رفتن به مطلب

کمک در نصب ویندوز ۱۱

raajer
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان در نصب ویندوز ۱۱ از نسخه 22H2.22621.1105 به بعد مشکل دارم در قسمت انتخاب درایو هیچی نشون نمیده از تمامی نسخه های intel rapid storage technology استفاده کردم ولی بازم نمیشه مادربوردم گزینه VMD نداره که خاموشش کنم 

سی پی یو بنده 9700 هست 

مادربوردم asus 

کل نت و یوتیوب زیر و رو کردم همه راهارو تست کردم ولی نمیشه کسی تا حالا به مشکل بنده برخورد کرده ؟

۲۰۲۳۰۷۱۳_۲۳۰۶۵۹.jpg

۲۰۲۳۰۷۱۳_۲۳۰۸۵۰.jpg

لینک به دیدگاه

درود بر شما

vmd در مادر بوردهای نسل یازه به بعد معرفی و استفاده شده که باز پیش نیاز استفادشم هم داشتن سی پی یو نسل 11 هست(حتی مادر برد نسل یازده و سی پی یو نسل 10 هم پشتیبانی نمیشه)

پس این داستان برا شما منتفیه و  اون فایلها به شما کمکی نمیکنه

بایوس رو دیفالت کنید دوباره تست کنید

اگر جواب نداد با ویندوز لایو hkbot2017 بوت شید

برنامه مینی تولز پارتیشن داره

و با اون فرمت هارد رو به gpt تغیر بدید و بعد با ویندوز بوتیبل gpt راحت ویندوز بزنید

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

برای خودم گه گاه پیش اومده اون عکس اولی. یکبار دیگه فایلای ویندوز رو بریزید رو فلش چک کنید.

نیاز به بوتیبل کردن نیست. صرفا فایل هارو بریزید رو ئ فلش و تو بایوس فلش رو انتخاب کنید.

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

درود بر شما

vmd در مادر بوردهای نسل یازه به بعد معرفی و استفاده شده که باز پیش نیاز استفادشم هم داشتن سی پی یو نسل 11 هست پس این داستان برا شما منتفیه

بایوس رو دیفالت کنید دوباره تست کنید

اگر جواب نداد با ویندوز لایو hkbot2017 بوت شید

برنامه مینی تولز پارتیشن داره

و با اون فرمت هارد رو به gpt تغیر بدید و بعد ویندوز بزنید

ممنون داداش زیاد سر در نمیارم ازتنظیمات بایوس میترسم بدتر جوابم کنه هارد gpt هست دارم دوباره نسخه  22H2.22621.1105 رو نصب میکنم به راحتی همه چیزو شناسایی کرد و در حال نصبه فک کنم سیستمم دیگه پیر شده 😅

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

برای خودم گه گاه پیش اومده اون عکس اولی. یکبار دیگه فایلای ویندوز رو بریزید رو فلش چک کنید.

نیاز به بوتیبل کردن نیست. صرفا فایل هارو بریزید رو ئ فلش و تو بایوس فلش رو انتخاب کنید.

ممنون از راهنمای عزیز،چندین بار همین کارو کردم متاسفانه اصلا شناسایی نکرد لپ تاپ یکی از دوستام که نسل ۱۲ بود با درایورintel rapid storage technology راحت ویندوز ۱۱ نصب کردم الان تمامی نسخه های اینتل رپید استورج تو سطح نت جمع کردم ولی نشد   الان دوباره از سر ناچاری نسخه  22H2.22621.1105 نصب کردم 

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، raajer گفته است:

ممنون داداش زیاد سر در نمیارم ازتنظیمات بایوس میترسم بدتر جوابم کنه هارد gpt هست دارم دوباره نسخه  22H2.22621.1105 رو نصب میکنم به راحتی همه چیزو شناسایی کرد و در حال نصبه فک کنم سیستمم دیگه پیر شده 😅

بایوس ترسی نداره

در قسمت خروج و سیو یه گزینه داره لود دیفالت ، همون بزن و سیو کن

بعضی از بردها هم کلید f5 یا f9 باعث دیفالت شدن تنظیمات میشه و f10 باعث سیو

ویندوزت هم با رفوس به صورت gpt بوتیبل کن

6 دقیقه قبل، raajer گفته است:

ممنون از راهنمای عزیز،چندین بار همین کارو کردم متاسفانه اصلا شناسایی نکرد لپ تاپ یکی از دوستام که نسل ۱۲ بود با درایورintel rapid storage technology راحت ویندوز ۱۱ نصب کردم الان تمامی نسخه های اینتل رپید استورج تو سطح نت جمع کردم ولی نشد   الان دوباره از سر ناچاری نسخه  22H2.22621.1105 نصب کردم 

تو این نسل اصلا نیازی به این فایلا نیست

مشکل شما سر تنظیمات بایوس و بوتیبل ویندوز و پارتیشن تیبل هارده

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

بایوس ترسی نداره

12 دقیقه قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

بایوس ترسی نداره

سر فرصت میشنم تنظیمات بایوس ریست میکنم نسخه قبلیم که 22H2.22621.1105 به راحتی شناسای و نصب شد در مورد پارتیشن تیبل هارد سر در نمیارم رو سیستم  یک ssd m2 پانصد گیگ و دو هارد دیسک ۴ ترا و ۱ ترا نصب هست فرمت هر سه هارد gpt هست 

برای بوتیبل ویندوز از فلش ۱۶ گیگ سندیسک usb3 استفاده کردم ویندوزو با نسخه  آخر برنامه روفوس رو فلش ریختم 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، raajer گفته است:

الان دوباره از سر ناچاری نسخه  22H2.22621.1105 نصب کردم 

اگر نسخه های قبلی نصب میشه همونو نصب کنید از طریق ستاپ همون ویندوز رو با فایل ویندوز جدید آپدیت کنید.

لینک به دیدگاه

شما باید حین نصب ویندوز در قسمتی که میخوایید درایو رو برای نصب انتخاب کنید اون زیر نوشته Load Driver روش کلیک کنید بعد میرید توی هارد کامپیوتر برنامه intel rapid storage رو که از قبل دانلود کردید توش پیدا می‌کنید و از همونجا نصبش می‌کنید اینجوری درایوهاتون نمایش داده می‌شه 

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، raajer گفته است:

سر فرصت میشنم تنظیمات بایوس ریست میکنم نسخه قبلیم که 22H2.22621.1105 به راحتی شناسای و نصب شد در مورد پارتیشن تیبل هارد سر در نمیارم رو سیستم  یک ssd m2 پانصد گیگ و دو هارد دیسک ۴ ترا و ۱ ترا نصب هست فرمت هر سه هارد gpt هست 

برای بوتیبل ویندوز از فلش ۱۶ گیگ سندیسک usb3 استفاده کردم ویندوزو با نسخه  آخر برنامه روفوس رو فلش ریختم 

سلام مجدد دوستان  با ریست بایوس و کپی کردن مستقیم محتویات فایل ios ویندوز بدون هیچگونه برنامه واسطی مشکل بنده حل شد و توانستم جدیدترین نسخه ویندوز به صورت دستی نصب کنم ممنون از دوستانی که نظر دادند و مشارکت کردند به خصوص جناب 

@مهرزاد قائم مقامی عزیز 

ختم تاپیک ⚘️🙏

لینک به دیدگاه

ویرایش....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...