رفتن به مطلب

خریدار کیس cm690II advanced usb3 version

Cyrus-the-great
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

هنوز خریداره . فوری . فوتی خدا بیامرزتش

خیلی دوست دارم وقتی گرفتی یه عکس ازش اینجا آپ کنی.

لینک به دیدگاه

هنوز خریداره . فوری . فوتی خدا بیامرزتش

خیلی دوست دارم وقتی گرفتی یه عکس ازش اینجا آپ کنی.

دوست عزیز یه ضرب المثل قدیمی هست که می گه گشتم نبود نگرد نیست.

این در مورد من صدق می کنه، الان یکیش را سفارش دادم توی راه هست داره میاد اما بدون usb3 :( بالاخره کم آوردم.

رسید سیستم را بستم عکسش را میزارم حتما.

ویرایش شده توسط Cyrus-the-great
لینک به دیدگاه

مبارک باشه محمد رضا جان

خبر خوبی بود خوشحالم کردی. @};-

لینک به دیدگاه

مبارک باشه محمد رضا جان

خبر خوبی بود خوشحالم کردی. @};-

قربانت دوست من، والا دیدم فعلا که خبری نیست قطعه ها هم که روی زمین هستن معلوم نیست چه بلائی سرشون بیاد دلار هم که همین طور داره می ره بالا گفتم بزار نجاتش بدم.

در کل شما هم خیلی زحمت کشیدی واقعا ممنونم ازت. @};- :x

لینک به دیدگاه

قربانت دوست من، والا دیدم فعلا که خبری نیست قطعه ها هم که روی زمین هستن معلوم نیست چه بلائی سرشون بیاد دلار هم که همین طور داره می ره بالا گفتم بزار نجاتش بدم.

در کل شما هم خیلی زحمت کشیدی واقعا ممنونم ازت. @};- :x

کاری نکردم عزیز دل. تازه شما باعث شدی برای گرفتن Storm Trooper مصمم تر بشم.

و اینکه، مطمئن باش عاشق این کیسی که خریدی میشی. من 690II رو که گرفتم نفهمیدم چی خریدم. ولی به مرور هر کاری ازش خواستم منو نا امید نکرده. تا همین الانم که میخوام عوضش کنم عاشقش هستم. کیس به این زیبایی و خنکی تا به امروز ندیدم.

مبارکت باشه. منتظر عکس های سیستمت هستیم رفیق.

لینک به دیدگاه

مبارک باشه

خیلی دنبالش بودی

والا من یه کیس دارم عین داشبورد پراید صدا میده معلوم هم نیست از کجاشه 6 ساله دارمش هنوز متوجه نشدم!

اگه راضی بودین اینجا بگو اگه دوس داشتی

:wub:

لینک به دیدگاه

من قبلش cm690 داشتم همونم خوب بود اما یه ایرادای کوچولوئی داشت که توی این ورژن جدیدش اصلاح شد. که منم تصمیم به عوض کردنش گرفتم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یه ضرب المثل قدیمی هست که می گه گشتم نبود نگرد نیست.

این در مورد من صدق می کنه، الان یکیش را سفارش دادم توی راه هست داره میاد اما بدون usb3 :( بالاخره کم آوردم.

رسید سیستم را بستم عکسش را میزارم حتما.

مبارکت باشه. منم دیدم ولی USB3 نداشت راستی من قیمت 180 داشتم 1 هفته پیش. شما چند خریدید؟

لینک به دیدگاه

220 با کلی چونه و منت. درواقع 236 بود که 220 به من دادن.

لینک به دیدگاه

به به محمد رضای گل . منم با کیس قبلیت حال میکنم ^_^ یه نوچوا d-14 گرفتم تازه وقتی تو ابعاد واقعی دیدمش گفتم ای دل غافل اینکه جا نمیشه ولی کیس مارو نا امید نکرد.اقا بعد از 4یا 5 سال استفاده ایشالا خواستی اینم بفروشی یه ندایی بده خدایی تمیز نگه میداری مبارکت باشه داداش گلم.

راستی این فنهای کولر مستر با led قرمز رو از کجا بگیرم واسش ؟

لینک به دیدگاه

به به محمد رضای گل . منم با کیس قبلیت حال میکنم ^_^ یه نوچوا d-14 گرفتم تازه وقتی تو ابعاد واقعی دیدمش گفتم ای دل غافل اینکه جا نمیشه ولی کیس مارو نا امید نکرد.اقا بعد از 4یا 5 سال استفاده ایشالا خواستی اینم بفروشی یه ندایی بده خدایی تمیز نگه میداری مبارکت باشه داداش گلم.

راستی این فنهای کولر مستر با led قرمز رو از کجا بگیرم واسش ؟

قربانت کاکو مبارکت باشه، می تونم بگم هر فنی توش جا می شه خیالت راحت. فن هم می تونی گرین بگیری 2تا هم که روی خودش بدون ال ای دی بود من با ال ای دی گذاشتم در عین حال یکی دو روز دیگه یه سری فن دارم می خواهم بفروشم خبرت می دم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...