رفتن به مطلب

انتشار تریلر GTA VI در کانال یوتیوب راک استار

MEHDI-GTX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

24 دقیقه قبل، MEHDI-GTX گفته است:

شک نکنید بهتر از v خواهد بود فقط بعد از انتشار نیاز به زمان داره تا خاطرات v از ذهن ها کم رنگ بشه و این بازی جاش رو بگیره. اگه واقعا داستان گیرا داشته باشه قطعا موفق تر از v خواهد شد.

چون بازی های امروزی تمرکز رو گرافیک هم دارند.

خودم یه چیزی رو دوست دارم واقعا به بازی اضافه بشه و اونم تخریب پذیری همه چیز هست. تو نسخه v ساختمان ها تخریب نداشتن همین لذت بازی رو کم میکرد. وقتی با ارپی جی میزنی توقع هم داری تخریب بالایی داشته باشه

امان از کودک درون ببین تو نسخه قبلی با آر پی جی  چه بلاهایی سر ملت آورده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
8 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

امان از کودک درون ببین تو نسخه قبلی با آر پی جی  چه بلاهایی سر ملت آورده 

تو بازی دیه در کار نیست. حرص خودت رو قشنگ خالی کن 

تازه ندیدی با تانک از رو ملت رد میشم😂

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، MEHDI-GTX گفته است:

تو بازی دیه در کار نیست. حرص خودت رو قشنگ خالی کن 

تازه ندیدی با تانک از رو ملت رد میشم😂

نسخه قبلی داشتیم ماموریت هاشو تموم میکردیم 1 ماهیی گرم بازی بودیم یهو یکی از بچه ها چیت خرید و پایان!

این بلا سر این یکی نیارن خوبه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
1 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

نسخه قبلی داشتیم ماموریت هاشو تموم میکردیم 1 ماهیی گرم بازی بودیم یهو یکی از بچه ها چیت خرید و پایان!

این بلا سر این یکی نیارن خوبه

انلاین که تجربه نداشتم.

انتی چیت تو بازی های دیگه کارساز نبوده تا الان؟ چون بیخبرم از این مبحث

استفاده بشه تو بازی راه حل هست؟

لینک به دیدگاه

اون پل یابزرگراهی که از روی دریا وصل شده به جزیره ها رو من توی مپ ادعایی پیدا نکردم ممکنه مپ فرق داشته باشه؟

باید دید موتور بازی سازیشون بهتر عمل میکنه یا انریل 5 یه جورایی فکر میکنم انریل 5 بهتر بود🙄

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فلش بک به تریلر GTA V

https://www.youtube.com/watch?v=QkkoHAzjnUs

نکته اینجاست

تریلر نسخه v در عرض 12 سال 101 میلیون بازدید خورده

تریلر نسخه VI تنها در 1 روز 105 میلیون بازید

از اینجاست که میشه فهمید بعد از عرضه نسخه v چقدر گیمر ها علاقه مند شدند به این بازی. و این موفقیت راک استار رو میرسونه

لینک به دیدگاه

22 ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است:

انلاین که تجربه نداشتم.

انتی چیت تو بازی های دیگه کارساز نبوده تا الان؟ چون بیخبرم از این مبحث

استفاده بشه تو بازی راه حل هست؟

آنتی چیت نمیخواد...

نخاله های دور و بر خودت رو حذف کنی درست میشه...

من 1500 ساعت رد دد پلی دادم ... تقریبا بالای 1000 ساعت آنلاین بودم..

یکروز یک دوست ایرانی که تازه بازی رو خریده بود، جوین شد به تیم ما.. من دیدم واااااووووو این چقدر ریچ شده.. گفتم مگه چقدر پلی میدی، گفت پلی؟!! برو بابا مگه بیکارم.. چیت زدم، همه چی رو گرفتم... این بنده خدا جمعا 20 ساعت پلی داد و دیگه پیداش نشد....هی به ما هم میگفت بزنید خوبه، دیدم خیلی ها هم زدن... منم همشون رو ریپورت رو بلاک میکردم....اینا پلیر تاکسیک هستن.. ازشون باید دوری کنی و گرنه گند میزنن به گیم...

سری gta هم همینطور... من با زحمت پول جور میکردم بعد با لذت میرفتم استور، ماشین خرید میکردم.....اما باز یکسری بودن یک شبه  همه چی داشتن.. حتی لول... به سختی رسیده بودم لول 400.. یارو نیومده 800 بود...

خلاصه آره....

لینک به دیدگاه

درود به آقا مهدی عزیز و سایر دوستان گل

اگرچه تریلری که منتشر شد واقعا از انتظارات من دور بود و احساس میکنم با پولی که راکستار از داستان فان و نوجوان پسند نسخه پنجم این فرنچایز به دست آورد ، هیچگاه قرار نیست داستان جدی و دارکی مثل GTA IV و RDR 2 از راک استار ببینیم (به خصوص با رفتن نویسنده توانایی مثل ده هاوزر و به روی کار آمدن نسل جدید نویسنده ها) ؛ گیم هم مثل بعضی چیزها مربوط میشه به سلیقه و شخصیت گیمر و اصلا ایرادی به این موضوع وارد نیست.

میدونم هنوز خیلی زوده برای تصمیم گیری ، من به شخصه با دیدن تریلر و صحنه های مختلف اون احساس کردم دارم انیمیشنی با تم فان تماشا میکنم تا یک بازی ؛ با شناختی که از راک استار و شرکت مالکش دارم ، به خوبی می دونه که کاری انجام بده که ارزش ده سال زحمت و فشار کاری رو داشته باشه ، ریسک نخواهد کرد و کاری که برای GTA V انجام داد چندین برابر برای نسخه جدید فرنچایز انجام خواهد داد یعنی تمرکز بر روی به دست آوردن رضایت قشر نوجوان که درصد زیادی از جامعه گیمرها به آنها تعلق داره.

حالا می فهمم چرا دن هاوزر راک استار و برادرش رو ترک کرد ؛ فشار و انتظاراتی که روی تک تک کارمندان این شرکت هست غیرقابل تصوره.

پیش بردن این کار به شدت سنگین به مدت ده سال یا بیشتر کار هر کسی نیست ، به خصوص اینکه اواخر پروژه اعضای تاثیرگذار مثل دن هاوزر و لزلی بنسیس (Leslie Benzies) شرکت رو ترک کردند. سم و باقی کارمندان این شرکت باز هم جادو کردند ...

چه سوده بزرگی قراره تیک تو ( شرکت مادر و مالک راکستار) بکنه !! الکترونیک آرتز ، مایکروسافت و ... باید به وضعیت فعلی تیک تو حسادت زیادی بکنند😁

ظاهرا طبق گفته سم هاوزر GTA VI اومده که استاندارد های صنعت گیم و دنیای بازی های جهان باز رو متحول بکنه ، صحت این حرف رو میشه از خبری که امروز منتشر شده متوجه شد :

GTA VI سه رکورد گینس را به ثبت رساند

- اولین تریلر GTA VI با ۹۰,۴۲۱,۴۹۱ بازدید، پربیننده‌ترین رونمایی یک بازی ویدیویی در ۲۴ ساعت اول است

- اولین تریلر GTA VI با ۸.۹ میلیون لایک، بیشترین لایک را در بین تریلرهای بازی‌های ویدیویی در ۲۴ ساعت اول انتشار دارد

- اولین تریلر GTA VI پربیننده‌ترین ویدیوی تاریخ یوتیوب (جدا از صحنۀ موسیقی) در ۲۴ ساعت اول انتشار است

ویرایش شده توسط Amin Heydari
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۲/۹/۱۴ در 00:29، behy گفته است:

سیستم رو حمد الله مشکل ندارم

انقدر همین الان  انواع اقسام گرافیک اطرافم هست که میتونم پلی بدم😂😂😂

داداش یه گرافیک هم به ما گیو اوی کن که مردیم از بی گرافیکی!

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

ایشالله تا اون موقع کارت قوی هم میگیری...

من که الان 6900xt دارم.. فکر کنم تا وقتی که این گیم برای pc بیاد، این کارت فسیل شده باشه و باید برم سری 7000 یا بالاتر.....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
26 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

من مخلصتم هستم عزیز

زیره قیمت همه جا بهترین جنس رو تقدیمت میکنم هرچی خاستی

تاپیکام هست

به هر حال در خدمتیم

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

آنتی چیت نمیخواد...

یکروز یک دوست ایرانی که تازه بازی رو خریده بود، جوین شد به تیم ما.. من دیدم واااااووووو این چقدر ریچ شده.. گفتم مگه چقدر پلی میدی، گفت پلی؟!! برو بابا مگه بیکارم.. چیت زدم، همه چی رو گرفتم... این بنده خدا جمعا 20 ساعت پلی داد و دیگه پیداش نشد....هی به ما هم میگفت بزنید خوبه، دیدم خیلی ها هم زدن... منم همشون رو ریپورت رو بلاک میکردم....اینا پلیر تاکسیک هستن.. ازشون باید دوری کنی و گرنه گند میزنن به گیم...

سری gta هم همینطور... من با زحمت پول جور میکردم بعد با لذت میرفتم استور، ماشین خرید میکردم.....اما باز یکسری بودن یک شبه  همه چی داشتن.. حتی لول... به سختی رسیده بودم لول 400.. یارو نیومده 800 بود...

خلاصه آره....

سلام یعنی شرکت متوجه نمیشه دارند دغل بازی می کنند؟ 

لینک به دیدگاه

56 دقیقه قبل، ali m گفته است:

داستان فیلترینگ و دور زدن فروش های مملکت خودمونه! خودشون میرن و میدوزن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، ali m گفته است:

انقدر ورلد های این بازی بزرگ و گستردست که نمیشه همشون رو روی سرور هندل کرد و بخش اعظمیش روی کلاینت هندل میشه. بخاطر همین که این موارد دست کلاینت عه، چیپ زدن هم راحته و هیچ ناظری نیست که بررسی کنه، تنها چیزی که توی gta دائم با سرور چک میشه، تراکنش های پولی هست و اگه یهو یه پول گنده بزنی به حسابت، اونجا ممکنه دیگه بن شی. که واسه اون هم چیپ گذاشتن 200 دلار پول از اسمون میاد رو سرت، همینجوری هی 200 تا 200 تا بهت پول اضافه میکنه، یا اینکه جایزه انجام ماموریت ها رو دستکاری میکنن و پولشو میبرن بالا.

لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

آنتی چیت نمیخواد...

خلاصه آره....

عمیقا و با تمام وجودم حس و درکت میکنم
خیلی حس بدیه یکیو میبینی با چیت به لول و پول رسیده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
17 دقیقه قبل، eMineLLL گفته است:

عمیقا و با تمام وجودم حس و درکت میکنم
خیلی حس بدیه یکیو میبینی با چیت به لول و پول رسیده

ولی چیت زدن تو gta online هم یه صفای خاصی داره، نه چیت پیشرفت پول، چیت های تنفگ و ماشین و... . مثلا یه ماشین میبینی که خیلی خوبه ولی پول نداری بخریش، کافیه یه بار سوارش شی و توی چیت کپیش کنی و دیگه همه جا اون ماشین کنارته.

یا مثلا یه یارویی چیت جون داره و هر کار میکنی نمیمیره. من تو این مواقع چیت no-recoil و گلوگه انفجازی روشن میکردم، با یدونه کلاش، رگباری تیر ار پی جی بهش میزدم که سقط شه XD

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، ali m گفته است:

اگه بخوان میتونن از طریق ریپورت ..... ولی نمیخوان...

حداقل gta کمی به ریپورت کاربرها بها میداد ... اما توی رد دد اصلا توجه نمیکنه...کلا رو هواس....

لینک به دیدگاه

44 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

ولی چیت زدن تو gta online هم یه صفای خاصی داره، نه چیت پیشرفت پول، چیت های تنفگ و ماشین و... . مثلا یه ماشین میبینی که خیلی خوبه ولی پول نداری بخریش، کافیه یه بار سوارش شی و توی چیت کپیش کنی و دیگه همه جا اون ماشین کنارته.

یا مثلا یه یارویی چیت جون داره و هر کار میکنی نمیمیره. من تو این مواقع چیت no-recoil و گلوگه انفجازی روشن میکردم، با یدونه کلاش، رگباری تیر ار پی جی بهش میزدم که سقط شه XD

با تمام احترام ولی موافق نیستم باهاتون 😁
چیت زدن توی هیچ بازیه مولتی پلیری درست نیست

ویرایش شده توسط eMineLLL
لینک به دیدگاه

17 دقیقه قبل، eMineLLL گفته است:

با تمام احترام ولی موافق نیستم باهاتون 😁
چیت زدن توی هیچ بازیه مولتی پلیری درست نیست

نیمه گمشده خودمی :)

کجا بودی تو XD

درسته اصلا لذت بخش نیست... البته بستگی به پلیر هم داره، ممکنه براش لذت بخش باشه... اما به شخصه هر وقت یک چیتر تو گروه باشه لفت میدادم.... مزه گیم از بین میره..

..

مثلا گیمی مثل دیوِیژن 2 از یکجای به بعد میزان لول یا SHD دیگه مهم نیست، مهم مهارت طرف هستش...

یک روز ما توی یک تیم بودیم، طرف SHD کاراکترش 13 هزار بود، گفتم واووووو این چقدر خفنه.... طرف رو لیدر تیم کردیم، بلاخره بزرگتر بود XD...

یادمه این هی داون میشد و میرفتم برای ریوایوش.... به خودم میگفتم حتما استرانژی خواستی داره یا میخواد حرکتی بزنه... بعد که تعداد دوان ها زیاد شد، یکم شک کردم.. گفتم چرا این داره مثل نوب سگ پلی میده، هیچی از گیم نمیدونه.....رفتم چک کردم دیدم ایشون فقط 30 ساعت پلی داده این گیم رو و از چیت SHD استفاده کرده.... 

بنده با 1900 ساعت تایم پلی SHD 4100  داشتم...

همونجا kick اش کردیم.....

بعضی اوقات اگر لامبورگینی هم سوار بشی، اما رانندگی بلد نباشی، فقط به خودت  و دیگران آسیب میزنی .. آخرم توسط پلیس kick میشی XD

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

نیمه گمشده خودمی :)

کجا بودی تو XD

درسته اصلا لذت بخش نیست... البته بستگی به پلیر هم داره، ممکنه براش لذت بخش باشه... اما به شخصه هر وقت یک چیتر تو گروه باشه لفت میدادم.... مزه گیم از بین میره..

..

مثلا گیمی مثل دیوِیژن 2 از یکجای به بعد میزان لول یا SHD دیگه مهم نیست، مهم مهارت طرف هستش...

یک روز ما توی یک تیم بودیم، طرف SHD کاراکترش 13 هزار بود، گفتم واووووو این چقدر خفنه.... طرف رو لیدر تیم کردیم، بلاخره بزرگتر بود XD...

یادمه این هی داون میشد و میرفتم برای ریوایوش.... به خودم میگفتم حتما استرانژی خواستی داره یا میخواد حرکتی بزنه... بعد که تعداد دوان ها زیاد شد، یکم شک کردم.. گفتم چرا این داره مثل نوب سگ پلی میده، هیچی از گیم نمیدونه.....رفتم چک کردم دیدم ایشون فقط 30 ساعت پلی داده این گیم رو و از چیت SHD استفاده کرده.... 

بنده با 1900 ساعت تایم پلی SHD 4100  داشتم...

همونجا kick اش کردیم.....

بعضی اوقات اگر لامبورگینی هم سوار بشی، اما رانندگی بلد نباشی، فقط به خودت  و دیگران آسیب میزنی .. آخرم توسط پلیس kick میشی XD

پلیری که چیت بزنه پلیر نیست ...سوت و کف حضار!

لینک به دیدگاه

من بیشتر red dead فنم تا gta ولی نسخه 5 رو بازی کردم و وایس سیتیرو توی کلوپای قدیم تجربه کردم ولی خوب نمیدونم چرا لذتی که red dead برای من داشت هیچ وقت با gta تجربه نکردم ...داستان گویی و شخصیت پردازی v حرف نداشت ولی فکر کنم وقتی سن بالا میره بیشتر واقع گرایی رو میپسندی تا گیم پلی فانتزی.... ولی خوب راکستار هرچی بسازه خوبه... اگر راکستار نبود خیلی چیزایی که الان تو صنعت گیم میبینیم هم وجود نداشت واقعا وقتی به شاهکار های راکستار نگاه میکنم و سایر استودیو ها رو باهاش مقایسه میکنم انگار یه استاد اعظمی بالای کلاس نشسته و شاگرداش دارن نوت برداری میکنن و همونم نمیتونن اجرا کنن و آرزوشونو که حداقل به اون استانداردا نزدیک بشن

شاید حرفم کلیشه ای بنظر بیاد ولی بعد انتشار gta 6 صنعت گیم به قبل و بعد از اون تقسیم میشه

واقعا کارشناسای دیجیتال فاندری خبره ان ...من فکر نمیکردم چیزه بیشتری بشه در آورد از تریلر...اینجوری که مشخصه shadow ریتریسینگ نخواهیم داشت منطقیم هست ولی یه ترکیبی از ری تریسینگ و تکنیکای رایج مثل اسکرین اسپیس برای انعکاس ها داریم و بدلیل استفاده از fsr یه کمی کیفیت تکنولوژی راکستار برای فیزیک موها تحت تاثیر قرار گرفته و کمی پیکسلی میشه.... اینکه روی کنسولا اف اس آر کوآلیتی یا پرفورمنس اجرا میشه و اگر بتونن به
4k و 30 فریم میرسوننش
ولی فکر کنم سریز اس 720 بیشتر جواب نده
و اینکه راکستار علاوه تمکزش روی فیزیک آب جدید انگار میخواد رندرینگ موها توی بازیرم زیرو رو کنه...ولی خوب هرچقدرم بگیم راکستار حرف نداره ولی هنوز توی انیمیشن صورت به پای ناتی داگ نمیرسه و کارشناسای دیجیتال فاندریم اشاره کردن بهش...البته ناتی داگ سونی بزرگوار پشتشه...

ولی از همه بیشتر میخوام بدونم سلطان راکستار با شبکه های اجتماعی میخواد چکار کنه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نکات مخفی تریلر بازی GTA VI

https://www.youtube.com/watch?v=oisLj6it9YM

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، phoenixia گفته است:

نمیدونم چرا لذتی که red dead برای من داشت هیچ وقت با gta تجربه نکردم

منم همینطور برادر...منم همینطور

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا هیچ وقت نه با این سری نه با رد دد ارتباط برقرار نکردم(توجه = این جمله تا الان باعث ریمو شدن از دو گروه تلگرامی شده است(واقعا چقدر بی فرهنگ..اجازه اظهار نظر هم نداریم))
بخش مولتی پلیرشون رو بازی نکردم ولی از لحاظ داستانی gtav ک چیز خاصی نداشت
تا آخر بازی رفتم ولی نه احساسی بود,نه خیلی اکشن بود
کلا جالب نبود برام

لینک به دیدگاه

15 دقیقه قبل، sajad564 گفته است:

نمیدونم چرا هیچ وقت نه با این سری نه با رد دد ارتباط برقرار نکردم(توجه = این جمله تا الان باعث ریمو شدن از دو گروه تلگرامی شده است(واقعا چقدر بی فرهنگ..اجازه اظهار نظر هم نداریم))
بخش مولتی پلیرشون رو بازی نکردم ولی از لحاظ داستانی gtav ک چیز خاصی نداشت
تا آخر بازی رفتم ولی نه احساسی بود,نه خیلی اکشن بود
کلا جالب نبود برام

gta v رو بنده بخش داستانی گیم رو آخرین بار سال 2016 بود که پلی دادم و تمام... اصلا ارزش نداشت مجدد داستانی پلی بدم...

کلا آنلاینش هم فکر کنم 1200 ساعتی شد که پلی دادم... اونم بخاطر این بود که با بروبچ میرفتیم آفرود XD... 

gta از روزی که سری موتورهای  oppressor وارد گیم شدن و حالت تخیلی به خودش گرفت، برای من "مرد" .... الان فکر کنم 3 سالی باشه که حذفش کردم.. لست پلی بنده برای 2020 هست..

اما رد دد من اول با آنلاینش  شروع کردم اصلا با استوری حال نکردم.... بعد از 500 ساعت آنلاین.. یکی از دوستان خارجی تاکید کرد که استوری پلی بدم... من بر خلاف میل خودم خیلی بی میل اومدم پلی دادم..اما به صورت کامل درگیرم کرد و بهترین بخش رد دد شد برام....

اما بخاطر کند بودن داستان و سبک گیم، خیلی حس پلی مجددش نیومده، ولی همچنان روی سیستم نصب هستش و هراز گاهی میرم و پلی میدم... لذت بخشه...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...