رفتن به مطلب

انتشار تریلر GTA VI در کانال یوتیوب راک استار

MEHDI-GTX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

4 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است:

gta v رو بنده بخش داستانی گیم رو آخرین بار سال 2016 بود که پلی دادم و تمام... اصلا ارزش نداشت مجدد داستانی پلی بدم...

کلا آنلاینش هم فکر کنم 1200 ساعتی شد که پلی دادم... اونم بخاطر این بود که با بروبچ میرفتیم آفرود XD... 

gta از روزی که سری موتورهای  oppressor وارد گیم شدن و حالت تخیلی به خودش گرفت، برای من "مرد" .... الان فکر کنم 3 سالی باشه که حذفش کردم.. لست پلی بنده برای 2020 هست..

اما رد دد من اول با آنلاینش  شروع کردم اصلا با استوری حال نکردم.... بعد از 500 ساعت آنلاین.. یکی از دوستان خارجی تاکید کرد که استوری پلی بدم... من بر خلاف میل خودم خیلی بی میل اومدم پلی دادم..اما به صورت کامل درگیرم کرد و بهترین بخش رد دد شد برام....

اما بخاطر کند بودن داستان و سبک گیم، خیلی حس پلی مجددش نیومده، ولی همچنان روی سیستم نصب هستش و هراز گاهی میرم و پلی میدم... لذت بخشه...

والا رد دد رو تا وسطاش رفتم
انقد با کم حصولگی و دیر به دیر و قطره چکانی بازی کردم که وقتی به اونجایی که الان هستم رسیدم اصلا نمیدونستم کجام و چیکار دارم میکنم و دنبال چی هستم
یه سری دنبالشون بودن داشتن فرار میکردن دیگه,چیز خاصی نداشت ک.. :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
11 ساعت قبل، eMineLLL گفته است:

با تمام احترام ولی موافق نیستم باهاتون 😁
چیت زدن توی هیچ بازیه مولتی پلیری درست نیست

یادمه اون اولا که انلاین شروع کردم، یکی یه چیپ عجیب روم زد. از تو زمین آب میزد زیرم و میرفتم هوا. همزمان آتیش هم میگرفتم، هر چند بار هم که توی اون سرور مردم، همچنان همونطوری میشدم، کلا چیتی که میزدم من، چیپ های قدرتی بود که جلوی اینا کم نیارم، و متاسفانه توی gta online همه هم این کارا رو میکنن، درست هم نیست که بگم چون همه میکنن، من هم میکنم، ولی خب توی ایونت های سرور که بقیه بازیکن ها هم هستن، این کار رو نکنی، هیچ موقع نمیتونی توی هیچ ایونتی برنده بشی.

من r6 هم پلی میدم و چیتر ها واقعا امون آدم رو میبرن، ولی تا حالا حتی یکبار هم به سرم نزده که چیت بگیرم. ولی توی این بازی، چه میشه کرد؟ نزنی کلا از بقیه عقب میمونی. من دو سالی هم هست که gta انلاین نشدم اصلا، انقدر که کامیونیتیش سمیه. یه بار هم یکی یه چیت دیگه روم زد که یه توالت فرنگی، عین شلوارم شده بود، هر چی تیر میزدم، میخورد به اون و ازش رد نمیشد. اولا فکر کردم باگه، ولی بعدا دیدم نه، یکی داره کرم میریزه! یا مثلا یه بار با یه لول بالا رفتم یه ماموریت، چون ضعیف بودم، هی میمردم، یه چیت روم زد که یه توپ بزرگ دورم بود و هیچ تیری بهم نمیخورد! بعدش که برگشتم توی سرور لابی، همه رو توی اون سرور زخمی کردم، هیچ کسی هم نمیتونست بهم صدمه بزنه XD

خلاصه که توی gta online جوری نیست که بدون چیت سخت باشه، اصلا نمیشه ادامه داد. تا میبینن ضعیفی میان و شروع میکنن به کرم ریختن.

امیدوارم توی این نسخه، یه آنتی چیت بذارن که راحت شیم از این وضع.

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است:

نکات مخفی تریلر بازی GTA VI

https://www.youtube.com/watch?v=oisLj6it9YM

یعنی ۱۰ سال انتظار ارزشش رو داره به نظرم باید پیشرفت خیلی بیشتری میکرد😁

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
9 ساعت قبل، koorosh kabir گفته است:

یعنی ۱۰ سال انتظار ارزشش رو داره به نظرم باید پیشرفت خیلی بیشتری میکرد😁

سلام

والا من موندم شما دیگه چه انتظاری از یه بازی دارید

میخواید بربری هم براتون بگیره😂😂

به نظر خودم قطعا بازی خوبی هست.

در این زمان به شخصه گرافیک بازی برام بسیار مهم هست. داستان قوی باشه گرافیک خوب نداشته باشه برام قابل قبول نمیشه

داستان از یه لولی رو به بالا + گرافیک عالی باشه برام بازی خوب در نظر گرفته میشه

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

gta v رو بنده بخش داستانی گیم رو آخرین بار سال 2016 بود که پلی دادم و تمام... اصلا ارزش نداشت مجدد داستانی پلی بدم...

کلا آنلاینش هم فکر کنم 1200 ساعتی شد که پلی دادم... اونم بخاطر این بود که با بروبچ میرفتیم آفرود XD... 

gta از روزی که سری موتورهای  oppressor وارد گیم شدن و حالت تخیلی به خودش گرفت، برای من "مرد" .... الان فکر کنم 3 سالی باشه که حذفش کردم.. لست پلی بنده برای 2020 هست..

اما رد دد من اول با آنلاینش  شروع کردم اصلا با استوری حال نکردم.... بعد از 500 ساعت آنلاین.. یکی از دوستان خارجی تاکید کرد که استوری پلی بدم... من بر خلاف میل خودم خیلی بی میل اومدم پلی دادم..اما به صورت کامل درگیرم کرد و بهترین بخش رد دد شد برام....

اما بخاطر کند بودن داستان و سبک گیم، خیلی حس پلی مجددش نیومده، ولی همچنان روی سیستم نصب هستش و هراز گاهی میرم و پلی میدم... لذت بخشه...

کلن آنلاین پلیرا زیاد سمت تجربه آفلاین دیگه نمیرن و براشون حوصله سربر....ولی در مورد ردد آفلاینش واقعا حرف نداره....Red deadیه تجربه نابی از غرب وحشیرو بهت میده ...انگار واقعا توی اون فضایی و برخلاف نظر برخی دوستان که واقع گرایی دوست ندارن منم به همون اندازه از فانتزی شدن گیما بدم

میاد...داشتم گیم اوارد رو نگاه میکردم به جرات میگم یه ذره خلاقیت توی گیمایی که نشون دادن نبود همشون شبیه هم شدن انگار یه فرمول گذاشتن وسط و همه کپی برداری میکنن دلم برای اون سالایی که کنفرانسای e3 از حجم خلاقیت دیوونت میکرد تنگ شده....

من حین تجربه red dead اصلن به fast travel فکر نمیکردم فقط دلم میخواست اسب سیاه عربم رو سوار شمو راه بیوفتم و از محیط گرافیک و نور پردازی خارق العاده و صدای محیط بی نظیر لذت ببرم... یه ذره سربسر بیلی بزارم آنکلو یکم اذیتش کنم و گه گداریم یه شکاری برای کمپ بیارم ولی gta انقدر فانتزیه که این تجربرو بهت نمیده

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است:

سلام

والا من موندم شما دیگه چه انتظاری از یه بازی دارید

میخواید بربری هم براتون بگیره😂😂

به نظر خودم قطعا بازی خوبی هست.

در این زمان به شخصه گرافیک بازی برام بسیار مهم هست. داستان قوی باشه گرافیک خوب نداشته باشه برام قابل قبول نمیشه

داستان از یه لولی رو به بالا + گرافیک عالی باشه برام بازی خوب در نظر گرفته میشه

نه تا اون حد😁

گرافیک به نظرم باید بهتر ازینا میشد 10 سال کم نیستا بازی باید خدا بشه خدا کنه از همه لحاظ همچنین هوش مصنوعی خوب پیشرفتی داشته باشه

یکم این سیاه پوستا تو بازی زیاد نیستن تو ذوق میزنه😄

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...