رفتن به مطلب

بازدید بازیگران از مناطق زلزله زده

m.shabani
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این خانم اگه این تاپیکو ببینه از ایران فرار میکنه ! بستشه بچه ها =;

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از دوستی که پیغام خصوصی دادند به من در مورد بکار بردن کلمه پسر در پست قبلی!

در واقع از نظر سنی من مو هام سفید شدند دوست من و واژه پسر به معنای کوچک بودن بکار برده نشده.

و اتفاقا برعکس به این معنا هست که احساس خوبی نسبت به ایشون دارم. و دل ایشون رو هم در هر سنی که هستند مثل خودم جوون میبینم :D

مفهوم در کل اون جمله آخر هست که نوشتم.

همگی موفق باشید.

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا پیش داوری نکنید و تحمت هم نزنید !

هر کسی واسه خودش عقیده ای داره !

شما که دل اون بازیگر خبر ندارین !

اصلا بگیم که واسه خودنمایی این کار و کرده ! ............ به چه دردی میخوره ؟!

حامد بهداد رفته بود از در خونه ها کمک جمع میکرد .

کریم باقری رفته بود پاساژ داشت از اهالی پاساژ پول جمع میکرد !

و .......

حالا باید بگیم که اینا ریا کار هستن ؟!

به فکر آخرتتون باشین که اگه اون دنیا مشخص شد که ایشون واسه ریا کاری اونجا نرفته بود شما چه جوابی دارین که بگین !!!

تمام

لینک به دیدگاه

نیتشون هر چی که باشه بالخره رفتن اونجا کمک کردن این خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مومن اگر بخواهیم به فرع گیر بدیم که خود شما اول زیر سوال هستی؟

شما رفتی واسه کمک یا اینکه کیس مشکوک به کمک با غرض گیر بیاری ؟ 1001 دلیل بیار که چرا عکس گرفتن این خانم اونجا باعث شد توجه شما جلب بشه. بعد عکس بندازی

بیای به 1001 نفر با علامت و نشون در مورد نیت ایشون به بحث و گفتگو ..

1 درصد احتمال بده که بی غرض کمک کردند ایشون کل زحماتت رو که فرستادی واسه خانوم واسه توشه آخرتشون...

دلت رو دریایی کن تو این کیس ها پسر میدونم انسان شریفی هستی.

این عکس رو من ننداختم رفیق من اصلا عکسی ننداختم

من تو نت چرخ میزدم این عکس رو دیدم یه احساس ناخوشایندی بهم دست داد تفاوت احساس دونفر تو یه عکس برام مهم بود

اگر اول تایپیک رو نگاه کنی گفتم میخام بدونم نظر دوستان چیه

چند بار گفتم الان هم میگم نظر ها متفاوت و قابل احترامه

یه سئوال؟؟

چی شد که فکر کردی من این عکس رو گرفتم ؟

و چی شد فکر کردی من دنبالیه کیس هستم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قبل از اینکه پست در مورد عکاس ثبت بشه در حال تایپ کردن بودم. و پست آخر شما حاوی کلمه "میومدن" بود و شرح ماجراتون .

البته صورت مسئله تغییر نمیکنه. گرفتن عکس توسط شما یا غیر مهم نیست مهم قراردادن این عکس با علامت و نشون و به بحث نشستن در مورد نیت انجام کار افراد هست .

مطالب گویا بیانگر احساسات نیستند.

به کارت ادامه بده رفیق راحت باش مشکلی نیست اینجا بخش گفتگوی آزاد هست.

لینک به دیدگاه

ترو خدا همین جا به موضوع خاتمه بدین تا بحث جدی نشده . بیخودی داره یه موضوع کوچیک , بزرگ میشه !!!. داره به دوستیتون اسیب میزنه ! :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قبل از اینکه پست در مورد عکاس ثبت بشه در حال تایپ کردن بودم. و پست آخر شما حاوی کلمه "میومدن" بود و شرح ماجراتون .

البته صورت مسئله تغییر نمیکنه. گرفتن عکس توسط شما یا غیر مهم نیست مهم قراردادن این عکس با علامت و نشون و به بحث نشستن در مورد نیت انجام کار افراد هست .

مطالب گویا بیانگر احساسات نیستند.

به کارت ادامه بده رفیق راحت باش مشکلی نیست اینجا بخش گفتگوی آزاد هست.

شاید برای شما فرق نکنه ولی برای من فرق میکنه چون شما من رو متهم به این کردین که اونجا دنبال یه کیس و سوژه میگشتم

شما رفتی واسه کمک یا اینکه کیس مشکوک به کمک با غرض گیر بیاری ؟ 1001 دلیل بیار که چرا عکس گرفتن این خانم اونجا باعث شد توجه شما جلب بشه. بعد عکس بندازی

نظر شما هم قابل احترامه و برای اینکه شما ازرده خاطر نشید ادامه نمیدم

موفق باشی دوست عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله وقتی داستان زیاد طولانی بشه بازی با کلمات میشه و برداشتهای متفاوت بدنبالش .

جدای از موضوع تاپیک دوست دارم یک موضوع رو سربسته اینجا بگم:

تو محیط مجازی که بین دوستان هموطن هستم بارها و بار ها شاهد بودم که زاویه دید ما نسبت به مسائل اجتماعی خصوصا طی این چند سال اخیر تغییر کرده نسبت به فرهنگی که از ما ایرانیها یاد میشه. تفسیرش به عهده خودتون...

یکی از عواملش رو من در نوع خوراک خبری و خط مشی های فرهنگی دیدم که به طور ناخودآگاه طی اخبار و جو موجود در حال منتقل شدن هست.

بعضی از این خبر ها و خوارک ها رو ما خودمون درست میکنم مثل موضوع این تاپیک ولی در نگاه کلی :

ضمن اینکه در چهارچوب قوانین سایت و کاملا قانونی مطلب رو مینویسم یک مثال میزنم که ربطی به موضوع تاپیک نداشته باشه و تازه باشه :

این خبر چند روز پیش تو اکثر سایتهای خبری کار شده، اوه خدای من داستان چی هست ؟ کامنتها هم بسته شده با پرسش از این و اون متوجه میشیم اصل خبر 20 روز قبل اینجا کار شده.

اصل خبر میگه یک تمرین بوده و برنامه تمرینی رو شرح داده اما عنوان و محتوای خبری که تو سایت های ... نوشتن رو خودتون بخونید.

داستان چی هست و چه ربطی داره تفسیرش با شما و در دل شما من منتظر جواب نیستم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...