رفتن به مطلب

راهنمای خرید هندزفری

yasin1380
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

وقت بخیر ،قصد دارم یه هندزفری تهیه کنم خودم یه مقداری بررسی داشتم و گزینه هارو محدود کردم،حالا میخواستم نظرات دوستان رو در این باره بدونم ؛

الویتم کیفیت صدا هست ؛ برای استفاده خانگی هم هست .

در 2 محدوده قیمتی دسته بندی کردم موارد رو برای خودم حالا اگر موردی خارج از این لیست دوستان بنظرشون هست که از ارزش خرید بیشتر برخوردار هست بفرمایید.

تارنج 3 میلیون تومان

1 : samsung galaxy buds 2

2 : sony wf-c500

3 : LG TONE Free FP5

در محدوده 2 میلیون تومان هم این موارد:

1 :  1more piston buds pro

2 : LG TONE Free FP3

3 : JBL TONE 215BT

4 : XIAOMI REDMI BUDS 4

5 :  SONY WI-XB400EXTRA BASS

6 : ANKER Soundcore LIFE U2

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

با سلام یاسین عزیز. من هم حدود 6 ماه پیش درگیر خرید یه هندسفری تا رنج 2 تومن بودم، از بین چندتا گزینه که نوشتی نهایتا به ANKER Soundcore LIFE U2 رسیدم و تهیش کردم. از نظر نگهداری شارژ خیلی خوبه، از نظر کیفیت صدا و پخش موسیقی واقعا خوبه و راضی کنندست. برای من تفکیک صداش راضی کنندست و حجم صداشم خوبه، بیسش هم خوبه.

لینک به دیدگاه

22 دقیقه قبل، Fido گفته است:

با سلام یاسین عزیز. من هم حدود 6 ماه پیش درگیر خرید یه هندسفری تا رنج 2 تومن بودم، از بین چندتا گزینه که نوشتی نهایتا به ANKER Soundcore LIFE U2 رسیدم و تهیش کردم. از نظر نگهداری شارژ خیلی خوبه، از نظر کیفیت صدا و پخش موسیقی واقعا خوبه و راضی کنندست. برای من تفکیک صداش راضی کنندست و حجم صداشم خوبه، بیسش هم خوبه.

ممنون بابت اشتراک تجربتون؛ میخواستم بدونم در اون بازه که قصد تهیه داشتید سونی هم مدنظر داشتید؟ 

لینک به دیدگاه

33 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

ممنون بابت اشتراک تجربتون؛ میخواستم بدونم در اون بازه که قصد تهیه داشتید سونی هم مدنظر داشتید؟ 

خواهش میکنم بزرگوار. من از بین سامسونگ و وان مور و هوآوی و ال جی بررسی و انتخاب کردم. میتونی تو یوتوب هم مقایسه هاشون رو ببینی، میتونه بیشتر کمکت کنه.

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Fido گفته است:

خواهش میکنم بزرگوار. من از بین سامسونگ و وان مور و هوآوی و ال جی بررسی و انتخاب کردم. میتونی تو یوتوب هم مقایسه هاشون رو ببینی، میتونه بیشتر کمکت کنه.

ممنون از شما ،پس من فعلا گزینه هامو محدود به سونی و انکر میکنم. در رابطه با محدوده3 تومنی نظری ندارید؟

لینک به دیدگاه

درود آقا یاسین 

دو هندزفری سیمی توی رنج یک میلیون (حدودای 900 تومن)  و و زیر یک میلیون (حدودای 500 تومن) بهتون پیشنهاد می دم که هم کیفیت صدای خوبی داره و هم کیفیت مکالمه عالی داره 

رنج یک میلیون

ساموسنگ  AKG مدل EO-IC100BBEGUS Type-C تایپ سی 

و زیر یک میلیون 

سامسونگ مدل EO-IA500 جک 3.5 میلیمتری

اولی رو برای خودم خریدم و دومی رو برای یکی از دوستان 

بیس زیادی قوی نداره اما تفکیک صدای عالی داره

لینک به دیدگاه

20 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است:

درود آقا یاسین 

دو هندزفری سیمی توی رنج یک میلیون (حدودای 900 تومن)  و و زیر یک میلیون (حدودای 500 تومن) بهتون پیشنهاد می دم که هم کیفیت صدای خوبی داره و هم کیفیت مکالمه عالی داره 

رنج یک میلیون

ساموسنگ  AKG مدل EO-IC100BBEGUS Type-C تایپ سی 

و زیر یک میلیون 

سامسونگ مدل EO-IA500 جک 3.5 میلیمتری

اولی رو برای خودم خریدم و دومی رو برای یکی از دوستان 

بیس زیادی قوی نداره اما تفکیک صدای عالی داره

ممنون از نظرتون،بله گفته شما صحیح هست من خودمم akg سامسونگ دارم 7 سال کار کرد که پارسال مرخصش کردم و دوباره یه aux  نو ولی های کپی تهیه کردم برای لبتاپ که همون کیفیت اصلی رو داشت ،ولی این برای استفاده شخصی خودم نیست؛بعدم هندزفری سیمی کیفیت پخشش وابسته به دستگاهی هست که وصل میشه ؛من حقیقت برای گوشی خواهرم که a52s هست میخوام ،متعصفانه نمیدونم جک aux گوشی به مشکل خورد یا مشکل از خود داخل گوشی هست که خروجی صدا از بالانس بودن در اومده و یک سمت از ایرفون صدای بسیار کمی داره و با تنظیمات گوشی هم نشد که بالانس مطلوبی بگیرم.

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

ممنون از شما ،پس من فعلا گزینه هامو محدود به سونی و انکر میکنم. در رابطه با محدوده3 تومنی نظری ندارید؟

ارادتمندم. تو 3 تومنی ها تولیدات وان مور هم خیلی خوبن. برادرم یه مدلش رو داره که تفکیک صداش به شدت خوبه. شب مدل دقیقش رو میپرسم و میگم خدمتتون.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۵/۹ در 09:44، Fido گفته است:

ارادتمندم. تو 3 تومنی ها تولیدات وان مور هم خیلی خوبن. برادرم یه مدلش رو داره که تفکیک صداش به شدت خوبه. شب مدل دقیقش رو میپرسم و میگم خدمتتون.

آقا عکسش رو گرفتم. کیفیت ساخت و مخصوصا کیفیت صدای این مدل خیلی عالیه. تفکیک صداش خوبه، بیسش نرمه و گوش نوازه اما بیس سنگینی نداره.نگهداری باتریش هم خوبه. امکانات نرم افزاریش هم خوبه.

فقط خواستی بخری نسخه سرمه ایش رو بخر، چون ۷ حالت اکولایزر داره نسبت به سایر رنگهاش.

1more comfobuds pro

IMG_20230802_010605326~2.jpg

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Fido گفته است:

آقا عکسش رو گرفتم. کیفیت ساخت و مخصوصا کیفیت صدای این مدل خیلی عالیه. تفکیک صداش خوبه، بیسش نرمه و گوش نوازه اما بیس سنگینی نداره.نگهداری باتریش هم خوبه. امکانات نرم افزاریش هم خوبه.

فقط خواستی بخری نسخه سرمه ایش رو بخر، چون ۷ حالت اکولایزر داره نسبت به سایر رنگهاش.

1more comfobuds pro

IMG_20230802_010605326~2.jpg

میشه تفاوت کیفیتش رو با انکر که خودتون دارید بگید،یعنی خیلی تفاوت آشکار هست؟ قیمتشم من2 میلیون پیداکردم.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۵/۸ در 18:36، yasin1380 گفته است:

samsung galaxy buds 2

لینک به دیدگاه

سلام من سامسونگ level u2

رو پیشنهاد می دهم من آهنگ زیاد گوش نمی دهم ولی برای مکالمه دو هفته با استفاده من جواب می دهد. 

فقط ایرادی دارد این است اون لاستیک ها که دارد رو گم می شوند😑 من و سه از برادرم استفاده می کنیم 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۵/۸ در 18:36، yasin1380 گفته است:

sony wf-c500

👍

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...