رفتن به مطلب

راهنمایی برای تهیه کیبورد و موس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود
بنده میخوام بنا به دلایلی، موس و کیبورد جدید تهیه کنم ولی نمیدونم چه برندی بگیرم که هم خوب باشه هم خیلی گرون نباشه
بین لاجیتک و تراست موندم لطفا برند دیگه هم اگر میشناسید و میدونید خوبه و با دوام هست بهم معرفی کنین.
کومبو یا ست هم که دیگه چه بهتر :D 
برای کومبو اینو انتخاب کردم:
https://www.lioncomputer.com/product/j8mn7/TRUST-Combo-Gxt-845-Tural-Wired-Gaming-keyboard-and-Mouse

مرسیه زیاد

پ.ن: " لطفا یچیزی معرفی کن که اگر صاحب تاپیک موقع گیم فشار خورد و خواست به در و دیوار بکوبه با دوام باشه و نشکنه. سپاسگذاریم"

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، itsdone گفته است:

درود
بنده میخوام بنا به دلایلی، موس و کیبورد جدید تهیه کنم ولی نمیدونم چه برندی بگیرم که هم خوب باشه هم خیلی گرون نباشه
بین لاجیتک و تراست موندم لطفا برند دیگه هم اگر میشناسید و میدونید خوبه و با دوام هست بهم معرفی کنین.
کومبو یا ست هم که دیگه چه بهتر :D 
برای کومبو اینو انتخاب کردم:
https://www.lioncomputer.com/product/j8mn7/TRUST-Combo-Gxt-845-Tural-Wired-Gaming-keyboard-and-Mouse

مرسیه زیاد

پ.ن: " لطفا یچیزی معرفی کن که اگر صاحب تاپیک موقع گیم فشار خورد و خواست به در و دیوار بکوبه با دوام باشه و نشکنه. سپاسگذاریم"

سلام نهایت چقدر میخوای هزینه کنید

لینک به دیدگاه

سلام 

به نظرم تا ۱ و نیم میتونی کیبورد رددراگون K512 و موس تسکو 2018n بگیری که ارجیبی داره و دقتش هم 7200dpi هستش!!!

اگه تا ۲ و نیم بودجه داری همین کیبورد با موس razer deathadder رو میتونی تهیه کنی.

لینک به دیدگاه

سلام

بودجه برای هر مورد رو بگین لطفا،همچنین مهمه براتون وایرلس هم ساپورت کنه یا نه؟

لینک به دیدگاه

دو تا نکته:

1-به ارگونومی موس دقت کنین مثل دست راست یا چپ بودن برای مثال موس تسکو 2018n دست راست هستش.

2-از ست ها خریداری نکنین چون معمولا ست ها کیفیت پایین و قیمت بالایی دارند.

لینک به دیدگاه

23 دقیقه قبل، Mhjch گفته است:

سلام

بودجه برای هر مورد رو بگین لطفا،همچنین مهمه براتون وایرلس هم ساپورت کنه یا نه؟

تا 2 تومن میتونم برای هر کدوم هزینه کنم
وایرلس ساپورت بشه بهتره ولی نباشه هم برام فرقی نداره

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، AmirPuniSher گفته است:

دو تا نکته:

1-به ارگونومی موس دقت کنین مثل دست راست یا چپ بودن برای مثال موس تسکو 2018n دست راست هستش.

2-از ست ها خریداری نکنین چون معمولا ست ها کیفیت پایین و قیمت بالایی دارند.

راست دستم. حتما حواسم بهش هست
ست ها چون حس میکردم هماهنگی بیشتری دارن از لحاظ رنگ و شکل و ظاهر و.... درنظر گرفتم.
ولی جداگونه هم بگیرم میشه ست کردش. حله ممنون ازت

48 دقیقه قبل، zen گفته است:

سلام نهایت چقدر میخوای هزینه کنید

برای هر کدومش تا 2 تومن میتونم هزینه بدم. یه ذره کمو زیاد هم شد اوکیه.

لینک به دیدگاه

سلام دوباره 

ماوس رو razer viper mini بگیر خیلی خیلی خوبه 

کیبورد هم اگه علاقه بیش از حد به صدای الکی مکانیکال داری یکی از مدل های رد دراگون رو بگیر(بستگی به سلیقه داره)

و اگه علاقه ای به صدای فیک مکانیکال نداری ولی جنس خدا میخوای razer ortana 3x بگیر و با ماوست هم ست کن.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

بهترین کیبرد و ماوس بنظرم bloody هست . کیبرد مدل b865 و b875 و b885 زیر ۳ میلیون هستن و ماوس هم w60 max مدل خوبی هست . کیبرد های bloody اپتیکال هستن که عمر دو برابری و سرعت و پاسخگویی چند برابری نسبت به کیبرد های مکانیکال داره . ماوس های bloody هم که حسگر عالی و امکانات و نرم افزار خیلی خوب میتونی بهترین تجربه را داشته باشی . من خودم کیبرد b975  دارم چند ساله حرف نداره و ماوس هم w60 max دارم که واقعا ابعاد مناسب و بسیار خوش دست هستش.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...