رفتن به مطلب

فروش سیستم (3090+9900K) ، ست ماوس و کیبورد ، مانیتور 165 هرتز

Recommended Posts

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوست عزیز گرافیک کیس پاورتو هر سه مورد میخواستم چند بار برات پیام دادم گفتی تک فروشی نمیدم تک فروشی همه رو فروختی 

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، reza21a گفته است:

دوست عزیز گرافیک کیس پاورتو هر سه مورد میخواستم چند بار برات پیام دادم گفتی تک فروشی نمیدم تک فروشی همه رو فروختی 

بله تصمیم عوض شد. پاور و کیس موجوده

3 دقیقه قبل، ice face گفته است:

پایه برا من

مبارک باشه

لینک به دیدگاه

داداش میگفتی تاپیک فروش شما رو پین میکردم سر در فروم

تاپیک شما ۳۵ بار در ۲۴ ساعت گذشته به روزآوری شده

این تاپیک فعلا قفل بمونه هم شما کمی روی کاربردهای پیغام خصوصی بیشتر کار کنی

هم اینکه دیگه سقف به روز آوری شما دیگه زیادی پر شده .

این پست بنده رو هم تذکر جدی قلمداد کن برای فعالیت های آینده در بازارچه .

• لایک 1
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 3
لینک به دیدگاه

خب تاپیک رو بررسی کردم

اول اینکه کلا این تاپیک عکس هاش هم بر اساس بند 20 قوانین بازارچه نبوده و عکس چند کالایی که وسط تاپیک اضافه شده بود هم حذف شد

بر این اساس تصمیماتی برای یکسری کاربران اتخاذ کردم در راستای داشتن بازارچه ای با نظم تر و حفظ حقوق کاربران بازارچه

استارتر تاپیک کاربر @MasoudK96یک اخطار براشون ثبت میشه به دلیل نقض مکرر قوانین

کاربران @ice face و @Najm به تذکر به این 2 عزیز بسنده میکنم

کاربر @kiarash917 همینجا بهت تذکر میدم و در صورت تکرار اخطار ثبت میشه . شما 2 اخطار دیگر هم داری و اخطار بعدی همراه با محرومیت خواهد بود .

در مورد اختلاف پیش آمده هم کاربر @Ho3iN_ یک امتیاز منفی برای استارتر ثبت کرد به دلیل اینکه پول رو گرفتند و بعد اعلام کردند دوست ندارم به شما بفروشم

شما وقتی شماره کارت میگیری و مبلغ هم واریز میشه دیگه معامله انجام شده حساب میشه و در صورت عدم تمکین خب قاعدتا" خریدار حق دارد برای شما امتیاز منفی ثبت کنه

این تاپیک رو هم  قفل بودنش رو تمدید میکنم

سعی کنید به حق یکدیگر احترام بگذارید و از پیغام خصوصی برای مکاتبات و سوالات خود استفاده کنید .

_______________________________________________________________________________________________________________

پ . ن : بنده اخطار 2 کاربر @ice face و @Najm رو پاک کردم و تبدیل به تذکر کردم . 

ویرایش شده توسط EHSAN.K
لغو اخطار 2 کاربر
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

اگر شخصی از استارتر این تاپیک کاربر با نام کاربری MasoudK96 سابق و @ادامه فروش در دیوار فعلی کالایی در این تاپیک معامله کرده که هنوز به دستش نرسیده زودتر هماهنگ کنه، استارتر در آستانه مسافرت به خارج از کشور هستند، اگر کالایی رو معامله کردید تا فردا شب حتما دریافت کنید در غیر این صورت مسئولیت معامله با خود شماست.

@ice face

@hadipour@gmail.com

@Najm

@aminak

@Antares

@reza21a

@Johnny_Carbon

@Paxton

@HEGMATANE

@Sabertooth

@hamid.y

@005

@mohamad_re

@kiarashiiii

• لایک 6
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...