رفتن به مطلب

قیمت rx 580 8gb xfx خراب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بنده یه کارت گرافیک rx 580 xfx (نسخه 8 گیگ اش) رو دارم ولی خرابه و مونده کنار داره خاک میخوره نزدیک 4-5 روزی هست :))

مشکلش هم اینه که تصویر میده ولی دوتا خط بزرگ سفید رنگ که حالت پارازیت داره روی مانیتور نشون میده. در کل تصویر میده و ویندوز و اینارو نشون میده.
چند جا بردم گفتن که قابل تعمیره ولی خب به این نتیجه رسیدم که برای من تعمیر این گرافیک نمیصرفه. بخواطر اینکه کلا حالم از برند amd بهم میخوره. و پولی که قراره بابت تعمیرش بدم بعید میدونم برام بصرفه خب میرم یه کارت nvidia برمیدارم.
""قبل اینکه این گرافیکو بگیرم تو فکر این بودم کلا سمت amd نرم ولی بخواطر بودجه ی کمی که داشتم مجبور بودم amd انتخاب کنم. الان توی فکرمم نمیره بخوام زیر gtx 1060 بردارم البته.""
(باکس گرافیک موجوده)

بنظرتون با این مشکلی که داره اصلا قابل تعمیر هست؟ ارزش تعمیر داره؟ و اگر بخوام همینطوری خراب بفروشمش ازم میخرن؟ چقدر میخرن؟ اصلا کسی خریدار هست اینجا ؟ :)) 
اینا سوالایی هست که ذهنمو درگیر کرده. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به همون تعمیرکار بگید ببینید برمیداره تنها کسی که ازتون خرید میکنه تعمیرکاران این صنف هستن

یه تاپیک تو بازارچه بود که کارتهای خراب خرید میکردن سرچ کنید

اینجا کارت خراب کسی نمیخره

لینک به دیدگاه

بنظرتون با این مشکلی که داره اصلا قابل تعمیر هست؟ ارزش تعمیر داره؟ یا بخوام همینطوری خراب خراب بفروشم چقدر برمیدارن بنظرتون؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام  با توجه به چیپش  و  البته مدلش    نه   ارزش  تعمیر  نداره    ( هزینه  و  مجدد  احتمال  خرابی  بیشتر  ) 

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، loyalty گفته است:

بنظرتون با این مشکلی که داره اصلا قابل تعمیر هست؟ ارزش تعمیر داره؟ یا بخوام همینطوری خراب خراب بفروشم چقدر برمیدارن بنظرتون؟

تعمیر شدن که 99 درصد احتمالا تعمیر شدنی هست. ولی درست میگید صرف نمیکنه. الان حتی 500 تومن هزینه براش صرف نمیکنه بنظرم. چون اینقدر بهش فشاراومده که  هرلحظه ممکنه به خرابی دیگه از جای دیگش بزنه بیرون.

همینطوری هم عملا به قیمت دوتا فن و هیت سینکش بخرن..( قیمت قطعی رو فقط از تعمیرکارا  میشه گرفت.)

پ ن :

این تاپیکم قاب کنید بزنید به دیوار فروم تا یادمون بمونه 580 ها هم میتونن خراب شن شاید بعضیا دیدن.

ویرایش شده توسط Lawrence
لینک به دیدگاه

احتمالا مشکل از مموریشه . البته از چیپم میتونه باشه . شاید با دان کلاک کردن کور و مموری بشه مشکل رو رفع کرد . اگه درست بشه دست کم ۵۰۰ خرجشه به نظرم به عنوان خراب میشه رد کرد

1 ساعت قبل، Lawrence گفته است:

تعمیر شدن که 99 درصد احتمالا تعمیر شدنی هست. ولی درست میگید صرف نمیکنه. الان حتی 500 تومن هزینه براش صرف نمیکنه بنظرم. چون اینقدر بهش فشاراومده که  هرلحظه ممکنه به خرابی دیگه از جای دیگش بزنه بیرون.

همینطوری هم عملا به قیمت دوتا فن و هیت سینکش بخرن..( قیمت قطعی رو فقط از تعمیرکارا  میشه گرفت.)

پ ن :

این تاپیکم قاب کنید بزنید به دیوار فروم تا یادمون بمونه 580 ها هم میتونن خراب شن شاید بعضیا دیدن.

بله داش ۵۸۰ هم میتونه خراب بشه کسی منکر اون نمیشه ولی این که هیچ ۵۸۰ ارزش خرید نداره بی انصافیه واقعا ولی خوب خرابی هم توشون هست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، Lawrence گفته است:

پ ن :

امروز کنار بزرگراه دیدم یه BMW وایساده بود کاپوت زده بالا!!

پس BMW هم خراب میشه

این حکایت RX580 هستش 🙂

خب بله هر قطعه وسیله یا... خراب میشه

RX580 هم خراب میشه قاعدتا

اگه برا شما چیزه عجیبی هست برا ما نیست!

هرچیزی تو این دنیا تاریخ انقضا داره

کره خاکی هم یه روزی ازبین میره بالاخره.

ویرایش شده توسط behy
لینک به دیدگاه

من سربازم حقیقتش تا 6 ماه دیگه آزادم ( :)) ) میخوام کلا گرافیک nvidia بگیرم اینو بندازم سطل آشغالی ولی خب تا اون موقع میخوام ببینم که اگرم بخوام درستش بکنم تا 6 ماهو دووم میاره یا چقدر دووم میاره؟ با ریبال میخوان درست کنن؟

چون اینطور که بوش میاد نه ارزش داره بفروشمش نه ارزش داره درستش کنم چه عجیب !!

ویرایش شده توسط loyalty
لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، loyalty گفته است:

من سربازم حقیقتش تا 6 ماه دیگه آزادم ( :)) ) میخوام کلا گرافیک nvidia بگیرم اینو بندازم سطل آشغالی ولی خب تا اون موقع میخوام ببینم که اگرم بخوام درستش بکنم تا 6 ماهو دووم میاره یا چقدر دووم میاره؟ با ریبال میخوان درست کنن؟

چون اینطور که بوش میاد نه ارزش داره بفروشمش نه ارزش داره درستش کنم چه عجیب !!

سیستمو خاموش کن دکمه بایوس کنار ۸ پین برق رو عوض کن بده اوم سمت و دوباره روشن کن وقتی ویندوز اومد بالا از تو ویندوز سیستمو ریست کن اومد بالا ببین فرقی کرده یا ن

لینک به دیدگاه

این روشو امتحان کرده بودم تاثیری نداشت. قبلا یه گرافیک داشتم تصویر نمیداد 10 دقیقه روش سشوار گرفتم تا 6 ماه تصویر داد بهم فکر کنم 410 یه همچین چیزی بود انویدیا بود.

این روش سشوارو رو همین rx 580 پیاده کردم جواب نداد. فکر کنم باید ریبال بشه. ریبال بشه تا چند وقت سالم میمونه؟ روی گیم هایی مثل dota 2 یا witcher 3

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، loyalty گفته است:

این روشو امتحان کرده بودم تاثیری نداشت. قبلا یه گرافیک داشتم تصویر نمیداد 10 دقیقه روش سشوار گرفتم تا 6 ماه تصویر داد بهم فکر کنم 410 یه همچین چیزی بود انویدیا بود.

این روش سشوارو رو همین rx 580 پیاده کردم جواب نداد. فکر کنم باید ریبال بشه. ریبال بشه تا چند وقت سالم میمونه؟ روی گیم هایی مثل dota 2 یا witcher 3

سلام ببخشید گرافیک rx580 برای ادیت ویدیو تو افتر افکت استفاده داشتید؟ چقدر زمان رندر کمتر میکنه؟ سرعت کار با افترافکت بالاتر برده؟ لگ و اینا رو برطرف میکنه اگه یک پردازنده قوی کنارش باشه؟ اگه کسی میدونه بگه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...