رفتن به مطلب

کیفیت برند ACER

Gintama
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گل لیونی,میخواستم بدونم علت ارزونتر بودن برند acer نسبت به باقی برندها چیه ؟ آیا کیفیتش پایینتره ؟ یا اونای دیگه مثل asus که گرونترن بیشتر پول اسمشون رو میگیرن ؟ مدل Acer Aspire V3-571G intel i7/geforce 640 /750/ram 8gb قیمت دارم 1830 ,آیا به نظر شما خوبه که اینو بخرم ؟ یه مدل ASUS N55SL ram 8gb /1TB/bluray /635m هم هست 2300 ! ولی اون ایسر گرافیکس 640m هست,گرافیک برام خیلی اهمیت داره چون باید رندر انجام بدم,حالا موندم کدوم رو بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون از توجه دوستان @};-

ویرایش شده توسط gintama
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله لپ تاپ خوبی هست.

کیفیت هم مناسب هست.گارانتی خوبی هم داره که جدیدا مادیران هست.

لینک به دیدگاه

hex عزیز یه مدل asus هم به پست اول اضافه کردم بین این دو مدل موندم و ترجیح میدم هزینه ی کمتری بپردازم اما به کیفیت برند acer شک دارم...نظر شما و بقیه ی دوستان در این مورد چیه ؟

لینک به دیدگاه

برند ایسر کیفیت مناسبی با توجه به قیمتش داره . از سری N ایسوس کیفیتش کمتره . ولی از سری K و X بالاتره . البته کیفیت ساخت بدنه بیشتر مد نظره . چون قطعات رو شرکتهای دیگه میزنن . البته ایسوس خودش تولید کننده خیلی از قطعات هم هست . ولی ایسر فقط برند هست و طرح خودش رو به شرکتهای دیگه برای تولید لپ تاپ میده . اگر میتونی هزینه کنی ایسوس بگیر . ولی اگر میخوای کمتر هزینه کنی ایسر مشکلی نداره و خوب کار میکنه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...