رفتن به مطلب

لاجیتک! جنس بنجل یا شانس من؟؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

1 ساعت قبل، farhadii گفته است:

جنس فیک این مدل زیاده بازار غیر اصلشو و طرحش

یه ریزر هس مشکل دابل داره سوییچ نرم اگه پیدا بشه براش هزینه تعمیرش چقدره

هزینه تعویض 200 اما اگر سوییچش گیر بیاد خیلی وقته هم سوییچ هم انکودر خوب نیست تو بازار خودمم یدونه ریزر دارم انکودر میخواد با تمیز کردن جواب نمیده ...انکودر موسهای معمولی هم نهایت 3 ماه جواب میده

15 دقیقه قبل، HeX گفته است:

درود

فقط لاجیتک نیست و ریزر رو هم نباید از این قاعده مستثنی بدونید. نمونه اش mamba wireless

یک دو سال اخیر هرچی موس خریدیم از برندهای معروف لاجیتک و ریزر بعد از یک بازه 6 ماه تا 1 سال اکثرا مشکل دابل کلیک، کلیک نکردن یا مشکل گرفتن دارند که خودشون رها می کنند. تا جایی هم که من بررسی کردم همه سوئیچ ها هم اومرون چینی هست. 

s-l1600.jpg

ظاهرا موسهایی ک سوئیچ های اختصاصی یا Kailh استفاده می کنند از این قبیل مشکلات ندارند یا کمتر دارند! 

قبل از خرید موس برید بررسی هاش رو ببینید.

g302 

20231206_163811.thumb.jpg.6967b7f8d5da522a555d1289fa6df930.jpg

لینک به دیدگاه

والا دوستان بعضی از محصولات لاجیتک جدیدن ایرانی شدن و حقیقت همین هست که به احتمال بسیار زیاد فراسو داره این کار را انجام میده و حتی یک سری کیبرد که شباهت زیادی به کیبردهای G100 لاجیتک دارند با برند TSCO وارد بازار شدند

به همین دلیل من کیبرد G910 میخواستم و از Amazon خریدم که توسط دوستم بدستم رسید. قبلا هم G510 هم از داخل خریداری کردم هم از خارج که تفاوت هایی داشتم و اون موقع Avajang محصولات Logitech را وارد میکرد و اصلی بودند ولی باز هم مشکلاتی داشتند ولی خیلی بهتر بودند

موس G400 دارم وخیلی عالی بود ولی فراموش نکنید که تاجرا و تولید کنندگان داخلی یا گدا هستن و یا حریس که وقتی صحبت از محصولاتی مثل G Pro و یا G502 پیش میاد تولید کننده گدا میره کنار و تاجر حریس با وارد کردن محصولات Ref مردم را سرکیسه میکنه و بعد از اون شرکتهایی هم پیدا میشن که گارانتی یا اسم گارانتی را یدک میکشن

فعلا در بازار داخلی محصولات MK270 , MK295 و بقیه محصولات MK تولید داخل هستن

کلیدهای Romer G خیلی سریع و نرم هستن ولی بدرد تایپ کردن نمیخورن در کل بنظر من کلیدهای مکانیکی که سرعت عمل زیادی دارند بدرد تایپ کردن نمیخورند

موس G700 هم دارم که مشکل Double click داشت و خیلی راحت درست شد البته باید باز میشد 

لینک به دیدگاه

بعد از استفاده نزدیک ده سال از موس/پدموس/کیبورد و هدست لاجیتک این احساس رو دارم که محصولات میان رده لاجیتک این مشکل رو دارن
مثل 302-402-230-430
ولی مدلهایی مثل :
935
303 Shroud edition
g pro x superlight
خرابی ندیدم توشون
نمیدونم دلیلش چیه. حس میکنم مثل گوشی های اندرویدی تفاوت توی مواد بکار رفته در ساخت هست
شایدم مثل گفته دوستان توی ایران تولید میشه

در ۱۴۰۲/۹/۲۴ در 23:17، Miad007 گفته است:

فرضا بخوام برم سمت برند دیگه که سویچ های نرم تری داشته باشه چی خوبه؟؟؟ خودم نظرم Corsair

بله کیبوردهای کورسیر فوق العاده هستن

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

اگر سوییچش گیر بیاد خیلی وقته هم سوییچ هم انکودر خوب نیست تو بازار خودمم یدونه ریزر دارم انکودر میخواد با تمیز کردن جواب نمیده

اومران 10 ملیون کیلیک جفتی 10 تومن

ویرایش شده توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

درود

بهترین قیمت خرده فروشی های اینترنتی خارج از ایران جفتی 2.5 تا 3 دلار هست که به ریالش میشه حدود 150 هزار تا 200 تومان. تو بازار خودمون هم هست یکی دو جا دیدم حدود 200 هزار تومان.

تعویض میکرو سوئیچ کمی سخت هست واقعا ارزش زمانی که میذاری رو باید داشته باشه.

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

لینک میدی

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۹/۲۵ در 15:33، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

چخبره

سوییچ الان جفتی 10 تومنه با طول عمر خوبش

با هزین نصبش میشه 100-200

خب شاید موسایی که شما داشتی معمولی و ساده بوده و نمیدونی این خبرا تو موسای رده بالا نیست .اما موس درست حسابی 300 400 پول سوییچ باید که من خودم برند kalih استفاده کرده قیمتش هم 395 خریدم جفتشو یه اسکیت موسم باید عوض کنی که اونم حداقل 500 پولشه یه هزینه 100 200 هم تعمیرکار میگیره !!!! بازم میگم موسی که شما داشتی شاید 1 تومن نمیارزیده خب اینقد هزینه هم برات عجیب غریبه 

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

این مدل که شما میگی واقعا کیفیت نداره و اینکه هیچ وقت هم این قیمت نبوده 

21 ساعت قبل، HeX گفته است:

درود

فقط لاجیتک نیست و ریزر رو هم نباید از این قاعده مستثنی بدونید. نمونه اش mamba wireless

یک دو سال اخیر هرچی موس خریدیم از برندهای معروف لاجیتک و ریزر بعد از یک بازه 6 ماه تا 1 سال اکثرا مشکل دابل کلیک، کلیک نکردن یا مشکل گرفتن دارند که خودشون رها می کنند. تا جایی هم که من بررسی کردم همه سوئیچ ها هم اومرون چینی هست. 

s-l1600.jpg

ظاهرا موسهایی ک سوئیچ های اختصاصی یا Kailh استفاده می کنند از این قبیل مشکلات ندارند یا کمتر دارند! 

قبل از خرید موس برید بررسی هاش رو ببینید.

دقیقا حرفتون درسته اکثرا مشکل دابل کلیک پیدا میکنن و من خودم به شخصه سوییچ  kalih gm8 استفاده کردم و فوق العاده بود اگر دنبال جانبی موس خوب هستین و نیاز دارین پیام خصوصی بدین بهتون بگم از کجا تهیه کنین 

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، Divine گفته است:

برند kalih استفاده کرده قیمتش هم 395 خریدم

بله این مدل گرونه ولی 10ملیون کلیک فکر نمیکنم به این راحتی خراب بشه که نیاز به این برند داشته باشید مگه اینکه باترفلای و... استفاده کنید که اصلا بحثش چیز دیگست و برای گیم شوتینگ نیاز نیس

اسکیت موسم باید عوض کنی که اونم حداقل 500 پولشه

الان این مورد ربطی به هزینه سوییچ نداره

اسکین و شخصی سازی و استهلاک صفحه زیرین ربطی به سوییچ نداره

این مدل که شما میگی واقعا کیفیت نداره و اینکه هیچ وقت هم این قیمت نبوده 

ما که خریدیم راضی بودیم

قیمتش تازه جفتی 3تومن بوده الان گرون شده

و اینکه مدرکی برای کیفیت نداشتنش اگه دارید بیارید

17 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

لینک میدی

لینک دادن ممنوع هست

سرچ کنید میکروسوییچ 3 پین 7N

مدل 50 ملیون کیلیک هم هست حدودا 200 عه قیمتش

ویرایش شده توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_
لینک به دیدگاه

37 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

الان این مورد ربطی به هزینه سوییچ نداره

تقریبا مربوطه چون بعد تعویض سوییچ بهتره اسکیتا هم عوض شه 

38 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

لینک دادن ممنوع هست

پی وی بفرست مشکلی نیست 

لینک به دیدگاه

دوستان تصمیم گرفتم برا موس فعلی یه جفد سویچ kailh gm.8 بخرم

و اینکه یکی از دوستان موس asus chakram رو پیشنهاد داد که بررسیشو تو یوتیوب دیدم از نظر ماژولار بودن واقعا محشره اما قیمتش گرون و اون جوی استیک به دردم نمیخوره

مدل ارزون تری که برند سرشناسی باشه معرفی کنید لطفا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...