رفتن به مطلب

نویز فن کارت گرافیک

Recommended Posts

سلام دوستان

یکی از سه فن کارت گرافیک من rog strix 3060ti در دور کم صدای نویز میده. در دور بالا صدای نویز رفع میشه اما در دورهای پایین صدای نویز بصورت پیوسته ایجاد میشه. برای رفع نویز فن چه کار میشه کرد؟

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، HesamHa گفته است:

سلام دوستان

یکی از سه فن کارت گرافیک من rog strix 3060ti در دور کم صدای نویز میده. در دور بالا صدای نویز رفع میشه اما در دورهای پایین صدای نویز بصورت پیوسته ایجاد میشه. برای رفع نویز فن چه کار میشه کرد؟

تعویض

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
10 ساعت قبل، HesamHa گفته است:

سلام دوستان

با بلور گرد و خاکشو بگیر و زمان باد گرفتن فنها رو نگه دار که نچرخن اگه بازم صدا داد اسپری ناهید خشک پیشنهاد میشه

لینک به دیدگاه

سلام

باید گریس زده بشه

اگه پشت فن پشت برچسب بست حلقه ای داره که احتمالا نداره بست رو در بیار پره رو بده بیرون و دور میله پره گریس بزن بده جا

اگه بست نداشت با دوتا پیچگوشتی دو سو دو طرف قصمت موتور رو فشار بده بچرخون در میاد ( زیاد نده داخل در حد ۱ میل )

با بار گرفتنو اسپری چرب حل نمیشه اسپری موقتیه

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

سلام

باید گریس زده بشه

اگه پشت فن پشت برچسب بست حلقه ای داره که احتمالا نداره بست رو در بیار پره رو بده بیرون و دور میله پره گریس بزن بده جا

اگه بست نداشت با دوتا پیچگوشتی دو سو دو طرف قصمت موتور رو فشار بده بچرخون در میاد ( زیاد نده داخل در حد ۱ میل )

با بار گرفتنو اسپری چرب حل نمیشه اسپری موقتیه

کل کارت رو باز کردم تصاویر ضمیمه الان این فن چطور باز میشه؟IMG_20240515_190301.thumb.jpg.6d6cb5cf7ae27872f9c932b20cb335bd.jpgIMG_20240515_190305.thumb.jpg.17c3a697172f4b8bedb3fc7143cfca58.jpg

ویرایش شده توسط HesamHa
لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، HesamHa گفته است:

کل کارت رو باز کردم تصاویر ضمیمه الان این فن چطور باز میشه؟IMG_20240515_190301.thumb.jpg.6d6cb5cf7ae27872f9c932b20cb335bd.jpgIMG_20240515_190305.thumb.jpg.17c3a697172f4b8bedb3fc7143cfca58.jpg

پیچای فنو باز کن از قاب ( ببین کدوم صدا میده همونو باز کن ) بعد جالبه ۶ تا فن داره تا حالا ندیده بودم . همون فنی که صدا میده رو باز کردی برچسب پشتش رو بردار عکس بفرست

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

پیچای فنو باز کن از قاب ( ببین کدوم صدا میده همونو باز کن ) بعد جالبه ۶ تا فن داره تا حالا ندیده بودم . همون فنی که صدا میده رو باز کردی برچسب پشتش رو بردار عکس بفرست

کارت سه فنه هست پیچ های فن رو که باز کردم منتهی برچسبو همه چیزشم کندم چیزی زیرش نبود نه جایی که روغن بریزم و نه پیچی که باز کنم. به ناچار از کناره ها روغن چرخ خیاطی ریختم وسطش ولی تاثیر نکرد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه صداش رو مخ نیست همینجوری سر کن کارتم باز کردی قسمت خمیر و پدهای کارتو چک کن که اگه نیاز به سرویس داشتن دوباره کاری نشه

لینک به دیدگاه

سلام. ایا چک کردید که شاید فن خیلی محکم پیچ شده و باعث ایجاد نویز و برخورد به بدنه بشه؟ همچنین ممکنه اصلا صدای فن نباشه و صدا مثلا در اثر لرزش خنک کننده یا جدا شدن لبه های المینیومی اون باشه. یکار که میشد بکنید که اطمینان حاصل کنید صدای فن هستش این بود که جای فنی که صدا میداد رو عوض میکردید و اگر محل صدا هم عوض میشد دیگه صدا قطعا از فن بوده.

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، HesamHa گفته است:

کارت سه فنه هست پیچ های فن رو که باز کردم منتهی برچسبو همه چیزشم کندم چیزی زیرش نبود نه جایی که روغن بریزم و نه پیچی که باز کنم. به ناچار از کناره ها روغن چرخ خیاطی ریختم وسطش ولی تاثیر نکرد.

با دوتا پیچ گوشتی دو سو یه میل بده داخل بچرخون تا پره در بیاد بعد به پره گریس بزن و بده جا . توی عکس گه میبینم به سری فن رو هیتسینکه یه سری فن به قاب پیچه که

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...