رفتن به مطلب

کیفیت vga های گیگابایت فوری

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان منمیخوام یک کارت گرافیک از برند گیگا بخرم نمیدونم خوبه یا نه فقط هم برای اور و گیم میخوام دوستانی که در مورد این vga اطلاعات دارن ایا این کارت برای اور خوب هست؟به پای msi یا اسوز میرسه؟ ممنون

لینک به دیدگاه

یه نگاه بنداز :

http://lioncomputer....showtopic=11298

بچه ها از گارانتیش راضی نیستن....

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

محصولات گیگابایت در ایران به دلیل شرکتی که گارانتیشون میکنه همیشه از محصولات هم رده ولی با مارکهای دیگه گرون تر هستند اما این گرونی اصلا به معنی کیفیت بهترشون نیست

لینک به دیدگاه

کارت اینه:http://www.gigabyte.ir/products/product-page.aspx?pid=3707#ov

ممنون

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من چیز خاصی از گرافیکهای گیگا ندیدم.فقط میشه بهش به چشم یک برند معمولی نگاه کرد.

البته دیدگاه شخصی هست و شاید کسی دیدگاه مخالف رو داشته باشه.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

بستگی داره اون مدلی که میخری چه فنی روش داره (برای اور) در غیر اون صورت برندش خیلی اهمیتی نداره

لینک به دیدگاه

گرافیک انتخابیتون گرافیک خوب و خوش اوری هست و تو هیچ بازی کم نمیاره

گیگا هم کیفیت قابل قبولی داره ولی به خاطر گارانتی آواژنگ یخورده قیمت بالاتری داره ( گارانتیش به درد نمیخوره )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوسته عزيز گرافيك هايه گيگابايت كاراييه خوبي دارن و از مواد خوبي تو ساختشون استفاده ميشه

كه اين كيفيت تو سريه oc و soc بيشتر به چشم مياد

كلا گيگابايت گرافيك هايه ارزوني داره

مثلا وقتي ايسوس و باقي برندها قيمته 560 تي آي شون بالايه 550 ت بود من واسه يكي از دوستان از كرمان يه 560 سريه اس او سي گرفتم به 470 كه واقعا كيفيتش معركس

تازه قيمته جهانيه گيگابايت با بردهايه رفرنس تفاوته زيادي نداره (كه اين موضوع شامله حاله ايرانه ما نميشه )به نظره من اگه به 450 ميده ازش بگير چون كارته خوبيه و با داشتنه 3 سال گارانتي موقعه فروشش هم ميتوني به قيمته بالاتري بفروشيش

لینک به دیدگاه

اوور رو نمیدونم - ولی محصولات گیگا طول عمر خیلی خوبی داره.

ولی در حال حاضر هیچ چی ASUS نمیشه.

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم من فکر کنم گیگا زیاد برای اور کردن جالب نیست شما میتونی از برند های اسوس -msi-evga-sapphireکارت بگیری که بسیار هم خوبه .

نظر شخصی من در کارت های amdبورد sapphireبهترین مارکه و در بین کارت های nvidiaبورد evga بهترینه .

ولی نباید از کیفیت بورد های msiو اسوس گذر کرد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای اور فکر کنم سری soc باید فن خوبترو حرفه ای تری داشته باشه بقیشون فن خنک کننده ی ساده تر خواهند داشت...!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز برای بازی تمامی برند هایی که گفتید خوبند و جواب کار شما که همون بازی باشه رو میدن

ولی در مورد اور قضیه فرق داره

برند MSI مخصوصا سری Twin Frozer توی اورکلاک بهتر عمل میکنن

لینک به دیدگاه

اتفاقا 99 درصد برای اور میخوام چون خیلی کم شاید ماهی دوبار یک بازی هم بکنم

لینک به دیدگاه

با درود

دوست گرامی من خودم از gigabyte استفاده میکنم خیلی هم محصولات gigabyte دوست دارم اما asus , msi از برند های بسیار خوب هستن

به نظر من gigabyte یا asus یاmsi بگیر

لینک به دیدگاه

msi gtx560ti نگا کردم خیلی خوبه

بله همین امروز قیمت کردم 510 تومن بود

ویرایش شده توسط metall_hero
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب دریافتن این موضوع سادست! شما وارد سایت Hwbot.org میشی و سابمیت های برندهای مختلف با این کارت رو مشاهده میکنی و با برندهای دیگه مقایسه میکنی و میفهمی که کارتت در بهترین شرایط روی ایر یا زیر واتر یا زیر نیتروژن چیکارست :دی

البته نتیجه ای که میگیری معمولا اینه:

MSI

EVGA و Asus

البته اگه برای اورکلاک حرفه ای و بنچمارکینگ میخوای باید روی یکسری مسائل دیگه هم ریز بشی

مثلا نوع مموریهاشون چیه؟ هاینیکسه؟سامسونگه؟ (هاینیکس ها فرکانسهای بالاتری برای مموری کلاک میزنن)

توانایی رگولاتورهای برقشون ! نوع خنک کنندشون و خیلی چیزهای دیگه...

لینک به دیدگاه

خب دریافتن این موضوع سادست! شما وارد سایت Hwbot.org میشی و سابمیت های برندهای مختلف با این کارت رو مشاهده میکنی و با برندهای دیگه مقایسه میکنی و میفهمی که کارتت در بهترین شرایط روی ایر یا زیر واتر یا زیر نیتروژن چیکارست :دی

البته نتیجه ای که میگیری معمولا اینه:

MSI

EVGA و Asus

البته اگه برای اورکلاک حرفه ای و بنچمارکینگ میخوای باید روی یکسری مسائل دیگه هم ریز بشی

مثلا نوع مموریهاشون چیه؟ هاینیکسه؟سامسونگه؟ (هاینیکس ها فرکانسهای بالاتری برای مموری کلاک میزنن)

توانایی رگولاتورهای برقشون ! نوع خنک کنندشون و خیلی چیزهای دیگه...

درود دوستان فرجام درست میگه شما باید حتی در نوع مموری به کار رفته در کارت ها هم دقت داشته باشید .

لینک به دیدگاه

ممنون در کمال تعجب asic quality گیگا 89.9 هست که از 70 msi خیلی بیشتره یعنی قدرتش در اور بسیار بالاست

لینک به دیدگاه

ممنون در کمال تعجب asic quality گیگا 89.9 هست که از 70 msi خیلی بیشتره یعنی قدرتش در اور بسیار بالاست

بردهای گیگا از کیفیت فوق العاده ای بر خوردارن

و تحمل گرماییشون فوق العاده بالاست ولی اور خورش به پای MSI نمیرسه

MSI هم چون تو بعضی از بردهاش از فازهای اضافی استفاده میکنه و کلا بهینه شده هستند برای اور خوب هستند

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ایشون که برای اوور میخرن گرافیک رو اونی که 70 خیلی بهتر زیر نیتروژن و ... جواب میده

فقط تو اوور روی ایر کمتر اوور میشه

که اونم باز 100% نیست و به خیلی چیزای دیگه بستگی داره

و به شخصه خودم دیدم که گرافیکی ASIC کمتری داشته روی ایر هم فرکانس بالاتری نسبت به اونی که 25% بیشتر بود میزد

(هر دو گرافیک مال برند evga بود که برای اس ال ای خریداری شده بود،که موقع فروش تستش کردیم

هر دو گرافیک مدل 465 بودن که 470 انلاک شده بودن)

;)

کلا این چیزا بیشتر به شانس و تجربه و خطا ربط داره و کلا نمیشه قطعا گفت که حتما گرافیکی که ASIC بیشتری داره،حتما بهتر اوور میشه رو ایر

لینک به دیدگاه

gigabyte کیفیت بالا یی داره خودم همیشه راضیم ازش ولی msi asus هم خیلی خوبن

اگر 560ti soc gigabite پیداکردی به نظر من بهترینشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...