رفتن به مطلب

سیستم کامل تا سقف 1100 تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت شما

میخام یه سیستم معرفی کنید تا 1100 تومن باشه سی پی یو و مین برد هم از اینتل باشه مانیتور هم ال ای دی 20 باشه

ممنون

لینک به دیدگاه

برای چه کاری میخوای ؟ بازی یا کارهای عادی ؟

تو تاپیک مشوره برای خرید قطعات رو هم نگاه کن . اونجا سیستم های مختلف با بودجه های مختلفی پیشنهاد شده .میتونی از اونها هم استفاده کنی . اگر نتونستی ، کاربرد سیستم رو بگو تا برات لیست بدم .

لینک به دیدگاه

برای چه کاری میخوای ؟ بازی یا کارهای عادی ؟

تو تاپیک مشوره برای خرید قطعات رو هم نگاه کن . اونجا سیستم های مختلف با بودجه های مختلفی پیشنهاد شده .میتونی از اونها هم استفاده کنی . اگر نتونستی ، کاربرد سیستم رو بگو تا برات لیست بدم .

سلام حامد جان

نه من بیشتر واسه کارای عادی میخام بعضی وقتا هم یه چنتا فیلم باهاش میکس میکنم

لینک به دیدگاه

میکس ؟ در حد آماتوری دیگه ؟ چون میکس حرفه ای سیستم پرقدرتی میخواد . من سیستم زیر رو لیست میکنم . برای کارهای عادی و میکس در حد آماتوری خوبه :

پردازنده : Intel G630 قیمت 125

مادربورد : ASRock H61M-PS 1155 قیمت 120

هارد : Seagate 500 GB sata3 قیمت 135

رم : Kingstone 2x4GB DDR3 1333Mhz قیمت 100

گرافیک : BIOSTAR Radeon HD 5670 1GB DDR5 قیمت 170

درایو نوری : Liteon DVD-RW قیمت 39

کیس : GREEN Magnum 2 قیمت 74

پاور : Green GP430A-SP قیمت 77

کیبورد و ماوس واسپیکر : دلخواه قیمت حدود 100

مانیتور : Samsung 20H315 LED قیمت 260

جمع : 1200000 تومان . اگر میخوای اون 100 تومان رو هم بندازی کارت گرافیک رو باید ضعیفتر بگیری مثلا Club 3D Radeon HD 5670 1GB DDR3 با قیمت 130، پاور رو هم دراین صورت میتونی ارزونتر برداری مثلا همون مدل ولی 380 وات که 66 تومانه . ماوس و کیبورد و اسپیکر رو هم میتونی تا 50 تومان انتخاب کنی . اینطوری حدود 100 تومان کم میشه .

لینک به دیدگاه

میکس ؟ در حد آماتوری دیگه ؟ چون میکس حرفه ای سیستم پرقدرتی میخواد . من سیستم زیر رو لیست میکنم . برای کارهای عادی و میکس در حد آماتوری خوبه :

پردازنده : Intel G630 قیمت 125

مادربورد : ASRock H61M-PS 1155 قیمت 120

هارد : Seagate 500 GB sata3 قیمت 135

رم : Kingstone 2x4GB DDR3 1333Mhz قیمت 100

گرافیک : BIOSTAR Radeon HD 5670 1GB DDR5 قیمت 170

درایو نوری : Liteon DVD-RW قیمت 39

کیس : GREEN Magnum 2 قیمت 74

پاور : Green GP430A-SP قیمت 77

کیبورد و ماوس واسپیکر : دلخواه قیمت حدود 100

مانیتور : Samsung 20H315 LED قیمت 260

جمع : 1200000 تومان . اگر میخوای اون 100 تومان رو هم بندازی کارت گرافیک رو باید ضعیفتر بگیری مثلا Club 3D Radeon HD 5670 1GB DDR3 با قیمت 130، پاور رو هم دراین صورت میتونی ارزونتر برداری مثلا همون مدل ولی 380 وات که 66 تومانه . ماوس و کیبورد و اسپیکر رو هم میتونی تا 50 تومان انتخاب کنی . اینطوری حدود 100 تومان کم میشه .

ممنون بابت قیمت ها

من خیلی وقت بود از قیمت سیستم خبر نداشتم ولی الان که این قیمت ها رو دیدم شاخ درآوردم چقدر گروووووووون شده ! یعنی ارزون تر میشه یا نه ؟؟؟

آره فعلن برای شروع همین سیستم فک کنم خوب باشه ولی این سی پی یو شو نمیشه core i 3 بزارم با مین برد گیگا h67 ?

و این گرافیکی که معرفی کردین خوب تر از geforce gtx 560 هست؟

لینک به دیدگاه

فک نکنم . بالاتر که نیست هیچی پایین ترم باید باشه! .geforce gtx 560 فک کنم 370 به بالا باشه !!!

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

نمیشه core i 3 بزارم با مین برد گیگا h67 ?

درود دوست عزيز،

اينجور چيزها رو اگه بخواى بايد بودجه رو روى 2 تومن ببرى.

لینک به دیدگاه

ممنون بابت قیمت ها

من خیلی وقت بود از قیمت سیستم خبر نداشتم ولی الان که این قیمت ها رو دیدم شاخ درآوردم چقدر گروووووووون شده ! یعنی ارزون تر میشه یا نه ؟؟؟

آره فعلن برای شروع همین سیستم فک کنم خوب باشه ولی این سی پی یو شو نمیشه core i 3 بزارم با مین برد گیگا h67 ?

i3 بخوای بذاری 120 میاد روی قیمت . بورد H67 گیگا ( که گیر نمیاد ) هم بخوای بذاری یا B75 به جای اون 120 تومان دیگه باید بذاری روی قیمت . اگر بخوای کارت گرافیک قویتری بذاری که در حد 560 باشه میتونی 6850 بگیری که خیلی تفاوت نمیکنه با 560 و کمی ضعیفتره .قیمتش حدود 300 تومانه . کمی کمتر یا بیشتر . پس 130 تومان هم باید اینجا اضافه کنی . پاور رو هم باید حداقل 530 وات بگیری که 105 تومانه و 30 تومان هم اینجا باید ببری بالا . 120+120+130+30 میشه 400 تومان . با 1200 قبلی میشه 1600 .

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم این سیستم برا میکس بهتره البته قیمت بالاتری نسبت به اون سیستمی که آقا حامد معرفی کردن بالاتره

cpu:core i3 2100

main board:asrock h61m-ps

ram:corsair xms3 1600 2*2gb

vga:gaigabyte gtx 550ti

hdd:seagate baracudda 500gb

power:green gp530a-eu

cpucooler:deep cool ice matrix 400

case:green magnum2

قیمت رو نمیدونم ولی فکر کنم از سیستمس که آقا حامد معرفی کرده یکم بیشتره .

لینک به دیدگاه

درود دوست عزيز،

اينجور چيزها رو اگه بخواى بايد بودجه رو روى 2 تومن ببرى.

سلام

یعنی اگه صبر کنم قیمت پایین تر نمیاد ؟

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم این سیستم برا میکس بهتره البته قیمت بالاتری نسبت به اون سیستمی که آقا حامد معرفی کردن بالاتره

cpu:core i3 2100

main board:asrock h61m-ps

ram:corsair xms3 1600 2*2gb

vga:gaigabyte gtx 550ti

hdd:seagate baracudda 500gb

power:green gp530a-eu

cpucooler:deep cool ice matrix 400

case:green magnum2

قیمت رو نمیدونم ولی فکر کنم از سیستمس که آقا حامد معرفی کرده یکم بیشتره .

سلام

این مین ازراک که معرفی کردین از برند گیگا بهتره و آیا به H67 میرسه ؟

الان این قطعات که ال ای دی و موس و کیبرد و اسپکیر نداره از قیمت آقا حامد میزنه بالاتر یا با اونا !

لینک به دیدگاه

i3 بخوای بذاری 120 میاد روی قیمت . بورد H67 گیگا ( که گیر نمیاد ) هم بخوای بذاری یا B75 به جای اون 120 تومان دیگه باید بذاری روی قیمت . اگر بخوای کارت گرافیک قویتری بذاری که در حد 560 باشه میتونی 6850 بگیری که خیلی تفاوت نمیکنه با 560 و کمی ضعیفتره .قیمتش حدود 300 تومانه . کمی کمتر یا بیشتر . پس 130 تومان هم باید اینجا اضافه کنی . پاور رو هم باید حداقل 530 وات بگیری که 105 تومانه و 30 تومان هم اینجا باید ببری بالا . 120+120+130+30 میشه 400 تومان . با 1200 قبلی میشه 1600 .

یعنی الان به نظرتون این سیستم با این قطعاتی که من گفتم عوض بشه سیستم خوبی در میاد یا نه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنظر من با توجه به اینکه 400 باید اضافه بدی یعنی 1600 ارزش داره!

بازم ببین حامد جان چی توصیه میکنه همونو انجام بده بیشتر سرش تو کاره!

لینک به دیدگاه

یعنی الان به نظرتون این سیستم با این قطعاتی که من گفتم عوض بشه سیستم خوبی در میاد یا نه ؟

با قطعاتی که شما گفتی یا من گفتم ؟

اگر قطعاتی رو که گفتم جایگزین کنی سیستم خیلی بهتری میشه نسبت به اونی که اول گفتم . ولی حدود 1600 هزینه میشه . البته اون هم بستگی به قیمت روز داره . چون الان دیگه نمیشه قیمت ها رو برای یک ساعت هم تضمین کرد .

لینک به دیدگاه

با قطعاتی که شما گفتی یا من گفتم ؟

اگر قطعاتی رو که گفتم جایگزین کنی سیستم خیلی بهتری میشه نسبت به اونی که اول گفتم . ولی حدود 1600 هزینه میشه . البته اون هم بستگی به قیمت روز داره . چون الان دیگه نمیشه قیمت ها رو برای یک ساعت هم تضمین کرد .

نه همین قطعاتی که گفتین

ممنون حامد جان فردا همین قطعات رو لیست میکنم میرم بازار کامپیوتر ببینم قیمت ها چجوریاس

بازم تشکر از راهنماییت (*)

لینک به دیدگاه

اگر میخوای قطعاتی رو که گفتم جایگزین کنی اینها رو بردار :

پردازنده : Intel Ci3 2120 قیمت حدود 245

مادربورد : Asus B75M-LE قیمت حدود 235

گرافیک : از برندهای سافایر ، پاورکالر ، ایکس اف ایکس کارت 6850 رو بگیری قیمت مناسب تر گیرت میاد و کیفیت خوبی هم دارن . کارتهای ارزونتر هم هست . کارتهای گرونتر هم هست . ولی کارتهای رفرنس کلا تفاوت زیادی با هم ندارن از نظر کارایی .با قیمت بین 280 تا 320 فکر میکنم پیدا کنی . من قیمت ندارم .

پاور : Green GP530A-EU قیمت حدود 105

لینک به دیدگاه

اگر میخوای قطعاتی رو که گفتم جایگزین کنی اینها رو بردار :

پردازنده : Intel Ci3 2120 قیمت حدود 245

مادربورد : Asus B75M-LE قیمت حدود 235

گرافیک : از برندهای سافایر ، پاورکالر ، ایکس اف ایکس کارت 6850 رو بگیری قیمت مناسب تر گیرت میاد و کیفیت خوبی هم دارن . کارتهای ارزونتر هم هست . کارتهای گرونتر هم هست . ولی کارتهای رفرنس کلا تفاوت زیادی با هم ندارن از نظر کارایی .با قیمت بین 280 تا 320 فکر میکنم پیدا کنی . من قیمت ندارم .

پاور : Green GP530A-EU قیمت حدود 105

درود دوست عزیز من هم با حرف آقا حامد موافقم و میتونی از این قطعات جایگزین استفاده کنی .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...