رفتن به مطلب

آیا rx580ارزش خرید دارد؟

Recommended Posts

سلام و درود.قصد خرید کارت دست دوم دارم بودجه هم بشدت محدوده.خیلی اهل بازی های جدید نیستم مشخصات سیستم فعلی هم به این شکله

سیپیو r5 3600

مادربورد tuf b550plus

رم corsair vengeance 16gb(2*8)

پاور green430 eud

گرافیک gt710 2gb

به نظرتون ارتقا به rx580منطقیه؟

لینک به دیدگاه

سلام اگه کمکار باشه اره الان از یک‌ ماه کارکرد هست تا چند سال . زیر ۱ سال کارکرد ارزش داره

لینک به دیدگاه

به احترام به صاحب تایپک و منحرف نشدن موضوع درخواستی ایشان متن مذکور حذف گردید. بخوام در این مورد بحث کنم حرف زیاده (یا حق)

ویرایش شده توسط rambo01
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
16 دقیقه قبل، rambo01 گفته است:

سلام من خودم rx580 دارم نسبت به قیمتش اگه بخای لحاظ کنی با قدرتی که ارائه میده بله با 2 الی 3 تومن کار راه اندازه هستش ولی این قیمت کم ،بیشترین دلیلش بخاطر مورد های نرم افزاری و هنگ کردن ها و حتی بلو اسکرین دادن های بی مورده که ربطی هم به برندی که میخری هم نداره کلا 580 یکی از پر عیب ترین کارت های ای ام دی هستش اگه با اذیت کردن هاش مشکلی نداری بخر ،کسی هم این مواردی که من گفتم رو نمی آمد معمولا بگه چون میخواد جنسش رو بفروشه بره اگه بعدش بگی چرا اینجوریه میگه کلا این کارت ها مشکل دارن ....... (یا علی)

😐😐😐😐😐

این حرفا چیه میزنی مومن؟

این همه من RX580 فروختم

این همه آدم دیدم که خریدن

بلو اسکرین هنگی؟؟؟!!!!

یا میگی مادرزادی مشکل داره!!!!!

عزیزه دل چرا اطلاعات غلط به مردم میدی

یکی از با ثبات ترین گرافیک هارو شما این همه عیب روش میزاری؟

حالا اگه دسته شما یکی خراب افتاده دیگه مقصر RX580 نیست

مقصر شمایی که بدون مشورت با کارشناس و از جایه مطمئن خرید نکردی

دیروز یه Z790 ایسوس برا مشتری خریدم اسلات رمش کار نمی‌کرد

بیام از فردا بگم ایسوس بده

Z790 بده یا فلان!!!

تروخدا یکم رعایت کنین حداقل راجب چیزی اطلاعات کافی ندارین مردم رو فنا ندادین

به خدایه واحد قسم به خاطر منفعت شخصی از RX580 دفاعی نمیکنم.

لینک به دیدگاه

سلام بنظرمن تو رنج قیمت خودش بی رقیبه الان یدونه ۱۰۵۰هم بخوایی بخری بالای دومیلیون باید بهش پول بدی درصورتی که قدرت وسرعتش کمتراز ۵۸۰هست یا مدل های پایین تر هم همینطور هستن بنظرمن ارزش نسبت قیمت وکارایی خیلی خوبه 

لینک به دیدگاه

30 دقیقه قبل، rambo01 گفته است:

سلام من خودم rx580 دارم نسبت به قیمتش اگه بخای لحاظ کنی با قدرتی که ارائه میده بله با 2 الی 3 تومن کار راه اندازه هستش ولی این قیمت کم ،بیشترین دلیلش بخاطر مورد های نرم افزاری و هنگ کردن ها و حتی بلو اسکرین دادن های بی مورده که ربطی هم به برندی که میخری هم نداره کلا 580 یکی از پر عیب ترین کارت های ای ام دی هستش اگه با اذیت کردن هاش مشکلی نداری بخر ،کسی هم این مواردی که من گفتم رو نمی آمد معمولا بگه چون میخواد جنسش رو بفروشه بره اگه بعدش بگی چرا اینجوریه میگه کلا این کارت ها مشکل دارن ....... (یا علی)

سلام ۵۸۰ کارت بد قلقیه به خاطر بحث بایوسش چون اینا دو نوع بایوس دارن uefi و legacy که اگه لگاسی هست باید csm تو بایوس فعال بشه اما اون بحث هنگی یا کرش یا بلو اسکرین دلایت متنوعی داره از جمله درایور که باید نسخه های جدید نزنی چون یکم ناسازگار دارن میشن با کارتای قدیمی یا مثلا با درایور پک یا ویندوز اپدیت یا درایور های سایت سافت ۹۸ رو نزنی . دلیل دیگش اینه که اکثرا کارت که میفروشن دکمه بایوس رو روی ماین میزارن بمونه و بعد میفروشن بلد نیستن رو بایوس گیم بزارن . یا مثلا تست مموری نمیزنن فقط تست فورمارک میگیرن . کارتی که مموریش سالم باشه و درایور از سایت اصلی گرفته بشه و بایوس oc گیم روش باشه اصلا کرش و یا بلو اسکرین نباید بده وگرنه خرابه . این که شما یه کارت تجربه کردی معلوم نبود چش بوده دلیل نمیشه همه ی ۵۸۰ ها اینجوری باشن .

اگه اینجوری بود که الان شرکت amd به خاطر شکایت ازش درش تخته شده بود .

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، 17behrooz گفته است:

سلام بنظرمن تو رنج قیمت خودش بی رقیبه الان یدونه ۱۰۵۰هم بخوایی بخری بالای دومیلیون باید بهش پول بدی درصورتی که قدرت وسرعتش کمتراز ۵۸۰هست یا مدل های پایین تر هم همینطور هستن بنظرمن ارزش نسبت قیمت وکارایی خیلی خوبه 

منم برای همینه توفکرشم فقط موردی که یکم بخاطرش تردید دارم بحث پاورمه که جوابگو نیست همراه با کارت پاور هم باید بخرم

لینک به دیدگاه

54 دقیقه قبل، M A H D I گفته است:

منم برای همینه توفکرشم فقط موردی که یکم بخاطرش تردید دارم بحث پاورمه که جوابگو نیست همراه با کارت پاور هم باید بخرم

پاور اوکیه هیچ نگرانی نداره

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

پاور اوکیه هیچ نگرانی نداره

باتوجه به اینکه پاور حدود 4 سال داره کار میکنه البته تحت فشار نبوده ولی خب با این کارت خیلی لب مرز میشه و بنظرم بهتره پاور عوض بشه

لینک به دیدگاه

کلا گرافیک استوک باید تست کنی یا مهلت تست بگیر هیچ مشکلی نداشته باشه بله ارزش خرید داره از هر کارت دیگر در رنچ قیمت بهتره.

البته اینایی هم که بعضا در دیجی کالا به جای نو میفروشن قیمت 3 الی 4 تومن هم استوک ریفربیش هستند. 

لینک به دیدگاه

هر قطعه ی عمر مفید داره ، کارت گرافیک مثل هارد نیست ، امروز 1 دونه بدسکتور بیفته ، فردا یکی دیگه ، بعد شما از قبل اطلاع پیدا میکنید هاردتون در حال خراب شدنه ، صبح که سیستم رو روشن کردی می بینی گرافیک دیگه تصویر نمیده در حالی که تا دیشب درست کار میکرد 

لینک به دیدگاه

44 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است:

هر قطعه ی عمر مفید داره ، کارت گرافیک مثل هارد نیست ، امروز 1 دونه بدسکتور بیفته ، فردا یکی دیگه ، بعد شما از قبل اطلاع پیدا میکنید هاردتون در حال خراب شدنه ، صبح که سیستم رو روشن کردی می بینی گرافیک دیگه تصویر نمیده در حالی که تا دیشب درست کار میکرد 

جدی میفرمایید؟😂😂

ویرایش شده توسط AmirPuniSher
لینک به دیدگاه

سلام

من هم سری 480 داشتم هم بایوس 580 روش فلش کردم

برای سال 2017 2018 کارت خوبیه. انتظار اجرای گیم های جدید رو نباید ازش داشته باشید

شدیدا توی TLOU و الن ویک کم میاره.

ماین شده و داغون هم بگیرین پرفورمنسش تقریبا تفاوتی با آکبند نداره. روی حداقل چند کارت این مورد رو تست کردم

لینک به دیدگاه

مونده بیشتر به شانست  نمیگم همشون چون یه سری کم کار هم دارن ولی اکثرا به عنوان بمب ساعتی هستن و زیر ماین مموریشون داغون شده قبل خرید باید تست کنید ببینید توی تست استرس پایداریش چطوره  تست گیم سنگین با وی سینک خاموش هم خوبه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...