رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید کارت گرافیک کارکرده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان وقتتون بخیر. من قصد ارتقای کارت گرافیک سیستمم رو دارم پاورم گرین 330 واته و دو آپشن دارم. یکی خرید 1050TI یا 1650 بدون ارتقای پاوره یکیم خرید RX 580 با پاور 500 وات. CPU هم فک کنم I5-4590 بهترین گزینه باشه(یا I7-4790). متاسفانه بودجم محدوده و نمیتونم بیشتر هزینه کنم. پاساژ شهرمون (زنجان) 580 داره 2ونیم میده تضمینی با همه تستا و اینا و گفت مشکلی پیش اومد میتونم برش گردونم ولی نمیشناسمش نمیدونم بشه رو حرفش حساب باز کرد یا نه. 

با این اوصاف نظر شما چیه کدوم آپشن بهتره؟ از خیلی فروشنده ها پرسیدم تقریبا 50 50 عه نظرات. نمیخوام بعدا مشکلی پیش بیاد چیزی خراب بشه واقعا دردسر میشه برام چون هم بودجه ندارم هم یواشکی دارم ارتقا میدم خانواده نباید بفهمن 😕 

لینک به دیدگاه

سلام ۳۳۰ رو کلا قیدشو بزن حتی با اوت کارتا هم خیلی جالب نیست حتی اگه توانش کم‌نیاد .

اگه واسه اون کارتا میخوای حداقل 380eu sp he بزار . واسه rx 580 هم این ۳۸۰ سری جدید جواب میده منتها به شرطی که بایوسش پایه باشه . با بایوس oc هم جواب میده اما یکم تحت فشار قرار میگیره

من نظرم اینه که یه rx 580 با بایوس پایه به اضافه ی یه پاور ۳۵۰ اکو یا ۳۸۰ گرین غیر از سری قدیمی ها بندازی . اون کارتا ضعیفن و ۴ گیگن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بودجت چقدره ؟ کلا

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

سلام ۳۳۰ رو کلا قیدشو بزن حتی با اوت کارتا هم خیلی جالب نیست حتی اگه توانش کم‌نیاد .

اگه واسه اون کارتا میخوای حداقل 380eu sp he بزار . واسه rx 580 هم این ۳۸۰ سری جدید جواب میده منتها به شرطی که بایوسش پایه باشه . با بایوس oc هم جواب میده اما یکم تحت فشار قرار میگیره

من نظرم اینه که یه rx 580 با بایوس پایه به اضافه ی یه پاور ۳۵۰ اکو یا ۳۸۰ گرین غیر از سری قدیمی ها بندازی . اون کارتا ضعیفن و ۴ گیگن

380 کم نمیاد براش؟ خود سایتش زده 500 حداقل باشه

6 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

بودجت چقدره ؟ کلا

همون حدود 5 تومن برای گرافیک و پاور

لینک به دیدگاه

شما حداقل یک پاور 480 (بهتر اگر 530 باشه) لازم داری، فکر کنم گرین برای شما اقتصادی باشه

شما یک سوال رو بفرمایید و اون اینکه کارت رو برای چه کاری یا چه نوع گیم‌هایی می‎‌خواید؟

کارتهای 580 اکثرا ماین شده هستند. حتی اون کسی که به شما تضمین می‌ده، نهایت بتونه سه ماه تضمین بده، بعد این مدت محدود اگر کارت دچار ایراد بشه، شما می‌مونی و یک کارت معیوب و پولی که سوخته. توصیه شخصی من اینکه سراغ کارت‌های دست دوم AMD نرید، حتی اگر لازم باشه چند ماه صبر کنید تا پول دستتون بیاد.
کارت 1650 برای شما بهترین گزینه‌اس، جز کارت‌های سری GTX 10xxx هست که دیرتر وارد بازار شده (ماین هم نشده)

تو همین فروم بگردید پیدا میشه

لینک به دیدگاه

14 دقیقه قبل، zexer2020 گفته است:

380 کم نمیاد براش؟ خود سایتش زده 500 حداقل باشه

همون حدود 5 تومن برای گرافیک و پاور

پاور سری جدید با گرافیک با بایوس پایه خیر

البته کارت های سری انویدیا خوب بیشتر عمر میکنن چون احتمال ماین شدن مخصوصا اون مدل ها بسیار کمه ولی خوب ضعیف ترن

میتونی یه ۱۰۶۰ شش گیگ با یه پاور ۴۸۰ بندازی

لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، Sandor گفته است:

شما حداقل یک پاور 480 (بهتر اگر 530 باشه) لازم داری، فکر کنم گرین برای شما اقتصادی باشه

شما یک سوال رو بفرمایید و اون اینکه کارت رو برای چه کاری یا چه نوع گیم‌هایی می‎‌خواید؟

کارتهای 580 اکثرا ماین شده هستند. حتی اون کسی که به شما تضمین می‌ده، نهایت بتونه سه ماه تضمین بده، بعد این مدت محدود اگر کارت دچار ایراد بشه، شما می‌مونی و یک کارت معیوب و پولی که سوخته. توصیه شخصی من اینکه سراغ کارت‌های دست دوم AMD نرید، حتی اگر لازم باشه چند ماه صبر کنید تا پول دستتون بیاد.
کارت 1650 برای شما بهترین گزینه‌اس، جز کارت‌های سری GTX 10xxx هست که دیرتر وارد بازار شده (ماین هم نشده)

تو همین فروم بگردید پیدا میشه

همون گیم های تا 2020 مثلا rdr2 و گاد آف وار رو بتونه روون بیاره خوبه با این بودجه کم. مانیتورم 1600*900 hd+ عه راستی. 

دقیقا سر همین نمیخوام بعدا دردسر شه واسم لو برم

با 5 تومن میشه 1650 و پاور 480 گیر آورد؟

20 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است:

پاور سری جدید با گرافیک با بایوس پایه خیر

البته کارت های سری انویدیا خوب بیشتر عمر میکنن چون احتمال ماین شدن مخصوصا اون مدل ها بسیار کمه ولی خوب ضعیف ترن

میتونی یه ۱۰۶۰ شش گیگ با یه پاور ۴۸۰ بندازی

1060 با پاور 480 میشه با 5 تومن سالمشو جمع کرد؟ 

لینک به دیدگاه

سلام به نظرم آقای بهرامن   کاملا صحیح فرمودند. بهترین کار گرفتن 580 هست که میتونید به جای 2500 نزدیک 2 و حتی کمتر از بچه های همین فروم تهیه کنید. یه پاور هم تهیه کنید براش

ویرایش شده توسط blooder
لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، blooder گفته است:

سلام به نظرم آقای بهرامن   کاملا صحیح فرمودند. بهترین کار گرفتن 580 هست که میتونید به جای 2500 نزدیک 2 و حتی کمتر از بچه های همین فروم تهیه کنید. یه پاور هم تهیه کنید براش

اخه ریسک خرابی بالا نداره؟ یچیزی میخوام تا چند سال جواب بده حداقل

لینک به دیدگاه

51 دقیقه قبل، zexer2020 گفته است:

مون گیم های تا 2020 مثلا rdr2 و گاد آف وار رو بتونه روون بیاره خوبه با این بودجه کم. مانیتورم 1600*900 hd+ عه راستی. 

دقیقا سر همین نمیخوام بعدا دردسر شه واسم لو برم

با 5 تومن میشه 1650 و پاور 480 گیر آورد؟

والا این بازی‌هایی که شما می‌خوای به سختی میشه 30 فریم گرفت، حتی با ور رفتن با تنظیمات
برای تهیه پاور سر بزنید به فروشگاه‌های مختلف، مثل لیون و ...

برای گرافیک هم توی همین فروم بگردید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رنج 2 تومن میتونی پاور 600-650 گلد دست دو بخری که احتمال ماین شدگی بسیار کمه 

آکبند بخوای رنج 2.5  چیز دندون گیری پیدا نمیشه

3 تومن پاور fsp 700 هست با گرین 550 uk+ 

3.5 بودجه پاور بود msi پیشنهاد میدادم که تو رنج خودش عالیه

کارت گرافیک 580 هم اون مغازه دار مقداری گرون گفته تو فروم میتونید رنج 2 تومن هم پیدا کنید و مابقیشو پاور مناسب تهیه کنید

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

53 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

رنج 2 تومن میتونی پاور 600-650 گلد دست دو بخری که احتمال ماین شدگی بسیار کمه 

آکبند بخوای رنج 2.5  چیز دندون گیری پیدا نمیشه

3 تومن پاور fsp 700 هست با گرین 550 uk+ 

3.5 بودجه پاور بود msi پیشنهاد میدادم که تو رنج خودش عالیه

کارت گرافیک 580 هم اون مغازه دار مقداری گرون گفته تو فروم میتونید رنج 2 تومن هم پیدا کنید و مابقیشو پاور مناسب تهیه کنید

ی سوال، از یه rx580 دو تومنی چه مدت میتونم انتظار عملکرد سالم داشته باشم؟ خرید ریسکی ای نیست حتی اگه از دوستان باسابقه و معتبر فروم باشه؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
22 دقیقه قبل، zexer2020 گفته است:

ی سوال، از یه rx580 دو تومنی چه مدت میتونم انتظار عملکرد سالم داشته باشم؟ خرید ریسکی ای نیست حتی اگه از دوستان باسابقه و معتبر فروم باشه؟ 

580 کارت ماینی هست ممکنه همون هفته اول خراب بشه ممکنه 2 سال کار کنه هیچی نشه (کلا خرید کالای دست دو ریسک بالاتری نسبت به آکبند داره ماینی بیشتر،   حالا ممکنه اکبندشم بگیری به مشکل بخوری)

ولی با بودجه شما بهترین کارت همین میشه

کارتی بخرید که قیمت مناسب باشه در کنارش دما و دورفن بالایی نداشته باشه نویز نداشته باشه همراه مهلت تست خلاصه کارت خسته نگیرید

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

اخه ریسک خرابی بالا نداره؟ یچیزی میخوام تا چند سال جواب بده حداقل

نه نداره. کی گفته برادر من. حتی خراباشم تعمیر میکنن و کار میکنه. البته الان دیگه ارزش نداره ولی تو همین فروم و فرومهای دیگه یه خراب پیدا کن که کسی مشکل رو فروم کرده باشه بعد بگو خرابیش بالاست.

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

580 کارت ماینی هست ممکنه همون هفته اول خراب بشه ممکنه 2 سال کار کنه هیچی نشه (کلا خرید کالای دست دو ریسک بالاتری نسبت به آکبند داره ماینی بیشتر،   حالا ممکنه اکبندشم بگیری به مشکل بخوری)

ولی با بودجه شما بهترین کارت همین میشه

کارتی بخرید که قیمت مناسب باشه در کنارش دما و دورفن بالایی نداشته باشه نویز نداشته باشه همراه مهلت تست خلاصه کارت خسته نگیرید

3 ساعت قبل، blooder گفته است:

نه نداره. کی گفته برادر من. حتی خراباشم تعمیر میکنن و کار میکنه. البته الان دیگه ارزش نداره ولی تو همین فروم و فرومهای دیگه یه خراب پیدا کن که کسی مشکل رو فروم کرده باشه بعد بگو خرابیش بالاست.

خیلی ممنون🙏

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...