رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید usb hub

Recommended Posts

با درود

دوستان دنبال یه یو اس بی هاب قابل اعتماد با قیمت مناسب هستم

یه کلیپ اینستا ( که بعدش هرچی گشتم پیداش نکردم) دیدم که یه یو اس بی هاب بود و تبدیل تایپ سی به hdmi هم داشت، فکر میکنم یه موقعهایی لازم بشه برای وصل کردن گوشی به تلویزیون که یکم قدیمیه و وای فای نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

از برند باسئوس میتونید خریداری کنید، مدل های زیادی داره، کیفیتش هم عالی هست، من مدل 6 پورتش رو دارم که 3 تا type A و یه hdmi و یه لن و تایپ سی خروجی میده که قابلیت شارژ شدن از طریق تایپ سی هم داره. میگن یکمی داغ میکنه، ولی من تابحال داغ کردن زیادی ازش ندیدم و فقط وقتی که تمام پورت ها پر باشه، یکم داغ میکنه. کیفیتش هم واقعا خوبه و حس خوبی به آدم میده.

فقط برای اتصال گوشی و خروجی تصویر گرفتن، روی یه سری مدل های خاص کار میکنه، روی ایپد ها و سامسونگ های سری s از 6 تا10+ فک کنم فقط از تایپ سی خروجی تصویر میشه گرفت. روی لپتاپ هایی هم که پورتشون تاندربولت هست، خروجی تصویر میده، مثلا لپتاپ زن بوک دارم من، از جفت پورت های تایپ سی لپتاپ خروجی تصویر میده، ولی روی دسکتاپم که وصل میکنم، پورت hdmi خروجی تصویر نداره.

لینک به دیدگاه

ممنون داداش

51 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

درود

از برند باسئوس میتونید خریداری کنید، مدل های زیادی داره، کیفیتش هم عالی هست.....

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، arvin_393 گفته است:

با درود

دوستان دنبال یه یو اس بی هاب قابل اعتماد با قیمت مناسب هستم

یه کلیپ اینستا ( که بعدش هرچی گشتم پیداش نکردم) دیدم که یه یو اس بی هاب بود و تبدیل تایپ سی به hdmi هم داشت، فکر میکنم یه موقعهایی لازم بشه برای وصل کردن گوشی به تلویزیون که یکم قدیمیه و وای فای نداره

درود بر شما

- بنده هم با نظر جناب نظری موافقم ، خودم هاب 4 پورت USB 3.0 باسئوس مدل CAHUB-AY دارم استفاده میکنم و راضیم.

- بنظرم برای هاب سراغ مدل های متفرقه نرید ، ارزشش رو داره پول بیشتری بدید و محصول با کیفیت و با دوام از برندهای شناخته شده تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...