رفتن به مطلب

گلیچ و آرتیفکت های گرافیکی شدید در بعضی از بازی ها 6800xt

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان این AMD درایور های که رو میده پچ نوت هاش رو بخونید!!!

بیا :

Rainbow-like artifacts may appear in water environments while playing Horizon Forbidden West™ Complete

خودم شخصا با درایور قبلی مشکلاتی سر lord of the fallen تجربه کردم که به عقل جن هم میرسید سر به فلک میزاشت...

اینم حل کردن مشکلات 

• Intermittent application crash may be observed while playing Lords of the Fallen and entering certain areas on Radeon™ RX 6000 series graphics products. 

جالب اینه بیشتر درایور ها با سری 6000 همیشه مشکل دارن اونم همیشه نسخه های 6800XT و 6900 😐

تموم این مشکلات ARIFACLTS ها حل شدن

درایور قبلی هم سر بتل جدیده همین مشکلات رو داشت...

خلاصه یک روزمه امیدی ایجاد شده ممکن بیشتر بخاطر همون دمای هات اسپات باشه!

https://community.amd.com/t5/drivers-software/amd-software-adrenalin-edition-24-4-1-release-notes/m-p/681045

حالا این دوست عزیز اگر درایور رو به اخرین نسخه اپدیت کردن و بازم همون مشکل Horizon Forbidden West زیر اب بود، یعنی مشکل از درایور نیست! در غیر این صورت حل شده...

لینک به دیدگاه

• ارسال 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

7 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است:

دوستان این AMD درایور های که رو میده پچ نوت هاش رو بخونید!!!

اهان حالا داره میشه یه بحث خوب

ممنون از شما که پیگیر بودید 

اما نتیجه سرچ:

image.thumb.png.f07ca862b94bd8d801e46e92e523834a.png

اینم ویدیو مشابه:

https://www.youtube.com/watch?v=kEdaka3Wqfo

==============

نه میدونی VRAM اش سوخته اخه من خیلی آشنا دارم اینور اونور، به قولی من کارم اینه سال 2010 هم یه ATI داشتم سوخت اینم میسوزه🤡

من حتی موفق نشدم ویدیو رو نگاه کنم ولی چون دوست دارم نظر بدم میگم که فاتحه کارت رو باید خوند🤡

ویرایش شده توسط Failure
لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است:

Rainbow-like artifacts may appear in water environments while playing Horizon Forbidden West™ Complete

الان پچ نت رو خوندم متوجه شدم قضیه رو منتها من ورژن آخرم و شرایط تغییری نکرد.

10 ساعت قبل، Failure گفته است:

دنبال ای دی استیمش هستم سوال کنم ولی پرایوت هست. ایشون 6950xt و 7800xt داره و رو جفتشون این مشکل هست و درایور هم مشکلو درست نکرد. از یه طرف بعضی از افراد تو این گروه این مشکلو هیچ وقت تجربه نکردن برا همین خیلی گیج شدم. حداقل یه ذره امیدوار شدم مشکل از کارت نیست.

ویرایش شده توسط Mike Tyler
لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Mike Tyler گفته است:

دنبال ای دی استیمش هستم سوال کنم ولی پرایوت هست. ایشون 6950xt و 7900xt داره و رو جفتشون این مشکل هست و درایور هم مشکلو درست نکرد. از یه طرف بعضی از افراد تو این گروه این مشکلو هیچ وقت تجربه نکردن برا همین خیلی گیج شدم. حداقل یه ذره امیدوار شدم مشکل از کارت نیست.

این مشکل از درایور هستش. شما باید برای اطمینان چندین درایور از برنچ ها مختلف امتحان کنید

لینک به دیدگاه

17 دقیقه قبل، Mike Tyler گفته است:

دنبال ای دی استیمش هستم سوال کنم ولی پرایوت هست. ایشون 6950xt و 7900xt داره و رو جفتشون این مشکل هست و درایور هم مشکلو درست نکرد. از یه طرف بعضی از افراد تو این گروه این مشکلو هیچ وقت تجربه نکردن برا همین خیلی گیج شدم. حداقل یه ذره امیدوار شدم مشکل از کارت نیست.

البته توی پچ نوت نوشته آرتیفکت هایی رنگین کمان مانند و در محیط های آبی نه زیر آب (under the water)و گفته ممکنه ..یعنی برای همه اتفاق نمیوفته...ولی من چیزی که توی ویدیو شما دیدم جرقه توی لبه. آب بود...

شما یه سرچی بکن ببین مشکلاتی که توی gta و alan wake هم بود مربوط به درایو میشه یا نه ...من کارتم دقیقا شبیه شماست و هیچکدوم ازین مشکلات رو نداره نه توی alan wake داشت و نه توی forbiden west خیلی عجیب شد داستان...امیدوارم مشکل درایو باشه و حل بشه...من ازین مشکلات درایور زیاد دیدم شبیه آرتیفکت هم هستن اکثرا ...یه نسخه درایور.     ای ام دی بود که کاری میکرد وقتی داخل رد دد پات توی آب میرفت به جای افکت حرکت آب مکعب های کوچیک بیرون میریخت و یا یه نقطه های سیاهی میومد روی صورت کاراکتر ها و با آپدیت به درایو بعدی برطرف میشد...

ویرایش شده توسط phoenixia
لینک به دیدگاه

انقدر که پست های این تاپیک رو گزارش میکنید

من میام میخونم چیز خاصی نمیبینم

بچه ها هر چیزی مصداق توهین حساب نمیشه

بعضی افراد تو بحث شاید موافق شما صحبت نکنند یا کمی صحبت هاشون زاویه داشته باشه

ولی همیشه سعی کنید پیچ بحث هاتون همیشه روی ملایم تنظیم باشه

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Mike Tyler گفته است:

حداقل یه ذره امیدوار شدم مشکل از کارت نیست.

مشکل درایور هست 

برای بعضی ها هم باوجود نصب اخرین نسخه هنوز رفع نشده

فعلا به دنبال خمیر باشید چون نیاز دارید ولی به طور کلی کارت شما سالمه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...