رفتن به مطلب

پشتیبانی نکردن رم بر روی مادربرد

Recommended Posts

سلام دوستان وقت بخیر باشه 
بنده یه مادر برد ذغالی ep43 - ud3l دارم (rev1.0) که یکی دو روز پیش پشت هم فریز میشد سیستتم و اولین اقدامم برای رفع مشکل این بود که رم هامو چک کردم با برنامه mem test :همه سالم بودن و مشکلی وجود نداشت
 چون دوتا از رم های مادربردم از یه برند هستن و دوتا دیگشون از یه برند دیگه تصمیم گرفتم که دوتا از رم هارو روی مادر برد قرار بدم که بلکه شاید مشکل فریز شدن سیستمم حل بشه ... (در مجموعه 4 عدد رم DDR 2 /2GB هستش)

الان یکی دو روز میگذره که سیستمم فریز نمیشه و خوبه اما مشکل اینجاس که من وقتی اون دوتا رم دیگه رو که در اوردم و تصمیم گرفتم  روی مادر برد نصب کنم  توی حالت بایوس مادربرد 5 ثانیه روشن میشه و بوق سلامت قطعاتش زده میشه و بعدد  از 5 ثانیه خاموش میشه و روشن میشه....
من تک تک رم هارو تست کردم سالمن قبلا هم مادربردم تا 8 گیگ رم رو پشتیبانی میکرد و مشکلی نداشت اما الان نهایت بتونه 6 گیگ داشته باشم یعنی 3 تا رمم رو ساپورت کنه... اگه رم چهارم روش نصب کنم مادر برد بعد 5 ثانیه روشن شدن خاموش میشه...
کسی میتونه به من بگه چرا اینطوری شده یهو؟؟؟ واقعا ازا دهندس برام از اینکه یکی از رم هام بی مصرف بزارم روی میز کامپیوتر.....
تشکر از تمامی کاربران سایت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...