رفتن به مطلب
  • 0

مشاوره خرید ساعت هوشمند تا 2.5

amirpcp30
 اشتراک گذاری

سوال

سلام دوستان 

تا حدود 2.5 میلیون چه ساعتی هوشمندی پیشنهاد میدید؟  یا اگه ارزش داره ی مقدار بیشتر هزینه کنم

نظرتون در مورد گلوریمی m2 چی هست؟ کیفیت صفحه و قابلیت مکالمه و از این دست موارد برام زیاد مهم نیست، برای پدرم میخوام بگیرم و موارد سلامتی برام مهمه، پایش 24 ساعته قلب و خواب و استرس و... هر چیزی که میتونه مفید باشه 

این ساعتها بروز سکته رو هم تشخیص میدن؟ ی سری ی خبر دیدم اپل واچ جان یک نفر رو نجات داده بود

با سپاس 

لینک به دیدگاه

4 answers to this question

Recommended Posts

• 1

میبرو لایت2 گزینه خوبیه

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

• 0

اگه فقط برای سلامتی میخواید، mi band های شیائومی خوبن و دوام و نگهداری باتری بالایی دارن.

لینک به دیدگاه

• 0

Mi Band 8 با قیمت زیر 1.5 میتونید تهیه کنید. تمام امکانات سلامتی که گفتید داره و با توجه به سبک بودن و عمر باتری بالا برای این نوع استفاده گزینه مناسبی هست.

ساعت های هوشمند به هیچ عنوان سکته قلبی را تشخیص نمیدن و مجوز انجام اینکارو هم در هیچ کشوری ندارن. حتی آخرین مدل اپل واچ یا گلکسی واچ هم اینکارو نمی کنن.
https://support.apple.com/en-us/HT208931#:~:text=Learn more about Low Power,not constantly looking for AFib.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

• 0
در ۱۴۰۲/۱۰/۴ در 17:52، mrp7 گفته است:

Mi Band 8 با قیمت زیر 1.5 میتونید تهیه کنید. تمام امکانات سلامتی که گفتید داره و با توجه به سبک بودن و عمر باتری بالا برای این نوع استفاده گزینه مناسبی هست.

ساعت های هوشمند به هیچ عنوان سکته قلبی را تشخیص نمیدن و مجوز انجام اینکارو هم در هیچ کشوری ندارن. حتی آخرین مدل اپل واچ یا گلکسی واچ هم اینکارو نمی کنن.
https://support.apple.com/en-us/HT208931#:~:text=Learn more about Low Power,not constantly looking for AFib.

سلام

از همگی دوستان ممنونم

جالب بود این مدل رو تا الان ندیده بودم، الان بررسی کردم اوکی هست از نظر قیمت هم خیلی خوبه فقط نکته ای هست برام زیاد زیاد اهمیتی نداره حدود 900 بیشتر بزارم برای گلوریمی m2 واقعا کاملتر هم هست، اما در مورد این برند نمیدونم که الان سنسور های سلامتیش نسبت به همین می بند 8 چقد مطمعن هست؟ 

اگه از نظر برند و کیفیت و دقت سنسورها مشکلی نباشه به نظرم از میبرو لایت 2 هم بهتره

البته در دیجیکالا دیدم زده گلوریمی m2 فشارخون هم اندازه گیری میکنه، خودم شک دارم با این قیمت..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...