رفتن به مطلب

مشکل Write Protect

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. چند تا فلش با مارکهای متفاوت دارم که خطای  Write Protect را می دهند با تمامی روشهای موجود در اینترنت سرچ و اجرا کردم اما نشد که بتوانم اطلاعات جدید را وارد کنم و ظاهرا ایرادش سخت افزای هست.

کسی جایی را میشناسد برا تعمیر سخت افزاری. درضمن چون پک شان گم شده گارانتی قبول نمی کند و همچنین مارک ترنسد و sandisk هستند

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، pesari_az_kelachai گفته است:

سلام. چند تا فلش با مارکهای متفاوت دارم که خطای  Write Protect را می دهند با تمامی روشهای موجود در اینترنت سرچ و اجرا کردم اما نشد که بتوانم اطلاعات جدید را وارد کنم و ظاهرا ایرادش سخت افزای هست.

کسی جایی را میشناسد برا تعمیر سخت افزاری. درضمن چون پک شان گم شده گارانتی قبول نمی کند و همچنین مارک ترنسد و sandisk هستند

سلام
یه فلشی داشتم تقریبا ده سال پیش خریده بودم
بعد از چند ماه زمانی که داشتم فایلش توش کپی میکردم برق رفت که بعد اون رایت پروتکت شد و به هر دری زدم نشد که نشد
تا یکی دو سال پیش که باز لابلای خرتو پرترای قدیمی چشمم بهش خورد
این دفعه مبنا رو فروم های خارجی قرار دادم و در نهایت به نتیجه رسیدم
دقیق یادم نیست firmware اِش رو آپدیت کردم یا مجدد ریختم خلاصه از این حرکتا زدم و کلا مشکل رایت پروتکت اوکی شد
شما هم یه سرچ اینطوری بزن

لینک به دیدگاه

53 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

این روش رو قبلا چک کرده بودم جواب نداد اما دوباره چک می کنم. ممنونم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...