رفتن به مطلب

تعویض رم corsair

Kamy4r
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من این رم رو دارم

(corsair vengence) در حد نو هست با گارانتی لایف کولینگ سیس(چند روز استفاده شده)یدونه 4 گیگ 1600 هست خیلی رم عالی ولی من به فرکانس بالا بیشتر نیاز دارم اگر کسی رم دیگری با باس 2000 و به بالا داره باهاش تعویض میکنم در هر حجمی 2گیگ 2 تا 2 یا 1دونه4 و..............

لینک:

Vengeance® — 4GB Single Module DDR3 Memory Kit (CMZ4GX3M1A1600C9) - Dual Channel Intel Memory Upgrades - Intel Memory Upgrades - Memory by Platform

attachment-188423d1345095412-veng_k_web_4.png

از الان به قیمت 70 برای فروش هست زیر پایه فقط pm

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

...................................... ببخشید دوربین با کیفیت ندارمattachment-190884d1345531731-20042006072.jpg

لینک به دیدگاه

سلام نمیدونم قبلا به شما پخ دادم یا نه 4*2;کرسیر دارم باس 2000 اگه خواستی پخ کن

لینک به دیدگاه

بله

و شما مین z78 داری که به نظرم این رم رو ساپورت نمیکنه درسته؟ :lol: :blink:

ویرایش شده توسط mpazimi
لینک به دیدگاه

z78؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟داریم!!!!!

اگر منظورتون z68 هست که خیر مال بنده 77 هست و اگر رم شما xms هست فایل x.m.p کلا با این چیپ مشکل داره امضام رو نگاه کنید و شما برای چی گفتین؟؟؟

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

نوش قبل از تعطیلات 90 بود من باتوجه به نو بودن 70 میزارم

لینک به دیدگاه

..........................................................................................

لینک به دیدگاه

کمتر نمیتونم بدم چون خودمم میخوام رم بخرم که گرون شده تمامی لوازم بعد از تعطیلات حداقل 10 درصد گرون شد اینهم 100%گرون شده و خیلی کم کارکرد و نو هست شما رم رو ببینید متوجه میشید

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من 2133 gskil دارم 4 گیگ cl9 اکبنده از اونور اومده گارانتی ایرانی نداره قیمتش حدود 190 شرایط رو پ.خ کن

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...