رفتن به مطلب

باز کردن پورت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.
برای یه نرم افزار حسابداری نیاز دارم که یه پورت خاصی رو باز کنم. نخصصی توی شبکه ندارم.
اینترنت وایرلس هست. به پشتیبان زنگ زدم گفت از سمت ما همه پورتا بازه خودتون باید پورت فورواردینگ انجام بدید. منتها من هرکاری میکنم انجام نمیشه. تمام اموزش های سطح گوگل رو امتحان کردم منتها باز هم نمیشه.
رادیوم lhg5 هست.
ایپی ثابت گرفتم.
image.thumb.png.96a8afbf9777d16e97b0cc6b72120b88.png
image.thumb.png.63fff850fe14e6c8a8dcb7c9d8c0de90.png
دوستانی که تخصص دارن. مشکل از چیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

مستقیما از رادیو دارید اینترنت رو میگیرید یا یه اکسس پوینت دیگه هم بین سیستم حسابداری و رادیو هست؟

اگر نه، تنظیمات میکروتیک صحیحه و مشکلی نداره. فایروال سیستم رو هم چک کنید، شاید اون بسته هست.

توی تب filter rule هم چک کنید، شاید یه رولی تعریف شده باشه که تمام این پکت ها رو داره دراپ میکنه.

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

بین سیستم و رادیو واسط بود. اما من حذفش کردم همون اول.
توی فایروال ویندوز هم پورت رو تعریف کردم اما باز هم از سایت you get signal استعلام میگیرم میگه پورت بستس

22 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

درود

مستقیما از رادیو دارید اینترنت رو میگیرید یا یه اکسس پوینت دیگه هم بین سیستم حسابداری و رادیو هست؟

اگر نه، تنظیمات میکروتیک صحیحه و مشکلی نداره. فایروال سیستم رو هم چک کنید، شاید اون بسته هست.

توی تب filter rule هم چک کنید، شاید یه رولی تعریف شده باشه که تمام این پکت ها رو داره دراپ میکنه.

.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...