رفتن به مطلب

قاب SSD اکسترنال کولر مستر Oracle Air موجود شد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

قاب اس‌اس‌دی اکسترنال Oracle Air، محصول جدید Cooler Master مخصوص حافظه‌های SSD NVMe M.2 است که در بازار ایران با ضمانت ‌شرکت الماس رایان ایرانیان موجود شده است.

قاب SSD اوراکل ایر را می‌توان اولین ورود شرکت کولر مستر به تولید محصولات در بخش لوازم جانبی ذخیره سازی محسوب کرد. این محفظه حافظه همراه، با طراحی خاص نظامی، بدنه‌ای تمام فلزی و حالت Tool-less دارد، بنابراین برای نصب SSD M.2 درون آن به هیچ ابزاری نیاز ندارید.

قاب SSD اکسترنال همراه Oracle Air سازگاری یونیورسال دارد و می‌توان آن را به انواع کامپیوتر، لپتاپ، مکبوک، دوربین دیجیتال و حتی گوشی موبایل جهت انتقال دیتا متصل کرد. این باکس حافظه مجهز به اتصال USB 3.2 Gen 2 مدل Type C است و سرعت آن به 10Gbps می‌رسد. امروز در این مطلب به آنباکس و بررسی آن می‌پردازیم.

خواندن بررسی

صفحه محصول در لیون کامپیوتر

109.thumb.jpg.73797ebd095b49698f5f1a9eb9ae6eab.jpg

• لایک 14
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، mrp7 گفته است:

بسیار عالی هم قیمت یه اس اس دی 1 ترابایت هست 😂😂

یک سوال داشتم این بود که همیشه قیمت ها و مدل های قاب SSD NVME SATAفورم فکتور M.2 دنبال میکنم مدل ارزان اصلا پیدا نمیشه 

دلیلش چیه؟ گرانی کنترولر یا نبود کنترولر USB براشونه؟ یا چیز دیگه یی؟

چون واقعا فلش درایور های سریعی میشه ازشون ساخت.

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

یک سوال داشتم این بود که همیشه قیمت ها و مدل های قاب SSD NVME SATAفورم فکتور M.2 دنبال میکنم مدل ارزان اصلا پیدا نمیشه 

دلیلش چیه؟ گرانی کنترولر یا نبود کنترولر USB براشونه؟ یا چیز دیگه یی؟

چون واقعا فلش درایور های سریعی میشه ازشون ساخت.

توی ایران نیست وگرنه توی آمازون پره مدل های اقتصادی با سرعت بالا
https://www.amazon.com/s?k=m.2+ssd+enclosure

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

بسیار عالی هم قیمت یه اس اس دی 1 ترابایت هست 😂😂

کلا Enclosure اس اس دی NVMe گرونه اما این مدل به نسبت بقیه Enclosure ها قیمتش خیلی خوبه. دلیل دارم.

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

توی ایران نیست وگرنه توی آمازون پره مدل های اقتصادی با سرعت بالا
https://www.amazon.com/s?k=m.2+ssd+enclosure

همه اینایی که نشون میده در اغلب موارد 30 دلار به بالاست، میشه تقریبا 1.7 یا 1.8 میلیون.

شما فقط هزینه برند و CNC کاری و دقت و کارآمدی این مدل رو در نظر بگیری، 40 دلار قیمتش منطقیه. ضمن اینکه اغلب مدلهای 30 دلاری از کنترلر آشغالی Realtek استفاده می کنند، اما کولر مستر کنترلر گرون قیمت JMicron استفاده کرده.

من به نظرم قیمتش مناسبه. اگر خودم میخواستم چنین محصولی رو توی ایران قیمتگذاری کنم زیر 3 تومن نمیفروختم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...