رفتن به مطلب

Blizzard هم Windows 8 را فاجعه خواند!

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

images-4-250x155.jpg

شرکت Blizzard در تایید و تاکید بر نظر رییس شرکت Valve گفت:Windows 8 فاجعه است!

هر چند که بسیاری از مردم در انتظار عرضه ی هرچه سریع تر Windows 8 هستند اما آقای Gabe Newell رییس شرکت Valve چندی پیش گفته بود Windows 8 فاجعه است و مانع ارائه ی بازی های رایانه ای برروی آن می شود , Blizzard هم نظر منفی در مورد Windows 8 دارد و واژه ی فاجعه را شایسته این ویندوز می داند.

Screenshot-2-580-751-250x140.jpg

شرکت Blizzard که با ارائه ی عناوین انحصاری شاهکار مانند سری بازی های Diablo و World of Warcraft امید PC بازان برای رقابت پلتفرم محبوبشان با کنسول ها است , با توجه به اینکه آقای Rob Pardo که از مدیران ارشد بلیزارد است , از حرف های Gabe Newell استقبال کرده است , به نابود شدن پلتفرم PC از دید یک پلتفرم برای بازی های ویدئویی نزدیک می شویم.

Gabe Newell اعلام کرد که به احتمال زیاد Valve از این پس به سمت Linux خواهد رفت و دیگر برای Windows بازی نمی سازد.

آیا Windows که بیشترین قدمت را در بین پلتفرم های بازی های ویدئویی را داراست با این اشتباه Microsoft از دید بازی های ویدئویی از بین خواهد رفت؟

لطفا نظرتون رو در مورد سوال اخر بیان کنید ؟

سایت گیم فا

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توی متن خبر دلیل نگرانی این شرکت خوب بازی سازی رو ذکرنکرده.

موضوع به طور کامل مربوط میشه به محدودیت های Windows 8 APP Store و برنامه های مایکروسافت برای سینک کردن XBOX و PC ....

داستان میشه مثل APP Store اپل، تا به امروز هر ناشری از هر طریقی که صلاح میدونست اقدام به انتشار بازی ها و محصولات روی PC میکرد و نگرانی امروز اونها در مورد ویندوز 8 برمیگرده به اینکه محدود میشن به Windows 8 APP Store .

بسته به برنامه مایکروسافت برای فروشگاه همونطور که مطرح شده احتمال اینکه بعضی از ناشران برن روی پلت فرم لینوکس وجد داره.

اگر نظر من رو در مورد سوال بپرسید میگم که در نهایت به تفاهم میرسن و در غیر اینصورت با توجه به فعالیت کم چندین ساله روی لینوکس برای ایجاد و بهینه سازی موتور های گرافیکی ناشران راه دراز و سختی در پیش دارن .

از نظری هم میشه گفت این سرو صدا ها مربوط میشه به امتیاز گرفتن از طرف مقابل .

در کل باید منتظر بود و تماشا کرد :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ظاهرا قرار بود که مایکروسافت با windows 8 بیاد dx12 رو معرفی کنه؟

چی شد؟

ویندوز 8 اصلا واسه تبلت ها ساخته شده...

لینک به دیدگاه

به نظر من اینها بازی های تبلیغاتی هست که شرکت ها بنا بر سیاستهایی به راه انداختن. طیف وسیعی از بازار سخت افزار پی سی (به نظر من حداقل 80 درصد) داره برای ارتقای بازی ها روی پلتفرم پی سی انرژی می زاره حالا هر شرکت نرم افزاری بخواهد بره سراغ یه سیستم عامل دیگه باید منتظر مشکلات بسیار وسیعش هم باشه. حداقل به این سرعت کسی نمی تونه از این کارا با پی سی بکنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شاید هم بازی ها از روی PC کوچ کنند به سوی کنسول های نسل بعد که این به نفع خود مایکروسافت هست.یعنی هرکی میخواد بازی کنه بالاجبار باید XBox 720 بخره.

لینک به دیدگاه

از نظر استیو بالمر و مایکروسافت هم شرکت های بازی سازیه شما فاجعه هستند ! :D

ویرایش شده توسط M.D.N
لینک به دیدگاه

با توجه به اینکه یکی از عوامل ترغیب بسیاری از مردم به ارتقا کامپیوتر و سخت افزار ها ، اجرای بهتر بازی ها بر روی کامپیوتر ها می باشد، میشه نتیجه گرفت که محدودیت های ویندوز 8 برای تولید کننده های بازی، منجر به ورود تولید کنندگان سخت افزار به این رقابت و به نفع تولید کنندگان بازی میشه. به این ترتیب فکر کنم زور بازی ساز ها بیشتر بشه و در توافقی هم که با یکدیگر خواهند داشت، شرکت ماکروسافت نمی تونه امتیازات زیادی بدست بیاره. :lol: .

این شرکت ماکرو سافت هم داره ادای اپل رو در میاره.

خداییش تا حالا فکر کردید که شرکت اپل چقدر زور میگه؟ سال یک مدل موبایل و 3 یا 4 تا mac book و imac میده بیرون . همه هم میرن دم در فروشگاه ها تو صف می خوابند. کلی هم پول می دهند . آخرش چی .

حالا ماکروسافت هم داره تقلید میکنه. :blink:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خداییش تا حالا فکر کردید که شرکت اپل چقدر زور میگه؟ سال یک مدل موبایل و 3 یا 4 تا mac book و imac میده بیرون . همه هم میرن دم در فروشگاه ها تو صف می خوابند. کلی هم پول می دهند . آخرش چی .

حالا ماکروسافت هم داره تقلید میکنه. :blink:

مقصر خود مردم هستند که میرن تو صف می ایستن تا محصولات اپل یا همین GSIII سامسونگ رو بخرند.این در حالی هست که مثلا میشه یکی از سریعترین گوشیهای دنیا رو HTC ONE S دونست که تقریبا نصف قیمت دو گوشی مذکور رو داره.قیمتها برای آیفون 4 اس با 16 گیگ داخلی و اس 3 با 16 گیگ و وان اس 16 گیگ به ترتیب حدود 700 و 600 و 400 اد.لار هست.

یک ماه دیگه آیفون 5 میاد دوباره ملت میرن تو صف (البته اپل اینسری ادعای بزرگی کرده و گفته که با تولید آیفون 5 سامسونگ رو بخاطر تولید GSIII خجالت زده میکنم!)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اره به نظرم اپل رو خیلی گنده کردن در حالی که طبق گقته دوستمون جناب hex عزیز خیلی از گوشیها و حتی محصولات هستند که از اپل بهتر هستند ولی دیگه چه عرض کنم / فک کنم دیگه کار از کار گذشته

لینک به دیدگاه

اپل دو، سه جا زرنگی به خرج داد، یکی خط شکنیش در استفاده از تکنولوژی SSD و Retina Display تو آیپاد، یکی ارائه آیفون با سیستم عامل درست و درمون در مقابل سیستم عامل های کج و مووج نوکیا و جاوا، و دیگری هم همه گیر بودن سیستم عامل مایکروسافت که باعث میشد مردم تنوع بخوان. یعنی به نظرم لذت کار با نرم افزار های اپل بیشتر مدیون همه گیر بودن محصولات مایکروسافته و مردم اغلب برای تنوع به سمت اپل کشش پیدا کردن و گرنه سیستم مک آش دهن سوزی هم نیست. ^_^

لینک به دیدگاه

اپل دو، سه جا زرنگی به خرج داد، یکی خط شکنیش در استفاده از تکنولوژی SSD و Retina Display تو آیپاد، یکی ارائه آیفون با سیستم عامل درست و درمون در مقابل سیستم عامل های کج و مووج نوکیا و جاوا، و دیگری هم همه گیر بودن سیستم عامل مایکروسافت که باعث میشد مردم تنوع بخوان. یعنی به نظرم لذت کار با نرم افزار های اپل بیشتر مدیون همه گیر بودن محصولات مایکروسافته و مردم اغلب برای تنوع به سمت اپل کشش پیدا کردن و گرنه سیستم مک آش دهن سوزی هم نیست. ^_^

بحث تاپیک چی بود و چی شد. :D اما چون جذابیت داره نمیشه کاریش کرد. :D

در تایید صحبت شما ، باید گفت که در کیفیت و stability نرم افزار های ارایه شده توسط اپل ، واقعا هیچ شکی وجود نداره ولی در مواردی که قضیه به سخت افزار مربوط میشه قضیه تا حدودی فرق میکنه.

به عنوان مثال کیفیت صفحه نمایش ipad new در مقایسه با سایر رقبا بسیار عالیه که البته در اینجه هم باید از شرکت foxxon تشکر ویژه داشت. اما نمی شه به راحتی از سوتی های خفن اپل هم گذشت.

یک از نمونه ها iphone 3g بود که بلوتوث نداشت. یادم با اون قیمت خفنش در زمان خودش ، هیچ کاربری نمی گفت : که چرا این دستگاه بلوتوث نداره . اونوقت در شرکتی که من کار میکردم و یک سری موبایل بسیار ساده عرضه می کزدیم با قیمت 32000 تومن ، مشتری میامد و از سرعت کم و کیفیت پایین دوربین دستگاه و در مقایسه با یک گوشی نوکیا 200 هزارتومنی شکایت میکرد.

iمیشه برای من سوال بود که چرا مردم از گوشی 32000 تومنی توقعی در حد 200000 تومان داشتند ولی کسی که در اون زمان حداقل 500000 تومن پول iphone 3g داده بود، نداشتن بلوتوث رو نقطه ضعف نمی دونست و شکایتی نمی کرد. تازه برای خریدش هم کلی تلاش میکرد. :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

یک مورد دیگه ای هم که واقعا جای تعجب داره و به نظر من کلاه برداری خفن از مردم هست، هزینه بالا برای آپگرید سیستم هست.

چند وقت پیش یکی از دوستان می خواست رم IMAC را از 4 به 8 ارتقا بده. به من گفت بررسی کنم ببینم چه رمی خوبی. من هم که اطلاعاتیدر این مورد نداشتم و فقط میدونستم اپل خیلی به این موارد گیر میده ، یک سرچی در نت زدم که به مقاله جالبی در cnet رسیدم

دیدم بحث جالبی داره و خلاصه مطلب این بود که وقتی بحث compatibility و آپگرید رم پیش میاد، اپل فقط تعداد بسیار محدودی از انواع رم رو پیشنهاد میکنه ، فقط هم باید از خودش بخری با حدود 4 برابر قیمت.

اما در عمل میبینید که این رم که توسط اپل توصیه میشه، همان رم در بازار هست فقط 4 برابر پول دادید.

اگر انگلیسی شما خوبه متن اصلی در لینک زیر بخوانید. جالبه.

http://reviews.cnet.com/8301-13727_7-57436185-263/ram-upgrade-considerations-for-imac-systems/

لینک به دیدگاه

بحث تاپیک چی بود و چی شد. :D اما چون جذابیت داره نمیشه کاریش کرد. :D

در تایید صحبت شما ، باید گفت که در کیفیت و stability نرم افزار های ارایه شده توسط اپل ، واقعا هیچ شکی وجود نداره ولی در مواردی که قضیه به سخت افزار مربوط میشه قضیه تا حدودی فرق میکنه.

به عنوان مثال کیفیت صفحه نمایش ipad new در مقایسه با سایر رقبا بسیار عالیه که البته در اینجه هم باید از شرکت foxxon تشکر ویژه داشت. اما نمی شه به راحتی از سوتی های خفن اپل هم گذشت.

یک از نمونه ها iphone 3g بود که بلوتوث نداشت. یادم با اون قیمت خفنش در زمان خودش ، هیچ کاربری نمی گفت : که چرا این دستگاه بلوتوث نداره . اونوقت در شرکتی که من کار میکردم و یک سری موبایل بسیار ساده عرضه می کزدیم با قیمت 32000 تومن ، مشتری میامد و از سرعت کم و کیفیت پایین دوربین دستگاه و در مقایسه با یک گوشی نوکیا 200 هزارتومنی شکایت میکرد.

iمیشه برای من سوال بود که چرا مردم از گوشی 32000 تومنی توقعی در حد 200000 تومان داشتند ولی کسی که در اون زمان حداقل 500000 تومن پول iphone 3g داده بود، نداشتن بلوتوث رو نقطه ضعف نمی دونست و شکایتی نمی کرد. تازه برای خریدش هم کلی تلاش میکرد. :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

یک مورد دیگه ای هم که واقعا جای تعجب داره و به نظر من کلاه برداری خفن از مردم هست، هزینه بالا برای آپگرید سیستم هست.

چند وقت پیش یکی از دوستان می خواست رم IMAC را از 4 به 8 ارتقا بده. به من گفت بررسی کنم ببینم چه رمی خوبی. من هم که اطلاعاتیدر این مورد نداشتم و فقط میدونستم اپل خیلی به این موارد گیر میده ، یک سرچی در نت زدم که به مقاله جالبی در cnet رسیدم

دیدم بحث جالبی داره و خلاصه مطلب این بود که وقتی بحث compatibility و آپگرید رم پیش میاد، اپل فقط تعداد بسیار محدودی از انواع رم رو پیشنهاد میکنه ، فقط هم باید از خودش بخری با حدود 4 برابر قیمت.

اما در عمل میبینید که این رم که توسط اپل توصیه میشه، همان رم در بازار هست فقط 4 برابر پول دادید.

اگر انگلیسی شما خوبه متن اصلی در لینک زیر بخوانید. جالبه.

http://reviews.cnet....r-imac-systems/

بله دقيقا حق با شماست، من خودم Ipod 4G دارم - هدف از توليد اين دستگاه گوش دادن به موسيقى و ويدئو هستش و حداقل انتظار از اپل اين بود كه هدفون مناسبى رو به همراهش ارائه بده ولى اينقدر كيفيت اين هدفون بده و صداى بيس اصلا نداره كه تاحالا نتونستم ازش استفاده كنم. :(

از اون طرف هم همون صحبت شما كه اپل بسيار انحصار طلبه، به محظ اينكه يك محصولش رو داشته باشى ديگه كارت تمومه، تا ابد به خود اپل وابسته اى.

متن هم جالبه، ممنون، دارم ميخونمش. B)

امان از دست استيو. ;)

لینک به دیدگاه

نمیدونم حرفشون تا چقدر صحت داره.اما من نسخه بتاشو نصب کردم و بازی هایی که به نرم افزار Game For Windows نیاز داشتن جهت سیو بازی و ساخت پروفایل کلا مشکل داشت.مثلا اگه بازی Dirt 2 رو اجرا کنی نیاز داری برای سیو بازی پروفایل Game For Windows بسازی اما تو ویندوز 8 هر کار میکنی نمیشه این نرمافزارو فراخوانی کنی.به هیچ وجه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...