رفتن به مطلب

"مشاوره/تجربه" خرید صندلی گیمینگ تا ۲۵ میلیون

HolymighT
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

مستقیم برم سر اصل مطلب وقت شریفتون رو نگیرم

هرجقدر سایت و تجربه خرید هارو شخم زدم .. نتوانستم به نتیجه مطلوبی برسم..

نکاتی که برام ارزشمنده

• ارگونومیک بودن
  • کیفیت متریال (اکثر صندلی ها یا پایه های فلزیشون میشکنه یا نشیمن گاه یا تکیه گاهشون بعد از یه مدت از قسمت پیچ و اتصالات کج میشه 
  • مورد آخر تنفس ! جنس روکش بعضی صندلی ها به شدت بده کمتر از ۱۰ دقیقه بشینی روش خیس عرق میشی

با توجه به بودجه ام .. بهترین صندلی که کیفیت خوبی برخورداره رو ‍‍پیشنهاد بدید (‌ حتما شکل و شمایل گیمینگ بودنش برام اهمیت نداره)

پیشاپیش از وقتی که برام گذاشتید تشکر میکنم ✌️

لینک به دیدگاه

قطعا iskur و با توجه به وزنتون استاندارد یا xl انتخاب کنید.

همچنین پیشنهاد میشه مدل پارچه ای بردارید Razer Iskur Dark Gray Fabric

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، HolymighT گفته است:

درود

مدل خاصی رو پیشنهاد نمیدم ولی حتما قبل از خرید نسبت به تست حضوری و خدمات پس از فروش دقت کامل رو داشته باشید !!!

به عنوان مثال سری ایر dxracer ویا کلا سری های صندلی مش تعویض مششون مشکلات زیادی داره بعضی قابل تعویض نیستن و مستقیم خود کار خونه باید تعویضش کنه و اگر مدل خارجی هم باشه دسترسی به کار خونه نیست خدمات وارد کننده مثل تخت جمشیدم دوزار فایده نداره برخی دیگه هم که قابلیت تعویض دارند گیر آوردن مششون دردسر دیگه هست ! 

چند وقت پیش در همین باب بهشون زنگ زدم و گفتم قطعات رو وارد می کنید یا نه گفتند نه گفتم پس تکلیف ما چیه با صندلی به این گرونی ؟! گفتند می خواستید این مدل رو نخرید !!! 🤨

خلاصه کنم تقریبا 50 درصد کسایی که میشناسم صندلی گرون خریدند از خریداشون راضی نیستند و 3 4 نفرشون برگشتند و رفتن دوباره صندلی ارزون اداری گرفتند !

صرفا هر چی گرون تر باشه به معنی بهتر بودن نیست !

پس همون طور که اول کار گفتم حتما قبل از خرید تست کنید !

مدلی که من باهاش راحتم ممکنه اصلا برای شما مناسب نباشه پس به راحتی وقت صرف کنید و برید تو بازار مدل ها رو حضوری تست کنید و با مشاوره دوستان مقایسه کنید و بهترین گزینه رو انتخاب کنید

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...