رفتن به مطلب

خریدار کارت گرافیک 3090 و 3080ti

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز

خریدار کارت گرافیک مدلهای زیر از برندهای ذکر شده هستم موردی بود لطفا فقط PM کنید و در تاپیک ذکر نکنید، اگر قیمت شما فضایی و پرت است لطفا پیام ندهید.

خریدار برندهای دیگر نیستم. تشکر.

مدل: 3090 یا 3080ti

برند: Asus یا EVGA یا MSI

شرایط: ماین نشده - پیچ پلمپ باز نشده باشه - 100% سلامت از همه لحاظ

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ در 12:45، AloneStar گفته است:

شرایط: ماین نشده - پیچ پلمپ باز نشده باشه - 100% سلامت از همه لحاظ

سلام خوبید

ببخشید یه نکته بگم:

این کارت ها سال 2020 عرضه شدن یعنی 4 سال پیش ، یه خمیر باکیفیت بعد از 2سال کارایی خودشو از دست میده... در هر صورت پیچ پلمپ هم باشه شما باید خودت سرویس کنید کارت رو. این انتظار برای کارت های سری 4000 انویدیا معقول هست نمیتونید از سری 3000 این انتظار رو داشته باشید که هم دماش 60 باشه هم پیچ پلمپ هم ماین نشده هم سرحال باشه.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

سلام خوبید

ببخشید یه نکته بگم:

این کارت ها سال 2020 عرضه شدن یعنی 4 سال پیش ، یه خمیر باکیفیت بعد از 2سال کارایی خودشو از دست میده... در هر صورت پیچ پلمپ هم باشه شما باید خودت سرویس کنید کارت رو. این انتظار برای کارت های سری 4000 انویدیا معقول هست نمیتونید از سری 3000 این انتظار رو داشته باشید که هم دماش 60 باشه هم پیچ پلمپ هم ماین نشده هم سرحال باشه.

سلام ارادت

والا تا حالا قطعه دست دوم نخریدم دیگه رعایت همه جوانب رو میکنیم ماینی زیاد هست 😁

خمیرها حداقل 3-4سال عمر میکنن دیگه...کارتها همشون هم تولید 4سال پیش نیستن 😅

اگر گیر بیاد خریداریم نیامد هم پیش بسوی سری 5000 مشکلی نیست 😉

الان 3060ti دارم خمیرشو عوض نکردم هنوز دماش اوکیه

لینک به دیدگاه

https://www.zoomit.ir/graphic/403359-nvidia-rtx-3000-founders-edition-no-longer-available/

جمعه ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۵

انویدیا فعلا هیچ بیانیه‌ای منتشر نکرده، اما توقف فروش احتمالا بدین معنی است که تیم سبز قصد دارد گرافیک‌های سری RTX 3000 را بازنشسته کند. انویدیا پیش‌تر به‌طور تصادفی فروش برخی از گرافیک‌هایش را متوقف کرده بود؛ اگر این بار ماجرا فرق کند، احتمالا به‌زودی توقف تولید RTX 3000 به‌صورت رسمی اعلام می‌شود.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
25 دقیقه قبل، AloneStar گفته است:

نبود؟ قحطی اومده؟ 😂

گذاشتن برای بعد از تعطیلات عرضه کنند احتمالا  فکر می کنند دلار یه 10 هزار تومان قیمتش بالا میره که به این دلیل. کم شده در حال حاضر قیمت کارت کارکرده از قیمت نو خیلی گرانتر شده. 

به نظرم یه کارت نو بگیرید یه مقدار ضعیف تر ولی نو تهیه کنید.

برای خرید کارت رفتم تهران کارت کارکرده مثل قبل داخل مغازه ها مثل چند ماه پیش که برای یکی از بستگان رفتم بودم موجود بود. ولی قیمت ها بالا تر(البته قیمت دلار بی تاثیر نیست) رفته ولی فروشندگان می فرمایند کارت کم شده 

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، ali m گفته است:

گذاشتن برای بعد از تعطیلات عرضه کنند احتمالا  فکر می کنند دلار یه 10 هزار تومان قیمتش بالا میره که به این دلیل. کم شده در حال حاضر قیمت کارت کارکرده از قیمت نو خیلی گرانتر شده. 

به نظرم یه کارت نو بگیرید یه مقدار ضعیف تر ولی نو تهیه کنید.

برای خرید کارت رفتم تهران کارت کارکرده مثل قبل داخل مغازه ها مثل چند ماه پیش که برای یکی از بستگان رفتم بودم موجود بود. ولی قیمت ها بالا تر(البته قیمت دلار بی تاثیر نیست) رفته ولی فروشندگان می فرمایند کارت کم شده 

کارتی که چند دست چرخیده رو چند میخوان بدن؟ اکثرشونم تا خرخره زیر ماین بودن 😂

مملکت دلال پرور. 😁

لینک به دیدگاه

داداش دلار گرون شده! اما این قیمتایی که دارن جدیدا رو کارت هاشون میذارن فرا تر از دلاره دارن برا آینده اشون قیمت میدن نه در حال حاضرشون! فروشنده فعلا خیال میکنه قراره دلار گرون تر بشه بخاطر همین نگه داشته یک ماه بعد عید درست میشه نگران نباش

خودمم دنبال یه کارت بودم قحطی زد همین موقع😂

لینک به دیدگاه

هم اکنون، MR_OC گفته است:

داداش دلار گرون شده! اما این قیمتایی که دارن جدیدا رو کارت هاشون میذارن فرا تر از دلاره دارن برا آینده اشون قیمت میدن نه در حال حاضرشون! فروشنده فعلا خیال میکنه قراره دلار گرون تر بشه بخاطر همین نگه داشته یک ماه بعد عید درست میشه نگران نباش

خودمم دنبال یه کارت بودم قحطی زد همین موقع😂

با سلام. من کاری ب قیمت فضایی دوستان ندارم

ولی اونجا ک میگین 1 ماه بعد عید درست میشه سخت در اشتباه هستین. 

دلار دقیقا بعد عید میره بالاتر دست دست نکنید اگه کارتی سر حال پیدا کردید 1.2تومنم بالای قیمت بود بنظرم بگیرید. 

این نظر بنده هست بازم خود دانید. 

ویرایش شده توسط mehran_Gt
لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، mehran_Gt گفته است:

با سلام. من کاری ب قیمت فضایی دوستان ندارم

ولی اونجا ک میگین 1 ماه بعد عید درست میشه سخت در اشتباه هستین. 

دلار دقیقا بعد عید میره بالاتر دست دست نکنید اگه کارتی سر حال پیدا کردید 1.2تومنم بالای قیمت بود بنظرم بگیرید. 

این نظر بنده هست بازم خود دانید. 

بحث ارزش خرید هست.

تکنولوژی 4سال پیش و کارت ماینی و دست چندم اگر قرار باشه هزینه کامل هم بگیرن به شخصه صبر میکنم سری 5000 بیاد یک کارت با قدرت معادل 3090 میگیرم چه بسا قیمتش هم حدود 35-40ت در بیاد ولی حداقل نو هست خنکتر هم خواهد بود.

دلال ها هم کارتشونو ترشی بندازن 😉

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۳/۱/۲۲ در 20:43، AloneStar گفته است:

up

سلام 3090 strix 

با جعبه در حد ۴۵

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، 7alireza7 گفته است:

سلام 3090 strix 

با جعبه در حد ۴۵

سلام

https://www.rixoshop.com/asus-rog-strix-gaming-rtx-3090-24gb-gddr6x-graphics-card

کارت3090.png

لینک به دیدگاه

با اینکه جعبه نداره و oc نیست بازم مفت گذاشته

10 ساعت قبل، AloneStar گفته است:

سلام

لینک به دیدگاه

اینجا قیمتا منطق نداره

مثلا سری 4070ti s که 16گیگ رم داره و ارزشش از 3090ti بیشتره از نظر تکنولوژی و قدرتی قیمتش از 55 استارت میخوره تو بازار ولی 3090 دست دو 45 تومن! تازه این 3090 جز vram هیچ برتری ای نداره و از نظر پشتیبانی تکنولوژی های جدید اوت دیت شده با اومدن نسل 5 هم به رحمت خد از نظر پشتیبانی درایور میرسه

یا مثلا گزارش شده amd میخواد گرافیک های نسل 8000 رو با قیمت 400 تا 600 دلار عرضه کنه با کارایی 4080 و به زودی شاهد فروش گرافیک های بالارده سری 7000 با قیمت های خونین خواهیم بود.

به نظرم اگر میخواید چیزی بخرید بهتره rtx 4070ti super تهیه کنید

علتش واضحه هم مصرفش خوبه هم اندازه 3090ti قدرت داره هم اینکه vram مناسبی داره

چون نوشتی ماین نشده و پلمپ این داستانا مطمعن باش زیر 40 بهت کسی قیمت نمیده کافیه یه اسم برند هم بخوره بهش تا با به به چه چه 50 هم بهت بندازن

برو همونو آک بخر هم گارانتی داره هم اینکه از همه نظر بهتره 

اون چندگیگ vram هم به کارت نمیاد

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

اینجا قیمتا منطق نداره

مثلا سری 4070ti s که 16گیگ رم داره و ارزشش از 3090ti بیشتره از نظر تکنولوژی و قدرتی قیمتش از 55 استارت میخوره تو بازار ولی 3090 دست دو 45 تومن! تازه این 3090 جز vram هیچ برتری ای نداره و از نظر پشتیبانی تکنولوژی های جدید اوت دیت شده با اومدن نسل 5 هم به رحمت خد از نظر پشتیبانی درایور میرسه

یا مثلا گزارش شده amd میخواد گرافیک های نسل 8000 رو با قیمت 400 تا 600 دلار عرضه کنه با کارایی 4080 و به زودی شاهد فروش گرافیک های بالارده سری 7000 با قیمت های خونین خواهیم بود.

به نظرم اگر میخواید چیزی بخرید بهتره rtx 4070ti super تهیه کنید

علتش واضحه هم مصرفش خوبه هم اندازه 3090ti قدرت داره هم اینکه vram مناسبی داره

چون نوشتی ماین نشده و پلمپ این داستانا مطمعن باش زیر 40 بهت کسی قیمت نمیده کافیه یه اسم برند هم بخوره بهش تا با به به چه چه 50 هم بهت بندازن

برو همونو آک بخر هم گارانتی داره هم اینکه از همه نظر بهتره 

اون چندگیگ vram هم به کارت نمیاد

احسنت به همین نتیجه هم رسیدم نو بردارم.

مملکت دلال پرور هست

ارزش تولید و فن = صفر

تا اخر سال میلادی سری 5000 معرفی میشه احتمالا 5080 برمیدارم

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، AloneStar گفته است:

تا اخر سال میلادی سری 5000 معرفی میشه احتمالا 5080 برمیدارم

اون گرافیک گران تر هست اطلاعیه رسمی هم اومده سری 5000 گران هستن

با خودتونه...

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

اون گرافیک گران تر هست اطلاعیه رسمی هم اومده سری 5000 گران هستن

با خودتونه...

والا...با این قیمت ارز هر روز نمیتونم کارت عوض کنم یک کارت خوب برمیدارم چند سال جواب باشه

ویرایش شده توسط AloneStar
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...