا بالاتر پلی بده...

من 580 خودم رو 2700 فروختم به یک بنده خدا، الان داره گیم های روز رو روی حالت high پلی میده،آخ هم نگفته...

من که به شخصه پول به کارتی که توی گیمی مثل سایبرپانک روی کیفیت 1080 و low  بهم 14 fps  میده نمیدم.. بجاش 580 میخرم تا حداقل 50 fps  بگیرم ازش..!!!!

درسته 580 اسمش بد پخش شده، من خودم 4 سال 580 داشتم اما آخ نگفت، اگر طرف از فروشنده معتبر و با انصافش خرید کنه، به این راحتی ضرر نمیکنه...

مگر اینکه طرف اهل ریسک نباشه و بخواد با 14 fps پلی بده !!!

کسی هم اگر 3 پول پای این کارت بده، قطعا تو حال خودش نبوده یا اطلاعات کافی نداشته !! چون عاقل اینکارو نمیکنه!

الان چرا 1030 داره این قیمت فروش میره ؟ حتی اکیندش...

اونی که میره 1030 میگیره نباید با همون قیمت کلاهشم بندازه بالا که میتونه 1060 سه گیگ میگیره. کارتی که از 1050TI هم قوی تره. من خودم داشتم این کارتو. فورزا 4 رو الترا پلی میدادم  با رم 8 گیگ.

این که انویدیاس بهرحال فروشش راحت تره. برای بیزینس  هم کودا کورش هم باز یچیزی داره که بدرد بخوره.

برای گیمر اگر قراره برحسب قیمت 580 قیمت بخوره یه قیمتی کمتر باید داد. ولی نسبت به سابر کارت های انویدیا بخوای قیمت بدی یه قیمت دیگه میشه.

این نکته هم درنظر بگیرید کسی که بخواد همه بازیارو  زخم کنه اره بهتره بره 580 بگیره یا کلا سراغ AMD بره. 

ولی برای یه سری افراد دیگه این کارت ارزش خریدش  بیشتر از 580 میشه.

ویرایش شده توسط Lawrence
  • لایک 3
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

درود ‌. کارت های ۱۰۳۰ به این دلیل ارزونن چون اکثرا پنل کوتاهن واسه مینی کیس میخرن و همون بلند ها هم برق اضافه نمیخورن واسه کارای غیر گیم میخرن مثل ادارات و شرکت ها که کار سنگین انجام نمیدن فقط اسمی یه گراف دو گیگ میبندن با پاور ۳۰۰ اکو

در مورد کارت های ماین شده یه سوال از دوستانی دارم که اینجا تز منفی میدن و بقیه رو گمراه میکنن که وای نرین بخرین وای فلان وای بهمان : الان کارت های ۲ گیگ ddr5 که نزدیک ۱۰ ساله دارن تو گیم کار میکنن هم مموری و هم چیپ درگیر شده ارزش خرید دارن یا کارتی که از ۳ تا یکی دو سال ماین شده ( حالا میگیم شبانه روز بوده ۱ سال شبانه روز برابر با ۲ سال روزی ۱۲ ساعت یا ۴ سال روزی ۶ ساعت ) و چیپ هم درگیر نشده و زیر کولر ۳۰ هزار بوده ارزش خرید داره ؟ الان همین ۱۰۶۰ سه گیگ که حتی از نسخه ۶ گیگشم ضعیف تره و بازی های حتی قدیمیم کم میاره به خاطر مموری و حداقل ۲ ۳ سال کار کرده ارزش خرید داره یا کارت ۵۸۰ با کار کرد ۶ ماه تا یک سال ؟ حتی اگه کارکردشونم یکی باشه باز بحث قدرت و مموری میاد وسط 

من ۳۰۷۰ چند ماه کارکرد داشتم طرف اومده تا دم واریز بعد میگه ببخشید دوستان تو فروم گفتن کارت ماین نشده خوب نیست دنبال کارتی که چند روز بعد ممکنه بسوزه و هیچی کار نکرده نمیرم و رفت فک کنم ۳۰۶۰ نو خرید . انگار من کارتم ۴ سال ماین شده !!!!!!!

کاش میشد ادمین ها دخالت کنن نزارن بعضیا بقیه رو گمراه کنن . من نمیگم کارت ماین شده فرقی با کارت نشده نداره اما شما قیمت رو باید مد نظر بگیری ببینی میصرفه با این قیمت کم بخری یا نه بعضیا جوری نظر میدن انگار قراره کلا ۱ ماه دگه کار کنن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

15 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

الان چرا 1030 داره این قیمت فروش میره ؟ حتی اکیندش...

اونی که میره 1030 میگیره نباید با همون قیمت کلاهشم بندازه بالا که میتونه 1060 سه گیگ میگیره. کارتی که از 1050TI هم قوی تره. من خودم داشتم این کارتو. فورزا 4 رو الترا پلی میدادم  با رم 8 گیگ.

این که انویدیاس بهرحال فروشش راحت تره. برای بیزینس  هم کودا کورش هم باز یچیزی داره که بدرد بخوره.

برای گیمر اگر قراره برحسب قیمت 580 قیمت بخوره یه قیمتی کمتر باید داد. ولی نسبت به سابر کارت های انویدیا بخوای قیمت بدی یه قیمت دیگه میشه.

این نکته هم درنظر بگیرید کسی که بخواد همه بازیارو  زخم کنه اره بهتره بره 580 بگیره یا کلا سراغ AMD بره. 

ولی برای یه سری افراد دیگه این کارت ارزش خریدش  بیشتر از 580 میشه.

عزیز 1030 رو پنج میلیون تومن هم بفروشن هیچ توجیه منطقی پشتش نیست، همونطور که زمان ماینینگ rx580 بیست میلیونی هم توجیه نداشت، اما مردم 40 تا 40 تا میخریدن، بگیم چون فروش میره پس اوکیه؟ متاسفانه خیلی ها تحقیق نمیکنند یا فروشنده ها اطلاعات غلط به خورد خریدار میدن

ویرایش شده توسط Adib_mk
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

57 دقیقه قبل، Adib_mk گفته است:

چون فروش میره پس اوکیه؟

یعنی شما مشتری بیاد بگه 10 میلیون میدم پای580 نمیدی ؟  من هیچ حرفی درمورد قیمت کارت 1060 نزدم.

منم گفتم برای گیمر بره 580 بگیره برد کرده.اتفاقا الان وقتشه هرچی کارت نسل  9 و ماقبلش هست برای بازنشستگی دایمی. با وجود رقیبی مثل 580.

ولی اونی که برا فتوشاپ . چه و چه و چه میخواد کارمندی یچیزی ببنده. 1030 یک تومن 1050 دو تومن. 1060  هم میتونی 3 بفروشی بهش ( قیمتها رو البته مثال زدم ) بدون توجه به اینکه 580 ای اصلا وجود داره یا نه. همه که گیمر نیستن. اگر همه 580 بخرن اون 1030 که باید بشه قیمت دو بسته چیپس.

قیمت 1060 سه گیگ حتی در دوران اوجش هم کمتر از 580 بود  من حرفی از 4 تومن نزدم محض اطلاع  دوستان جبهه گیر. توی همین فروم الان 1080 موجوده که 6 ماهه به 5 تومن فروش نرفته. 

درمورد قیمت به استارتر عزیز کارتو دیوار اگهی کن.فروش رفت مبارکه فروش نرفت قیمتو کمتر کن. بازار تک بعدی نیست همه سلیقه ای توش هست . آگهی کن خودت دستت میاد قیمت دلالیش چقدره قیمت مصرف کننده چند.

ویرایش شده توسط Lawrence
  • لایک 3
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

ماشالله چقدر تاپیک رونق داره😁

منم ی تاپیک مانیتور گذاشتم یک نگاه کنید TNX

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

کارتی که از ۳ تا یکی دو سال ماین شده ( حالا میگیم شبانه روز بوده ۱ سال شبانه روز برابر با ۲ سال روزی ۱۲ ساعت یا ۴ سال روزی ۶ ساعت ) و چیپ هم درگیر نشده و زیر کولر ۳۰ هزار بوده

واقعا از هر سه تا یکی ماین شده؟؟؟ یعنی دونفر دیگه ...خل بودن که بره 20 تومن بده برای گیم 580 بخره ؟؟؟؟ 

عمر 580 خدارو شکر مشخصه هم سن نسل 1000 انویدیاس . درسته XFX زحمت کشید تا چند سال کیلویی کارت ماینرا رو تامین کرد.

کولر 30 هزار؟ استخر سونا جکوزی چطور ؟ خداروشکر آب تو دلشون تکون نخورده. 

• لایک 4
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

واقعا از هر سه تا یکی ماین شده؟؟؟ یعنی دونفر دیگه ...خل بودن که بره 20 تومن بده برای گیم 580 بخره ؟؟؟؟ 

عمر 580 خدارو شکر مشخصه هم سن نسل 1000 انویدیاس . درسته XFX زحمت کشید تا چند سال کیلویی کارت ماینرا رو تامین کرد.

منظورم ۳ ماه تا یه سال بود کلمه ماه نیوفتاد

ما از جنوب میخریم همه زیر کولر گازی ۳۰ هزار بودن 

۵۸۰ xfx هنوزم نوش تو بازار هست رو ۶ ۷ تومن . اکثرشون زیر ۱ سال کار کردن کارکرد بالا هارو ما نمیگیریم از خاکارو روشون معلومه . کارکرد ۲ ۳ سالم هست تو بازار دارن مفت میفروشن اما خوب از ظاهر کارت مشخصه

من الان بالای ۳۰۰ ۴۰۰ تا xfx فروختم چرا یه دونه برگشتی به عنوان خراب نداشته ؟ رفیق دارم گیمنت داره پارسال براش ۵۸۰ فرستادم هنوز کار میکنه هر ماهم ازم خرید میکنه والا نمیدونم شما چی بهتون فروختن اینقدر از این کارتا شاکی هستین 

الان کارتای همرده انویدیاشون ۴ ۵ تومنن که حالا میگیم ماین نشدن به نظرت ارزش داره خریدشون ؟ 

• لایک 2
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
هم اکنون، Lawrence گفته است:

اینکه یه ماساژور هم کنارشون بوده تو استخر که شما شک نکن!

انقدر که من گرافیکه گیمینگ مستهلک و خراب دیدم

گرافیک ماینی ندیدم!

این همه گرافیک حداقل تو همين تالار خودم فروختم والا ما که خرابی ندیدیم همه هم راضی هستن

شما اگه یه دفعه ماین کرده باشی باید بدونی که چیپ گرافیک ماینی عین آکبند میمونه

و فقط به وی رم کار داره

و عمره وی رم هم 10 برابر چیپ هستش...

اون گرافیک گیمینگ هستش که طرف پدره کارت رو درآورده

پدره چیپ مدار تغذیه و وی رم رو درآورده انقدر که اورکلاک کرده

قبل قضیه به وجود اومدن ماین

تعداد خیلی زیادی گرافیک خراب حداقل زیره دسته خودم اومده 

انواع اقسام مدل ها

پس اینها رو احتمالا مریخی ها ماین کرده بودن فرستادن کره زمین

ویرایش شده توسط behy
  • حالم خوب شد 4
لینک به دیدگاه

قدیم ماین بد بود، گیم خوب بود، میگفتن ماین 24 ساعت کارت درگیره اما گیم هم تایمش کمتره و هم اینکه کارت 100 درصد درگیر نیست و در نوسان هستش...

الان ماین شده خوب، گیم بد!!! 

داستان چیه؟

اگر بحث فروش کارت هست، نباید قانون های گذشت رو نقض کرد، گذشته چی بود، ماین پدر کارت رو درمیاره!! چی شد الان شد گیم پدر کارت رو در میاره!!

دیگه برای بازاریابی قرار نیست صحبت های گذشته رو نقض کنیم.....

خلاصه آره....

ویرایش شده توسط Mr.jalilpour
  • لایک 2
  • ممنونم 2
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
29 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است:

قدیم ماین بد بود، گیم خوب بود، میگفتن ماین 24 ساعت کارت درگیره اما گیم هم تایمش کمتره و هم اینکه کارت 100 درصد درگیر نیست و در نوسان هستش...

الان ماین شده خوب، گیم بد!!! 

داستان چیه؟

اگر بحث فروش کارت هست، نباید قانون های گذشت رو نقض کرد، گذشته چی بود، ماین پدر کارت رو درمیاره!! چی شد الان شد گیم پدر کارت رو در میاره!!

دیگه برای بازاریابی قرار نیست صحبت های گذشته رو نقض کنیم.....

خلاصه آره....

حوصله ندارم بپرم وسط بحث ولی دو تا فروشنده هستن که حرف های همو تصدیق میکنن(همکار نزدیک) و برای بازاریی برای کارتهای ماینی هر اطلاعات نادرست و اشتباهی میدن

حالا اکثر بچه های اینجا هم خودشون میدونن قضیه چیه این همه یقه پاره کردن برای بهتر نشون دادن کارت ماینی چیه

طرف اومده یه سوال پرسیده که کارت من چند فروش میره بقیه ش بحث اضافست

• لایک 6
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 1
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...