رفتن به مطلب

برنامه Frame gen برای تمامی کارت های گرافیک (Lossless-scaling)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام این برنامه یک برنامه جدا با الگوریتم جدا برای تولید فریم مصنوعی هست و روی تمام کارت های گرافیک قابل اجرا هست

مشابه با frame-gen شرکت های nvidia و amd  عمل میکنه و الگوریتم توسعه داده شده بر اساس هوش مصنوعی هست.

معرفی در سایت videocardz: کلیک

داخل این برنامه متود های upscaling هم موجود هست که به نظر باکیفیت نمیان ولی برای گرافیک های انویدیا در بازی هایی که DLSS ساپورت نمیکنن میتونه مفید باشه

تجربه: این برنامه نسبت به متود های 2 شرکت مطرح عملکرد روان و بهتری رو بهتون میده و قابل حس تر هست. حداقل فریم پیشنهادی 40 فریم به بالا هست. با 20-30 فریم این برنامه رو باز نکنید و انتظار معجزه هم نداشته باشید ازش

لینک دانلود: https://uploadkon.ir/uploads/e14c12_24Lossless-Scaling-2-8-1.rar

فایل رجیستری کرک هم قرار داده شده اگر برنامه کار نکرد اونو اعمال کنید

ویرایش شده توسط Failure
لینک به دیدگاه

اگر مشکل داشتید با این نسخه

از نسخه قبلی استفاده کنید:

https://uploadkon.ir/uploads/46f512_24losslessscaling-v2-8.rar

از bypasser.exe اجراش کنید.

حالت performance رو سعی کنید اجرا نکنید مگر اینکه گرافیک ضعیفی داشته باشید

لینک به دیدگاه

عجب تایپکی :D

اقا من یک سوال داشتم! حقیقتا توش موندم و خیلی عجیبه برام و جایی جواب دقیقی براش پیدا نکردم، هر کسی یک چیزی میگه...

این فریم جنریشن واقعا فریم بازی ها رو دوبرابر میکنه؟

چرا بعضی بازی ها همزمان باید هم fs3 یا fs2 رو  ساپورت کنن تا فعال بشه؟

شرافتا واقعی این فریم؟ مگه میشه؟

مثلا من حالت عادی لست پارت رو بین 70 تا 95 فریم میگیرم 1080 /الترا ولی وقتی فعالش میکنم تا فریم میشه 160 تا 200 

حقیقتا هم زیاد احساس نمیکنم فرقی ایجاد شده باشه...؟

لینک به دیدگاه

21 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است:

عجب تایپکی :D

اقا من یک سوال داشتم! حقیقتا توش موندم و خیلی عجیبه برام و جایی جواب دقیقی براش پیدا نکردم، هر کسی یک چیزی میگه...

این فریم جنریشن واقعا فریم بازی ها رو دوبرابر میکنه؟

شرافتا واقعی این فریم؟ مگه میشه؟

مثلا من حالت عادی لست پارت رو بین 70 تا 95 فریم میگیرم 1080 /الترا ولی وقتی فعالش میکنم تا فریم میشه 160 تا 200 

حقیقتا هم زیاد احساس نمیکنم فرقی ایجاد شده باشه...؟

فریم جنریشن هنوز اول راه و باید توسعه داده بشه هنوز خیلی ایراد داره ولی برتری توی این زمینه صدرصد ماله انویدیاست و ای ام دی هنوز خیلی عقبه...فریم جنریشن چنتا شرط داره که بتونه خوب عمل کنه ....فریمتون بالای 60 باشه البته انویدیا زیر 60 رو هم خوب انجام میده و ای ام دی حتما باید بالای 60 باشه تا بهتر عمل کنه ...وی سینک باید خاموش باشه و البته بدون dlss یا fsr میتونه فعال باشه ولی نتیجه خوبی نداره...و ایراد بزرگش افزایش اینپوت لگ که واقعا مشهود و بعد فعال کردنش واقعا  حس میکنید این مورد رو و البته اگر یه مانیتور کندم داشته باشید که اوضاع بدتر میشه و در کل حس دوبرابر شدن فریم ریت رو واقعا حس نمیکنید... یه ایراد بزرگ دیگش که ای ام دی نتونسته حلش کنه وقتی موس روی سریع تکون میدید فریم برمیگرده به حالت عادی و وقتی متوقف میشید دوباره برمیگرده به حالت فریم جنریشن که توی کارت های انویدیا چنین چیزی رو نمیبینید ...انویدیا خیلی بهتر عمل کرده چون هسته های تنسور و الگوریتم های هوشی مصنوعیش هماهنگ عمل میکنن و خیلی از ای ام دی جلوترن...انویدیا احتمال زیاد توی کارت های سری 50 خیلی بیشتر از ai بهره میبره البته الان هم یکه تاز بحث ai توی سخت افزار هست و امیدوارم که مشکلات dlss و فریم جنریشن رو کامل برطرف کنه و احتمال زیاد شاهد نسخه جدیدی از هرکدوم باشیم...زیاد به ای ام دی امید ندارم fsr3 هم آش دهنسوزی نیست...

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است:

این برنامه نیاز به این موارد نداره چون کلا الگوریتمش جدا هست

و خودش fps جدا داره برای نمایش

ازین برنامه استفاده کنید خیلی بهتر از نسخه های شرکتی عمل میکنه

ویرایش شده توسط Failure
لینک به دیدگاه

حتما فریم بازیو روی نصف رفرش ریت مانیتور قفل کنید بعد فریم جن رو فعال کنید تا هم روون ترین حالت ممکن باشه هم گرافیک خنک کار کنه

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

من بعد از استفاده از این برنامه دیگ بازیم لود نمیشه صدا هست ولی تصویر سیاهه چیکار کنم؟؟

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، younesking00200 گفته است:

من بعد از استفاده از این برنامه دیگ بازیم لود نمیشه صدا هست ولی تصویر سیاهه چیکار کنم؟؟

برنامه رو ببندید

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۲/۲۵ در 09:11، phoenixia گفته است:

فریم جنریشن هنوز اول راه و باید توسعه داده بشه هنوز خیلی ایراد داره ولی برتری توی این زمینه صدرصد ماله انویدیاست و ای ام دی هنوز خیلی عقبه...فریم جنریشن چنتا شرط داره که بتونه خوب عمل کنه ....فریمتون بالای 60 باشه البته انویدیا زیر 60 رو هم خوب انجام میده و ای ام دی حتما باید بالای 60 باشه تا بهتر عمل کنه ...وی سینک باید خاموش باشه و البته بدون dlss یا fsr میتونه فعال باشه ولی نتیجه خوبی نداره...و ایراد بزرگش افزایش اینپوت لگ که واقعا مشهود و بعد فعال کردنش واقعا  حس میکنید این مورد رو و البته اگر یه مانیتور کندم داشته باشید که اوضاع بدتر میشه و در کل حس دوبرابر شدن فریم ریت رو واقعا حس نمیکنید... یه ایراد بزرگ دیگش که ای ام دی نتونسته حلش کنه وقتی موس روی سریع تکون میدید فریم برمیگرده به حالت عادی و وقتی متوقف میشید دوباره برمیگرده به حالت فریم جنریشن که توی کارت های انویدیا چنین چیزی رو نمیبینید ...انویدیا خیلی بهتر عمل کرده چون هسته های تنسور و الگوریتم های هوشی مصنوعیش هماهنگ عمل میکنن و خیلی از ای ام دی جلوترن...انویدیا احتمال زیاد توی کارت های سری 50 خیلی بیشتر از ai بهره میبره البته الان هم یکه تاز بحث ai توی سخت افزار هست و امیدوارم که مشکلات dlss و فریم جنریشن رو کامل برطرف کنه و احتمال زیاد شاهد نسخه جدیدی از هرکدوم باشیم...زیاد به ای ام دی امید ندارم fsr3 هم آش دهنسوزی نیست...

برای مشکل توضیح داده شده. در بیشتر بازیها nvidia از گزینه ای به اسم reflex + boost استفاده میکنه که این مشکل حل میشه. واز option  داخل بازی فعال بشه خیلی بهتر میشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...